תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 24
    הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    מסתבר ואם הולכים בעץ שיחה בכיוון הנכון ב-MASS EFFECT, אפשר להשכיב את אחת הדמויות שמלוות אותך במשחק.
    הבעיה מתחילה (כלומר, הבעיה עם אנשים שמרנית בארה"ב וכדומה) בעובדה שאפשר לשחק דמות של גבר או אישה.
    אם השחקן הראשי ישחק אישה והוא ילך בדרך הנכונה להשכיב את הדמות, תהיה סצנת מין בין הדמות הראשית ומושא אהבתה (ולמי שתהה, כן, רואים ציצים).
    או במילים אחרות, מתי אתם חושבים איזה סנטור יתפרץ על המשחק וינסה להוריד אותו מהמדפים?
    ובכלל, האם משחקים הולכים לכיוון יותר רציני מפעם עם רגעים כמו בביושוק שנותנים לך אופציה להרוג ילדה או להציל אותה?

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    הדירוג המיועד של המשחק הוא M, הלא כך?
    אבל אם הדירוג שלו הוא M, אז איך אפשר לעשות משהו כזה? כלומר אני זוכר כאשר היתה את פרשת "האוט קופי" ב-GTA הם הקפיצו את הדירוג של המשחק ל-AO.... וכיום AO is a no no.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    28.07.2007
    וואו חזק משחק חובה

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי F.P
    הדירוג המיועד של המשחק הוא M, הלא כך?
    אבל אם הדירוג שלו הוא M, אז איך אפשר לעשות משהו כזה? כלומר אני זוכר כאשר היתה את פרשת "האוט קופי" ב-GTA הם הקפיצו את הדירוג של המשחק ל-AO.... וכיום AO is a no no.
    הכל קשור במה מראים.
    גם ב-GOW 1-2 היה נשים חשופות חזה ואפילו סצנת סקס.
    ההבדל הוא שבGTA היה מיני משחקון של לעשות בחורה והיית צריך עם העכבר לעשות למעל ולמטה כדי... אתה יודע מה.
    כאן זה לא אמור להיות חמור יותר מאיזה סצנת שרלול פאי באמריקן פאי.

הצטרף בתאריך
    22.11.2006
    עיר
    ראש העין
    חח, זה יהיה מצחיק, אבל זה קצת חריג שרואים ציצים במשחקי מחשב, לא?

ד"א ראיתם כמה WIC קיבל בגיימספוט?

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי pok madui
    חח, זה יהיה מצחיק, אבל זה קצת חריג שרואים ציצים במשחקי מחשב, לא?
    ד"א ראיתם כמה WIC קיבל בגיימספוט?
    כן, עוד משחק 360 הפציץ מעל 90 (95 בגיימספוט, 93 בIGN, תשע ביורוגיימר, 9.3 בגיימאינפורמר...).

הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    ניו יורק |:
    האם נראה פה AO (Adults only) מטעם הESRB?
    לא. הם אומרים, שקשה מאוד להגיע לכיוון השיחה הזאת, וגם שזה רק ציצי |:
    בקרוב אצלי ב 360(!)
    , אמר הפאנבוי של מיקרוסופט.

נכתב במקור על ידי גלעד
    אוואה, אוואה

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    אני לא חושב שיקחו את זה רציני מדי, גם ב-Fahernheit היו שתי סצינות סקס עם שדיים והכל +
    3 סרטונים בתפריט הבונוס שרואים בחורות ערומות, וממש לא התייחסו אל זה, אז
    אם ב-Mass Effect יש סיכוי קטן, שאולי איכשהו תראה ציצי... יוותרו לו.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    M זה כולל עירום.
    פשוט סצנות של סקס שמראות יותר מדי זה כבר AO כמו בGTA.

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    אם אתה בוחר להיות גבר אז יש סצינת מין של 2 גברים גם....
    לא?

אם כן - יש פה מספיק חבר'ה (המיוחד מפורום נינטנדו) שירוצו לקנות 360

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Laskin
    אם אתה בוחר להיות גבר אז יש סצינת מין של 2 גברים גם....
    לא?
    אם כן - יש פה מספיק חבר'ה (המיוחד מפורום נינטנדו) שירוצו לקנות 360
    לא, יש דמות ספציפית של בחורה שאיתה אפשר לשכב אז בעצם זה או בין גבר לאישה אם בחרת גבר או בין אישה לאישה אם אתה משחק אישה.
    או במילים אחרות, אם מה שאמרת היה נכון עדי אולי היה משנה את דעתו על המשחק אבל זה לא

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    זה לא היה משנה את דעתי על המשחק. אבל זה היה משמח. אני חושב שזה נושא שלא נוגעים בו כמעט בכלל, ורק רוקסטאר העיזו.

מצד שני, אני מניח שאפשר לומר שרוב הדמויות של נינטנדו הן א-מיניות עם נטייה. ;)

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ADi
    זה לא היה משנה את דעתי על המשחק. אבל זה היה משמח. אני חושב שזה נושא שלא נוגעים בו כמעט בכלל, ורק רוקסטאר העיזו.
    מצד שני, אני מניח שאפשר לומר שרוב הדמויות של נינטנדו הן א-מיניות עם נטייה. ;)
    חוץ מקירבי שהוא מן אבר מין בכלליות קשה לי לחשוב על דמות נינטנדו עם נטיות, אולי חוץ מכמה רמיזות מיניות בין סאמוס לציידת ראשים אחרת בפריים 3.
    ד"א, ראית את הסרטונים האחרונים שלו?

