תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 17 מ 17
    הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    סקסיטי
    כמו שכולנו יודעים, יש איסור מכירת משחקי מחשב אלימים מסוים לקטינים בארה"ב ובישראל בקרוב יכנס גם חוק כזה.
    הדירוג הקיים בארה"ב:

פעוטות - מתאים לילדים מגיל 3 ומעלה

כולם - גיל 6 ומעלה

כולם מגיל 10 - לא צריך הסבר

נוער - גיל 13 ומעלה

צעירים - מגיל 17 ומעלה

מבוגרים - למבוגרים בלבד

עדיין לא דורג

את אלו מוצאים מאחורי\לפני הקופסא כסמל. בישראל בינתיים זו רק המלצה.

מה דעתכם?
    צמרמורת מכף רגל ועד ראש.
    Gaming rig: AMD Ryzen 5 1600 | Stock Cooling | Corsair Value 8GBX2 2400MHz | Gigabyte AB-350 Gaming 3 | Sapphire Radeon R9 290 | XFX Pro650W | Shpam CRU

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    היום רוב המשחקים הטובים הם M בד"כ.
    בקשר לאיסור,
    אני מאמין שזה יכול להיות צודק... אבל לא בדיוק. מיותר למדי - כלומר, כבר עכשיו יש את הדירוג ולא הרבה אנשים יודעים מה הכוונה ומה זה - הם קונים משחק לילדיהם ומרשים להם לקנות משחקים לגיל 15+, גם אם הם בני 9. עכשיו את זה צריך לשפר.

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    גבעתיים
    זה קצת מוגזם, אבל טוב.

צריך להכניס דירוג ביניים בין M לT

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי Ravid
    זה קצת מוגזם, אבל טוב.

צריך להכניס דירוג ביניים בין M לT
    בדיוק מה שחשבתי, זה יפתור הרבה בעיות.

הצטרף בתאריך
    06.04.2007
    לפי דעתי זה די בסדר,
    בהנחה שכיום כול ילד שרוצה משחק מחשב וכמובן שרוב ההורים מאשרים קונה אותו לא משנה מה.

אני אישית שהייתי בן 12 ורצתי לקנות את הGTA השלישי ואני זוכר שבאותו זמן גם דיברו על זה ההורים שלי קנו לי את זה והסכימו למרות שזה לא מומלץ לקטינים.

עדיף לחברות וגם לנו הגיימרים לאיכות משחק שכל העניין יהיה לפחות בפיקוח של ההורים שלא יצוצו ילדים בני 12 שלא מודעים לכל פונקציות המשחק חוץ מזה שתאכלס זה קצת הורס את הילדות.

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    הסטיגמה של הגיל באמת שטויות. אני הייתי בן 12, עד לפני שבועיים, וזה לא שגיימינג משפיע עליי בצורה דרסטית (חוץ מלקחת את הזמן הפנוי ^^), וזה לא שאם עכשיו אני אשחק בBioShock אני אלך לרחוב ואתקיף אנשים עם Crowbar.
    בכל מקרה, כדאי להורים לבדוק קצת את המשחק לפני שהם מאשרים.

הצטרף בתאריך
    27.04.2007
    עיר
    הרצליהה
    שטויות....אני גם לא מאמין שזה יעבוד בישראל...כל אחד רוצה כסף,חחחח.

בכל מקרה אני חושב ש 14 ומעלה עד למבוגרים בלבד צריך להיות בסדר...17+ בולשיט,
    ובכל מקרה 70% מורידים..

הצטרף בתאריך
    06.04.2007
    Soulconquεr

יותר לכיוון ה90% ^^
    שמע הבעיה היא שזה ממש נוח ואין אף גוף או גורם שמטפל בזה כלומר כל אחד היום יכול בקלות ללכת לFXP שזה אתר ענק ולהוריד משמה בסבלנות או אם אתה יותר חכם ללכת לכיוון הטורנט.
    בקיצור במקום לחוקק חוקים חדשים שילכו כמה צעדים אחורה ויפעילו גורמים יותר חזקים שיאכפו את כל ההורדות האלו.

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי BiA
    הסטיגמה של הגיל באמת שטויות. אני הייתי בן 12, עד לפני שבועיים, וזה לא שגיימינג משפיע עליי בצורה דרסטית (חוץ מלקחת את הזמן הפנוי ^^), וזה לא שאם עכשיו אני אשחק בBioShock אני אלך לרחוב ואתקיף אנשים עם Crowbar.
    בכל מקרה, כדאי להורים לבדוק קצת את המשחק לפני שהם מאשרים.
    זה כי משחקים כמו Bioshock באמת מבוזבזים כשבני 12 משחקים בהם, בלי כוונה להעליב.

אני מסכים שההגבלה היא טפשית, ומבוססת על המחשבה היומרנית של הדור הנוכחי של האנשים בגיל 40+ שילדים הם טפשים ומושפעים בקלות מכל שטות שבאה בדרכם. הבקרה היחידה שצריכה לבוא על משחקי מחשב היא באחריות ההורים, במקרה שבו הילד באמת נוטה להיות מושפע לרעה מתכנים אלימים מסביבו.

