תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 13 מ 13
    הצטרף בתאריך
    07.05.2007
    עיר
    ניר בנים
    אני צריך תוכנה שמורידה למחשב שפות. פשוט אח שלי קנה מחשב בלי כלום עליו ואין עליו גם עברית אז אם מישהו יכול לעזור לי, אז תודה.
    גם השעה הארוכה ביותר היא רק 60 דקות...
    היי , גם אני ישראלי !
    אם גם אתם , העתיקו זאת לחתימתכם בכדי שנדע כמה ישראלים נותרו בערוץ קונסולות !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    אחי אתה יכול להתקין שפות במחשב בלי בעיה כל שפה שבא לך....

תראה נכון למטה יש לך את הריבוע הקטן שמראה לך את השפה? תלחץ עם הכפתור כדי שיופיעו האפשרויות ואז תלחץ על SETTINGS שם אתה רואה את השפות שיש לך ויש שם את האפשרות.
    ADD ואז יש לך אוסף של מלא שפות לבחירה תוסיף אותם וזהו גמרנו יש לך שפות

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    יש סיכוי שאתה צריך לאשר את האפשרות Install files for middleastern languages, ובשביל זה צריך את הדיסק של ההתקנה של וינדוס.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    כן אבל אם יש לו את הווינדוס על דיסק אז זה לא בעיה...
    כל אחד צריך לדעת להתקין שפות זה לא כזה קשה אבל סך הכל אחרי שהוא קרא את שתי התגובות הראשונות הוא אמור כבר להבין איך לעשות את זה

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.07.2007
    ze ba im ha windows
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    יואו אני כבר הסברתי לו את זה.... תפסיק כבר אני עזרתי לו למה אתה סתם כותב הודעות שכבר כתבו??...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.05.2007
    עיר
    ניר בנים
    יש לאח שלי וינדוס פרוץ. ואין לו את הריבוע הקטן הזה של השפות.
    גם השעה הארוכה ביותר היא רק 60 דקות...
    היי , גם אני ישראלי !
    אם גם אתם , העתיקו זאת לחתימתכם בכדי שנדע כמה ישראלים נותרו בערוץ קונסולות !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    עיר
    ירושלים
    גם לי פרוץ ויש לי את הריבועה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    אילת
    אין בדיוק איך לעזור לך, כי כול העסק כאן לא חוקי, מיצטער.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    מה הקשר לא חוקי?.... ומה הקשר פרוץ?.... גם לי פעם היה פרוץ(וגם עכשיו למרות שמיקרוסופט קולטים אותו כמקורי...) ואין לזה שום קשר לריבוע של השפות בואו אני יסביר שוב פעם במפורט שכולם יבינו את זה....

OK אז ככה...

אה שנייה אני הבנתי חחח נכון המלבן הזה למטה הכחול(TASKBAR) אז תלחצו עליו עם הכפתור שפותח את האפשרויות ושם יש את האפשרות של TOOLBARS תעבירו אליו את העכבר וחכו שנייה שיהיו לכם האפשרויות ושם יש LANGUAGE BAR תלחצו עליו ואז יופיע לכם בקטן ל המלבן הכחול הזה שלמטה(TOOLBAR) יהיה לכם כתובה השפה שבה אתם משתמשים עכשיו ושם... תקראו את המדריך...

1.נכון יש לכם את הTASKBAR(המלבן הזה למטה בצבע כחול) אז שם אמור להיות כתוב לך בצד את השפה נגיד אם אני עכשיו כותב בעברית אז כתוב לי בריבוע הזה על הTASKBAR בצד HE(כאילו עברית) ואם אני כותב באנגלית אז יהיה כתוב לי שם EN(אנגלית) בקיצור שם אתם לוחצים על הכפתור השמאלי או הימני(תלוי באיזה צד אתם:הזה שפותח את האפשרויות) ואז אתם לוחצים על SETTINGS ואז יפתח לכם כזה חלון וכתובים השפות שמותקנות לכם במחשב ושם תלחצו על ADD(להוסיף) ושם יש לכם שתי אפשרויות בקיצור הראשון זה השפה שברצונכם להוסיף והשנייה זה לפי הכפתורים(בזה אל תיגעו) רק בראשון תבחרו את השפה שברצונכם להוסיף לחצו OK וזהו השפה מותקנת....

