תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    29.07.2007
    עיר
    חולון
    הפעם הראשונה ארוך אבל שווה קריאה
    אני מאמין שגם אתם זוכרים את הפעם הראשונה ש... רציתם לשבור את הטלוויזיה אחרי שראיתם קרב.
    אני לא אשכח את הפעם הראשונה הזאת, היו לי נרווים שהיו כאקדח טעון, חחח.. איזה אקדח טעון יותר בכיוון של ג'ורג בוש לוחץ על הכפתור האדום! עד כדי כך! היו לי עצבים שפשוט רציתי לקחת פטיש ולשבור את הטלוויזיה ובנוסף אם היה לי את "מחיקון הזיכרון" כמו שיש בגברים בשחור (שהם שמים משקפיים, זה מסנוור ואז אף אחד לא זוכר כלום... מי שלא זוכר את הסרט באנגלית זה Men in Black).
    טוב ולעיקר הפינה, הפעם הראשונה שרציתי לשבור את הטלוויזיה :
    קרב האחים הבלתי נשכח... כן, האחים הארט, ברט "היט מן" הארט, נגד, אוון הארט.
    אני זוכר את זה כאילו זה היה אתמול. פעם ראשונה שבקרב המשפחה, היתה זאת! שקובעת מי ינצח ומי יפסיד (בעיקרון ולא בפועל) אמם של האחים היתה עם המגבת של ברט הארט, תפקידה היה לשים סוף לקרב, במידה והיא חושבת שברט מושפל, חבוט, בלתי כשיר, שבור או אפילו רוצה להכנע, כל מה שהיא היתה צריכה לעשות זה לזרוק את המגבת פנימה והמנצח של הקרב זה אוון הארט.
    הכל היה טוב ויפה עד שאוון באמת החל לנצח את ברט, אוון היה שקרן נוכל ובגלל זה החל כל המריבה בינהם... באמצע הקרב הוא פשוט "קרע" את ברט לגזרים! עד כדי כך שהוא התחיל "לבכות" לאמא שלו ואמר : "אנחנו לא צריכים את, אמא אני מצטער על כל המעשים שלי, אני אוהב את אחי, הוא כל החיים שלי, אנחנו משפחה גדולה וחמה, אפשר להתגבר על כל הדברים ביחד, בבקשה אמא תזרקי את המגבת הלבנה לתוך הזירה, תראי את ברט, הוא על הריצפה, אמא בואי נלך הביתה כמו משפחה אחת גדולה" ואז בלט ברירה אמם זרקה את המגבת הלבנה והחלה לבכות מאושר, בניסיון לשים סוף לקרב המטופש הזה ולהאחד את המשפחה מחדש... אבל נראה לכם שזה קרה??? היא זרקה את המגבת, הפעמון צלצל, השופט הכריז את אוון בתור מנצח הקרב, אוון הפסיק לבכות ואמר " אמא עשית מהלך נבון ונכון, אבל, שוגה" ואז בשיא חוצפתו עשה שפשוטר לברט, קרע לו ת'צורה!
    פה ממש רציתי לתפוס משהו ולזרוק על הטלוויזיה... פשוט מעצבן! ברט נלחם בכל כוחו כדי לנצח!

טוב זאת הפעם הראשונה שלי, מה היתה שלכם? תגובות מהנות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    מה המטרה של הדיון? להגיד מתי רצינו לשבור את הטלוויזיה בגלל קרב היאבקות? |:

לא יודע אם היו לי כאלה. אולי היה אחד שהייתי קרוב.
    אדג' נגד סינה ב-SNME על אליפות ה-WWE.
    כשראיתי שסינה ניצח בפסילה התחשק לי פשוט לתת לאדג' מכות עם נבוט.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    אצלי זה היה שאדג' ניצח את סינה אחרי תא ההדחות רציתי לזרוק את הטלויזיה למישהוא בראש.

ויש עוד פעם שרציתי לזרוק את הטלויזיה למישהוא בראש אבל זה לא קשור להאבקות אז אני לא יספר...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.07.2007
    עיר
    חולון
    נכתב במקור על ידי Terminator
    מה המטרה של הדיון? להגיד מתי רצינו לשבור את הטלוויזיה בגלל קרב היאבקות? |:

לא יודע אם היו לי כאלה. אולי היה אחד שהייתי קרוב.
    אדג' נגד סינה ב-SNME על אליפות ה-WWE.
    כשראיתי שסינה ניצח בפסילה התחשק לי פשוט לתת לאדג' מכות עם נבוט.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.08.2007
    עיר
    אשדוד
    מתי שאדג' ניצח את בטיסטה על אליפות העולם במשקל כבד זה היה מעצבן !

quickdeathxx :mIRC @ QuakeNet
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    היו כמה רגעים מעצבנים אבל לא ברמה שאתה מספר.ממש עיצבן אותי הסוף של הקרב המחומש של סינה, פולי, לאטלשי, מייקלס ואורטון.שסינה ניצח אחרי שנפל על ורטון מSCM של מייקלס.ממש מעצבן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.07.2007
    עיר
    חולון
    נכתב במקור על ידי mmm
    היו כמה רגעים מעצבנים אבל לא ברמה שאתה מספר.ממש עיצבן אותי הסוף של הקרב המחומש של סינה, פולי, לאטלשי, מייקלס ואורטון.שסינה ניצח אחרי שנפל על ורטון מSCM של מייקלס.ממש מעצבן.
    למה זה היה חזק ומצחיק!!! אתה לא יודע כמה פעמים ראיתי את הקטע הזה רצוף!!!! משהו כמו 100 פעם... אפילו אני ואח שלי וחברים שלו עשינו את זה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי mmm
    אני חושב שאתה מבלבל בקרב המרובע בבאקלש בין אדג', אורטון, סינה ומייקלס על האליפות לבין הקרב המחומש שהיה ונג'נס בין בוקר, אורטון, לאשלי, סינה ופולי...
    הקרב המחומש נגמר אחרי FU על פולי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    נכתב במקור על ידי Terminator
    אני חושב שאתה מבלבל בקרב המרובע בבאקלש בין אדג', אורטון, סינה ומייקלס על האליפות לבין הקרב המחומש שהיה ונג'נס בין בוקר, אורטון, לאשלי, סינה ופולי...
    הקרב המחומש נגמר אחרי FU על פולי.
    צודק

אבל גם המחומש מעצבן, חמש אנשים והסוף הכי טוב שלהם זה סינה עם FU.

(*סינה מחזיק בשיא ניצחונות רצופים בPPV גדולים, 11*)
    שתף ב-Google+

הרשמה