תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 23
    הצטרף בתאריך
    31.07.2007
    עיר
    נתניה
    הטיביריום, אותו חומר חוצני זר המוצג ביקום C&C, הגיע לעולמנו לאחר שקו זמן שונה קרה, קו זמן בו היטלר לא עלה לשלטון והמלחמה הקרה הוחלפה במלחמת עולם שנייה בין בריה"מ והמערב. הGDI כפי שאני מכירים אותו, ביחד עם אחוות הנוד הם תוצרים של אותו שינוי בקו הזמן בעוד שהטיביריום אינו תלוי באף אחד מהם לכן השאלה שלי היא: איך היה נראה העולם היום אם המטאור הראשון המכיל טיביריום היה פוגע ב1995 ליד נהר הטיבר?
    הטיביריום היה לבטח נתפס כסוג חדש של משאב אנרגיה, משאב שיכול להגדיל את כמותו. מדינות רבות, כמו סין שהתחילה בצמיחה הכלכלית שלה באותו זמן, ארה"ב, מערב אירופה, יפן ועוד היו זורקות את הנפט בשביל המשאב החדש הזה, דבר שהיה גורם לבטח להתרסקות הכלכלות נתמכות הנפט כמו מדינות המזרח התיכון, וונצואלה ורוסיה (למרות שהיצוא באותו זמן לא היה גדול במיוחד). ללא כספי הנפט רוב העולם המוסלמי מתמוטט משום שרובו הגדול נשען על הכלכלות של מדינות המפרץ שנופלות אחת, אחת, מה שגורם לישראל להתחיל בפיקוח חמור על גבולותיה משום שהמדינות השכנות הופכות למדינות עולם שלישי.
    בתחום האקולוגי המשאב הזה לבטח יופץ למדינות המתועשות בעיקר ועם קצב שכפול גבוה של הטיביריום המזרח הרחוק, מערב אירופה, מרכז אמריקה, ישראל, מערב רוסיה, האמזונס, חופי אוסטרליה ולאורך נהר הגינגס בהודו יהפכו לאזורים בעלי צפיפות גבוה של טיביריום, גורמות בכך לחלק מהאזורים להיות לא מיושבים. האם ההפיכה של אזורים מאוכלסים ביותר ל"אזורים אדומים" תתחיל בפתיחה של עשרות סיכסוכים גלובלים על אדמה ומים, כנראה במדינות פחות מתועשות כמו באפריקה ומרכז אמריקה?
    "שאלוהים ירחם על אויבי,כי אני לא ארחם עליהם" ~ גנרל פטון
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.04.2007
    עיר
    אזור
    נכתב במקור על ידי ICA
    הטיביריום, אותו חומר חוצני זר המוצג ביקום C&C, הגיע לעולמנו לאחר שקו זמן שונה קרה, קו זמן בו היטלר לא עלה לשלטון והמלחמה הקרה הוחלפה במלחמת עולם שנייה בין בריה"מ והמערב. הGDI כפי שאני מכירים אותו, ביחד עם אחוות הנוד הם תוצרים של אותו שינוי בקו הזמן בעוד שהטיביריום אינו תלוי באף אחד מהם לכן השאלה שלי היא: איך היה נראה העולם היום אם המטאור הראשון המכיל טיביריום היה פוגע ב1995 ליד נהר הטיבר?
    הטיביריום היה לבטח נתפס כסוג חדש של משאב אנרגיה, משאב שיכול להגדיל את כמותו. מדינות רבות, כמו סין שהתחילה בצמיחה הכלכלית שלה באותו זמן, ארה"ב, מערב אירופה, יפן ועוד היו זורקות את הנפט בשביל המשאב החדש הזה, דבר שהיה גורם לבטח להתרסקות הכלכלות נתמכות הנפט כמו מדינות המזרח התיכון, וונצואלה ורוסיה (למרות שהיצוא באותו זמן לא היה גדול במיוחד). ללא כספי הנפט רוב העולם המוסלמי מתמוטט משום שרובו הגדול נשען על הכלכלות של מדינות המפרץ שנופלות אחת, אחת, מה שגורם לישראל להתחיל בפיקוח חמור על גבולותיה משום שהמדינות השכנות הופכות למדינות עולם שלישי.
    בתחום האקולוגי המשאב הזה לבטח יופץ למדינות המתועשות בעיקר ועם קצב שכפול גבוה של הטיביריום המזרח הרחוק, מערב אירופה, מרכז אמריקה, ישראל, מערב רוסיה, האמזונס, חופי אוסטרליה ולאורך נהר הגינגס בהודו יהפכו לאזורים בעלי צפיפות גבוה של טיביריום, גורמות בכך לחלק מהאזורים להיות לא מיושבים. האם ההפיכה של אזורים מאוכלסים ביותר ל"אזורים אדומים" תתחיל בפתיחה של עשרות סיכסוכים גלובלים על אדמה ומים, כנראה במדינות פחות מתועשות כמו באפריקה ומרכז אמריקה?
    משעמם לך אה:/

