תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 19 מ 19
    הצטרף בתאריך
    27.08.2007
    שלום לכם,

בנושא זה אתם תדעו הכל על Character Kill, או בקיצור CK.

מה ההבדל בין 'למות' לבין CK?
    כשאתה 'נהרג' במשחק, אתה לא בעצם נהרג אלא נפצע קשה ונשלח לבית חולים, שם מטפלים בך ואז אתה חוזר לחיות כרגיל. כמובן שבחוקים של הRP, אסור לך לזכור את הזכרון לטווח הקצר (מי הרג אותך, איך נהרגת...)

CK זה כאשר הדמות שלך נהרגת. כן כן - נהרגת. וכמו במציאות, כשבנאדם מת הוא לא חוזר יותר לחיים. בנאדם שקיבל CK לא יכול לחזור לשחק יותר בדמות לעולם, וכדי להבטיח זאת, האדמין ייתן לדמות BAN. (על סיבת CK כמובן)

איך אפשר לעשות למישהו CK?
    1.כדי לעשות לבנאדם CK, קודם כל אתם צריכים ממש לשנוא אותו, ICly לשנוא אותו, וצריכה להיות לכם סיבה מאוד מאוד טובה למה אתם רוצים להרוג אותו לצמיתות. לדוגמא, הוא אוייב מאוד גדול של המאפיה (Mafia) שלכם.
    2.לאחר שיש לכם סיבה טובה אתם חייבים שהלבל (Level) שלכם יהיה גבוהה יותר מהלבל של זה שאתם רוצים לעשות לו CK.
    4.אתם צריכים לכתוב בפורום שאתם (ניק שלכם) רוצים לעשות לבנאדם (ניק שלו) CK בגלל (סיבה). כרגע אין נושא של "בקשות לCK" אך הוא ייפתח כאשר ההודעה הראשונה על בקשת CK תגיע לאחד האדמינים.
    5.לאחר מכן אתם צריכים להרוג את הבנאדם, בהשתתפות עדים (ובניהם אדמינים..נכון לעכשיו זה יהיה רק בהשתתפות אדמינים מורשים, אשר יפורטו בהמשך). כדי להרוג את אותו בנאדם, אי אפשר סתם לבוא אליו ולירות בו למוות, או לחטוף ולנעול אותו ברכב ואז לזרוק אותו מהצוק, אלא חייב שזה ישוחק בצורה הכי רולפלאית (Roleplay) שקיימת!
    לדוגמא: אם אתה נלקח כבן ערובה בביניין גדול בקומה האחרונה כאשר 5 שוטרים מנסים לחלץ אותך, והחוטפים דורשים כל מיני דברים וכו' וכו'...ואז אתה מת והחוטף מאשר שהוא רצה לעשות עליך CK, רק אז הבנאדם הולך כפרות!

הערות בקשר ל CK:
    1.אם ביקשת לעשות CK, עשית הכל כפי הנדרש ובדיוק באת להרוג את הבנאדם אבל משהו השתבש ואתה נהרגת (נגיד כמו הדוגמא שננתי למעלה, אבל רק שהמשטרה הרגה אותך) אז אתה מקבל CK אוטומטי! כלומר, זה שביקש לעשות CK על מישהו ובסוף הוא עצמו נהרג, יקבל CK בעצמו!
    2.שחקן שקיבל CK יכול להתחמק מזה ע''י MCK, כלומר Money Character Kill.
    הבנאדם שקיבל CK צריך לשלם כסף לזה שעשה לו (הסכום תלוי ברמה הארפית של המאורע שבו הוא נהרג), מינימום 40,000$ ואז הוא לא ימות. <- אולי זה ישתנה (לStat Reset או משהו אחר)
    3.אם מישהו קיבל CK, כל מה שהיה לו הולך..אם הוא היה נגיד Leader של Faction, אז זה יעבור לבנאדם אחר (לא לאותו בנאדם בAccount שונה).

