תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 13 מ 13
    הצטרף בתאריך
    13.09.2007
    המשחק:

כשהווי יצא בנובמבר 2006, שוחררו בתחילה 5 משחקי השקה, אחד מהם הוא האקסייט טראק, משחק הנהיגה שנועד להדגים את יכולות הווימוט במצב של נהיגה. אף על פי הביקורות הסבירות, WaKonG ניסה, ומה גילה?

הביקורת:

משחקיות:

ובכן, בתחילת המשחק, הדבר הראשון שחובה לעשות הוא, טוטוריאל, בלי אף אפשרות אחרת.
    הטוטוריאל בהתחלה היה די קל, לימדו אותך כל מיני שיטות איך להתקדם מהר יותר, כוח הטורבו שעושה את האוטומביל מהיר יותר, ועוד המון דברים.
    אבל כל הקטע כאן הוא המירוץ, אז אחרי שסיימתי (ועברתי בהצלחה) את הטוטוריאלים, סוף סוף התחילו המירוצים.
    וואלה, שיחקתי אותה ובגדול, הגעתי למקום הראשון, היה ממש קל, והמטרה במשחק היא לעשות תרגילים בכדי להרוויח כוכבים, ונגיד בשלב הראשון צריך להרוויח 120. לפי המקום אליו הגעת לנקודת הסיום, אתה מקבל בונוס נקודות, שעוזר לך להגיע קרוב יותר לסכום שצריך.
    ועכשיו למשחקיות עצמה, המשחק יחסית נראה די פשוט, אבל עדיין יש שם דברים לא בדיוק ברורים לעשייה. אני נוסע ואני לא מבין איך המכוניות האחרות עושות קפיצה ארוכה בהרבה יותר משלי, כשאני עושה בדיוק מה שהסבירו בטוטוריאל, גם כשאני עושה תרגיל בשם Turbo Jump, וכשהם לא עושים, הם מובילים. השליטה בשלט יחסית נוחה וכיפית, אבל אם היה לך מתקן הגה כזה שקונים בנפרד, החיים היו יותר קלים.

גרפיקה:

מתמודד ראוי למוטורסטורם של סוני? :O
    אני כאחד שהולך לחנויות משחקים כדי לנסות קונוסלות אחרות, ניסיתי בחוויותיי את מוטורסטורם המפורסם שיצא ל-PS3. ברגע שהסתכלתי על הגרפיקה של אקסייט טראק, נדהמתי. נדהמתי לראות כמה המכוניות נראות זהות לאלו שבמוטורסטורם, מבחינה גרפית. חשבתי שאני בגן-עדן, או בחיזיון של גן-עדן שהקונסולה ניסתה לדמות לי. הגרפיקה חלקה, רצה מהר, הנופים נחמדים, אבל הרכבים, הפתיעו אותי, וממש לטובה!
    ועוד משהו קטן, אם תראו תמונות של הגרפיקה באינטרנט, תגידו ככל הנראה כמה זה נראה מגעיל, וכך אמרו על Twilight Princess הסוניפאנים, אבל, אל נא תשטתו באשליות ,הטלוויזיה מציגה זאת הרבה יותר טוב.

סאונד:

יאללה מסיבת רוק!
    הסאונד במשחק נעים לאוזניים, רוק גיטריסטי נחמד ומקפיץ, לא כמו הרוק הכבד והמגעיל של היום, אלא משהו נינוח ונעים למירוצים, רק שלפעמים שומעים את אותו השיר. הסאונד עוזר מאוד לתחרותיות, ואם יהיו לכם חבר'ה בבית שיראו אתכם משחקים, המוסיקה תוסיף המון לאווירה.

טכני:

ממש אבל ממש לא איטי. תוך שניות ספורות ואתם במירוץ. המצב הטכני של המשחק ממש נוח ונעים, כך שהמשחק יתחיל מספיק מהר כדי שלא תזיעו, וכל המשחק יתקלקל.

