תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 24
    הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    יש דבר שנקרא קהילה, קהילה זה האנשים שנמצאים בפורום.
    אפשר בבקשה להפסיק לשחק בפורום הזה ולחלק אותו לכל מיני דברים שבא לכם פעם שבשבועיים כי מתחשק?

בעיקר לא סתם ככה מבלי לשאול את האנשים שנמצאים כאן.

יש פורום נינטנדו, ותת פורום סמאש. אני לא חושב שצריך להיות יותר מזה.

אני מבין שאתם רוצים למשוך אנשים שלא יודעים שה-Wii זה של נינטנדו, אבל תחשוב על דרך אחרת (אולי לכתוב את זה בתיאור הפורום או משהו). או שזו עוד דרך לסחיטת "דפים נצפים" וחשיפות לבאנרים.

זה ממש מעצבן.

אני אשמח אם תחזירו את הפורום לקדמותו.
    אפשר לתת לו שם כמו:
    Nintendo / Wii

או

Wii + Nintendo DS
    ולהוריד את הנינטנדו מבחינתי (תכלס אלו שתי הקונסולות שלה).

אבל בבקשה לא לחלק את זה ככה.
    !yes Wii can
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    כן, אין טעם לחלק כל פורום לחלקים קטנטנים כאלו

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    באתרים שאני גולש בהם יש פורום ענקי אחד לכל הדברים, וזה הכי טוב. מה שמעניין יהיה תמיד למעלה כי ידברו עליו מה שלא, לא.

אבל לא יכול להיות שכל שבועיים ישנו את הקונפיגורציות של הפורומים, מבלי לשאול את האנשים הפעילים בו.

זה מעצבן להיכנס לאלף פורומים, צריך להיות 1. כמו שהיה קודם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    שלא לדבר על זה שהחלוקה היא ממש לא לעניין, אי אפשר להפריד את נינטנדו והווי וליהפך. גם ככה הדיונים יהיו מבולבלים.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אני מבין שהם רצו לעשות יעני פורום לכל קונסולה, אבל בניגוד לשתי החברות האחרות שמשווקות מוצרים אחרים, נינטנדו זה ה-Wii וה-DS. וזהו. אז אנא מודים, החזירו את הפורום למקורותיו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.03.2007
    אני ממש מבולבל. עכשיו פורום נינטנדו זה בשביל הDS וכל מה שקשור לנינטנדו (מכירות והכרזות...), אבל פורום Wii זה רק לגבי הWii? גם ככה בקושי יוצא לנו לראות את החברים מפורום סמאש (למרות שמידי פעם כשיש הכרזה חשובה לגבי SSBB אז הם מופיעים בפורום נינטנדו) אז עכשיו בכלל כשנהיה בפורום Wii אז כבר לא נראה חברים מפורום נינטנדו?

מה זה נותן ככה לחלק את חברי הקהילות?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.02.2007
    אשכרה... גם אני לפני שבועיים בערך
    לא הבנתי לאן נעלם פורום סמאש שתמיד היה בצד שמאל של פורום נינטנדו.
    מה הקטע שלכם?!, גם ככה האתר הזה "כבד" ברמות מטורפות והלפטופ שלי מפעיל
    מאוורר כל פעם שאני נכנס כאן, אז מה... עכשיו אני צריך לעבור
    את כ.....ללללל הסיבוב בין הפורומים או לחילופין להחזיק עוד
    בוק-מארק בשביל שני פורום באותו מקום!?, אתם שפויים שם?!.
    ככה מסדרים מערכת פורומים!?.

נ.ב. ברצינות תעיפו את כל הפירסומות הכבדות והזוועתיות האלה, כבר
    שבוע שנדחף לי לרקע השיחת גברים המטומטמת הזאת על הבחורה והמצלמה המסריחה שלו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.03.2007
    biggoron צודק לחלוטין! הפרסומות האלה שמדברות כל הזמן בלי דרך להשתיק אותן זה ממש עצם בגרון. דרך אגב, איך משתמשים בבוק-מארק? מה ההבדל בין זה לבין favorites?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    שלום,

תודה על התגובות שלכם, חשוב לנו לקבל משו"ב.

המותג WII חייב להיות בשם, מסיבות שיווקיות גרידא שמטרתן הגדלת מאגר השחקנים בקהילה. הרבה מהרוכשים של WII לא יודעים שזה נינטנדו בהתחלה, והמותג שמוחדר להם הוא WII.

נקיים היום ישיבה בנושא, ונחליט איך אנחנו פועלים בהתאם.

