תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 31
    הצטרף בתאריך
    15.08.2007
    אוקיי.
    בגדול אני די מאוכזב מהווי. חשבתי שיהיו יותר משחקים מרגשים ומעניינים אבל קניתי ויי ואני כמו אידיוט מחכה לחבר של אחותי שיבוא אליי עם הפלייסטיישן 2 שיש לו כדי לשחק פרו אבלושן...

חשבתי שיהיו משחקים רציניים ושליטה נוחה. התאכזבתי. מקווה שבעתיד כשיצאו כל הסדרות של פיפא NBA ופרו אבלושן יהיה קצת שינוי.

כרגע אלו המשחקים שיש לי והדיעה שלי רשומה ליד כל משחק:

פאר קריי- אכזבה ענקית. גראפיקה מגעילה ומשחקיות מטומטמת.
    סופר פפר מריו- נחמד לא ממש אהבתי. לחובבי מריו.
    SSX- נחמד+. אהבתי את השליטה עם השלטים. אדיר.
    מטרויד- לא הבנתי ממה ההתלהבות. משחק די מעפן. אם המשחק היה במחשב אף אחד לא היה נוגע בו אבל בגלל שזה משחק לווי ושם SHOTER אז כולם מתלהבים
    הנסיך הפרסי- אחלה משחק . חורש עליו וממש אהבתי. באותו סגנון כמו המשחק למחשב.
    ויי ספורט- משחק גדול. תמיד חוזר לטניס ולאגרוף. ממש גאוני!
    קול אוף דיוטי- עוד משחק של ירי שאיבד את עצמו. לא נוח לכוון עם הווי מוט . שליטה מאכזבתתת
    מדל אוף הונור- כנ"ל . אפילו יותר גרוע. גרפיקה גם מכוערת ושליטה לא נוחה.
    ניד פור ספיד- אל תתקרבו אליו! שליטה גרועה! אי אפשר לנהוג ככה!
    וורוור- משחק נחמד -. משחקים קצרים של מסיבה.
    ריימן- גם נחמד. מסיבה.
    מורטל קומבט- משחק סבבה ויפה. כולל בתוכו כמה אפשריות משחק ויש תנועות שאפשר לבצע רק עם הויי מוט.
    טייגר וודס 07- גולף. אני אוהב גולף ואוהב את הגרפיקה. משחק חובה!
    רד סטיל- עוד משחק יריות. קשה לכוון. לא כייף כשכל יריה למסך גורמת לך להזיע.
    רזידנט איוול 4- אחלה משחק. מומלץ.
    אקסייט טראק- עוד מירוץ מכוניות שמסתמך על הנהיגה עם הווי מוט. לא נוח. לא אהבתי. אחלה גרפיקה
    זלדה- משחק גאוני ומגניב. חורש גם עליו.

זו הדיעה שלך. עכשיו אתם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.09.2007
    אני מצטער לומר, אבל נראה שאתה סובל מסוניפאן.
    אם הווי כל כך מאכזב, למה השגת אחד?
    המטרה בווי היא השליטה, ומי שיכול להעריך משחקיות ולא גרפיקה יכול להבין.
    ואיך קנית את כל המשחקים האלה? או שיש לך מכרה סודי או שאתה מוריד. <_<
    אם אתה כל כך שונא את הווי, תמכור אותו, יש מיליארד איש בחו"ל שישלמו 400$ כדי להשיג אחד על המקום.
    בברכה,

דן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.08.2007
    לא סוני פאן ולא נעליים.
    אתה כנראה סתם גאנקי של מריו או משהו.
    קניתי את הווי כי חשבתי שהשליטה במדל אוף הונור למשל תהיה מדוייקת והתברר לי שממש לא.
    כנ"ל לגבי ניד פור ספיד וכל אלו שרשמתי ברשימה.

אני לא מוכר אותו כי עדיין אני אוהב את הטניס ומחכה למשחקים שחצאו בקרוב.

הגרפיקה לא מעניינת אותי. אבל תנסה לשחק בקול אוף דיוטי ונראה אחר כך איך תדבר...
    שתף ב-Google+

ואוו - איזו ספריה.
    כל הכבוד לביטורנט.
    נערך לאחרונה על ידי רונן, עוד לפני שלחצתי על שלח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.03.2007
    כן, חתיכת ספרית משחקים... לי יש רק 5 משחקים לWii וזה כולל משחקי VC
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.04.2007
    יש לך צ'יפ ?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    לא אוהב את מטרויד? אם הוא היה למחשב אף אחד לא היה שם עליו?
    מטרויד פריים ה-1 נמצא ברשימת חמשת המשחקים הטובים ביותר שנעשו אי פעם (לפחות לפי ציונים).
    מטרויד פריים 3 נחשב כמשחק טוב יותר (אף פחות מחדש) מ-MP1.

