תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    קראתי מה שכתב אייל, בקשר לחטיפות ..אני אישית חושב ששתי האפשרויות טובות-הבעיה שיש אנשים שנשדדים ופשוט לא משתפים פעולה, פה אני יסביר בדיוק איך כדאי לשחק בזמן חטיפה גם מצד החוטף, גם מצד הנשדד.

ישנם 2 סוגי שודים , (אולי יש עוד אבל אלה הפופלארים ביותר בסרבר RP של Vgames)
    שוד חזיתי וישיר:
    בן אדם , או קבוצת אנשים מקיפים את ה"נשדד" או ה"נשדדים" , מכוונים אליהם אקדח ומבקשים סכום כסף מסוים.

שוד-בשפה שלנו "חטיפה":
    בן אדם, או קבוצת אנשים, חוטפת בעזרת חבל (לא חייב.) בן אדם או מספר אנשים, למקום מרוחק, ושם מאיימת עליו אם לא יביא כסף.

הסבר על 2 החטיפות מ2 צדדי המשחק:
    צד השודד או השודדים-שוד חזיתי וישיר
    במידה ואתה חפץ בלבך לשדוד מישהו, זכור לעשות את זה בדרך הנכונה ביותר כך שזה יהיה RP.
    נסה למצוא אנשים במקומות שאין בהם הרבה אנשים-או רצוי במקומות שאין אנשים בכלל (למשל מאחורי בתים שם אנשים לא יכולים לראות אתכם או לשמוע אתכם)
    אל תצאו מהרכב שלכם בצורה כזאת שאתם חוסמים בן אדם על אופניים או בן אדם שהולך ברגל (לרוב זה על אופניים) באמצע הכביש, כי כך אתם גורמים לחסימה של אנשים אחרים..וזה NONRP לחלוטין.
    אתם לא יכולים לכתוב לו בצ'ט "תביא את הכסף או שתמות" , הבן אדם צריך לדעת שאתם מדברים אליו, תעשו או me/יוצא מהרכב ומכוון אקדח על הולך הרגל .. או פשוט תעשו /s היי אתה בעל החולצה ככה וככה או הזה ככה וככה, עצור וכד'.. ,במציאות אתם לא תגידו "תביא תכסף או שתמתות" ותמשכו צומת לב מאנשים שאתם לא מכירים.
    במידה והנשדד אומר לכם בic או בooc שאתם NONRP שתדדוחו וכד', אין זאת סיבה להפוך לNONRP כמוהו-אל תתעצבנו, תתחילו להסביר לו ב /ooc או ב/b (צ'אט מחוץ לדמות מקומי) שזה מותר לחלוטין ושהוא טועה (לאחר מכן רצוי לעזוב אתו בשקט..) במידה והוא אומר "לא רוצה לתת לך את כספי" ויש אנשים בסביבה-אל תהוללו לבן אדם שום דבר-במידה ואתם במקום מרוחק-והוא מתחצף אליכם אתם יכולים לירות לו ברגל ..במקרים כאלה הוא אמור להפצע ולא יכול לרוץ או לברוח.
    במידה והוא מביא לכם סכום מסוים של כסף או שלא מביא בכלל תעשו /me בודק את הארנק של הבן אדם-כי במציאות שודדים מוראים לנשדדים להרים יידים ואז הם לוקחים את הארנק לבד-לכן רצוי לכתוב את זה, זכרו, לא להרוג בשום מצב את הנשדד-שודדים הם לא רוצחים-זה יחשב כDM.
    הכי חשוב:אתם לא יכולים להוציא בן אדם מהמכונית שלו ,זה יחשב NONRP, רק במידה והוא על אופניים-תוכלו להעיף אותו מהם ולבצע את זממכם.
    כיצד לשחק כמו שצריך מצד הנשדד:
    במידה ואתה נקלע למצב של שוד-זכור, שהינך צריך ליהות כנה-להגיד את האמת ולא להגיד ישר שאין לך כסף, במציאות אתה תשקשק מפחד, לשקר..
    לכן רצוי להגיד את האמת-במידה ובאמת אין לך כסף תרשום /me מחפש כסף קטן בכיסים ולא מוצא שום דבר, ואז תכתבו בIc ,אין לי כסף אדוני באמת שאין לי, יש דרך אחרת מסוימת שאני יכול לעזור לך בה , וכד'!, מפני שיש פעולות שאנשים לא ממש יכולים להרגיש ולראות מה מצאתם בכיס, הם יכולים לראות שאתם מחפשים אך לא לראות אם מצאתם או לא-לא תמיד,זכרו-לשודדים יש אפשרות לירות בכם במקומות מסוימים בגוף במידה ואתם לא משתפים פעולה-למשל שודד יכול לירות לך ברגל- מה שיקשה על בריחתך במציאות, לכן אחרי מצב כזה לא תוכל לברוח או לנסות לרוץ, כי אז זה יחשב NONRP פשוט תכתבו , /me מדמם מהרגל ולא יכול להוזיזה..
    הגנה עצמית:
    היו הרבה מחלוקות בקשר להגנה העצמית במצבים כאלה
