תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    קנדיס מיש ל ומיקי ג'יימס ניצחון את מלינה וג'יליאן הול.
    אחרי הקרב באה פינקס, לקחה את חגורת הנשים וטפחה עליה כאילו היא מסמלך שהיא עומדת לקחת אותה ממנה.

ג'ף הארדי הגן בהצלחה על התואר הביניבשתי שלו נגד שלטון בנג'מין אחרי סוואנטון בומב והצמדה לשלוש.

ג'ים דאגן ניצח את דווארי בקרב דגל

מקמהן החליט להציע להורנסווגל הורים מאמצים.
    הורנסווגל נשך אותם בתחת \:
    אחר כך נשמעה המוזיקה של טריפל אייץ'. הוא ירד על וינס.
    בתור עונש וינס שם אותו בקרב הנדיקאפ נגד לנס קייד וטרבור מורדוק.

באמצע הקרב קרליטו התערב לטובת קייד ומורדוק והקרב נגמר בפסילה לטובתו של טריפל אייץ'.
    כדי לאזן את הסיכויים, נכנסו לונדון וקנדריק ועזרו לטריפל אייץ'.
    HHH הצליח להכניס לקרליטו פסיינבאסטר כשהכוחות היו מאוזנים.
    טריפל אייץ' תקף את לונדון וקנדריק ונתן לכל אחד מהם פדיגרי.
    אולי יש מצב להיל טרן?

בשבוע הבא טריפל אייץ' וקרליטו יפגשו בקרב כלוב.

בגלל מה שקרה באנפורגיבן-אבא של סינה נתן לאורטון בעיטה בראש, קואצ'מן אמר שיש לו סיבה טובה להפשיט את סינה מהתואר. אבא של סינה אמר שהתואר יותר מדי יקר לבן שלו מכדי שהוא יפסיד אותו בדרך כזו. הוא החליט להלחם נגד אורטון במיניאיבנט של Raw בתמורה שקואצ'מן לא יפשיט את סינה מהתואר. קואצ'מן הסכים. לפני שהתקיים המיינאיבנט, סינה גילה כי אבא שלו מתכנן להלחם באורטון. הוא ניסה לשכנע את קואצ'מן להפוך את ההחלטה.
    קואצ'מן אמר שאם סינה ינצח את סנטינו מרלה הוא יבטל את המיינאיבנט.

סינה ניצח את סנטינו מרלה בפסילה אחרי שאורטון תקף את סינה וכבל אותו לחבלי הזירה עם אזיקים.
    קואצ'מן בא לזירה והודיע לסינה שהוא היה צריך לנצח בקרב או בהכנעה או בהצמדה על מנת שהקרב יבוטל.

הקרב בין אבא של סינה ואורטון התחיל. אורטון כצפוי התעלל באבא של סינה.
    קודי רודס, שאבא שלו גם נלחם באורטון ונחבט בראשו, רץ לעזרתו של אבא של סינה אבל אורטון הדף את ההתקפות שלו. אורטון שיטח את אבא של סינה עם RKO ורצה להמשיך להתעלל בו.
    אבל סינה הצליח להשתחרר מהחבלים ואורטון יצא מהזירה.
    אורטון ניצח בקרב בפסילה.

זה היה Raw. נשמע בינוני ביותר.
    המיינאיבנט היה משהו מחורבן לאללה.

תגובות D:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.06.2007
    עיר
    רמת גן
    תודה על הסקירה. ראו בינוני מאוד. הלוואי היל טרן של אייץ' ומתי גומרים לו את הפיוד עם קרליטו, מגיע לו יריב יותר טוב.

קרדיט למיקי על החתימה המדהימה הזאת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.08.2007
    עיר
    אשדוד
    תודה על הסקירה, חידשת לי הרבה

quickdeathxx :mIRC @ QuakeNet
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    ג'ף הארדי נגד שלטון בנג'מין בקרב סולם על האליפות הבין יבשתיתי בנו מרסי ממש ירצה אותי כמו המייןאיבנט שנקבע.

מקווה שבת', מתאבק אמיתית תקח את התואר.

קרב דגל?

הקטע עם הורסוונגל נשמע מצחיק.

שאלה, טריפל לא כבר היל?
    בכול זאת, חבל שתקף את קנדריק ולונדון, יוצא שמתעללים בטריפל והוא מנצח בפסילה, אחר כך הוא מפוצץ אותם אז הוא יוצא מורבח.
    הקרב כלוב נשמע בסדר, אני מקווה שיסיימו את הפיוד הזה בנו מרסי עם קרב "ספירות בכול מקום" שלדעתי מתאים להם. (טיפל אוהב להתעלל ובכללי מתאבק הארדקור. קרליטו די אטלטי)

הייתי רוצה שיתנו את התואר לרנדי, כך גם סינה לא היה מפסיד וגם רנדי אלוף, כולם שמחים.
    מייןאיבנט עוזר לבניה אבל הוא לא משהו.
    לדעתכם נו מרסי היה יותר טוב עם זה היה סינה מךווה במר סינה נגד אורטון מלווה בבוב אורטון בקרב ה"איש האחרון שעומד"?

לפי הבניות כרגע אני רואה שההשעויות עשו רק טוב ויכול לצאת אחלה אירוע נו מרסי.

תודה על הסקירה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    ראו בסדר חוץ מהשטות אם אבא של סינה,
    וטריפל H עושה היל טורן.
    תודה אל הסקירה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    ראו מעניין, חוץ מהקטע של סינה וארטון אם הם רוצים להעביר את התואר שיעבירו כבר, אם לא למה למשוך אותנו כל כך הרבה זמן עם הפיוד?.
    תודה על הסקירה.

שתף ב-Google+

הרשמה