האם יש טעם לאמר עוד?

נב. זה ידוע שהשליטה בכל השוטרים לווי עד כה היתה נוראית (כש-MP3 הוא יוצא דופן, וגם זה רק אם אתה בוחר "שליטת אדבנס"), ככה שאין לך מה לחשוש מהאספקט הזה. Medal of Honor: Heroes 2 הוא משחק שאמור לצאת בקרוב, ואמור להציע את השליטה הטובה ביותר שהיתה עד כה ל-FPS בווי (מטרויד הוא FPA דא"ג).

נב. תנסה את mario strikers charged. אני חושב שאתה תהנה מהמשחק הזה.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.08.2007
    ניסיתי את המריו.
    רשמתי את התגובהנ שלי עליו בתרד של הבחור ששאל על המשחק.
    דעתי- משחק נחמד, היו מלא לאגים בזמן משחק אונליין. חוצמזה? לא יותר מנחמד. אוהב כדורגל מקצועי יותר ולא סוג כזה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.09.2007
    וואלה, שכחתי לומר שיש לי את קול אוף דוטי ומדל אוף הונור.
    :O
    קול אוןף דוטי לדעתי משחק קליל ומצוין. נכון שהגרפיקה לא הכי טובה בעולם, אבל העיקר שאתה נהנה, לא שום דבר אחר.
    בברכה,

דן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.04.2007
    הבעיה היא שיש לך צ'יפ ואתה לא מתלהב כלכך מהמשחקים, ככה זה אם תורידמשחק אתה תתלהב ממנו הרבה פחות מאם תקנה אותו.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.07.2007
    אני אחלוק על דעתך.
    נכון, זה נורא כיף לקנות משחק, דיסק מקורי, לפתוח את האריזה ולקרוא את ההוראות, אבל זה יאמבה כסף.
    לא לכולם יש. אני למשל בעל המון משחקי PS2 צרובים, ואני נהנה מהם בדיוק כמו שאני נהנה מהארבעה משחקים המקוריים שלי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    שמתי לב שמתוך הרשימה שלך יש שישה משחקים שממש אהבת. נו, אז מה רע?

קנית את הווי-מוט בשביל השליטה, זה אתה אמרת, אבל MP3 מנצל את השליטה בצורה די מושלמת (הטענה היחידה היא שלא ניתן לעשות סיבוב ב-180 מעלות). כנראה אתה בכל זאת לא מסתדר עם השליטה. נו, כל אחד והיכישורים שלו

עד להיכן הגעת בכלל ב-MP3?

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.08.2007
    עד סוף השלב הראשון.
    אוקיי זה נחמד שיש כאילו דברים נסתרים שאפשר לראות רק עם הויי מוט. וזה נחמד שיש את האופציה שפתאום רואים את כל המסך מזוית אחרת אבל חוצמזה מה טוב במשחק הזה? הסיבה היחידה שאוהבים אותו כי זה מריו. וכל אלו שמשוגעים על מריו יאהבו כל משחק כמעט שקשור אליו. אם הדמות במשחק הייתה איזה פינגווין למשל אני בטוח שההתלהבות הייתה פחות. רק תראה איזה הייפ יש לפני כל משחק שקשור למריו- וביננו הם לא ממש מוצלחים. כל הכדורגל, והמשחק מכות הזה שהולך לצאת וגם המירוץ מכוניות...

זה רק פאקינג מריו! מה ההתלהבות!?

אם היה מורטל קומבט אונליין זה לא היה רואה את מריו ממטר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי SMULIKON
    עד סוף השלב הראשון.
    אוקיי זה נחמד שיש כאילו דברים נסתרים שאפשר לראות רק עם הויי מוט. וזה נחמד שיש את האופציה שפתאום רואים את כל המסך מזוית אחרת אבל חוצמזה מה טוב במשחק הזה? הסיבה היחידה שאוהבים אותו כי זה מריו. וכל אלו שמשוגעים על מריו יאהבו כל משחק כמעט שקשור אליו. אם הדמות במשחק הייתה איזה פינגווין למשל אני בטוח שההתלהבות הייתה פחות. רק תראה איזה הייפ יש לפני כל משחק שקשור למריו- וביננו הם לא ממש מוצלחים. כל הכדורגל, והמשחק מכות הזה שהולך לצאת וגם המירוץ מכוניות...