סיכום:
    1.לדעתי זה מספיק לפצוע בנאדם למצב של בית חולים ואז הוא לא יזכור כלום, מאשר לחשוב על CK.
    2.אתם לא חייבים לבקש CK רק כדי לעשות איזו חטיפת RP ענקית..
    3.בגלל שהנושא ממש בהתחלה, ואני פוחד מפרוטקציות ואדמינים שיעשו דברים לא טוב, כרגע האדמינים היחידים שמורשים לפקח על המאורע הם: Eyal_Justice, Vincent_Brooks, ובקרוב יצטרפו עוד..
    4.נושא בקשות לCK ייפתח רק לאחר קבלת בקשת ה CK הראשון בהודעה פרטית. (או בהמשך)
    =
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.01.2007
    :| נשמע לגמרי מיותר

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.08.2007
    עיר
    Rishon
    דווקא יש מישהו שהאיתי רוצה לעשות לו את זה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.01.2007
    עיר
    חדרה
    מסכים זה רעיון יפה אבל לקבל באן עם דמות שאתה משקיע בה ורק בגלל שמישהוא יחליט להרוג אותך אתה נידפק?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    בעד.
    למה אתה תמיד שלילי ???????? לא אהבתה אז על תגיב
    אז זה היה הרעיון היחיד בנתיים ראז אני מדבר עליך
    נכתב על ידי SkuLLzIk, בתאריך 27.09.2007 בשעה 17:46

שחקן וותיק של קהילת $GTA V games$
    SaR Lil' TwiZ
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.02.2007
    זה לא מיותר.. זה ככה בכל שרתי ה RP..
    זה כמו באן על שם.. ברגע שאתה מת ב CK אתה לא חוזר יותר..
    CK אפשר לבצע רק לאחר שאדמין מאשר את ה CK על מישהו..

זה רעיון טוב להוסיף את זה וזה יתווסף ..

Mr. Vincent Brooks - Mayor
    "אישה יכולה להפוך גבר למליונר...
    אם הוא היה פעם מליארדר..."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    חיפה
    נגד
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.04.2007
    עיר
    טירת כרמל
    נגד!! אם האיש השקיע על המשתמש ימים ולילות (אני מגזים ולא איכפת לי) והגיע לרמה גבוהה? לא חבל לקלקל לו את זה??
    חבר קהילת GTA/SAMP
    מ-2007 עד בערך 2010
    -
    המפרט שלי:

CPU: Intel i7-7700K 4.2 GHz
    Motherboard: ASUS PRIME-B250M-A
    RAM: 16GB (Hynix 8GB DDR4 2400Mhz [x2])
    GPU: ASUS GeForce GTX1070 STRIX OC 8GB GDDR5
    SSD: 240 GB (222 GB)
    Hard Drive #1: 1 TB (931 GB)
    Hard Drive #2: 1 TB (931 GB)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Big Danny K
    נגד!! אם האיש השקיע על המשתמש ימים ולילות (אני מגזים ולא איכפת לי) והגיע לרמה גבוהה? לא חבל לקלקל לו את זה??
    צודק
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    נכתב במקור על ידי Big Danny K
    כן, אבל זה פחות רול פליי.
    במציאות מתנקש לא יוותר על התנקשות באיש חשוב שיש לו הרבה כסף, שיש לו אישה וילדים,
    שיש לו אחוזות ועוד הרבה דברים רק בגלל שחבל עליו ועל כל הדברים שהוא השקיע בהם
    כל החיים שלו.
    אתם כנראה לא מבינים שזה לא יהיה ככה שכל נוב יבוא ויהרוג מישהו ואז למישהו הזה הלך השחקן..
    זה משהו רשמי, שצריך סיבה טובה וגם להרוג בדרך רול פליי. צריך להגיב בפורום בשביל זה,
    לדבר עם האדמינים.