יהיה טוב....
    ערפדילה -

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.05.2007
    אתה מקבל פיצויים מהמדינה ?..
    תרגיש טוב אחי ,, אחלה השקעה אבל אני לא זורם עם הסגנון הזה.
    יותר מידי נכנסת לעולם .
    אני בטוח שאנשים יגיבו אחרת . אבל את שלי אמרתי .
    בכל מקרה כל הכבוד , ואת התרופות בזמן .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    חיפה
    איך בדיוק הם הולכים לאסוף ולעבד את הטיבריום בלי הטכנולוגיה של NOD?
    Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.07.2007
    עיר
    נתניה
    א. תודה לכל האנשים שמראים שכאשר בן אדם רוצה להעלות דיון קצת יותר מעניין בפורום הוא נחשב למטורף, תודה לכם, אני אזכור את זה לפעמים הבאות שנושא מעניין יעלה לראשי.
    ב. טיביריום סופג את החומרים מהאדמה ואז מרכיב את עצמו עליהם, מה שאומר בעצם שכל מה שצריך לעשות הוא לזקק את החומר הזה למרכיבים הבסיסים שלו בשביל להשתמש בו לשוק המסחרי. הנוד לא עשו שימוש באיזו שהיא טכנולוגיה לזיקוק שהמדע המודרני שלנו לא היה מצליח ליצור.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ICA
    א. תודה לכל האנשים שמראים שכאשר בן אדם רוצה להעלות דיון קצת יותר מעניין בפורום הוא נחשב למטורף, תודה לכם, אני אזכור את זה לפעמים הבאות שנושא מעניין יעלה לראשי.
    ב. טיביריום סופג את החומרים מהאדמה ואז מרכיב את עצמו עליהם, מה שאומר בעצם שכל מה שצריך לעשות הוא לזקק את החומר הזה למרכיבים הבסיסים שלו בשביל להשתמש בו לשוק המסחרי. הנוד לא עשו שימוש באיזו שהיא טכנולוגיה לזיקוק שהמדע המודרני שלנו לא היה מצליח ליצור.
    אה, כן הם כן. הם הראשונים שאספו ועיבדו את החומר לצרכים תעשייתיים, ומכרו לשאר העולם את הטכנולוגיה לעשות זאת גם במחירים אסטרונומיים. בעזרת המונפול של NOD על הטיבריום ועל האיסוף שלו הם הצליחו לממן את הכסף והמשאבים למלחמת הטיבריום הראשונה. סביר להניח שאם NOD לא היו מראים לכולם באיזו קלות אפשר להשתמש בטיבריום כמשאב ומקור כוח כשלעצמו, שאר העולם לא היה מסיק את המסקנה בעצמו לפחות עד זמן שבו ההתנגדות לשימוש בו תהיה גדולה מהתמיכה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.06.2007
    אהבתי, ממש מגניב