הצטרף בתאריך
    22.11.2006
    עיר
    ראש העין
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    כן, עוד משחק 360 הפציץ מעל 90 (95 בגיימספוט, 93 בIGN, תשע ביורוגיימר, 9.3 בגיימאינפורמר...).
    זה לא בדיוק משחק 360... הוא ז'אנר אסטרטגיה, לשחק אותו עם בקר 360 בטח יהיה סיוט... וקח בחשבון שהגרסאות שבחנו בינתיים הן ל-PC.

אם הוא יצא טוב, אבל טוב ממש, ל-360, אני אולי אקנה אותו

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    גם אני מעדיף משחק כזה למחשב מאשר 360.
    אבל תראה כמה אנשים קנו את BFME2 או C&C3. איך שהו הז'אנר הזה נעשה ממש פופולארי על ה360 והמשחקים בסגנון מוכרים עליו מעל חצי מליון עותקים.
    זה די הזוי.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    סה"כ זה לא נורא לשחק אסטרטגיה על ה360, השליטה בC&C3 לטעמי מספקת ומספיק נוחה

הצטרף בתאריך
    22.11.2006
    עיר
    ראש העין
    נכתב במקור על ידי bozeman
    סה"כ זה לא נורא לשחק אסטרטגיה על ה360, השליטה בC&C3 לטעמי מספקת ומספיק נוחה
    אני לא יודע אם יהיה קל לשחק עם בקר רגיל, כיוון שאני רגיל לשחק אסטרטגיה כבר שנים על גבי שנים רק במחשב, אבל ממש אין לי בעיה להתרגל לסוגי שליטה חדשה, אבל עדיין אם הביקורות לא יהיו מספיק טובות עליו, אני לא חושב שאקנה אותו.

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    ראיתי את הסרטונים נדב, אני מצטער. חלק נראה מדהים, המודלים של הדמויות הם הכי טובים שראיתי. אבל האיזורים נראים מתים. יש באגים וקפיצות פריימים.

כשהם מדברים וזה לגמרי לא בסינק, אבל לגמרי, וכל התזוזה של הפה שלהם מוזרה כזו, אני מעדיף בקטעים כאלה את הטקסט של נינטנדו (סוג של פיתרון, לא ראיתי מה עשו במטרויד, אז אל תגיד לי).

והקרב נראה מתיש. אבל ממש. והאמת, בכנות, ואולי תסכים איתי, אני חושב שהשלט של הווי היה פשוט התאמה מושלמת למשחק כזה עם כל-כך הרבה תפריטים, זה היה מזרז בהרבה את המשחק לדעתי ומפשט אותו. אולי תסכים, אולי לא.

דרך אגב, ראיתי גם סרטים של אנצ'רטד, שגם שם השלט של הווי יכול לעשות פלאים לפישוט המשחק (שהקרב שלו נראה ממש מסורבל).

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    חוץ מקירבי שהוא מן אבר מין בכלליות קשה לי לחשוב על דמות נינטנדו עם נטיות, אולי חוץ מכמה רמיזות מיניות בין סאמוס לציידת ראשים אחרת בפריים 3.
    ד"א, ראית את הסרטונים האחרונים שלו?
    מה אתה מדבר? מריו סרסור איטלקי, קירבי הוא קונדום ורוד, זלדה כל משחק מציל את הנסיכה ו...
    לואיג'י מתעלל מינית ביושי אחרי שהוא מקנא שמריו מקבל לז**ן את כל הנסיכות הכוסיות,
    פיקאצ'ו החרמן הזה משבא את הכלי שלו בתור זנב

אם כבר מדברים על דברים כאלה על ה-Wii אני מדמיין את הגרסה של Manhunt 2 ל-Wii...
    ה-Mii שלך הוא הרוצח, אתה צריך להתאים את תנועות הנונצ'ק לפי איך שאתה חותך את גופו של יריבך, בטח יוסיפו כאלה בובות מוסתרות של יושי...

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ADi
    ראיתי את הסרטונים נדב, אני מצטער. חלק נראה מדהים, המודלים של הדמויות הם הכי טובים שראיתי. אבל האיזורים נראים מתים. יש באגים וקפיצות פריימים.

כשהם מדברים וזה לגמרי לא בסינק, אבל לגמרי, וכל התזוזה של הפה שלהם מוזרה כזו, אני מעדיף בקטעים כאלה את הטקסט של נינטנדו (סוג של פיתרון, לא ראיתי מה עשו במטרויד, אז אל תגיד לי).

והקרב נראה מתיש. אבל ממש. והאמת, בכנות, ואולי תסכים איתי, אני חושב שהשלט של הווי היה פשוט התאמה מושלמת למשחק כזה עם כל-כך הרבה תפריטים, זה היה מזרז בהרבה את המשחק לדעתי ומפשט אותו. אולי תסכים, אולי לא.

דרך אגב, ראיתי גם סרטים של אנצ'רטד, שגם שם השלט של הווי יכול לעשות פלאים לפישוט המשחק (שהקרב שלו נראה ממש מסורבל).
    מבחינת המערכת קרב, זה RPG לא גירס אוף וור.
    אני לא יודע מה נראה כל כך מסובך בה, סך הכל יש גלגל והכיוון שאליו הסטיק השמאלי מכוון זה האזור שבחור בגלגל.
    אולי זה נראה קצת מפוצץ במבט ראשון אבל בסופו של דבר זה סך הכל גלגל שמחולק ל-3 דמויות שונות ולכל אחת יש כמה יכולות.
    אני משער שכשאתה זה שבונה את היכולות וממקם אותם אז תוכל להריץ פקודות תוך חצי שניה (רק תשווה את זה למשחק כמו FF ששם רצים בתפריטים כמו קופים).

הרשמה