תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 48
    הצטרף בתאריך
    31.12.2006
    כול הכבוד לליגה המקצועית הזאת .. באמת SAGRON איזה שיפור רואים אחי מהGUNMOD והSUPERHERO לזה ?!?! לליגה האקסלוסיבית ?!?! תותח .. כן הא יא ילד כאפות כול משחק עושה טעות אחרת NFG הרוסים האלה עשו ILLEAGEL DFUSE ןהאדיוט הזה אפילו לא הגיב אקיצור ... אם בSGL הקלאן ANCIENTS הפסיד טכני על כזה מקרה נגד VERGE בוא נשווה את זה לליגה בארץ .. ולVOTX ? חעחעחע .. גם הPAUSE באמצע הRUSH B של NWA על הקבוצה שלי ELE .. היה פשוט גאוני !! ילד כאפות מסכן
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    עיר
    תל אביב
    ten lo baroshhhh
    There are 3 kinds of people in the world: ppl who can count, and ppl who can't.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.06.2007
    עיר
    הרצליה
    כן יאללה איזה אפסים... אסור לנטרל דרך קירות...
    טכני לנו בעיקרון..

עוד ליגה בשקל
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.08.2007
    עיר
    ירושלים
    Sagron:"מקצועיות זה השם השני שלנו"
    חחחחחחחחחחחח
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.04.2007
    ashkara

CausTic^
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.06.2007
    נכתב במקור על ידי sonata
    כול הכבוד לליגה המקצועית הזאת .. באמת SAGRON איזה שיפור רואים אחי מהGUNMOD והSUPERHERO לזה ?!?! לליגה האקסלוסיבית ?!?! תותח .. כן הא יא ילד כאפות כול משחק עושה טעות אחרת NFG הרוסים האלה עשו ILLEAGEL DFUSE ןהאדיוט הזה אפילו לא הגיב אקיצור ... אם בSGL הקלאן ANCIENTS הפסיד טכני על כזה מקרה נגד VERGE בוא נשווה את זה לליגה בארץ .. ולVOTX ? חעחעחע .. גם הPAUSE באמצע הRUSH B של NWA על הקבוצה שלי ELE .. היה פשוט גאוני !! ילד כאפות מסכן

halas livkot halas zinu othem lamrot vr1val lo paga bs
    lo haya katuv bahukim asur illegal defuse halas livkot huz mize lifnei ze gam ata nitralta kaha efsadetem hem yoter tovim..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    פשוט משחק מסריח..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    sonata אתה אחד הבכיינים, אתה היחיד מהקלאן שלך שפנה אליי בקשר לpause של ה3 שניות, חוץ ממך אף אחד מהקלאן שלך לא פנה אליי.
    וגם נגיד שבאותו ראונד ההייתם לוקחים, עדיין הם ניצחו אותכם, אז די לבכות באמא.

דבר שני בקשר למשחק היום, קודם כל מסיימים את המשחק ולא בוכים לי וחופרים באמצע, אמרתי להם שבסוף המשחק נדבר, כנראה באמת שיהיה טכנית, אבל קודם צריך לסיים את המישחק.

תמשיך לקלל מה אתה מרגיש גבר? ילד בכיין.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.03.2007
    1)לא כתוב בחוקים של הליגה שום דבר על זה
    2)אתה לא עם ELE בכלל?לאריסטו לא נתנו לשחק עם NFG כי הוא רשום בGEN..אבל בא סונטה עם השם שלו ולו מותר בשתי קבוצות נכון?
    3)r1v לא פגע BS עם אנטי צ'יט חחחחחחחחחחחחחח
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.12.2006
    aristo זה חוק אפילו בPCW !! אז סתום תפה .ץ. וSAGRON אני היחידי שפניתי מכיוון שאני היחידי שמדבר עם הליגות אני רושם אני מארגן אני הכול .. תראה איזה טעויות אתה עושה ..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.12.2006
    נכתב במקור על ידי emythuss
    1)לא כתוב בחוקים של הליגה שום דבר על זה
    2)אתה לא עם ELE בכלל?לאריסטו לא נתנו לשחק עם NFG כי הוא רשום בGEN..אבל בא סונטה עם השם שלו ולו מותר בשתי קבוצות נכון?
    3)r1v לא פגע BS עם אנטי צ'יט חחחחחחחחחחחחחח
    מה נסגר איתכם ??? אני לא שיחקתי איתם ...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    נכתב במקור על ידי sonata
    aristo יא מכוער סתום תפה זה חוק אפילו בPCW !! אז סתום תפה .ץ. וSAGRON אני היחידי שפניתי מכיוון שאני היחידי שמדבר עם הליגות אני רושם אני מארגן אני הכול .. אז סתום תתחת .. תראה איזה טעויות אתה עושה .. ואל תגיב בכלל ילד כאפות קטן ..
    מי אמר שלא יהיה טכני? פשוט אני לא יעצור משחק ויגיד נגמר.. חיכיתי שהמשחק יגמר, ואז הלכתי למירק ודיברתי עם מי שצריך.

