תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 16 מ 16
    הצטרף בתאריך
    05.07.2007
    יום שלישי, הגילדה נטלה את טבילת האש הראשונה שלה בקראזן, שהוא המבוך האפי הראשון לרמה 70.

למרות מחסור בהילרים, וההתארגנות הספונטנית, ביום שלישי שלושה בוסים ירדו
    Atummen and Midnight

הבוס השני Moroes

הבוס השלישי Maiden

יום רביעי התחלנו מחדש, הפעם המחסור בהילרים היה יותר מורגש ולא הצלחנו להתקדם מעבר לבוס השני.
    אבל הכל פתוח! נשאר לנו שבוע, והיעד שלנו נשאר אותו יעד! לנקות את KARAZAN לפני סוכות, ולהתקדם לgruul.

בהצלחה בהמשך לכולם!

הצטרף בתאריך
    26.07.2007
    שיהיה בהצלחה מחר !

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    מצויין! ככל שננסה יותר, ככה נלמד יותר מהר ונוכל לסיים לפני סוכות.

גרול זה לא צחוק, למרות שאין לי צל של ספק שנגיע לשם, ונעבור גם את זה.

גו גו THE MOSSAD!
    ניצן דיקשטיין
    מנהל אתר Vgames בדימוס (06-11), אתר Gamer בדימוס (05-06), אתר 3Dv בדימוס (03-05) ואתר Game-Freak בדימוס וכיום (02-03).
    מנהל מועדון הגיימרים והספורט האלקטרוני Game-Freak
    יו"ר העמותה לגיימינג תחרותי בישראל (ההתאחדות לספורט אלקטרוני בישראל), הנציגה של הפדרציה העולמית לספורט אלקטרוני (IeSF) בישראל.

כתובת: http://www.Game-Freak.co.il
    מייל: [email protected]
    טלפון: 077-5450607
    מי שלא בא לא קיים!

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    תל אביב
    ניצן תיהיה בריא ^_^
    איפה הימים של סיאס איפה , הרוג שלי יעבור לשם בימים הקרובים (יום - שלושה אני מקווה) ואז אני אצתרף
    Powerfull troll

הצטרף בתאריך
    20.06.2007
    כל הכבוד :O
    לניסיון ראשון 3 בוסים זה נחמד מאוד, מקווה שתצליחו בהמשך ושתהרגו מהר את Nightbane ^^

הצטרף בתאריך
    07.08.2007
    LOL I checked your Armory profiles and many of your team totally and ridiculously outgear the place. With a setup like this u don't even need 3 healers and can do easily with 1 tank (that Druid in full T4 and Wildfury would not even get scratched by Nightbane or Prince in phase 3). And 2 of your healers in full epics? (priest and Paladin) EZmode, you shouldn't even go in there and should start with Maulgar.

With such a raid team I'd expect you to at least make it to Aran and Illhoof really.

הצטרף בתאריך
    20.09.2007
    עיר
    עין-גדי (קיבוץ)
    בהצלחה! הנה משפט שיעזור לכם: "אנחנו ישראלים!"
    זה בינתיים כל מה שאני יכול לעשות בבשילכם... אבל תחכו עוד מעט אני קונה את המשחק ואז תוך יומיים אני רמה 70

הצטרף בתאריך
    05.09.2007
    נכתב במקור על ידי Nesh
    LOL I checked your Armory profiles and many of your team totally and ridiculously outgear the place. With a setup like this u don't even need 3 healers and can do easily with 1 tank (that Druid in full T4 and Wildfury would not even get scratched by Nightbane or Prince in phase 3). And 2 of your healers in full epics? (priest and Paladin) EZmode, you shouldn't even go in there and should start with Maulgar.

With such a raid team I'd expect you to at least make it to Aran and Illhoof really.

QFT

הצטרף בתאריך
    26.07.2007
    נכתב במקור על ידי Nesh
    With such a raid team I'd expect you to at least make it to Aran and Illhoof
    זה יעשה.
    לאט לאט

הצטרף בתאריך
    08.09.2007
    נכתב במקור על ידי Nesh

incoming ban !

הצטרף בתאריך
    26.07.2007
    מחכה לחדשות טובות ועדכונים (והם יגיעו ;) ).
    בהצלחה !

הצטרף בתאריך
    16.03.2007
    נייס!

האם ראיתי שם את Bubbleown וNinorc?
    הם קיבלו פרי מיגריישן בסוף?

הצטרף בתאריך
    14.02.2007
    עיר
    הרצליה
    כן. No more ganks for u Blackelf

הצטרף בתאריך
    05.07.2007
    נכתב במקור על ידי Nightlight
    כן. No more ganks for u Blackelf
    חחחחחחחחחחח
    ראית מה זה blackelf, בסוף אלו שדפקו לנו שם גאנקים קיבלו העברה...

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    תל אביב
    קלאסי , במקום לפרגן אתם תמצאו שוב תירוץ מטומטם למה אנחנו לא פה ולמה אנחנו לא בגרול.
    אף אחד לא יורד עליכם - אף אחד לא מזלזל בכם - בסך הכול קצת לפרגן.
    Powerfull troll

הצטרף בתאריך
    05.09.2007
    נכתב במקור על ידי Nudu
    קלאסי , במקום לפרגן אתם תמצאו שוב תירוץ מטומטם למה אנחנו לא פה ולמה אנחנו לא בגרול.
    אף אחד לא יורד עליכם - אף אחד לא מזלזל בכם - בסך הכול קצת לפרגן.

כל הכובד לצה"ל.
    Happy now?

הרשמה