תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 22
    הצטרף בתאריך
    23.03.2007
    היום הבנתי משהו. הבנתי שאין לי שליטה טובה על העכבר, ושגם לא תהיה אם אני לא אשנה משהו.

אז ניסיתי לאחוז בעכבר בדרכים שונות (בד"כ אני מזיז אותו בעזרת האצבעות), וגיליתי שאת רמת הדיוק הגבוהה ביותר (כמעט פי 2 מהמקורית) אני מקבל כשאני מזיז את העכבר עם כל היד והזרוע. בגלל שהעכבר שלי הוא הגיבן מנוטרדם (MX510) היד התעייפה לאחר כ5 דקות משחק בצורה כזאת, והיכולת לשלוט בעכבר באופן מדוייק צנחה מיד.

כנראה שעליי לרכוש עכבר שונה כדי לשלוט בכוונת כמו שצריך, כי הגיבן מאפשר לי לשלוט בו רק בעזרת האצבעות. אני זוכר שכשהיה לי עכבר בסיסי של MS, אחזתי בו בצורה שונה, יותר נוחה(לא עם האצבעות כפי שהמצב נכון לעכשיו), אז אצטרך ללכת יותר לכיוון העיצוב הזה.

שאלותי אליכם הן :
    - איזה עכבר מומלץ? אני צריך עכבר בלי קימור מוגזם כמו שיש בחלק מהעכברים כיום (*אהמ* לוג'יטק *האמ*), עכבר יותר שטוח שעיצובו מזכיר עכברים ישנים יותר, עוד בתקופה שבה היו עכברי גולה עם 3 כפתורי לחיצה(אם אתם זוכרים איזה עיצוב היה להם). בכל אופן חשבתי על ראזר... מה דעתכם?

- איך אתם אוחזים בעכבר ומזיזים אותו בצורה האופטימלית? עם האצבעות? עם המפרק? עם כל היד? האם אתם מזיזים גם את הזרוע?

תודה לעונים

עריכה: הנה כמה תמונות של מה שאני מתכוון בשאלה הראשונה:

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    IntelliMouse Explorer 3.0

או

DeathAdder

דניאל - דג ערפל מוסמך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.03.2007
    נכתב במקור על ידי Kryptonite-

או

DeathAdder

ומה לגבי DiamondBack?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    לא. בשום פנים ואופן לא.
    חוץ מהDA כל שאר העכברים של רייזר מבוססים על אחיזה עם האצבעות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.03.2007
    נכתב במקור על ידי Discord
    לא. בשום פנים ואופן לא.
    חוץ מהDA כל שאר העכברים של רייזר מבוססים על אחיזה עם האצבעות.
    תודה על האזהרה - אני חייב לומר שDB דווקא נראה לי לא עכבר כזה, גם בגלל שהוא הכי הזכיר לי את העכברים בתמונות, ואילו DA לא ממש.

אז על איזו אחיזה DA מבוסס?

עריכה: אפשר להתייחס גם לשאלה 2 בבקשה? :>
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.12.2006
    עיר
    גבעתיים

או

DeathAdder

מחזק.
    IntelliMouse Explorer הוא העכבר הטוב ביותר שהשתמשתי בו עד כה. כיום ניתן להשיג רק את גירסה 4.0, שגם היא לא רעה בכלל.

לך על זה.
    DDRRE - חי ונושם UT מאז 2002!
    מייסד מועדון משחקי הוידאו של צ'ק פוינט - מקום העבודה היחידי בארץ עם חדר LAN Party!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    לגבי השאלה השנייה:

אצלי זה תלוי ברגישות של העכבר. כשאני משתמש ברגישות גבוהה, מספיק לי להזיז את העכבר רק עם המפרק (WRIST) והיד עצמה לא זזה. כשאני עם רגישות נמוכה, כל היד מהמרפק והלאה זזה.

מבחינת דיוק הולך לי הכי טוב עם רגישות של בין 25 ל35 ס"מ ל360. זה אומר שאני משתמש בעיקר במפרק, ורק כשאני צריך לעשות סיבובים מלאים אני מוסיף את היד עצמה.

אני באמת חושב שזה עניין של הרגל ושל נוחות. אף אחד לא בדק את זה בצורה מדעית והוכיח שכך או כך טוב יותר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.03.2007
    נכתב במקור על ידי Discord
    לגבי השאלה השנייה:

אצלי זה תלוי ברגישות של העכבר. כשאני משתמש ברגישות גבוהה, מספיק לי להזיז את העכבר רק עם המפרק (WRIST) והיד עצמה לא זזה. כשאני עם רגישות נמוכה, כל היד מהמרפק והלאה זזה.

מבחינת דיוק הולך לי הכי טוב עם רגישות של בין 25 ל35 ס"מ ל360. זה אומר שאני משתמש בעיקר במפרק, ורק כשאני צריך לעשות סיבובים מלאים אני מוסיף את היד עצמה.

אני באמת חושב שזה עניין של הרגל ושל נוחות. אף אחד לא בדק את זה בצורה מדעית והוכיח שכך או כך טוב יותר.

ואיזה עכבר יש לך?

ונכון שאף אחד לא בדק אופן מדעי-מחקרי, אבל אני עשיתי ניסוי קטן וגיליתי שאני בכל אופן לא מגיע לרמת דיוק טובה עם שליטה בעזרת האצבעות, אלא בשליטה עם המפרק והיד, בדיוק כמו שתיארת כאן, ואני חייב לציין שההבדל גדול למדי.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    טוב כמה דברים:
    א.זה ממש לא נכון שכל העכברים של RAZER מבוססים על אחיזה באצבעות...רוב העכברים שלהם שטוחים ולא בולטים כמו ה MX למינהם.
    ב.אפשר להשיג את גירסא 3.0 המחודשת...ו 4.0 לא משתווה אילה בכלל.
    ג.אני משתמש בטכלס במפרק של היד כדי להזיז...ואם צריך תנועות מהירות ורצופות אז אני מזיז את כל היד.

