תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    14.09.2007
    עיר
    רמת גן
    אוקיי, אז דבר ראשון סוף סוף קיבלתי את הPS3 מאחותי ואני חייב לציין שזה משהו מטורף.
    עדיין עוד אין לי כבל HDMI וזה עדיין איכותי מאוד.
    הבעיה זה עניין המשחקים, למרות שאני יודע שאסור לדבר על פריצה פה, אז בבקשה שיהיה רק קצר ולעניין, בבקשה, שמישהו יגיד לי בוודאות שתצא פריצה ויהיו הרבה משחקים. אני חייב לדעת את זה, אחרת אני אשתגע עם 3 משחקים כל החיים שלי.

עכשיו לשאלות:
    איך אני יודע מתי השלט של הPS3 מוטען עד הסוף? ואני חייב להטעין אותו שהPS3 פועל?

עוד שאלה - אם אני שם את הPS3 באיזה חור קטן שאין בו הרבה מקום ואוויר, אז יכול להיות שיקרה משהו לPS3? כמו טבעת המוות שקורה כל הזמן ל360?

ומישהו פה ניסה להתקין לינוקס? וזה עבד לא? והוא יכול להסביר פה קצת יותר מה הולך שם ואם זה טוב? אפשר להשתמש בICQ? מסנג'ר? ועוד כל מיני דברים?

בקרוב אני אעלה תמונות, בינתיים אני אשמח אם תענו לי על השאלות

הצטרף בתאריך
    28.01.2007
    עיר
    אשדוד
    זה די הרבה שאלות להתחלה..אבל טובות..אני לפחות לא יודע..XD..אבל אל תדאג אין לו בעיות התחממות אם אני לא טועה..ניסו אפילו להפעיל אותו 108 שעותת ברצף ולא קרה כלום!!

הצטרף בתאריך
    13.05.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי iidoido
    אוקיי, אז דבר ראשון סוף סוף קיבלתי את הPS3 מאחותי ואני חייב לציין שזה משהו מטורף.
    עדיין עוד אין לי כבל HDMI וזה עדיין איכותי מאוד.
    הבעיה זה עניין המשחקים, למרות שאני יודע שאסור לדבר על פריצה פה, אז בבקשה שיהיה רק קצר ולעניין, בבקשה, שמישהו יגיד לי בוודאות שתצא פריצה ויהיו הרבה משחקים. אני חייב לדעת את זה, אחרת אני אשתגע עם 3 משחקים כל החיים שלי. [אין ולא יהיה] אסור לדבר על נושא זה בפורום, אנא הימנע מזה ככל האפשר.

עכשיו לשאלות:
    איך אני יודע מתי השלט של הPS3 מוטען עד הסוף? כשאתה מטעין את השלט ואתה בתפריט הראשי, אתה יכול ללחוץ על כפתור הPS, ושם הוא ייראה לך מה מצב הבטרייה. ואני חייב להטעין אותו שהPS3 פועל? לא ניסיתי, אך אני משער לעצמי שכן...

עוד שאלה - אם אני שם את הPS3 באיזה חור קטן שאין בו הרבה מקום ואוויר, אז יכול להיות שיקרה משהו לPS3? כמו טבעת המוות שקורה כל הזמן ל360? הדבר היחיד שיכול לקרות לך הוא שהוא ייתחמם, יגיד לך את זה בזמן המשחק, ואם לא תכבה את המכשיר, הוא יכבה את עצמו. אם זה קורה לך הרבה פעמים, הייתי מציע לך להזיז את הפלייסטיישן למקום אחר, כי זה יכול לגרום לו נזק (לא כמו טבעת המוות אבל משהו רע אחר...). אם זה לא שלח לך את ההודעה שהוא מתחמם אפילו פעם אחת, ובחור שהוא נמצא בו לא שורר חום איימים - תשאיר אותו שם. זה בסדר.

ומישהו פה ניסה להתקין לינוקס? וזה עבד לא? לא הייתי מציע לך להתקין. זה לא עוזר בגרוש, וזה מפרמט את הפלייסטיישן, וזה עושה בעיות במערכת ויכול להיות שאם ייקרה משהו לא טוב, הפלייסטיישן ייתקלקל לכל החיים. והוא יכול להסביר פה קצת יותר מה הולך שם ואם זה טוב? אפשר להשתמש בICQ? מסנג'ר? ועוד כל מיני דברים?
    עוד לא.

בקרוב אני אעלה תמונות, בינתיים אני אשמח אם תענו לי על השאלות

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    עיר
    גבעת שמואל
    מצטער... אני לא שם לב לפרטים....
    אוקיי נתחיל מהתחלה .. אין לי מושג בכל דבר שקשור לפריצה בפס3... אבל אני מסתדר נהדר עם אוזניית בלוטות' ו3 משחקים (בעצם יש לי 4 אבל אני משחק רק ב2 ועוד אחד אני משחק בו לעיתים רחוקות)...
    כדי לבדוק אם השלט מוטען אז לוחצים על PS ואז מופיע כזה MENU ששם בצד למטה משמאל יש כזה תמונה שמראה כמה סוללה יש לשלט... ולא נדמה לי שזה טוען בזמן שהפס3 כבוי כי בדרך כלל שזה טוען זה מראה אורות מהבהבים...
    אני הייתי משחק בפס3 מעל 12 שעות ברציפות וזה היה החור הכי קטן שכמעט אפשר ולא קרה כלום אבל העברתי אותו כי לא לוקחים סיכון עם מכשיר כזה יקר... מציע לך לא להעשים אותו בחור קטן...
    אני לא ניסיתי או מכיר לוניקס בפס3 אבל נדמה לי יש מדריך אחד באחד האתרים... חפש בגוגל... אני זוכר שמישהו פירסם פה להיכנס עם הפס3 לאיזה שהוא קישור ואז זה נכנס ומכניס... אבל תבדוק בגוגל...
    מקווה שעזרתי...
    אין קונסולה אין חיים
    PS3: Ratchetxys
    Wii Number:1742191656357596
    Brawl friend code:2707-1438-7870

הצטרף בתאריך
    28.08.2007
    עיר
    רמת גן
    אם לא שמת לב הוא ענה על כל השאלות במודגש בתוך ה"ציטוט"

הרשמה