תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 17 מ 17
    הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    שלום לכם קהילת נינטנדו.
    אני אסף ליבנה, באתר אני מנהל קהילת סימולטורים ואסטרטגיה.
    בכל מקרה, חודש הבא יום הולדת, ככה יהיה לי יותר כסף ואני ארכוש את קונסולת הווי, אני ממש מקווה לא להתאכזב.
    עוד דבר, זו הקונסולה הראשונה שאני קונה, ותמיד שיחקתי בקונסולות אצל חברים ואמרתי וואו, אני לא רוצה לקנות ושזה יעלה אבק, ידוע לי שיש הבדלים במחירים אם קונים את הקונסולה עם חבילת הספורט או בלי, שווה לקנות את הקונסולה עם החבילה נכון? כדי שלא יהיה משעמם לפני קניית עוד משחקים נכון?
    לגבי שלטים, ראיתי את הביקורת של אחד מכם על המשחק כדורגל של סופר מאריו וזה נשמע טוב, אפשרי לשחק עם השלט הדק?

אם יש לכם עוד דברים להגיד או להעיר וכו', אשמח.
    תודה והמשך יום נעים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    קודם כל ברוכים הבאים, בהצלחה ותתחדש (עם הזמן).

שנית, כל ווי (פרט לווי היפנית) מגיעה עם Wii sports "חבילת המשחקים", המכילה 5 מיני משחקים (טניס, גולף באולינג, בייסבול ואיגרוף) ושלל פעילויות אימון מגניבות, כאשר המיני משחקים מהווים משחקים כיפים ביותר לשחק עם החבר'ה (או לבד) וגם משמשים מעין "טק דמו" שכזה למה שהווי מסוגלת (פחות או יותר).

בכל מקרה, אם ההתלבטות בין ווי יפנית לכל גרסה אחרת (דא"ג, תעשה לעצמך טובה ותשיג NTSC, אולי צריך לקנות לזה שנאי, אבל 99% מהמשחקים יוצאים קודם ל-NTSC, לפעמים אפילו בהפרש של מספר רב של חודשים), אז אני הייתי ממליץ על השני, ולא על יפני.

נב. שלטים דקים?
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עכשיו הבנתי איך קוראים לזה חח התכוונתי לwiimote
    עכשיו ככה, איזה ווי כדאי לקנות? מה יש לרוב פה?
    ומה זה NTSC?

תודה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.09.2007
    אם אתה חושב לקנות ווי, תמחק את ה-"חושב".
    אם אתה חובב של משחקים ולא רק גרפיקה מפלצתית של PS3, הווי חייבת להיות בבית.
    NTSC זו שיטת שידור, והיא שיטת השידור שמשתמשים בה באמריקה.
    PAL זאת שיטת השידור של אירופה.
    אם הטלוויזיה היא מולטי, תוכל גם לחבר מערכות עם שיטת השידור NTSC, אם לא, אתה חייב PAL.
    מה ש-F.P אמר, שרוב המשחקים יוצאים קודם לאמריקה (משמע NTSC), ולכן עדיף.
    לי אישית יש פאל, ואני מרוצה ממנו, אבל החלטתך בלבד.
    בברכה,

דן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    סבבה, אני ממש לא פריק של גראפיקה, לא אכפת לי לשחק בזמנים האלו בRED ALERT 2 למשל, ואני דווקא חושב שמריאו הוא מגניב XD
    בכל מקרה, אם מדובר על מימדים כאלה שאם לא גראפיקה זה חייב ליהיות בבית, אז אני מוחק את החושב
    ניראה לי שאני אקנה PAL, לא אכפת לי לחכות עוד חודש חודשים עד שיצאו משחקים

תודה לשניכם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    ברוך הבא לקהילה שלנו, אסף, ותתחדש

