תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    אז בבלוג, ארז פרסם שאיזה אחד התקשר אליו שיעזור לו כי הוא הוריד עדכון ל-MotorStorm מהחנות האמריקאית, וכשהוא הפעיל את המשחק מחדש העדכון לא עשה כלום (או את מה שהוא היה אמור לעשות. לא בדיוק הבנתי מהניסוח של ארז אם זה נובע מחוסר ידע או כי זה המצב).
    האיש התקשר לישפאר ולא יכלו לעזור לו כי זה היה מהחנת האמריקאית (שזה גם נקודה).
    אז לשאלות:
    1. אז האם זה נובע מחוסר ידע של הדוקטור או שזה באמת המצב ככה, ועדכונים (שגם תקנה בכסף) מהחנות האמריקאית לא יפעלו על קונוסלת PAL ישראלית?
    2. מה עושים במצב כזה? באיזו חנות אתם מורידים (מכיוון שאין ישראלית) כדי שיפעל (במקרה שמה קרה להוא נכון ולא נובע מחוסר ידע)
    3. איך אתם קונים דברים מה-PSN כמשתמשים ישראלים? כשקונים מהחנות האמריקאית או כל חנות אחרת לא צריך כרטיס אשראי (וכתובת) של אותה מדינה?
    ובהמשך לזה, איך הדוקטור הזה או כל ישראלי שיש לו PS3 מצליח לקנות מהחנות האמריקאית או כל חנות אחרת?

אם אתם יכולים לענות על השאלות בפירוט אני אודה לכם.
    ואם אתם יכולים גם לעלות (ולענות) על שאלות משלכם שקשורות לנושא, כי חלק ברחו לי מהראש.
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    עיר
    גבעת שמואל
    אוקיי... אני קניתי משחק WARHAWK מהחנות האמריקאית.. זה בהתחלה לא עבד עם כרטיס ישראלי אבל לקחתי את המספר כרטיס והפרטים של האשראי של דודה שלי שגרה באמריקה וזה עבד... הבעיה בכרטיס שלי הייתה זה שהחברה של הכטיס אשראי הזאת בארץ לא נתמכת בPSN... אמרו שMASTERCARD בין לאומי עובד מצויין... ושלי לא היה מסטרקרד...
    הוא כנראה הוריד עידכון מהחנות האמריקאית והמשחק שלו אירופאי זה הבעיה...
    והתקשרתי לישפאר הם מניאקים ולא עונים ופשוט מחכים לנתק לך...
    תתקשר לתמיכה של סוני הם עוזרים מאוד והם אפילו התקשרו כמה פעמים לשאול עם הכול עובד טוב ואם יש לי שאלות או משהו דומה... איזה נחמדים.
    אין קונסולה אין חיים
    PS3: Ratchetxys
    Wii Number:1742191656357596
    Brawl friend code:2707-1438-7870

הצטרף בתאריך
    08.05.2007
    עיר
    באר שבע
    עד אחשיו רק דמו של
    ICON
    לא עובד בקונסולה אירופאית, השאר עובד אצל כולם

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    עיר
    באר שבע
    אם הייתה קורא תגובות אחרי התגובה של ארז רונן מישהו הסביר לו מה העדכון בעצם מוסיף...
    אני מוריד דמואים מהחנות האמריקאית וקונה משחקים בחנות השוודית
    וכל מה שאתה צריך כדי לקנות מהPSN זה כרטיס בינלאומי - american express\visa\mastercard

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי SmokeN
    אם הייתה קורא תגובות אחרי התגובה של ארז רונן מישהו הסביר לו מה העדכון בעצם מוסיף...
    אני מוריד דמואים מהחנות האמריקאית וקונה משחקים בחנות השוודית
    וכל מה שאתה צריך כדי לקנות מהPSN זה כרטיס בינלאומי - american express\visa\mastercard
    על מה אתה מדבר?
    תלמד להתנסח יותר טוב כדי שיבינו אותך
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-

הרשמה