המממ... מריו? אתה בטוח שאתה לא מדבר על SPM?

נב. בתור אחד שלא היה נינטנדופיל עד הדור הזה, אני רק רוצה לאמר שאני מוצא ב-SPM משחק אדיר, בלי קשר להיותו "משחק מריו".
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.08.2007
    נכתב במקור על ידי SMULIKON
    עד סוף השלב הראשון.

פאק... אני חושב שמישהו פה סובל מבלבול קשה...

הוא שאל לאיזה שלב הגעת במטרויד, ומריו פייפר משחק טוב. בלי שום קשר, אי אפשר בכלל להתרשם ממשחק לפי השלב הראשון.

עכשיו, מאריו גאלאקסי יוצא עוד מעט, ונכון שיש הייפ, ונראה אם זה מצדיק את זה.

ולגבי "המשחק מכות הדבילי הזה של מאריו או המרוץ מכוניות", אני מקווה מאוד שאתה לא מדבר על סמאש ועל מאריו קארט, כי שניהם משחקים ממש טובים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    איך בנאדם שקורא למשחקים שבגללם אנשים קונים קונסולת של ניטנדו "המשחק עם המכות והמכוניות"בכלל מגיע למצב של קניית ווי?לפני שקנית בדקת בכלל אם יש לה משחקים לטעמך?כי נראה שיש פה קייס רציני של אי התאמה בין מה שאתה אוהב למה שיש לקונסולה להציע
    smoke me a kipper i'll be back for breakfast
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.05.2007
    עיר
    ניר בנים
    תקשיב אני לא יגיד לך אם להנות מהwii או לא, אני פשוט יתן לך המלצה שלי:

תקשיב בחודשים הבאים הולכים לצאת משחקים ממש מעולים (זה מה שאומרים)חכה להם ואז נדבר אם הwii כיף לך או לא.

תשמע לי, גם אני בהתחלה קצת התאכזבתי כי ציפיתי ליותר, ואז הגיע רזידנט איויל 4 וממש נהנתי.
    המשחקים הבאים הולכים להיות ממש טובים והנה רשימה של המשחקים הבאים שלי בכל אופן:

1) super mario galaxy
    2) super smush bros
    3) medal of honor 2
    4) star wars

נ.ב- אני לא נינטנדופיל, אבל המשחקים שרשמתי לפי דעתי באמת הם בגדר חובה.
    (medal of honor 2 לא בידיוק בגדר חובה אבל תחשוב על אונליין עם שליטה של הwii )
    גם השעה הארוכה ביותר היא רק 60 דקות...
    היי , גם אני ישראלי !
    אם גם אתם , העתיקו זאת לחתימתכם בכדי שנדע כמה ישראלים נותרו בערוץ קונסולות !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב על ידי SMULIK: "עד סוף השלב הראשון".

טוב, בגלל זה אני מפסיק ברגע זה להשתתף בוויכוח הזה.

"אם היה מורטל קומבט אונליין זה לא היה רואה את מריו ממטר".

וגם בגלל זה.

ביי-ביי.

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי megadeoxys
    אני אחלוק על דעתך.
    נכון, זה נורא כיף לקנות משחק, דיסק מקורי, לפתוח את האריזה ולקרוא את ההוראות, אבל זה יאמבה כסף.
    לא לכולם יש. אני למשל בעל המון משחקי PS2 צרובים, ואני נהנה מהם בדיוק כמו שאני נהנה מהארבעה משחקים המקוריים שלי.
    אם היה לי כח הייתי כותב שוב את המניפיסט הקבוע של "זה שאין לך כסף לא נותן לך זכות לגנוב" ובלה בלה בלה. אבל אין לי כח, וגם ביננו ברור לי שלא תקשיב לי.

אז אנסח זאת ככה: אם בא לך לשחק במשחקים פיראטיים - מגניב לאללה. רק אל תשוויץ בזה בפורומים כאן, כי זה לא מתקבל יפה (לא על-ידי ההנהלה ולא על-ידי המשתתפים). ראה זו כאזהרה רשמית.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.07.2007
    נכתב במקור על ידי Dezaster
    הבעיה היא שיש לך צ'יפ ואתה לא מתלהב כלכך מהמשחקים, ככה זה אם תורידמשחק אתה תתלהב ממנו הרבה פחות מאם תקנה אותו.

אני באותה דעה כמו שלך וכולם חושבים שאני מפגר....ככה זה כי אתה פחות מאריך.......
    שתף ב-Google+

הרשמה