תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    27.08.2007
    הנושא הזה הוא דיון, משמע אני מציג איזשהו מצב וכל אחד אומר את דעתו ודנים בנושא.
    המצב שאני רוצה לדון אתכם הוא בקשר לחטיפות, הונאות ושודים.

כאמור, הRP מנסה לדמות כמה שיותר חיים אמיתיים, אך יש לו כל מיני מגבלות אשר לפעמים גורמות לRP להיות פחות RP.

לדוגמא, בנושא משפחות הפשע.
    בחיים האמיתיים בנאדם יכול להחליט שהוא רוצה לפתוח מאפיה או משפחת פשע קטנה ולצרף כמה אנשים, אך במשחק זה גרם להמון אנשים לפתוח קבוצות מאפיה קטנות משלהם, ואז היה תוהו ובוהו בשרת ואם לא הינו עוצרים את זה, זה כבר לא היה RP אלא שוטרים נגד פושעים.

אז אחרי שנתתי דוגמא למצב של התנגשות בין RP ללא RP, אני אדבר על כל הנושא של החטיפות, הונאות ושודים.

- RP :
    1.זה RP לכוון על מישהו נשק, להכריח אותו להכנס לרכב ואז לחטוף אותו.
    2.זה RP לקחת למישהו את הארנק, לכתוב "/me בודק כמה כסף יש בארנק" (ואז הנשדד חייב להגיד ב/b כמה כסף יש לו בגלל שבחיים האמיתיים הבנאדם פשוט רואה את הסכום..) ואז לקחת את הארנק (ולהכריח את הבנאדם להעביר לו את כל הכסף כי בעצם הוא לקח לו את הארנק עם הכסף)
    3.זה RP להגיד לבנאדם: שלם לי X כסף כל יום או שאני אחבל לך בעסק!

- NON-RP :
    1.זה כל כך קל לחטוף מישהו, אז אם המצב ישאר ככה, בהמשך אתם תראו כל דקה מישהו חוטף מישהו אחר ומאיים עליו...למה זה לא RP? כיוון שבחיים האמיתיים חוטף שהיה נתפס, היה יושב כמה שנים טובות בכלא, וחוטף שהיה נהרג (על-ידי המשטרה או משהו) לא היה חוזר לחטוף כמו במשחק, כי הוא הרי היה מת..אז ככה מספר החוטפים היה יורד משמעותית.
    2.זה גם מאוד קל לשדוד מישהו. בסה''כ לכוון עליו רובה או לתפוס אותו באיזו דרך, ואז לבדוק כמה כסף יש לו בארנק ולקחת הכל (יש כסף שנמצא עליך, כלומר בארנק, וכסף שנמצא בבנק...). גם כאן, המצב יגרום למשחק DM. כולם ישדדו אחד את השני...וכמו בסעיף א'..שודד שנתפס ע''י שוטר נכנס לכלא לכמה שנים, או אם הוא נהרג אז פשוט מת, ולא חוזר לחיים כמו במשחק ואז ממשיך לשדוד...
    3.בנושא של ההונאות יש מה לעשות..אפשר לעשות מארב של המשטרה או לתפוס את הבנאדם בדרכים לא חוקיות ולהרוג אותו על זה, ואז הוא לא יוכל לבוא שוב ולהמשיך לבקש כי הוא ייחשב כמת..

ולמה אתם רואים פחות מוערבות של המשטרה בנושאים האלו? כי כאמור מי שנתפס ילך לכלא לרבע שעה, ומי שמת יחזור לחיים וימשיך, אז המשטרה לא יכולה למגר את התופעה!

אז מה עושים?
    יש כאן התנגשות RP.
    =
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.02.2007
    צודק בהחלט!

עוד משהו שמעצבן אותי
    זה שבא אל סתם מישהו בדמות של ליצן/עיכר או דמות של עבריין אבל יעני לא מכירים אותו

ומאיים על צוותים ועוד על ראש צוות

אני מנסה לארגן כסף לבוס מהמאטריאלס GET שזה העיירה שלי

אני גובה רק 500 דולר ואין אחד עד עכשיו ששילם באים 3 אנשים
    יורים עלינו , למה? כי זה קל להשיג נשק!!!! אז הם חושבים שהם יכולים לעשות הכול

ועוד ים דברים!!!!!!!!

תלמדו אחים שלי!!
    לא לחטוף סתם שאתם לבל 1 עם דמות של ליצן

תחטפו שיש לכם כבוד או משהו כזה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.08.2007
    עיר
    Rishon
    אתם גובאים 1000 ומי שלא משלם ונוסע מישם אתם יורים עליו וחוץ מיזה אתה תמיד ב AFK
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.01.2007
    עיר
    חדרה
    תראה להודעה שמעליי בקטע של AFK זה לא אמור להיות אבל זכותם לגבות כמה שהם רוצים (אם אני לא טועה) בדרופ ושוב בקטע של יורים עליך כשאתה לא ניכנס זה אסור
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.07.2007
    הייתי רוצה להוסיף בקשר לשדידות ברחוב, שכשאנשים באים אל מישהו ואומרים לו "תן לי 100 אלף דולר או שאתה מת!", זה non-rp מבחינתי.
    אפילו אם יש על הבן אדם 200 אלף, במציאות אנשים לא סוחבים על עצמם כמות כזו של כסף, אלא אם הם הולכים עם מזוודה (זאת אומרת עושים /me takes a suitcase from the trunk ובלהבלה).
    בדרך כלל במקרה הממש ממש ממש טוב במציאות, אתם תמצאו 1000 דולר לכל היותר למישהו בארנק. אני לא מאמין שמישהו יכול להחזיק 100 אלף דולר בארנק אחד.
    Kang_Mao (Boss of the Triads)\Julian_Sacramoni\Xian_Sun (Underboss of Bing Di Guo) in LSRP
    http://forum.vgames.co.il/showthread...t=%E4%F9%EC%ED
    המדריך השלם לRole Play, במיוחד למי שרוצה ללמוד לעשות RP.
    http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1046699
    האשכול שאמור להסביר לכם על La Cosa Nostra
    שם במשחק:
    Leo_DeMedici
    "די לחכימא ברימזא....ולשטיא בחורמיזא"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    אתה צודק-הכל אפשרי-פשוט הנשדדים במקרים האלה בחיים לא יעשו כמו שאתה אמרת

/me מביא לשודד את כל כספו.. וכד'.. הם ינסו לברוח , להציף , להתלנון וכד' וזה NONRP

למרות ש2 אפשריים-בשתיהם יהיה מי שיהרוס
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.02.2007
    נהיה כבר באמת מגעיל שכל ילד קטן בשרת התחיל לחטוף לי שוטרים..
    זה נהיה מציק לגמרי אבל יש כאלה שעושים את זה כל היוםם וזה הכי מציק..
    אני מציע שנעשה עם זה משהו..

Mr. Vincent Brooks - Mayor
    "אישה יכולה להפוך גבר למליונר...
    אם הוא היה פעם מליארדר..."
    שתף ב-Google+

הרשמה