תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 19 מ 19
    הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    שלום לכולם, שנה טובה ופורייה.
    צום קל מחר לכולם!

מכיוון שהיה בלאגן במשחק היום, וnFg עשו ניטרול לא חוקי, אני יערוך משחק חוזר.

המשחק יתקיים:
    nFg vs alias.css
    תאריך: 23.09.07
    יום: ראשון
    שעה: 20:00

זה לא שאלה, זו מה שיהיה, מי שיגיד לא רוצה יתחיל לקלל וכו' פשוט יועף מהטורניר(המעפן שאתם קוראים לו).
    זה הכל, נמאס מהיחס המגעיל שלכם.

חשוב להבהיר: המשחק יתקיים עם החוקים החדשים של הסבב השני(עוד מעט אני יפתח דיון חדש של הסבב השני ובו יהיו חוקים חדשים).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    אילת
    בהצלחה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    אילת
    ודרך אגב במצב כזה לא עושים משחק חוזר, פשוט מוריד את הראונד הלא חוקי, ומה שיוצא בתוצאה זה מה שקובע.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.06.2007
    עיר
    אביחיל
    נכתב במקור על ידי Infancy
    ודרך אגב במצב כזה לא עושים משחק חוזר, פשוט מוריד את הראונד הלא חוקי, ומה שיוצא בתוצאה זה מה שקובע.
    אם זה מה שעושים זה נראה לי לא הוגן כי ממתי שזה קרה פשוט הפסקנו לשחק וניסינו לדבר עם סגרון והוא התעלם וכן קיללנו בצ'אט... ואז הא לקחו את שאר הראונדים
    אבל מה שקרה קרה ומשחק חוזר ביום ראשון =\
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.08.2007
    עיר
    ירושלים
    רואים שחשבת על זה לבד
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.03.2007
    עיר
    גבעת שמואל
    בהצלחה לשתי הקבוצות! :]

00:32:53] <xtineR> bona
    [00:32:56] <xtineR> tahzir ta +v
    [00:32:56] <xtineR> +Av
    [00:32:58] <xtineR> ma at ahomo ?
    [00:33:02] <xtineR> kol ha haim haya li sham
    [00:33:03] <xtineR> ma ata ose
    [00:33:04] <xtineR> !!!
    [00:33:06] <xtineR> ani mahur le +v
    [00:33:07] <xtineR> :|
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.05.2007
    עיר
    tel aviv
    אם כבר זה עונש של סיבובים אז צריך להוריד על דבר כזה 3-5 סיבובים, מה שאומר שבמקרה הכי קיצוני (5 סיבובים) NFG עדיין היו מנצחים.

בהצלחה לשתי הקבוצות ביום ראשון!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.06.2007
    DAI LIVKOT DAI ALIAS LO ASHMAT NFG SHEATEM LO POGIM B-ANTICHEAT DAIIIIIIII MEHPSIM TERUZIM L-REMATCHH
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    nFg ניצחו, אפילו בקאל מורידים 2 סיבובים על דפיוז לא חוקי, או אם שמים פצצה במים ב inferno. אין לך מה לעשות משחק חוזר, תתחיל את הסבב השני ביום ראשון. alias סתם מתבכיינים, ואם הם קיללו בצ'ט מגיע להם להפסיד טכני בכל מקרה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.07.2007
    [quote=SagroN;788226]שלום לכולם, שנה טובה ופורייה.
    צום קל מחר לכולם!

מכיוון שהיה בלאגן במשחק היום, וnFg עשו ניטרול לא חוקי, אני יערוך משחק חוזר.