אתה יכול להמשיך לבכות עד מחר, אתם הפסדתם, תתמודד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.06.2007
    נכתב במקור על ידי SagroN
    sonata אתה אחד הבכיינים, אתה היחיד מהקלאן שלך שפנה אליי בקשר לpause של ה3 שניות, חוץ ממך אף אחד מהקלאן שלך לא פנה אליי.
    וגם נגיד שבאותו ראונד ההייתם לוקחים, עדיין הם ניצחו אותכם, אז די לבכות באמא.

דבר שני בקשר למשחק היום, קודם כל מסיימים את המשחק ולא בוכים לי וחופרים באמצע, אמרתי להם שבסוף המשחק נדבר, כנראה באמת שיהיה טכנית, אבל קודם צריך לסיים את המישחק.

תמשיך לקלל מה אתה מרגיש גבר? ילד בכיין.

MA TEHNIT MA HEM GAM NITRELU KAHA LAMROT SHEHU LO ESPIK AVAL IM HAYA MASPIK HU LO AYA OMER KLUM
    +HEM MEKALELIM AL RUSIM MA KARA LO OMRIM AL ZE KLUMM?

VSAGRON SHMA PROPH = SONATA = PLAYED WITH ELEMENTALS.. VLI LO ESKAMTA LSAHEK IM NFG AZ TASE ET AHESHBON SHELHA
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.12.2006
    מזה משנה אם לעצור עכשיו או אחר כך סתם בזבוז זמן במילא הם יקבלו טכני ! ואני מאוד מקווה שהם קיבלו טכני !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.06.2007
    עיר
    אביחיל
    מזה לא היה כתוב בחוקים? דבר ראשון איזה חוקים[email protected] דבר שני זה די ידוע אחי שאסור לנטרל דרך הקיר במיוחד אחרי מה שקרה ברבע גמר של הקאפ ההוא...
    וחוץ מזה facemelter התחיל לנטרל מלמטה ואז כולנו צעקנו לו שזה לא חוקי והוא הלך לנטרל מלמעלה אז סתום! וגם במשחק של ELE הוא התחיל לנטרל מלמטה והפסיק כי אסור ועלה למעלה לנטרל ולא היה שום טכנית אז תודה רבה יפה מאוד ששיחקתם יותר טוב אבל ניטרלתם לו חוקית והפסדתם טכנית
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.06.2007
    עיר
    אשקלון
    צודק אחי ב 100% כול סורס היום זה חרא כוס אמקג
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.06.2007
    עיר
    אביחיל
    sonata לא שיחק איתנו הוא פשוט חבר שלנו שעוזר לנו כי מה שהלך שם באמת לא היה חוקי אתה רוצה שאני יביא לך פרטים על מי שאתה חושב שהוא sonata?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.03.2007
    נכתב במקור על ידי CleaVage
    מזה לא היה כתוב בחוקים? דבר ראשון איזה חוקים[email protected] דבר שני זה די ידוע אחי שאסור לנטרל דרך הקיר במיוחד אחרי מה שקרה ברבע גמר של הקאפ ההוא...
    וחוץ מזה facemelter התחיל לנטרל מלמטה ואז כולנו צעקנו לו שזה לא חוקי והוא הלך לנטרל מלמעלה אז סתום! וגם במשחק של ELE הוא התחיל לנטרל מלמטה והפסיק כי אסור ועלה למעלה לנטרל ולא היה שום טכנית אז תודה רבה יפה מאוד ששיחקתם יותר טוב אבל ניטרלתם לו חוקית והפסדתם טכנית

זאת הליגה הראשונה של nFg,הם לא ידעו,וזה לא היה כתוב חוקים ככה ש...FUCK OFF
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.12.2006
    בואנ'ה .. WTF טעות זאת טעות .. ליגה ראשונה הם צריכים לחשוב על כאלה דברים .. עזוב אקיצור מה אכפת לי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.08.2007
    עיר
    ירושלים
    טכני זה טכני מה לעשות nFg מזל לא היה לכם חחח
    שתף ב-Google+

הרשמה