אבל מצד שני, זה גם אומר שהם יצטרכו לאסור עליו לראות טלויזיה...
    Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    עיר
    באר שבע
    שטויות במיץ... מגיל 6 אני משחק בכל סוגי המשחקים
    ואח שלי כשהוא היה בן 10-11 שיחק במשחקים כמו GTA , הנסיך הפרסי 2 (שנחשב למשחק די אלים בניגוד לשאר הסדרה) ועוד...
    ומי שמשחק בביושוק בכללי מבזבז את הזמן

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי Gloom
    זה כי משחקים כמו Bioshock באמת מבוזבזים כשבני 12 משחקים בהם, בלי כוונה להעליב.

אני מסכים שההגבלה היא טפשית, ומבוססת על המחשבה היומרנית של הדור הנוכחי של האנשים בגיל 40+ שילדים הם טפשים ומושפעים בקלות מכל שטות שבאה בדרכם. הבקרה היחידה שצריכה לבוא על משחקי מחשב היא באחריות ההורים, במקרה שבו הילד באמת נוטה להיות מושפע לרעה מתכנים אלימים מסביבו.

אבל מצד שני, זה גם אומר שהם יצטרכו לאסור עליו לראות טלויזיה...
    מבוזבזים שבני 12 משחקים בהם?
    אני מאמין שבני 12 יכולים להנות ממשחק, להבין את העלילה ולחוות את אותן החוויות כמו יותר מבוגרים. שוב, הכל שטויות.

הצטרף בתאריך
    06.04.2007
    נכתב במקור על ידי BiA
    אני מאמין שבני 12 יכולים להנות ממשחק, להבין את העלילה ולחוות את אותן החוויות כמו יותר מבוגרים. שוב, הכל שטויות.
    הכוונה היא שרוב הילדים שעדיין לא עברו את גיל הבגרות בד"כ נוטים להיסחף ממשחקים אלימים כאלה ולוקחים אותם למציאות.

לפי דעתי רוב הילדים גם ככה הולכים עם ההורים שלהם ואם הם היו ילדים טובים בלימודים ההורים יקנו להם כול דבר שיבחרו פשוט צריך להכניס את זה יותר למודעות של ההורים או להפך של הילדים.

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    ילדים קטנים בדר"כ כלל יותר מושפעים ממשחקים אלימים יותר מאשר מבוגרים... מבוגרים בר"כ כלל יודעים לקחת משחקים אלימים כרק משחק ולא ברצינות

קרדיט לזאוס D:

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    פשוט מאוד, חוסכים וקונים, רוב הילדים בגיל 10+- אפילו לא צריכים אישור מהורה בשביל לקנות משחק.
    חוץ מזה, שההורים צריכים לדעת אם הבן שלהם 'יושפע' מהמשחק ברמות גדולות.
    בקיצור - גם ילדים אמורים לדעת את זה שזה רק משחק, אין שום השפעה ואם יש זה רק התפרץ בגלל המשחקים בסופו של דבר. הבנאדם היה יכול להשתגע מכל סיבה אחרת בעולם.

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    ילדים בעקרון מושפעים יותר ממבוגרים, אבל אני לא יודע עד כמה ההשפעה של משחקי מחשב גדולה יותר משאר המדיות ואני לא חושב שההשפעה שלהם גדולה מדי באופן כללי. כמובן שזה משתנה בין אדם לאדם, אבל הפסיכופטים שייצאו להרוג מישהו עם שוטגאן יעשו את זה גם אם הם יצפו בסרט ולאו דווקא אם הם ישחקו במשחק מחשב.
    אני לא חושב שבאמת יאכפו את החוק הזה, גם אם הוא יעבור ויחוקק. הסיבה היא פשוטה: לאף אחד לא אכפת ואף אחד לא מתייחס לנושא ברצינות. כמו שלא באמת יתנו קנס עצום לכל מי שרוכב על אופניים בלי קסדה, כך לא תמצאו שוטרים שאורבים בחנויות למשחקי וידיאו.
    אחד הדברים שדופקים את החוק הוא העובדה שכשילד מקבל משחק מחשב זה קורה בד"כ אחרי שההורים שלו קונים את המשחק, והרי המשחק מתאים לגיל שלהם.
    מה שצריך לעשות זה לגרום לעובדים בחנויות לקרוא קצת על כל משחק שנמכר בחנות (אני מאמין שמי שעובד בחנות למשחקים מתעניין בזה ממילא) כדי שיוכלו לייעץ להורים אם לקנות או לא לקנות את המשחק. אפשר אפילו לתת לחנות תעודה שמוכיחה שלמוכרים יש ידע כללי על המשחקים, אבל זה כבר עולה כסף למדינה, ואתם יודעים כמה הממשלה שלנו זקוקה לכסף.

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי BiA
    גם אני הייתי רוצה להאמין ככה. כשהייתי בן 12. כשהתבגרתי מעט ושיחקתי שוב במשחקים שבהם שיחקתי אז, ראיתי אותם אחרת לגמרי. אני לא אומר שאין ילדים בני 12 בוגרים, או מבוגרים אינפנטילים(השני שכיח יותר מהראשון בהרבה), אבל ככללי, ככה זה עובד.
    Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    אה, שכחתי מהחלק הזה לגמרי. רק רציתי לומר שבשנתיים האחרונות שיחקתי בהרבה משחקים ישנים (יחסית) שיש לי (סטארקראפט, דיאבלו 2 ועוד כמה מסביבות שנות ה-2000). כששיחקתי בהם לראשונה לא הבנתי לגמרי מה רוצים ממני ולא נהניתי מהם כמו שצריך. ההרגשה שונה לגמרי כששיחקתי בהם שוב.

הרשמה