אם אתם רוצים להחליף את השפה שבה אתם כותבים אז תלחצו על Shift+Alt... וזהו הבהצלחה

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    עיר
    ירושלים
    אם אח שלך פרץ אז תגידי לו לא ליפרוץ יותר זה ניראה לי ביגלל הפריצה שלו.
    או אם זה מישהו כמוהו. כי יכול להיות שאח שלך לא פרץ נכון.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    אילת
    נכתב במקור על ידי Ic+E
    מה הקשר לא חוקי?.... ומה הקשר פרוץ?.... גם לי פעם היה פרוץ(וגם עכשיו למרות שמיקרוסופט קולטים אותו כמקורי...) ואין לזה שום קשר לריבוע של השפות בואו אני יסביר שוב פעם במפורט שכולם יבינו את זה....

OK אז ככה...

אה שנייה אני הבנתי חחח נכון המלבן הזה למטה הכחול(TASKBAR) אז תלחצו עליו עם הכפתור שפותח את האפשרויות ושם יש את האפשרות של TOOLBARS תעבירו אליו את העכבר וחכו שנייה שיהיו לכם האפשרויות ושם יש LANGUAGE BAR תלחצו עליו ואז יופיע לכם בקטן ל המלבן הכחול הזה שלמטה(TOOLBAR) יהיה לכם כתובה השפה שבה אתם משתמשים עכשיו ושם... תקראו את המדריך...

1.נכון יש לכם את הTASKBAR(המלבן הזה למטה בצבע כחול) אז שם אמור להיות כתוב לך בצד את השפה נגיד אם אני עכשיו כותב בעברית אז כתוב לי בריבוע הזה על הTASKBAR בצד HE(כאילו עברית) ואם אני כותב באנגלית אז יהיה כתוב לי שם EN(אנגלית) בקיצור שם אתם לוחצים על הכפתור השמאלי או הימני(תלוי באיזה צד אתם:הזה שפותח את האפשרויות) ואז אתם לוחצים על SETTINGS ואז יפתח לכם כזה חלון וכתובים השפות שמותקנות לכם במחשב ושם תלחצו על ADD(להוסיף) ושם יש לכם שתי אפשרויות בקיצור הראשון זה השפה שברצונכם להוסיף והשנייה זה לפי הכפתורים(בזה אל תיגעו) רק בראשון תבחרו את השפה שברצונכם להוסיף לחצו OK וזהו השפה מותקנת....

אם אתם רוצים להחליף את השפה שבה אתם כותבים אז תלחצו על Shift+Alt... וזהו הבהצלחה
    רואים שלא הבנת כלום.
    אתה צריך את חבילת השפות מותקנת במחשב כדי לעשות זאת, לא תמיד מותקן עברית על המחשב, לכן אם הגרסא פרוצה איני יכול לעזור ולהביא לו את "הגרסא הפרוצה" של חבילת השפות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    לא לא.. על הווינדוס יש את חבילת השפות ה-BASIC.

אם אתה רוצה שפות נוספות אז תצטרך את חבילת השפות(שזה יפנית סינית,קוראית,תאילנדית וכל השפות האלה שיתברכו בעיניים האלה:)... ואם אין לך בכל זאת אז תכניס את הדיסק של הווינדוס ושם כבר נמצאת חבילת השפות... תתקין אותה ואז תעשה לפי השלבים שאמרתי קודם... לי זה נמצא(כנראה אותו פורץ שפרץ את הווינדוס הזה שהורדת לא עשה עבודה מושלמת)... אם גם זה לא עובד אז תחפש כבר בגוגל שפות להתקנה...(או ש"תקנה" ווינדוס חדש).

בהצלחה .

שתף ב-Google+

הרשמה