    זכרו-אתם יכולים להשתמש בנשק להגנה עצמית-אך ורק אם יש לכם רישיון, זה גם כן תלוי ברקע הדמות שלכם, אתם לא יכולים ליהות דמות של בן אדם קיביכול "רגיל" , מסכיל, עובד, בעל ערכים ונימוסים ולהשתמש חופשי בנשק שלכם כל פעם ששודדים אתכם-זכרו, במציאות, שודדים אתכם בדרך למכולת, או בדרך לאסוף חבר-אתם לא כל הזמן נמצאים עם נשק להגנה עצמית, חשבו על הסיטואציה במשחק בה אתם נתפסים בשוד-וחשבו האם במציאות הייתם לוקחים נשק לשם-זה קטע די מוגבל במשחק בו אתה הולך עם הנשק לכל מקום ולא יכול להניח אותו היכןשהוא..
    כמובן אנשי פשע וMAFIA (מאפיה-מאפיונרים, אנשי ארגון פשע כלשהו) רשאים להסתובב עם נשק-מן הסתם במציאות הרבה פושעים מסתובבים עם נשק, אבל זכרו-אתם לא יכולים פתאום להתרחק כמה צעדים מן החוטף ולוהציא את האקדח,אתם יכולים לרשום /me מחפש את הסכין הקטנה בכיס
    אתם יכולים לכתוב /me נועץ את הסכין הקטנה בבטנו של הפושע (במידה ואתם במצב המתאים לא סתם ככה פתאום..) במצב קשה זה הפושע אמור "לתת" לכם קצת זמן ולהפגע קיביכול מהפעולה הזאת שלכם, הרי ה/ME נועד לפעולה, זה לא סתם שאני כותב /me וזה סתם לקישוט-כל פעולה שאני כותב, זה משהו שמפשיע-הפושע אמור לקבל את ה/ME שלכם כמשהו שמשפיע גם עליו.
    ואין צורך בכלל להסביר שאתם לא יכולים להתקשר למישהו בזמן שוד-השודדים כמובן יראו אתכם-PM מותר מכייון שPM זה OOC, אך יהיה לכם מאוד קשה להסביר לנמען מה קרה בצורת OOC, כיוון שאסור לכם לדבר על הדמות בPM.
    במידה והשודד רואה אתכם מנסים להתקשר למישהו-הוא לא יכול לפצוע אתכם, השודד צריך לכתוב
    /me שובר את הפלאפון של הנשדד על הקיר, אנשים-זאת הצורה לשחק RP הכי טוב שאפשר.
    אל תנצלו קטעים שהשודדים כותבים פעולה או בטעות מורידים את הנשק, קופצים או אני יודע מה-אל תנצלו את לברוח, במציאות אין הרבה מצבים לברוח כשאתה מוקף ומוכון אליך אקדח
    חטיפות בסגנןו המודרני-ברכב.
    החוטף -זכור, שאתה חוטף, הדמות שלך חייבת ליהות דמות בעלת היסטורית פשע , אלימות והונאה, או ילדות קשה-אתה לא יכול ליהות בן אדם רגיל, משכיל בעל עבודה וקיביכול בעל ערכים-ורק בשל זה שהגעת לרמה 7 להתחיל לחטוף אנשים, אם אתה חוטף מישהו ברכב, אתה לא יכול לגשת אליו לפני זה ולהגיד לו "כנס יש לי משהו להגיד לך" , במציאות צריך לחשוב על משהו אמין בשביל שמישהו יכנס לרכב שלך בצורה כזאתי שאתה יכול לקשור אותו.
    אתם יכולים לכתוב /me מראה לאיש ברחוב מפה של העירה ומבקש עזרה במציאת מקום, במקרה זה אוטומית האיש חייב להתקרב לרכב-אפילו שהוא יודע שאין כזה דבר-ME כמו שאמרתי כבר זאת פעולה-במציאות זה אותו דבר-זה משפיע על הסביבה-במשחק אתה לא יכול לדעת מה אמיתי ומה לא-קצת לחשוב.
    במקרים כאלה שהוא נכנס לך לרכב, אתה לא יכול פתאום לקשור אותו-זה פתטתי..
    אתה צריך לעשות מינימום /me מבקש מהאיש להסתובב לראות מה יש בחלון וקושר אותו-משהו כזה..
    רק אז אתם רשאים לחטוף אותו, יש הרבה חוטפים (קרה לי לדוגמא..) שהביאו אותי למקום רחוק מאוד-שזה כבר באזורים של LV , LS, ואני שואל את עצמי, בשביל מה-במציאות אפילו חוטפים לא יקחו אותך כל כך רחוק מספיק להגיע לגשר שמפריד בין 2 העיירות המזרחיות וזהו..או לאיזשהו יער, זה לא שיהיו שם אנשים-מספיק להגיע גם לאיזשהו נחל..
    אתם לא יכולים להגיע למקום רחוק ופתאום לצאת מהרכב ולבקש ממנו כסף ואז להפתלאות שהוא אומר "אני מעדיף למות"..וכד'..
    אתם כן יכולים לעשות /me מוציא את הארנק של האיש ולוקח את כספו
    במקרה זה הוא חייב לשלוח לכם את הכסף שלו-במציאות החוטפים לא שואלים אם יש לך או אין לך, אם אתה רוצה א לא רוצה לתת כסף, אתה חייב לתת-או שהם יכחו-ככה זה RP, אף אחד לא רוצה להחטף-במידה ונחטפים צריך לדעת שזוהי תפנית במשחק בו אתם נמצאים בסכנה-ולא יכולים לצאת ממנה בכזאת קלות.