האופציה הטובה יותר מבחינתי היא Nintendo WII, ובפנים תת פורום DS בלבד.

איך זה נראה לכם?

תודה,
    ניצן.
    ניצן דיקשטיין
    מנהל אתר Vgames בדימוס (06-11), אתר Gamer בדימוס (05-06), אתר 3Dv בדימוס (03-05) ואתר Game-Freak בדימוס וכיום (02-03).
    מנהל מועדון הגיימרים והספורט האלקטרוני Game-Freak
    יו"ר העמותה לגיימינג תחרותי בישראל (ההתאחדות לספורט אלקטרוני בישראל), הנציגה של הפדרציה העולמית לספורט אלקטרוני (IeSF) בישראל.

כתובת: http://www.Game-Freak.co.il
    מייל: [email protected]
    טלפון: 077-5450607
    מי שלא בא לא קיים!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.02.2007
    favorites ו... Bookmarks זה אותו הדבר, לי יש פיירפוקס אז קוראים
    לזה Bookmarks.

אני מבין אותכם בהחלט ומצדד בעניין כי גם לי יש רצון
    בקהילה גדולה יותר, אבל תנסו אולי לעשות כמו הפורומים רגילים, כלומר...
    כניסה ללובי נינטנדו ובתוכו תת נושאים: DS, WII, סמאש (אחד מתחת לשני).
    בלובי הראשי של כל הפורומים תציגו את זה כ-
    Nintendo (Wii/ DS/ smash).
    אל תבינו אותי לא נכון, יש לכם מערכת פורומים מאוד משוכללת וטובה,
    מה גם שאני מבין בהחלט את הפירסומות שיש לכם כאן (ספונסרים)
    אבל לא צריך להגזים, לא יכול להיות שכניסה לפורום היא כל כך כבדה
    ואם מדובר בשרת בעל מהירות נמוכה... אז תטפלו בזה, כבר היו
    פעמים השבוע שהפורום לא עלה לי בגלל עומס!.
    בנוסף הייתי רוצה להגיד עוד דבר, אני יודע שאני לא מממן לכם
    את המערכת וגם לא שותף בכל העסק כאן ולכן דעתי היא של בורג קטן במערכת,
    אבל בשורה התחתונה... אני בעדכם ואני מבקש מערכת יותר טובה, קחו זאת
    כהצעה לשיפור וביקורת בונה, לא פחות ולא יותר.

תודה,
    שפיגלר דקל
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אני מאמין שזה צריך להיות Wii + Nintendo DS
    בלי תת פורום.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    האמת שאני תמכתי ב"פיצול הפורומים", מסיבות אחרות לגמרי.

בואו נגדיר את זה ככה: הקהילה של היום היא, איך לאמר, לא הכי ידידותית למשתמשים חדשים. שאלות של משתתפים חדשים נבלעות בדרך כלל במעמקי הפורום, נשארות ללא מענה ולפעמים אפילו נהפכות במהירות ל-OT. שלא לדבר על אווירת הריבים והוויכוחים ששוררת כאן כמעט כל הזמן. אמנם בימים האחרונים חל שיפור ניכר בעניין, אבל באופן כללי אם הייתי משתמש חדש שקנה לפני יומיים Wii ואין לו כל כך ידע בנינטנדו ומי נגד מי - לא הייתי נשאר בפורום הזה יותר משתי דקות.

כאן צוות האתר נתקל בדילמה: מצד אחד אנחנו רוצים לגדול ולאפשר למי שרכש לאחרונה קונסולות Wii (ויש הרבה כאלה) להגיע לפורום באווירה טובה, פשוט בו הם יוכלו לדבר על זה, לחלוק חוויות, לשאול על משחקים חדשים וכו'. מצד שני, אנחנו לא משלים את עצמנו ויודעים שקהילת נינטנדו הישנה היא אחת הפעילות באתר ובכלל אחת הקהילות הוותיקות והנאמנות ביותר בקהילות המשחקים בארץ.

מה עושים? הפרדת כוחות. מצד אחד - פורום Wii שיהיה זמין לכל אלה שראו את הקונסולה בערוץ 2 \ שמעו מהחברים מאמריקה \ קנו אתמול ורוצים להשוויץ. מצד שני - הפורום הישן והרגיל, בו אפשר לדבר ולהתווכח על הכל בלי חשבון.

