תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 33
    הצטרף בתאריך
    24.07.2007
    עיר
    חולון
    מישהו יודע אולי סתם מתוך סקרנות מה הכרטיס הגרפי הטוב ביותר קיים היום בשוק,ומה מחירו?

עוד משהו,יש לכם המלצות בשבילי לגבי קניית כרטס מסך? אני נראה לי אקנה את המחשב שלי בחלקים כל פעם אין לי סבלנות לחכות [=.כרטיס טוב בעל מחיר סביר אין לי הגדרה לגבי מחיר ,שיהיה סביר לא יעבור את ה 2K[=.
    C&C-IDF GUILD
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.12.2006
    עיר
    עמיקם\יוקנעם
    כרגע הכרטיס הכי חזק בשוק הוא nVIDIA GeForce Quadro FX4500SDI

שעולה ₪28,826
    ומכיל 4 ליבות עיבוד גרפי

הכרטיס הכי טוב כרגע עם ליבת עיבוד אחת הוא
    nVIDIA GeForce 8800 ULTRA 768MB של חברת BFG (הcore clock שלו גבוה יותר מultra של חברה אחרת)

לגבי המלצה על כרטיס עד 2k אני ממליץ על

http://www2.zap.co.il/model.asp?model_id=579857
    BFG חברה טובה,ובדרך כלל אם אני לא טועה הם מגיעים על אחריות לכול החיים
    פלוס זה הגרסא המחוזקת של הכרטיס ובשביל עוד 100 שקל זה עדיף על GTSים אחרים.

אני GM במשחק הישראלי Moondo רוצים להצטרף לכיף?
    www.Moondo
    .com
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    אם יש לך 70 שקל לחרוג בשביל כרטיס מסך אז למה שלא תיקח

http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=486479

זה GTS רק שזה 640 מגהבייט אם אתה רוצה אז קח את זה כי זה חזק יותר אבל אם אתה שומר בשביל משהו אחר אז תיקח את ה320 מגהבייט הבחירה בידיך(תזכור שהחלק הכי חשוב במחשב לגיימרים זה הכרטיס מסך)...

מקווה שעזרתי

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    אילת
    נכתב במקור על ידי Kentaro
    כרגע הכרטיס הכי חזק בשוק הוא nVIDIA GeForce Quadro FX4500SDI

שעולה ₪28,826
    ומכיל 4 ליבות עיבוד גרפי

הכרטיס הכי טוב כרגע עם ליבת עיבוד אחת הוא
    nVIDIA GeForce 8800 ULTRA 768MB של חברת BFG (הcore clock שלו גבוה יותר מultra של חברה אחרת)

לגבי המלצה על כרטיס עד 2k אני ממליץ על

http://www2.zap.co.il/model.asp?model_id=579857
    BFG חברה טובה,ובדרך כלל אם אני לא טועה הם מגיעים על אחריות לכול החיים
    פלוס זה הגרסא המחוזקת של הכרטיס ובשביל עוד 100 שקל זה עדיף על GTSים אחרים.
    מה הבולשיט הזה של הכרטיס הכי טוב עם ארבע ליבות, זה כרטיס לעריכות גראפקיות, מספיק ללכת לחנויות ולקחת את הכי יקר..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.07.2007
    עיר
    חולון
    שאלתי מתוך התענינות לגבי הכרטיס הכי יקר לא התכוונתי לקנות אותן ,ולגבי כרטי עד 2000 ש"ח אני בהחלא מעוניין לקנות מאחר שיום ההולדת שלי הולכת וקרבה וכך גם הכסף שלי גדל מדי הכיס של החגים והוא יגיע ל2000 שח לאחר חישוב מהיר.אני מעוניין להשיע את זה בכרטיס גרפי מתקדם.

יש עוד המלצות לגבי כרטיס גרפי? (אני לא מבין בכרטיסי מסך ככה שלא אוכל להגיב לכם על ההצעות יותר מידי).
    C&C-IDF GUILD
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    ממממ..... לדעתי כדאי לך יותר 320 MB כי זה יותר חסכני אבל אתה הולך לקנות מפרט שלם או רק כרטיס גרפי?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.02.2007
    עיר
    קרית מוצקין
    חכה קצת, עוד מעט יוצא ליבת הG92 של nVidia ואז גם תוכל לקנות כרטיס חזק יותר (יש שמועות שהרבה יותר) וגם, אם לא תרצה לחכות 3 חודשים אז ממש עוד יוצא הHD2900PRO שהוא יהיה חזק יותר מה8800GTS 320MB בסביבת המחירים הזו (אני כמעט בטוח ואם לא... בכל מקרה המחיר של הGTS ירד...)
    אני אוהד ולנסיה גאה כבר יותר מ6 שנים

adapt<3
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    אני יודע את זה ואני גם אמרתי את זה בהרבה נושאים חבל שאתם לא מקשיבים... וגם בערך בינואר יצא סדרת 9 של NVIDIA גם את זה אמרתי ושיירדו המחירים גם את זה אמרתי.... לול בכל מקרה FIREBOY צודק אבל ההחלטה שלך אם לחכות או אם לא.... אם אתה מחכה אז לא תיהיה לי בעיה לעדכן פה כל אחד ואחד לגבי ההתקדמויות והמחירים המשוערים אז רק תענה ואל תדאג אני כבר אדאג לזה שאתה תיהיה מעודכן ושיצא לך מפרט פצצה במחיר של גרושים(יחסית גרושים) ....