דניאל - דג ערפל מוסמך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    MX518.
    אבל אני מת לנסות את הDA ולראות אם הוא נוח לי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.03.2007
    טוב כמה דברים:
    א.זה ממש לא נכון שכל העכברים של RAZER מבוססים על אחיזה באצבעות...רוב העכברים שלהם שטוחים ולא בולטים כמו ה MX למינהם.
    ב.אפשר להשיג את גירסא 3.0 המחודשת...ו 4.0 לא משתווה אילה בכלל.
    ג.אני משתמש בטכלס במפרק של היד כדי להזיז...ואם צריך תנועות מהירות ורצופות אז אני מזיז את כל היד.
    תודה על ההבהרה
    (אדי )

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.03.2007
    הדיאמונדבק קטנטן,הוא מבוסס על שליטה של האצבעות
    Animangus to BK
    "ולידיעתך אני כמעט אף פעם לא נרדם לפני 12 (כשיש לימודים), אז יאללה סתום ת'פה"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.03.2007
    :S טוב אז מה השורה התחתונה? DA? כי הסתכלתי עליו, והוא נראה לי בלטה (קמור למדי) לא פחות מהMX, מה שגורם לאותה בעיה, אני צריך עכבר שהוא מצד אחד יותר שטוח (כמו העכברים בתמונות, כמו DB), אבל מצד שני בגודל מספק כדי לאחוז בו בצורה טובה עם היד ככה שהתזוזה תתבצע עם המפרק ולא עם האצבעות.

IntelliMouse כבר לא נמצא בחנויות, לא גרסה 3.0 בכל אופן, ולגרסאות החדשות עיצוב אחר.

נ.ב: ורצוי עכבר צר יותר מהMX כי הרוחב של הMX רחב מדי בשבילי :<

נ.ב2: נכון בתמונות בפוסט הפתיחה יש עכבר לוג'יטק (התמונה השנייה)? אז משהו שדומה לזה כמה שיותר, כי תכל'ס גם קשה לשפוט נוחות של עכבר לפי תמונות בלבד, אני פשוט זוכר שהעכברים הישנים היו נוחים לי מאוד, בכל אופן גם HABU חלף לי בראש, מה דעתכם?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    אמ...זה מוזר...ראיתי IntelliMouse 3.0 בחנויות עד לפני כמה זמן. אז לך על ה DA.

דניאל - דג ערפל מוסמך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.03.2007
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    אמ....אין לי מושג איך הוא אבל ה SPEC שלו אחלה....השאלה עד כמה הוא נוח...אני יודע שה DA מעולה......אין לי מושג איך הג'יניוס.

דניאל - דג ערפל מוסמך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    DA עכבר מעולה מבחינת הפונטיצאל שלו אבל כרגע יש לו כמה בעיות טכניות שאיך אומרים - can be a real pain in the ass, אם אתה לא יודע בידיוק מה הבעיות שלו ואיך להתקין אותו. יש לציין שהבעיות הם לא בתפקוד של העכבר עצמו אלא בעיקר בהתקנה שלו, ברגע שאתה מצליח לעשות את זה יש לך את העכבר הכי טוב בעולם.

הוא זהה כמעט 1ל-1 ל-IntelliMouse Explorer 3.0 ( בדקתי בבית ), אפילו קצת קטן יותר שזה מעולה.

לגבי צורת האחיזה זה משהו שנובע מעיצוב העכבר ומגודל היד שלך ולאו דווקא בחירה אישית שלך. תנסה להחזיק את ה-MX518 למשל בעזרת האצבעות ואתה לא תצליח אלא אם כן יש לך יד ממש גדולה. הוא עכבר שהצורה שלו כופה עליך החזקה עם כל היד, לעומת ה-Diamondback שהוא קטן ושטוח וכמעט בלתי אפשרי שלא להשתמש רק באצבעות בשביל לכוון איתו.

לגבי ה-IntelliMouse/DeathAdder - שניהם כופים עליך הנחה של כל כף היד על העכבר אבל בצורה נוחה וטובה יותר מאשר ה-MX518/G5 לדעתי.

לגבי ה-HABU, גם הוא דומה בעיצוב שלו ל-IntelliMouse אבל יש לו כמה מגרעות רציניות שאי אפשר להתעלם מהם. א. עכבר לייזר, ב. כמעט בלתי אפשרי להתקין אותו ולגרום לו לפעול ללא בעיות.

בקיצור.. הייתי מתלבט רק בין ה-DA וה-Intelli, רק ששניהם לא ניתנים להשגה בארץ והייתי אומר שאם כבר אתה מזמין מח"ול לך על ה-DA כי ה-Intelli גם יחסית יקר בשביל עכבר בן 8 שנים בערך.

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.08.2007
    עיר
    אשדוד
    IntelliMouse Explorer

quickdeathxx :mIRC @ QuakeNet
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.03.2007
    תודה רבה על התגובה המעמיקה, כנראה אקנה את DA בפנדה מחשבים

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    נכתב במקור על ידי R9naldo
    בקיצור.. הייתי מתלבט רק בין ה-DA וה-Intelli, רק ששניהם לא ניתנים להשגה בארץ והייתי אומר שאם כבר אתה מזמין מח"ול לך על ה-DA כי ה-Intelli גם יחסית יקר בשביל עכבר בן 8 שנים בערך.
    http://www.underdog.co.il יש את ה DA.....אתה הבאת.

דניאל - דג ערפל מוסמך.
    שתף ב-Google+

הרשמה