אולי זה לא פיתרון אידיאלי למצב אבל זה היחיד שהצלחנו לחשוב עליו בלי להגיע למקרים של "הנהלה קיצונית" שמוחקת 80% מההודעות בפורום (קצת פחות כיום, כי באמת המצב השתפר קצת בימים האחרונים), או מצד שני קהילה שבקושי מאפשרת למשתמשים חדשים להכנס (מה שהיה המצב עד לפני כשבוע בערך).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    נכתב במקור על ידי ארז רונן
    האמת שאני תמכתי ב"פיצול הפורומים", מסיבות אחרות לגמרי.

בואו נגדיר את זה ככה: הקהילה של היום היא, איך לאמר, לא הכי ידידותית למשתמשים חדשים. שאלות של משתתפים חדשים נבלעות בדרך כלל במעמקי הפורום, נשארות ללא מענה ולפעמים אפילו נהפכות במהירות ל-OT. שלא לדבר על אווירת הריבים והוויכוחים ששוררת כאן כמעט כל הזמן. אמנם בימים האחרונים חל שיפור ניכר בעניין, אבל באופן כללי אם הייתי משתמש חדש שקנה לפני יומיים Wii ואין לו כל כך ידע בנינטנדו ומי נגד מי - לא הייתי נשאר בפורום הזה יותר משתי דקות.

כאן צוות האתר נתקל בדילמה: מצד אחד אנחנו רוצים לגדול ולאפשר למי שרכש לאחרונה קונסולות Wii (ויש הרבה כאלה) להגיע לפורום באווירה טובה, פשוט בו הם יוכלו לדבר על זה, לחלוק חוויות, לשאול על משחקים חדשים וכו'. מצד שני, אנחנו לא משלים את עצמנו ויודעים שקהילת נינטנדו הישנה היא אחת הפעילות באתר ובכלל אחת הקהילות הוותיקות והנאמנות ביותר בקהילות המשחקים בארץ.

מה עושים? הפרדת כוחות. מצד אחד - פורום Wii שיהיה זמין לכל אלה שראו את הקונסולה בערוץ 2 \ שמעו מהחברים מאמריקה \ קנו אתמול ורוצים להשוויץ. מצד שני - הפורום הישן והרגיל, בו אפשר לדבר ולהתווכח על הכל בלי חשבון.

אולי זה לא פיתרון אידיאלי למצב אבל זה היחיד שהצלחנו לחשוב עליו בלי להגיע למקרים של "הנהלה קיצונית" שמוחקת 80% מההודעות בפורום (קצת פחות כיום, כי באמת המצב השתפר קצת בימים האחרונים), או מצד שני קהילה שבקושי מאפשרת למשתמשים חדשים להכנס (מה שהיה המצב עד לפני כשבוע בערך).
    אז בצם אתה אומר, נפריד פורום מיוחד לנובים בו הקהילה של נינטנדו לא תגלוש, לכן לא יהיה בכלל מי שיענה להם על השאלות. ומצד שני תהיה קהילת נינטנדו שתדבר על מה שבא לה, רק שעכשיו תקבל מעמד של סאב פורום ותגסוס לאט לאט בלי מתמשים חדשים.

מעולה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    לא עושים את זה על ידי פיצול, ושאלות של אנשים חדשים ממש לא נעלמות.
    להיפך!

אולי לא היית פה בשבוע-יים האחרונים, אבל נפתחו ת'רדים חדשים על ידי אנשים חדשים, ביקורות וכד', של אנשים שמעולם לא הגיבו כאן.

הפיצול רק יגרום לבלבול, שבתמורה יגרום לעצבון, ובסופו של דבר לעזיבה.

פורום 1 להכל זו שיטה שעובדת בכל העולם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.02.2007
    תשמעו, אני חבר בפורום gcisrael כבר 3 שנים בערך.
    הפורום מאוד שקט ונעים, בלי הרבה בלגן ומעוצב בצורה מאוד נוחה.
    למרות כל זה שמדובר בפינה קטנה ברשת... עדיין מגיעים אלינו
    אנשים גם אם הם מתחברים עם שם משתמש ולא מגיבים במשך
    תקופה שעולה על 3 חודשים.
    השאלה שלי תמיד הייתה (מרגע שהגעתי לכאן), היא... למה הכל חייב לרדת כאן
    לרמה של ויכוח קולני עם כינויי גנאי (כפי שאתם בעצמכם ראיתם).
    מה לכל הרוחות גורם לתופעה ה-דוחה הזאת?!.
    אי אפשר לנהל דיון בלי קללות?, מה יש כאן להרבה אנשים?
    או יותר נכון... למה אותם "מנבלי פה" לא מקבלים באנים?.
    למה המערכת לא מסלקת את אותם עושי צרות!?.
    תפסיקו לתת לזה יד!, תעיפו את אלו ותקבלו פורום נקי ונעים.