PSN ID - tomer8shorty
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.07.2007
    עיר
    נתניה
    אז בסדר, קיין (אדוננו הנסגד ) ידע מראש על השימוש של החומר הזה לצרכים תעשייתים. אבל אתה באמת חושב שקהילת המדע הבין לאומית לא הייתה מרכזת את כל מאמצי המחקר באותו חומר חייזרי? הנוד פשוט הקדימו את זמנם בעזרת ידע, הם לא יצרו איזו שהיא מהפיכה בטכנולוגיות איסוף וזיקוק שתלויות באותו קו זמן, מה שאומר שהמדע היה חוקר ומפענח את הטיביריום, הופך אותו למשאב החדש שבהתחלה יאמינו שמדובר במשהו נקי עד שיגלו את התוצאות הנוראיות שלו. ודרך אגב, ההתנגדות לטיביריום לבטח הייתה מתעוררת רק לאחר שהוא היה מגיע לריכוזים גבוהים ביותר באזורים מסויימים, מה שהיה מוביל למסקנה שמדובר במשהו מסוכן ביותר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.11.2006
    עיר
    חיפה
    אהבתי את התאוריה, זה ממש היה נחמד לקרוא את זה..
    עורך וידאו בתוכנות
    Adobe PR,Adobe After Effects,Sony Vegas 8 Pro
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    עיר
    מודיעין
    תאוריה מעניינת
    אבל לדעתי בעולם שלנו לא היה לוקח 50 שנה להגיע למצב העולמי של המלחמה השלישית, אלא בערך עשרים וזה היה מאוד בעייתי.
    כל המחקר שלנו היה מופנה להשמדת הטייבריום, ולא לכל נשק, שכן הם כבר חסרי טעם.
    סה"כ כל העלם היה הולך לכל הרוחות.
    המדינות עצמם היו משתנות.
    נשק גרעיני היה מאבד את הפחד ברגע שטילי טייבריום היו בשימוש (מי ששיחק הלף לייף 2 יודע על מה אני מדבר בנוגע לפחד מנשקים חיים ומתרבים)
    סה"כ-לא מקום נחמד יותר מהעולם של CNC
    הדרקון מת מסיבה לא ידועה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.07.2007
    עיר
    נתניה
    אכן, אבל המחקר להשמדת טיביריום כנראה היה נכשל. אני חושב שאנחנו צריכים להסתכל על ההשפעות התיאורטיות של הטיביריום על פי איך שהאנושות מתנהגת כלפי משאב אחר שמסכן את הקיום שלנו: נפט. אני די בטוח שגם אם באירופה ובארה"ב היו נפתחים פרוייקטי ענק להשמדת הטיביריום אני בספק אם סין,הודו, מדינות באפריקה ובדרום אמריקה היו מפסיקות לנצל את המשאב היקר הזה רק בשביל להציל את חיי התושבים. בסין והודו ההשפעות יהיו קטלניות למזרח אסיה ודרומה (טיביריום לפי איך שזה נראה יכול לעבור ימים וצומח טוב יותר באזורים רווי מים), באפריקה זיהום הטיביריום היה מגיע לנילוס ואז לים התיכון ("חופיה הירוקים של תל אביב") ובדרום אמריקה יערות הגשם היו נעלמים להם, גם אם היו מייושמים מאמצי שיקום, אחרי הכול אי אפשר למצוא כל חתיכת טיביריום באזורים האלו. העולם של CNC הוא הרבה פחות מגוון ומעניין ממה שהיה יכול להיות פה עם הגעת הטיביריום...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    אני חושב שבסופו של דבר הייתה נוצרת איזושהיא הסכמה לחיסול הטיביריום, כמו ההסכמה לשמור על אנטרטיקה והפעילות נגד התחממות כדור הארץ והחורים באוזן.

מה שכן, בטח שמדינות כמו ארה"ב, רוסיה, קוריאה וכל מדינות "ציר הרשע" היו בטח משאירות לעצמן כמה טילי טיביריום...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.07.2007
    עיר
    נתניה
    הסכמה כן, השאלה מתי. עד עכשיו ארה"ב עדיין מתחמקת ממחוייבות לצימצום גזי פליטה והסביבה מעניינת את הממשל הסיני בערך כמו זכויות בני אדם. עד שהיו מחליטים להשמיד את הטיביריום אזורים נרחבים כבר היו הופכים ל"אזורים אדומים", בעיקר במדינות מאוכלסות כמו סין והודו. המשבר שהיה נוצר לבטח היה מוביל אפילו מוקדם יותר להפיכה של טיביריום לנשק ואז לשימוש שלו. עד שגם היו מכריזים על הנשק הזה כנשק לא קונבנציונאלי,בכל אוסרים את השימוש בו, ההרס של פצצות טיביריום ושאר סוגי נשק מבוססי טיביריום היו מחריבות עוד אזורים נרחבים. אני חושב שכולם יסכימו שהמסקנה שאפשר להגיע אליה היא שלא כמו ביקום של CNC במציאות שלנו הטיביריום היה מכלה את האנושות הרבה יותר מוקדם, בעיקר בעזרתנו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.04.2007
    עיר
    אזור
    סליחה אם נפגעתה אבל אני חושב שנכנסתם למשחק בצורה מוגזמת ולא בריאה...
    ערפדילה -