דרך אגב זה מזכיר לי שיש אנשים שחוטפים אנשים ומוציאים אותם סתם ככה באמצע שום מקום-תבינו שיש אנשים שיש להם חיים ודברים אחרים לעשות..
    ואתתם צריכים סיבה ממש טובה לעשות כאלה דברים כמו לעשות נקמת חטיפה וכד'.
    שלא נדבר על חטיפת שוטרים שזה בכלל NONRP , תראו לי אפילו בסרט מישהו אחד שחוטף שוטר באור יום.
    טוב-אין לי יותר זמן וכוח להסביר ואני לא חושב שצריך-אני חושב שכולם מבינים את מהות הענין ותוכך כדי הקריאה הארוכה הבנתם-שRP זה יותר מסתם לחטוף מישהו ולגמור עם זה..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    כל כך הרבה זמן זה נמצא פה ואף אחד לא רוצה להגיב-הפעילות פורום ירודה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.05.2007
    עיר
    חיפה
    יש יותר מדיי לקרוא
    יונתן ליפט.

מדריך לעבוד על טיפשים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    קראתי הכל, וזה מאוד נכון כל הכבוד!

חח לנהגי מוניות יש סיבה טובה להסתובב עם נשק ברכב.

ככה זה מלא נהגי מוניות במציאות, גם ב SP שאתה מרביץ לאוטו של הנהג מונית לפעמים הוא יוצא אליך עם נבוט...

עלק היום נסעתי לי באוטובוס פתאום נכנס איזה אחד לאוטובוס והיה עוד איזה 3 אנשים באוטובוס כולם ראו, אמר לי "תן לי כסף או שתמות", לא עשה /ME מכוון סכין/אקדח על האיש" או משהו כזה, מאוד מבהיל =\

זרקתי אותו מהרכב והמשכתי בדרכי...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.07.2007
    יפה על ההשקעה, לדעתי זה היה יותר מדי ארוך.
    לדעתי זה ברור במובן מאליו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    נכתב במקור על ידי FeRoz
    יש יותר מדיי לקרוא
    אתה לא חייב ..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.08.2007
    כן יש יותר מידי לקרוא מזה מגילת אסתר????
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    מספיק להגיב תגובות כאלה-הבא שיגיב תגובה כזאת שלא לעניין-יקבל אזהרה, אני הדאג לכך.

אתם לא חייבים לקרוא-זה קטע, קוראים מתעניניים ומגיבים, כמובן זה לא חובה..
    מי שרוצה להגיב כמו בן אדם רשאי לקרוא, אפילו קטע קצר ולהגיב.

אף אחד לא מכריח אתכם להגיב בכל אשכול בשביל המונה הדופק שלכם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.04.2007
    עיר
    טירת כרמל
    נכתב במקור על ידי PaLI123
    חח לנהגי מוניות יש סיבה טובה להסתובב עם נשק ברכב.
    נכון! בניו יורק למלא נהגי מוניות יש איזה אקדח, סכין או ספריי פילפל...
    חבר קהילת GTA/SAMP
    מ-2007 עד בערך 2010
    -
    המפרט שלי:
    מעבד: INTEL Core i5-2500 3.30Ghz
    לוח אם: INTEL Cold Lake ATX DDR3
    כרטיס מסך: Gigabyte GTX 760 OC 2GB
    זיכרון: KINGSTON 4GB 1600MHz DDR3 x2 - 8GB
    ספק כוח: AcBel 750W IPOWER
    -
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    לאומת זאת ברוסיה אונסים אנשים במוניות, הייתה על זה כתבה...
    שתף ב-Google+

הרשמה