מזה החרטה הזה עשו ניטרול לא חוקי מה יש לך אחי הם ניצחו זהו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.06.2007
    עיר
    אביחיל
    תגידו מה שאתם רוצים שאנחנו מתבכיינים ושלא פוגעים באנטי צ'יט אין לי כח להיכנס לזה שוב
    וגם אם מורידים 5 סיבובים הם מנצחים אבל אתה לא יכול להשוות את זה ככה כי הוא ניטרל לא חוקי ולפי מה שאנחנו מבינים זה הפסד טכני.. ומאז רק התעסקנו בזה שזה הפסד טכני ולא שיחקנו וסגרון
    מתעלם ולא אומר תמשיכו ואנחנו לא מבינים מה קורה וכולנו בעצבים שסגרון לא עושה שום דבר ולא משחקים אז אתה לא יכול להגיד שגם אם מורידים 5 סיבובים הם עדיין מנצחים אחי כי זה לא נכון.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.06.2007
    נכתב במקור על ידי CleaVage
    תגידו מה שאתם רוצים שאנחנו מתבכיינים ושלא פוגעים באנטי צ'יט אין לי כח להיכנס לזה שוב
    וגם אם מורידים 5 סיבובים הם מנצחים אבל אתה לא יכול להשוות את זה ככה כי הוא ניטרל לא חוקי ולפי מה שאנחנו מבינים זה הפסד טכני.. ומאז רק התעסקנו בזה שזה הפסד טכני ולא שיחקנו וסגרון
    מתעלם ולא אומר תמשיכו ואנחנו לא מבינים מה קורה וכולנו בעצבים שסגרון לא עושה שום דבר ולא משחקים אז אתה לא יכול להגיד שגם אם מורידים 5 סיבובים הם עדיין מנצחים אחי כי זה לא נכון.
    די לחרטט די וזה שקיללת את סגרון ו-NFG ? זה באמת אמור להיות הפסד טכני
    חוץ מיזה יצאתה מה-PUBLIC רק לפני שבועיים בטח שלא תבין את החוקים של
    כמו שצריך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.06.2007
    עיר
    אביחיל
    אחי אתה צריך להפסיק לתפוס תחת ומהרררר אז מה אם אתה שחקן יותר טוב ממני אתה בטוח היית בטיוי ובטח אפילו שיחקת עם סטים איידי שונה..אתה ראית שאנחנו מנסים לדבר עם סגרון והוא לא מגיב אפילו לא אומר keep ובסוף המשחק נסדר הוא רק אומר tsay ואנחנו לא מבינים מה קורה וביינתים אתם גונבים את כל שאר הסיבובים
    הא ושכחתי להגיב לזה באמת חלק מהחברים בקלאן קיללו אתכם אתה יכול להסתכל לא קיללתי פעם אחת בצ'אט רק כתבתי פעם אחת ניטרול לא חוקי אבל כל הקללות התחילו רק אחרי שאנחנו אומרים לסגרון ניטרול לא חוקי והוא לא מגיב (ואני לא מאשים אותך סגרון) זה פשוט מה שקרה! אז הם התעצבנו ובמקום לשחק הם קיללו =\
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    טבעון
    שמע...תאכלס אין לך מה להגיד בקשר לזה שלא שיחקתם רציני...
    אם הייתם טיפה יותר חכמים...הייתם ממשיכים לשחק עד הסוף ואז מתלוננים...אתה לא יכול פתאום להפסיק לשחק ואז להשתמש בזה כתירוץ, זה בעיה שלך.