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ICA
    הסכמה כן, השאלה מתי. עד עכשיו ארה"ב עדיין מתחמקת ממחוייבות לצימצום גזי פליטה והסביבה מעניינת את הממשל הסיני בערך כמו זכויות בני אדם. עד שהיו מחליטים להשמיד את הטיביריום אזורים נרחבים כבר היו הופכים ל"אזורים אדומים", בעיקר במדינות מאוכלסות כמו סין והודו. המשבר שהיה נוצר לבטח היה מוביל אפילו מוקדם יותר להפיכה של טיביריום לנשק ואז לשימוש שלו. עד שגם היו מכריזים על הנשק הזה כנשק לא קונבנציונאלי,בכל אוסרים את השימוש בו, ההרס של פצצות טיביריום ושאר סוגי נשק מבוססי טיביריום היו מחריבות עוד אזורים נרחבים. אני חושב שכולם יסכימו שהמסקנה שאפשר להגיע אליה היא שלא כמו ביקום של CNC במציאות שלנו הטיביריום היה מכלה את האנושות הרבה יותר מוקדם, בעיקר בעזרתנו.
    נקודה טובה. במצב הנוכחי סין וצפון קוריאה יכולות לזהם את כל החצר האחורית שלהם בטיבריום ואף אחד לא ישים לב עד שיהיה מאוחר מדי. מה שכן, אני לא מסכים לגבי ההערכות החוזרות על הפיכה מהירה של שטח לאיזורים אדומים- ביקום של C&C זה לקח יותר מיובל, וזה עוד עם הפעילות הענפה של NOD בתחום פיזור הטיבריום בעולם.

מה שמשאיר אותי לשאול... מה לכל השדים והרוחות קרה בין TS: FS לבין C&C3!? עזבנו את כדור הארץ כשהמצב האקולוגי היה על גבול הפיכה סופית של הכוכב- הצמחייה במקומות נרחבים בעולם הפכה כליל לצמחייה חוצנית, ייצורים מוזרים חדשים צצים מכל שדה טיבריום ויוצרים מערכת אקולוגית חדשה, והים מזוהם במרבצי טיבריום כל כך עצומים עד שהם שינו את האצות והשוניות עד לרמה שאינה מאפשרת שיוט של ספינות. שלא לדבר על סופות יוניות בתדירות גוברת והולכת בכל מקום, והפגזות מטאורים עם עוד טיבריום.

ב- C&C3 הכל פתאום הפך למדבר נוח לאיור, והאיזורים האדומים הם בעצם לא יותר מהרבה קריסטלים ענקיים של טיבריום. היה איזה פודקאסט שהסביר את כל השטויות האלה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.04.2007
    עיר
    אזור
    נכתב במקור על ידי Gloom
    ואני חושב שאתה לא נכנס לכלום חוץ מלג'ינס ואתרי פורנו.

גם לגיטימי, לא?
    אני דווקא שונא ג'ינסים:/ מכנס קצר וסנדלים רולז

לפורנו כולנו מכורים ואני מבטיח לך שגם לדברים אחרים אני נכנס

ערפדילה -

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.07.2007
    עיר
    נתניה
    א. "נכנסת בצורה מוגזמת ולא בריאה"... מה הכוונה? אתה באמת חושב שאני מאמין בלב שלם שטיביריום קיים על הכוכב? הדיון הזה בטיביריום, וגם סדרת המשחקים עצמה, מלמדים אותנו בצורה עקיפה על איך האדם הורס את עצמו בשביל לשדרג את רמת החיים שלו. צריך להסתכל יותר עמוק לדברים.
    ב. הפעילות הנרחבת של הנוד התרכזה במדינות מרכזיות שבשליטתן וכפי שראינו מצרים ודרום מזרח אירופה הפכו לאזורים אדומים נרחבים. אולי ההערכות קצת מוגזמות, אבל אני בספק. ההיגיון אומר שהם ירצו יותר טיביריום בשטח כדי להשיג יותר משאבים, מה שאומר שהם ינסו לפענח דרכים להפצה שלו ולהגברת השיכפול שלו.
    ג. גם אני לא מבין לאן נעלמה כל המערכת האקולוגית החדשה שהוצגה לנו במשחקים הקודמים. אולי הGDI הצליח במלחמה שלו בטיביריום ואולי אפילו המוטציות החדשות נעלמו במערכת האקולוגית המתפתחת (זנים שצצים ונעלמים במהירות הוא אינו דבר משונה כל כך במציאות שלנו).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    עיר
    מודיעין
    נכתב במקור על ידי Necromancer
    אני חושב שבסופו של דבר הייתה נוצרת איזושהיא הסכמה לחיסול הטיביריום, כמו ההסכמה לשמור על אנטרטיקה והפעילות נגד התחממות כדור הארץ והחורים באוזן.