איזה עוד ז'אנרים מעניינים אותך? כך נוכל להמליץ לך ולהכניס אותך לתלם

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    ז'אנרים מבחינת המשחקים:
    משחקי כדורגל, טניס, מאריו, יריות ויש עוד, אבל בכללי מהשוגים האלו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    לפי דעתי הוא יהנה מרכיבי הפעולה האסטרטגים שיש ב-BW2 .
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    נשמע טוב
    ד"א, שחכתי להגיד שאני פריק של משחקי מרוצים ומרוצים בכלל, האם קיימים משחקי מירוצים לווי? האם יש גם משחקים שיש בהם מטוסים או משהו בדומה לסימולטורים?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.04.2007
    rodex - אני מציע לך קודם כל לעיין בעמודים קודמים פה או להיכנס לאתרים שונים כדיי ללמוד קצת על הווי..
    נ.ב.- בקשר למה ששאלת- יש את exite truck שהוא משחק מרוצי ג'יפים בשטח.. אבל בקרוב יצא need for speed prostreet שצריך להיות לא רע.. לגבי סימולטורים- רני חושב שיש היום כמה כאלה- אבל לא ברמה מספיק טוב, אבל עם הזמן זה ישתפר אל תדאג...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.09.2007
    עיר
    גבעתיים
    אלה המשחקים שעומדים לצאת או שיצאו כבר חלק מהם אתה תבין מה עושים שם לפי השם (דרך אגב הרשימהשל המשחקים היא מהנושא הזה של ADi http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1001800):
    Super Paper Mario משחק עם מריו נראה לי
    Metroid Prime 3: Corruption לא שיחקתי אבל זה מן SHOOTER כזה נראה לי
    Super Mario Galaxy גם משחק עם מריו
    Super Smash Bros. Brawl משחק ידוע וטוב שיצא בדצמבר זה מן משחק מכות כזה בין כל הדמויות של נינטנדו קאפקום וכו'
    Fire Emblem Wii אין לי מושג
    Battalion Wars Wii אין לי מושג
    Super Mario Strikers Wii משחק כדורגל בין דמויות של נינטנדו כולל מן חיזוקים כאלה והתחמקויות אם תתעניין אני יביא לך את הסיקור למשחק
    Project: Hammer אין לי מושג
    Forever Blue אין לי מושג
    Pokemon Battle Revolution משהו עם פוקימונים אני לא יודע ממש מה זה
    Donkey Kong Jet Racing מן מרוצי מכוניות עם דונקי קונג (הבנתי לפי השם)
    Wii Motor Sports (Airplane, Jet Ski, etc.) כמו שאמרו יש את Wii ספורטס אז זה משהו דומה רק עם מטוסים וכו' (שוב אני לא ממש בטוח אז אל תבנה על זה)
    Wii Music משחק עם מוזיקה קלאסית לפי מה שהבנתי הוא דומה GUITAR HERO תקנו אותי אם אני טועה חוץ מסוג המוזיקה
    Wii Fitness מן משחק התעמלות כזה
    Wii Play כולל מיני גיימס כגון דייג, פינג פונג ועוד כמה
    Big Brain Academy חידות הגיון שאלות ומלא דברים למחשבה
    Wario Ware: Smooth Moves משחק מגניב ומשעשע שכולל משחקים שבהם צריך לעקוב אחרי אחרי ציורים שמראים לך איך להחזיק את הווי-מוט ואז ככה אני צריך במן מיני גיים קצר ד"א ניתן לשחק 2-5 או 4 שחקנים ברוב המשחקים ודרוש רק ווי-מוט אחד!!!
    Mario Party 8 באמת שאני לא יודע על זה כלום חוץ מזה שזה משחק עם מריו...
    Animal Crossing 24/7 אין לי מושג
    F-Zero WX אין לי מושג
    Wii Karaoke כנראה משחק קראוקי
    Wii Quiz Show לפי מה שהבנתי מהשם זה יהיה מן שעשועון חידות כזה נשמע ממש מהנה

ותתחדש על הווי תאמין לי שאתה לא תתאכזב

וסליחה על הבורות שלי במשחקי ווי גם את שלי לא קניתי ממזמן אבל לומד מהר חחח
    מי שלא שמע Guns N' Roses לא שמע מוזיקה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    ההבדל בין הPAL וה NTSC הוא גם במחיר וגם בזמינות ה NTSC יותר זולה (37% ) ופחות זמינה. המשחקים של ה NTSC גם יותר זולים ובגלל זה כדאי לקנות אותם בEBAY או בחנויות באינטרנט ששולחות לארץ הPAL לא כלכך כי הם עוברים לרוב את ה 50$ במחיר (יותר קרוב ל70$) ואז המכס יכול להכנס בך ואז זה יוצא יותר יקר מבארץ .

