תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    03.06.2007
    דבר ראשון , שלום לכולם , אני ידעתי שיש פה קהילה אבל לא חשבתי שהיא גדולה כל כך D:
    אני שחקן של ET : QW מהיום הראשון של הדמו (WOW כ"כ הרבה XD) ורציתי לגלות לכם כמה סודות לגבי השאטגאן.

תיראו , בשאטגאן כל יריה מכריעה , זתומרת שאם אתם נלחמים נגד מישהו עם אוטומט אז אתם צריכים לפגוע ברוב המקרים , שאטגאן מיועד לכאלה שמסוגלים לכוון טוב ויודעים מה לעשות ברוב המקרים נגד אוטומטים (ופה אני יסביר מה לעשות גם).
    עוד משהו שחשוב שתדעו ששאטגאן הוא רק ל-CLOSE COMBAT ! (אל תנסו לירות על סניפרים מ1000 מטר כי זה לא יעבוד) ורוב הקרבות של החילים זה מקרוב אז הוא די יעיל.

GDF :
    השאטגאן של ה-GDF הוא באמת חזק , ירייה אחת מורידה לך כמעט את כל החיים , ירייה שניה ואתה שולח אותו לגן עדן. אבל אם אתה באים לבנאדם BACKSHOT לגב שלו זה מוריד אותו בירייה אחת.

STROGG :
    השאטגאן של הסטרוג הוא פחות חזק אבל הוא גם מוריד אנשים ברוב המקרים ב-2 יריות. היתרון של השאטגאן הזה שלא צריך לטעון אותו וגם הוא "מתחמם" פעם ב...

טיפים לשאטגאן :
    אחד הדברים החשובים שאני משתמש בהם זה קפיצות וריצות מהירות , זה דרך להתחמקות מהיריות של האוטומט.
    עוד דבר זה תמיד לכוון לגוף ! אל תכוונו לראש זה לא יעבוד >.< (אלא אם כן אתם במרחק של 1 סנמטימטר לידו).

כל הזכויות שמורות לי (sniperkiD) אם אתה רוצים להעתיק לפחות תנו קרדיט. לא מפריע לי שתעתיקו אבל תנו קרדיט.
    תהנו
    bianco pro2k
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    ח"ח, אני לא ניסיתי עדיין שאטגאן,אני מקווה לנסות בקרוב
    תודה על המדריך
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    לא ניסיתה? אני מת על השוט-גאן (מקום שני אצלי אחרי ה"אקדח" האוטומטי השקט של הסוכן החשאי), פשוט תותח.
    את האמת, הטווח שלו ממש קטן, יורים איתו רק כשרואים את הלבן בעיניים של האויב
    אבל הוא קורעעע תחת!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.06.2007
    אני תמיד משתמש בו
    הנשק הכי טוב שקיים D:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    גבעתיים
    אני מתאמן איתו על בוטים בEXTREAME, דיי נחמד לאימון.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    נתניה
    נכתב במקור על ידי Necromancer
    לא ניסיתה? אני מת על השוט-גאן (מקום שני אצלי אחרי ה"אקדח" האוטומטי השקט של הסוכן החשאי), פשוט תותח.
    את האמת, הטווח שלו ממש קטן, יורים איתו רק כשרואים את הלבן בעיניים של האויב
    אבל הוא קורעעע תחת!
    שמתי לב שאתה אוהב אותו..
    אתה בכלל אוהב לשחק עם כל הנשקים המוזרים.. ולעכשות דברים מוזרים...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    מוזרים ?!

לא יודע... אולי פשוט רוב האנשים לא מזהים את הפוטנציאל הטמון בהם...

לרובים הקלים יש טווח יותר רחוק מהשוטגאן, לא תמיד יש טעם לירות בחזרה, לרוב צריך לרוץ זיג-זאג ולהכניס את האויב לטווח של השוטגאן.. ואז פוף, הוא במגרש הביתי שלכם, ולא אתם במגרש הביתי שלו.

איזה עוד דברים מוזרים אני עושה?!
    מה לא כולם עושים את זה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    גבעתיים
    אני עושה את זה

שיחקתי היום בשרת עם שוטגאן, היו 20 אלף סטרוגים בכניסה למנהרה, זרקתי 2 רימונים אז באו 5 עלי, יצאתי עם 90 HP ואז באו עוד 2 (אחד עם nail gun) וכמעט הרגו אותי XD

בסוף מישהו בא עם VIOLATOR ומתתי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    השוטגאן ממש שימושי, אני משתמש בו לפעמים.
    תודה רבה
    שתף ב-Google+

הרשמה