מה שכן, בטח שמדינות כמו ארה"ב, רוסיה, קוריאה וכל מדינות "ציר הרשע" היו בטח משאירות לעצמן כמה טילי טיביריום...
    מישהו רוצה להמר כמה זמן היה לוקח לאחד מהם לאבד את הבידוד שלו וכל הסיוט היה מתחיל מההתחלה? (טיבריום מאכל כל דבר בהינתן זמן. אין מיכל שיכול להחזיק בו.)

מה שקרה בין טייבריום סאן לטייבריום וארס זה בעיקר שהטיבריום גדל לכמות שכזו שהפריעה לקיום הטיבריום עצמו (ובסופו של דבר הייתה אמורה לגרום לו להתחיל להתפוצץ, קיין רק זירז את זה.)
    המוטאנטים החליטו שמוטב להם להתרחק מבני האנוש הרגילים, ובני האנוש הרגילים מתרחקים מהמוטאנטים, רוב הגזעים המוטאנטים חסרי הבינה נכחדו לחלוטין עקב חוסר יכולתם להתקחת המסכנה של בני האדם והמוטציה עצמה שלא הייתה יציבה ברוב המקרים\לא נוצרו מספיק פרטים מהגזע להתרבות יעילה.
    גם יש את המצאת הסוניק אמיטרס שמשמידים את הטייבריום ביעילות לא מועטה, וגם האיון קאנון יכול לשמש לזה במקרים שממש חייבים.
    בין הזמנים GDI הצליח להתחיל למגר את הטיבריום, הופך אזורים צהובים בחזרה לכחולים ומונע מהאדומים להתפשט (עד כמה שאפשר עם הNOD שעושים צרות בסביבה) וגמם עוד יותר לחיסול ה"מערכת האקולוגית החדשה" שהייתה בטייבריום סאן.

אם הנוד היה מושמד לחלוטין בטייבריום סאן, אז בזמן של טייבריום וארז העולם היה ברובו נקי מטייבריום, והשאר נגוע רק קלות.
    הדרקון מת מסיבה לא ידועה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.07.2007
    עיר
    נתניה
    אני לא בטוח שכל העולם היה מצליח להתנקות עם הפרוייקט של הGDI, אחרי הכול אזורים אחדים הפכו באופן פשוט לגבישי טיביריום ענקיים ולבטח האדמה שתהיה ענייה כל כך במינרלים ומשאבים לא תוכל אפילו לקיים חיים. גם אם הטיביריום היה מושמד (נראה יותר סביר ביקום של CNC מאשר במציאות שלנו) האזורים האדומים היו נשארים כמו משטחי ענק של אדמה מתה, לא יכולה להחזיק שום צורת חיים, שלא לדבר על ההוצאות הכספיות. אם הכלכלה בCNC מבוססת טיביריום אז הGDI יצטרכו עוד טיביריום בשביל להשמיד טיביריום, מה שבעצם גורם לכל המאמצים שלהם להיות לא רווחים או בעלי משמעות. הדרך היחידה שלהם לצאת מהמעגל הזה היא במציאת משאב אחר למימון הפעולות נגד הטיביריום.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    עיר
    מודיעין
    למעשה בדיוק להפך!
    הם אוספים את הטייבריום וממירים אותו לחומרים אחרים שיהרסו את הטייבריום
    לוקחים את הטייבריום-ובזה מפריעים לגידולו
    ואז הורסים אותו-וכך מוודאים שלך יחזור!

אכן האזונים האדומים היו הופכים ברובם לאדמה מתה, אבל השאריות של הריסות הטייבריום היו מחיות אותה מחדש לאחר כמה שנים טובות (הריסות הטייבריום הם לא טייבריום!)
    הדרקון מת מסיבה לא ידועה
    שתף ב-Google+

הרשמה