הקונסולה הנפוצה בארץ היא הPAL . כמו שאמרתי האמריקאית קשה להשגה ולחלק מהפורום שקנו יחסית מוקדם יש אמריקאי ולחלק אירופי( לי יש אמריקאי כי אני קמצן ) . לרוב לאמריקאית יוצאים גם משחקי football וbaseball שלא יוצאים לאירופה (כנראה שלא שווה לתרגם אותם).

mario strikers לפי דעתי משחק בינוני עם גימיק של משחק רשת. בקרוב יוצא FIFA וPES יצא יותר מאוחר.

אני יותר אוהב משחקי מסיבה בכלל (כי יש לי לרוב מאט זמן לשחק) ואת rayman raving rabbids בפרט. אני די להוט לקנות את boogie למרות שהוא נחשב לאכזבה אז אני אחכה לאחרי שאני אקנה RRR2. כרגע אני יותר משחק במשחקי אסטרטגיה בתורות ב PC שלי (desciples 2 ) אז ה WII מקבל פחות תשומת לב .
    שתף ב-Google+

חשוב לציין שנמשחקים שנמכרים בארץ הם פאל! ולא ntsc (לי יש פאל וזה אחלה) ועל מה ששאלת על השלט עם ה wiimote אפשר לשחק בכל משחקי הwii
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.03.2007
    הלכתי לבאג וראיתי שמוכרים זלדה ב450 שקל ומשחק אחר נגיד Scarface עולה 310 שקל. שאלתי את המוכר מה זה צריך להיות? איך זה ששני משחקים שעולים מחיר זהה 50$ עולים במחיר שונה בשקלים? הוא אמר שהוא לא יודע איך הם מתמחרים את המוצרים אבל זה בטח בגלל שאחד יותר ישן. אז אמרתי לו שזלדה יצא הרבה לפני והוא לא ידע מה להגיד.

והמסקנה היא לקנות NTSC כי זה יותר זול, גם אם בארץ יותר קשה להשיג (למרות שהרבה חנויות באינטרנט אמרו לי שיש להם בעיקר משחקים לNTSC ומשחקים לPAL יש פחות)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    תודה רבה לכולם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי RoDeX
    נשמע טוב
    ד"א, שחכתי להגיד שאני פריק של משחקי מרוצים ומרוצים בכלל, האם קיימים משחקי מירוצים לווי? האם יש גם משחקים שיש בהם מטוסים או משהו בדומה לסימולטורים?
    שמע, אם אתה פריק של משחקי מרוצים - עשה לעצמך טובה ותשקול להגר לאחת הקונסולות האחרות: הX360 או הPS3.
    אמנם יש לך מחשב חזק שמריץ לא מעט משחקי מרוצים, אבל החוויה על הקונסולות היא שונה לגמרי. במיוחד בגלל האונליין והמסך המפוצל. דווקא לWII אין מבחר איכותי של משחקי מרוצים.
    הX360 תיתן לך מעבר לסדרות כמו need for speed, dirt, test drive ואחרות שאתה מכיר מהמחשב גם את Forza 2 שהוא אולי הסימולטור נהיגה הכי טוב שקיים כיום, את Project gotham Racing שגם בלעדית לקונסולה, ואת סדרת Burnout שאותה אתה בטח מכיר. גם sega rally החדש יצא עכשיו ובנתיים מסתמן כמשחק טוב לחובבי דריפטים.
    לPS3 אמנם יש מבחר יותר מצומצם של משחקי מרוצים מהX360 - אבל motorstorm מרשים ביותר, ומתישהו יגיע גם Gran Turismo 5 - שהיה בדורות הקודמים המלך של משחקי המרוצים, ומבחינת לא מעט אנשים היה קילר שרק בשבילו שווה לקנות את הPS.
    סימולטורים מציאותיים יהיה לך קשה יותר למצוא בכלל בעולם הקונסולות באופן כללי - רוב משחקי המטוסים הרבה יותר ארקיידיים באופי שלהם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    mario kart. האם באמת צריך עוד משחק? .
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הרשמה