זה לא חדש מה שאמרתי כאן!, ככה מתנהל פורום אמיתי ונכון!.
    יש כאן חריגה מ-נהלים או אי אכיפה שלהם!, מנהל ואחראי פורום זה
    לא ר-ק מעמד!, זה גם... אחריות!.
    מי שאחראי שיינהג בהתאם ולא רק יתרברב בזה שהוא אחראי!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי Poke
    אז בצם אתה אומר, נפריד פורום מיוחד לנובים בו הקהילה של נינטנדו לא תגלוש, לכן לא יהיה בכלל מי שיענה להם על השאלות. ומצד שני תהיה קהילת נינטנדו שתדבר על מה שבא לה, רק שעכשיו תקבל מעמד של סאב פורום ותגסוס לאט לאט בלי מתמשים חדשים.

מעולה.
    הגידול של קהילת נינטנדו הישנה היה גם ככה אפסי. לא התחברו אליו כמעט משתמשים חדשים (מעבר לכאלה שהשאירו הודעה אחת או שתיים ונעלמו), ואני מאמין בכל לבי שזה בגלל האווירה המאוד לא נעימה ששוררת בפורום הזה כדרך קבע. ניסינו לשנות את זה על ידי כך שמינינו מנהלים מתוך הקהילה, אבל זה לא עזר והפורום נשאר בדיוק אותו דבר - מה שמצביע על כך שהקהילה עצמה לא ממש רוצה שינוי.

אז מה הלאה? למנות מנהלים חיצוניים שישנו לגמרי את איפיון הפורום שהקהילה שכבר נמצאת בו לא רוצה לשנות? אני מבטיח לך שזה היה מעצבן אותך ואת הקהילה הרבה יותר מהפיצול הנ"ל. הייתם מרגישים, ובצדק, שאנחנו מזניחים ומתעלמים מקהילה שנמצאת פה הרבה הרבה זמן, וזה משהו שאף אחד לא רצה לעשות.

מצד שני, כחלק ממטרות האתר להתפתח ולגדול - גם להשאיר את הקהילה כמו שהיא הייתה מקודם לא הוכיח את עצמו. אז החלטנו על פיצול. אולי זה לא נעים ולא נחמד, אבל זה נראה לנו כמו הדרך היחידה "להנות משני העולמות".

למה זה משנה לכם בכלל אם הפורום ראשי או משני? אין שום הבדל. פורום הוא פורום הוא פורום.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אם זה לא היה מפריע, אף אחד שהגיב כאן לא היה מגיב, לא?!

זה כן מפריע. כן יש קהילה, יש אנשים כמוני שמביאים ידיעות יותר מהר מכם, ואני לא רואה טעם להתחיל לדלג בפורום. כי פורום זה פורום זה פורום זה פורום, זה לא פורומים.

ואם יש כאלה שגורמים לאווירה לא טובה בפורום, יש אפשרות לתת להם באן לזמן מסוים וכד'. יש כלים להתמודד, ופיצול זו לא הדרך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אני חושב שאף אחד לא היה מתלונן אם המצב היה הפוך. כלומר קהילת נינטנדו הייתה הראשית וקהילת הWII הייתה הפורום המשני שלה.
    שתף ב-Google+

זה ממש מסריח.
    לומר שאין גידול במספר המשתמשים זה שטות מוחלטת.
    כל יום שבוע מצטרף עוד חבר לקהילה ולוקח חלק פעיל.
    אנחנו לא קיליקה סגורה, זה שיש ויכוחים ישנים שניטשים בין המעורבים הותיקים זה משהו אחר.
    זו לא סיבה לאפרטהייד הזה
    נערך לאחרונה על ידי רונן, עוד לפני שלחצתי על שלח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.01.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    אני חושב שאף אחד לא היה מתלונן אם המצב היה הפוך. כלומר קהילת נינטנדו הייתה הראשית וקהילת הWII הייתה הפורום המשני שלה.
    בוא נגיד שאיך שאמרת יהיה עדיף כי כרגע עשיתם כאילו הDS לא קיים.
    וגם בעיקרון ככה זה אמור להיות.
    זה נראה כאילו Wii זאת חברה שהמציאה קונסולה בשם נינטנדו.

ד"א
    למי שבאמת נמאס מהפרסומות יכול להוריד את הדפדפן Maxthon, יש בו חוסם פרסומות מובנה. (כמובן שגם פופ-אפים <_< )
    שתף ב-Google+

הרשמה