-----------------------------------------------

Jordan @ Quakenet ][ Status: x
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.06.2007
    עיר
    אביחיל
    שמע באיזשהו מובן אתה צודק אבל אחי סגרון בשרת ואנחנו אומרים לו ניטרול לא חוקי לפחות שיגיד keep או משו מקסימום במקרה הכי גרוע היה עושה pause ומסביר רגע אבל זה לא קרה ונכון שלא היינו חכמים אבל זה לא רק בגללנו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    נכתב במקור על ידי doza
    שמע...תאכלס אין לך מה להגיד בקשר לזה שלא שיחקתם רציני...
    אם הייתם טיפה יותר חכמים...הייתם ממשיכים לשחק עד הסוף ואז מתלוננים...אתה לא יכול פתאום להפסיק לשחק ואז להשתמש בזה כתירוץ, זה בעיה שלך.
    זה מה שאני הסברתי להם, אבל הם חכמים גדולים מתחילים לחפור לי כמו לא יודע מה במשחק, כאילו נחרב העולם, אמרתי להם "שחקו, אחרי המשחק נדבר" אבל לא הם אומרים מה שחקו מה מה? ככה מתחילים לחפור לי, חושבים אני יפסיק בגלל זה את המשחק, אז לכן לא התייחסתי אליהם.
    ויכלתי לתת להם טכנית גם על הקללות והכל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    שמע באיזשהו מובן אתה צודק אבל אחי סגרון בשרת ואנחנו אומרים לו ניטרול לא חוקי לפחות שיגיד keep או משו מקסימום במקרה הכי גרוע היה עושה pause ומסביר רגע אבל זה לא קרה ונכון שלא היינו חכמים אבל זה לא רק בגללנו
    שום pause שום בתיך, הסברתי לכם שאחרי המשחק אני יברר את זה, אבל אתם חופרים ולא מקשיבים, עושים מה שבא לכם ומתחילים לחפור.
    על הקללות שלכם ההייתי נותן לכם טכני, אתם חושבים שאני חייב לכם משהו מתחילים לקלל אותי ואת הליגה, וכשאמרתי לכם שאברר אחרי המשחק התחלתם עוד יותר לחפור.

אז אתם תגידו תודה שאני מקיים משחק חוזר, זה לטובתכם.
    אבל בכל זאת, אני מאמין שמי שיותר טוב ינצח ביום ראשון.
    זה הכל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.06.2007
    עיר
    אביחיל
    נכתב במקור על ידי SagroN
    שום pause שום בתיך, הסברתי לכם שאחרי המשחק אני יברר את זה, אבל אתם חופרים ולא מקשיבים, עושים מה שבא לכם ומתחילים לחפור.
    על הקללות שלכם ההייתי נותן לכם טכני, אתם חושבים שאני חייב לכם משהו מתחילים לקלל אותי ואת הליגה, וכשאמרתי לכם שאברר אחרי המשחק התחלתם עוד יותר לחפור.

אז אתם תגידו תודה שאני מקיים משחק חוזר, זה לטובתכם.
    אבל בכל זאת, אני מאמין שמי שיותר טוב ינצח ביום ראשון.
    זה הכל.
    אמרתי לך סבבה על זה שיש משחק חוזר מה אתה רוצה.. וחוצמיזה אני כמעט בטוח שלא כתבת שנברר אחרי המשחק או שפשוט מכל החפירות והקללות של שתי הקבוצות לא הבנתי כלום
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    אמרתי לך סבבה על זה שיש משחק חוזר מה אתה רוצה.. וחוצמיזה אני כמעט בטוח שלא כתבת שנברר אחרי המשחק או שפשוט מכל החפירות והקללות של שתי הקבוצות לא הבנתי כלום
    מה לא ראית? רשמתי לכם Play! we talk after the game
    רשמתי את זה כמה פעמים בגלל החפירות, אפילו בסוף המשחק שרשמתי lr פעמיים לא הצלחתם לראות מרוב שחופרים בצ'אט אז תעשה לי טובה.
    אם ההיית מקשיב וממשיך לשחק כמו שצריך, אז אולי ההייתם מנצחים.

לא הבנתי מה חשבתם, שאני יעשה Pause כדי להסביר לכם? בשביל מה מה אתם לא הבנתם מה זה נדבר אחרי המשחק, באמת, אתה חושב שבגלל זה אני יעשה יתן טכנית ישר בלי לברר, לא רציתי לקחת החלטות פזיזות, זה הכל לכן לא התייחסתי אליכם ואמרתי שנדבר אחרי המשחק.

זה שאתם לא מקשיבים לי זה כבר בעיה שלכם, אני מקווה שבמשחק ביום ראשון תיהיו יותר נבונים.
    שתף ב-Google+

הרשמה