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.07.2007
    עיר
    חולון
    אוקי תודה אז אחכה וכך בעצם גם כמות הכסף שלי אולי תגדל בקח שאכסוך עודף של יציאות בשישי וכו'... תעדכנו לגבי הזמן עד לשיווק הכרטיסים החדשים ולגבי עידכונים נוספים מחירים וכו'. תודה שוב.
    C&C-IDF GUILD
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.02.2007
    עיר
    קרית מוצקין
    * חברת HIS השיקה את כרטיס הHD2900PRO ואין עדיין (לפחות לא מצאתי) ביקורות, השוק לא זז בניתיים אבל לא לדאוג, הכרטיס רק יצא וגם ככה זו רק חברה אחת, מתי שחברות כמו GeCube, Sapphire וGigabyte יוציאו את הגסאות שלהן זה יהיה יותר משמעותי...

adapt<3
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    אם זה לא sapphire אז לא שווה לקנות- asus וgigabyte יקרים וכל השאר גרועים...sapphire היא הבחירה הטובה ביותר לכרטיסי מסך של ATI

קרדיט לזאוס D:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.02.2007
    עיר
    קרית מוצקין
    נכתב במקור על ידי Cortez.D
    אם זה לא sapphire אז לא שווה לקנות- asus וgigabyte יקרים וכל השאר גרועים...sapphire היא הבחירה הטובה ביותר לכרטיסי מסך של ATI
    מסכים אבל ככל שיש יותר חברות בעניין המחירים נמוכים יותר...

adapt<3
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    מחיר נמוך לא תמיד שווה ביצועים טובים... השאלה אם הוא מעדיף לשלם פחות על פחות ביצועים או לשלם מחיר הוגן (sapphire) ולקבל אחלה ביצועים (X1950XT)

קרדיט לזאוס D:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.02.2007
    עיר
    קרית מוצקין
    מחיר נמוך לא תמיד שווה ביצועים טובים... השאלה אם הוא מעדיף לשלם פחות על פחות ביצועים או לשלם מחיר הוגן (sapphire) ולקבל אחלה ביצועים (X1950XT)
    אני מתכוון שנגיד Sapphire היא החברה שניה שמוציאה את הכרטיס, אז ברגע שחברה שלישית ורביעית יוציאו אותו אז המחיר של Sapphire יהיה נמוך יותר...

adapt<3
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    הא? אני די בטוח שכל החברות מוציאות אותם באותו הזמן... בכל מקרה השורה התחתונה היא שsapphire מעולה..אל אני מממש לא ממליץ על הדור החדש שלהם...במחיר של הHD2900 עדיף כבר לקנות GTS...

קרדיט לזאוס D:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.02.2007
    עיר
    קרית מוצקין
    בינתיים רק HIS הוציאה (לפחות לי מה שהבנתי) אבל בכל מקרה, אני חושב שHD2900PRO יהיה חזק יותר אבל אני לא קורא עתידות ונדע את זה רק אחרי מבחנים של הכרטיס במשחקים...

adapt<3
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    אתה בטח מתבלבל עם הגרסא של GDDR4 או על הXTX עם 1GB זיכרון... כי כרגע HD2900 לא נותן כזה פייט לGTS

קרדיט לזאוס D:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.02.2007
    עיר
    קרית מוצקין
    רגע, רגע, רגע... אתה אומר שהGTS מנצח את הHD2900XT?
    יש מבחנים חריגים שהGTS מנצח את הXT אבל ברוב המבחנים הוא בין הGTS לGTX, בחלקם הוא אפילו עובר את הGTX!

adapt<3
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    לא..אני מדבר על PRO אבל גם XT לא כזה מדהים... למרות שXT ביחד עם crossfire ליפעמים קורע את הGTX ביחד עם SLI אבל רק בכמה משחקים ספציפים...

קרדיט לזאוס D:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.02.2007
    עיר
    קרית מוצקין
    לא..אני מדבר על PRO אבל גם XT לא כזה מדהים... למרות שXT ביחד עם crossfire ליפעמים קורע את הGTX ביחד עם SLI אבל רק בכמה משחקים ספציפים...
    איך אתה יודע, עוד לא היו מבחנים... ודך אגב, אם אני לא טועה - יש ל320 GTS רוחב פס של 256bit
    אתה יודע כמה יש לPRO? יש לו 512! אתה יודע מה בקר הזיכרון של הGTS 320? הוא עם 320...
    ולPRO? יש 512!

אני לא חושב שהGTS 320 יצליח לנצח את הPRO ...

adapt<3
    שתף ב-Google+

הרשמה