מולטיפלייר:
    *העובדה שאין מולטיפלייר לא תיחשב בציוני המשחק
    לצערי לא היה ביכולתי להשתמש במולטיפלייר אפילו אם יש, כי אין לי שלט נוסף. =[

ערך עצמי:

אני יחסית מת על המשחק הזה, במיוחד על אזורי פיג'י המדהימים עם זרמי המים שאפשר לטוס עליהם.
    נכון שאני תקוע על שלבי הפלטינום של מרוצי האקסייט (ועוד לפני הסופר אקסייט), אם אתה נתקע במשחק הזה וממש לא מצליח לעבור, אתה תיכנע. אני חושב שאני צריך לחזור שוב ולנסות לקרוע את הצורה לאוטומבילים המעצבנים שעוקפים אותי כל רגע ומשאירים אותי בודד לבד מאחור, ונראה לי שאחזור.
    משחק ממש טוב, חובה לכל ווי שמידי פעם ינהגו בו.

ציונים:
    הציונים הם מתוך 10

משחקיות - 7
    גרפיקה - 9
    סאונד - 8
    טכני - 10
    ערך עצמי - 8

הביקורת הבאה, סופר פייפר מריו, הנה אני בא
    בברכה,

דן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.04.2007
    תודה.
    אם אתה עושה סיקור על פפר מריו תוודא שסיימתה אותו כי אם לא אין טעם.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    לסיים ראשון זאת לא הבעייה כשאתה באקסייט..
    הבעייה היא בסופר אקסייט, אלו כבר ממש מרוצים קשים. כמו החלק השני של הצ'אלנג'ים.
    המולטיפלייר הוא מעפן... פשוט אי אפשר לשחק כשהמסך חצוי.. לא מבינים כלום ועשיתי תוצאות הרבה יותר גרועות ממה שאני עושה בסינגל פלייר.
    אולי המצב יותר טוב למי שיש מסך רחב.. (הוא תומך ב16:9?)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    אחלה ביקורת, בתור חובב מרוצים אני אקנה את המשחק הזה כשיהיה לי ווי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    מישהו מוכר אותו משומש במצב טוב?

המשחק מאתגר בסינגל? עד כמה? כמה מסלולים? יש עוד דברים שכדאי לי לדעת עליו?

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.05.2007
    עיר
    תל אביב
    משחק קטלני ביותר
    מאתגר ומספק הרבה שעות של הנאה
    איזה ציטוט:
    עוד ילד "אני לא אוהב פלאפל",תסתכל טוב טוב במראה ותראה כמה אתה אוהב את זה?
    נערך לאחרונה על ידי Fizz, היום בשעה 19:54
    הקהל ההכי טוב בארץ בכל מצב:http://img172.imageshack.us/img172/4...36166c1jb7.jpg

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.08.2007
    שכחת לציין פה בסאונד שיש גם אפשרות של SD card ואז יש לך איזה מוזיקה שאתה רוצה למרוץ, למרות שגם נחמד מאוד עם המוזיקה הקיימת, וזה בהחלט משחק מאוד מהנה וכיף עם מסלולים מטורפים ושונין ממשחקי מרוץ אחרים.

Mario Kart : 2922-0825-8897
    Super Smash Bros. Brawl : 1590-6483-748
    Guitar Hero 4 : 382432653612
    Rock Band 2: 539809778997
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.07.2007
    איך עושים את זה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.01.2008
    אחלה ביקורת
    ולגבי המשחק זה משחק גדול הוא סיפקם הרבה מאוד של של הנאה
    הוא מאתגר מאוד וכיפי הוא מומלץ מאוד לכולם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    מישהו יודע היכן אני יכול לקנות אותו, משומש או חדש?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.05.2007
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי רונן יצחק
    מישהו יודע היכן אני יכול לקנות אותו, משומש או חדש?
    כאן:

http://www.underdog.co.il/product.aspx?p_id=9262

או כאן:

http://www.mediagame.co.il/details.asp?id=2558

מקווה שעזרתי
    איזה ציטוט:
    עוד ילד "אני לא אוהב פלאפל",תסתכל טוב טוב במראה ותראה כמה אתה אוהב את זה?
    נערך לאחרונה על ידי Fizz, היום בשעה 19:54
    הקהל ההכי טוב בארץ בכל מצב:http://img172.imageshack.us/img172/4...36166c1jb7.jpg

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.09.2007
    רונן EBAY ידידך הטוב ביותר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אני אבדוק. תודה, חברים.
    שתף ב-Google+

הרשמה