SaR Lil' TwiZ
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.08.2007
    מיותר לחלוטין
    כנראה יש פה אנשים שעדיין לא קלטו שזה משחק
    אם ככה לא שווה להשקיע על דמות בגרוש
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    בעד.
    ככה תתכילו להעריך את ה"חיים" שלכם ולא תלכו תשדדו כל אחד, ואולי אפילו תחשבו פעמים על לעשות משהו נגד החוק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    נכתב במקור על ידי NonTat
    מיותר לחלוטין
    כנראה יש פה אנשים שעדיין לא קלטו שזה משחק
    אם ככה לא שווה להשקיע על דמות בגרוש
    דברים ברול פליי כמו: "לא שווה להשקיע על הדמות אם היא תמות", "מושפע, זה רק משחק"
    ועוד הם המשפטים הכי לא רול פליי שיש.
    כשאתם משחקים ברול פליי אתם צריכים לחשוב שאתם משחקים את זה בעצמכם, בחיים שלכם,
    לא שעכשיו מישהו עם מקלדת ועכבר משחק ואומר לכם מה לעשות.
    רוב השרת מעדיף למות מלהפסיד 10,000 דולר, כי הוא יודע שאחרי זה
    הוא יחזור לחיים עם סכום הכסף.
    פה נכנס הקטע של ה-CK, להוסיף עוד רול פליי שאנשים יתייחסו ברצינות לדמות שלהם.
    ובקשר למשפט "לא שווה להשקיע על הדמות בגרוש אם היא תמות":
    בחיים האמיתיים לא תאמר "לא שווה להשקיע בחיים שלי ולהצליח כי יכול להיות
    שאני אמות בצבא, או מאיזה מחבל בקניון או ממשהו אחר", אתה תחייה.

SaR Lil' TwiZ
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.08.2007
    כל מי שאמר נגד, אל תכנסו ללחץ כי זה משהו שצריך אישור וזה מאורע שצריך להיות RP ולהיות משוחק בדרך הכי ארפית שיש, וגם יש סיכון בכך שזה שהגיש בקשה ל CK ימות ואז הוא יקבל CK אוטומטית.

אתם צריכים להבין שזה RP, לא DM.
    בDM כל מה שחשוב זה להשיג כסף, ב RP כל הקטע זה לשחק RP...הון אישי, לבל, כל זה סתם חרטא.
    =
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    :\ מיותר.

מי יכול לשפוט בן אדם עד כדי כך להוריד לו את המשתמש לגמרי-בשביל זה יש באן, כל זה מיותר וסתם גורר עוד ועוד בעיות-אל תעשו שטויות שתתחרטו עליהם-דברים כאלה עושים בסרברים גדולים של RP, אנחנו לא סרבר כזה גדול ווותיק שאפשר להתחיל בצעדים כאלה גדולים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    אתה צודק בגלל זה אתה מעליי גם אני חושב ככה השרת לא כזה גדול כמו האחרים ולעשות צעד כזה יהיה מיותר...

ובכלל אם אתה רוצה לעשות CK לאדמין אתה לא יכול אז האדמינים מוגנים מזה בגלל זה להם לא אכפת.. אני נגד!!!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    נכתב במקור על ידי Ic+E
    אתה צודק בגלל זה אתה מעליי גם אני חושב ככה השרת לא כזה גדול כמו האחרים ולעשות צעד כזה יהיה מיותר...

ובכלל אם אתה רוצה לעשות CK לאדמין אתה לא יכול אז האדמינים מוגנים מזה בגלל זה להם לא אכפת.. אני נגד!!!
    בעקרן אתה לא אמור לדעת שיש אדמינים-כולם בני אדם

תחשוב שהאדמינים הם כמו ראשי ממשלה משהו גדול-שאי אפשר להוריד ..
    בעקרון אבל אתה לא אמור לדעת את זה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.09.2007
    עיר
    פתח תקוה
    אתה מעלה רעיונות טובים אבל זה לא רעיון טוב לפי מה שאני חושב, נגד!! זה יביא יותר מדי צרות...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.01.2007
    נכתב במקור על ידי Plez
    :\ מיותר.

מי יכול לשפוט בן אדם עד כדי כך להוריד לו את המשתמש לגמרי-בשביל זה יש באן, כל זה מיותר וסתם גורר עוד ועוד בעיות-אל תעשו שטויות שתתחרטו עליהם-דברים כאלה עושים בסרברים גדולים של RP, אנחנו לא סרבר כזה גדול ווותיק שאפשר להתחיל בצעדים כאלה גדולים.
    צודק, אנשים יתחילו לשנוא אחד את השני גם מחוץ למשחק בגלל דבר כזה.

שתף ב-Google+

הרשמה