תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא

טוב, אנחנו באמת מתחילים לשים רגל על הגז עם הלורה ובתקווה היא תחזור למשחקי שה"ם קבועים בקרוב. לא יואב, זה לא תודות לך, די להציק. <>
    אז, לכבוד החזרה המבורכת של המודול הקהילתי אותו כולנו מכירים ואוהבים, הרי ההזדמנות שלכם להשאיר חותם:

מה עושים?
    תמציאו NPC ברוח הלוריאנית, תכתבו לו תיאור לIG, תשלחו פה בדיון או בהודעה פרטית אלי והמנצח הגדול יזכה לראות את הNPC שלו מסתובב בהלורה ועוזר לשחקנים (או מנסה להרוג אותם, אם זה מה שבראש שלכם). מומלץ, אבל לא חובה, גם לבנות את הNPC בטולסט, כדי לוודא שהוא יהיה בדיוק כמו שרציתם.

מה מותר לעשות?
    אתם מוזמנים, כמובן, לבקש עזרה ממי שרק בא לכם בכל שלב בדרך, כולל ממפתחי הלורה (למרות שהם בשום צורה לא מתחייבים לעזור, זה תלוי רק בבנאדם ששאלתם). תעבדו בקבוצות של 20 מצידי, אם זה מה שיגרום לכם להוציא NPC אדיר ומגניב.
    הNPCים לא חייבים להיות קשורים לעיר כזאת או אחרת, אז מותר דברים כמו: דמויות ישנות שלכם שעלו למעמד חשוב\מגניב (אבל קחו בחשבון שעברו כמה עשרות שנים), נווד מוזר לצד הדרך, stalker מוזר שהחליט לעקוב אחרי החבורה וכו'.
    מומלץ, אבל לא חובה, להמציא ביוגרפיה כללית (מאוד) לפחות לNPC, פשוט למקרה שהחבורה תתקל ותתשאל אותו (בהנחה שהוא יהיה בולט בשטח).

הערות אגב

שימו לב שההיסטוריה של הלורה עודכנה לתקופת המשחק. לא חובה לקרוא את זה, אבל אם תעשו משהו שיסתור את מה שכתוב שם, כמובן שלא נוכל להכניס את הNPC שלכם, לא משנה כמה הוא טוב.
    גם כן, אנחנו לא בטוחים אם נוסיף בסוף את המקצוע החדש, אבל אפשר לעשות NPCים שלו (אנחנו כבר נמצא דרך).

Make me pround.
    Cold be hand and heart and bone,
    and cold be sleep under stone:
    never more to wake on stony bed,
    never, till the Sun fails and the Moon is dead.
    In the black wind the stars shall die,
    and still on gold here let them lie,
    till the dark lord lifts his hand
    over dead sea and withered land
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.12.2006
    עיר
    צפון
    אחלה דיון בן

החלטנו להגביר קצב עם הנושא, אל תתפסו אותי במילה אבל אני מקווה לסיים לפני צאת ההרחבה מסיבות ברורות
    מקווה שהעבודת השדרוג תשתלם וזה באמת יחרש תוכדי משחק וכמובן מגיע כל הכבוד לבר שבונה איזורים חדשים שצריך לעלילה

כל הכבוד בר.
    מנהל קהילת Neverwinter Nights
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    10 אנשים שולחים תיאור NPC ויש פה הגרלה של פרס נחמד

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    יש הלורה יש יש הלורה ישישישיש ישי ישישי שיש שישיש שש יש יש יש ש שישיש

אני יודע שזה בזכותי בן

אחלה. כבר התחלתי להתרגל לעובדה שהלורה לא תחזור והשתקעתי בarelith,
    (דרויד לבל 8 ^^)
    אבל אני אשמח לקצת גיוון.

אני אנסה לחשוב על דמות לתחרות במהלך יום כיפור או סוכות.

(דרך אגב - זה לא ממש קשור, אבל כרגע חזרתי ממרכז הטניס ויש שמה גביע
    דיויס. זה כל כך מגניב, יש שם צוותי צילום וצ'יליאנים\פרואנים ושוטרים וקייטרינג
    סיני בשביל השחקנים והם נתנו לי סושי לדרך
    החלטתי שעד להודעה חדשה לא יהיה כתוב כאן כלום.
    שתף ב-Google+

הרשמה