תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 13 מ 13
    הצטרף בתאריך
    13.09.2007
    המשחק:

הביקורת:

סופר מריו סטרייקרס היה משחק מריו טיפוסי נוסף, של ספורט. מריו תמיד מנסה להיכנס לכל מקום. זהו משחק ההמשך המצופה של המשחק ל-GC, האם מריו כבש גם את פסגת הכדורגל?

משחקיות:

כשחקן FIFA ו-PES מידי פעם, אני אוהב כדורגל. כדורגל כידוע לכם הוא משחק כיף, נחמד, אבל... יותר מידי חוזר על עצמו, מסירות, טיפה בעיטות וגולים. אבל מריו עשה את זה, ובגדול!
    משחק כדורגל מטורף (יותר מידי מטורף), שמחזיר את התקווה למשחק ספורט של כדורגל שחוזר על עצמו. במשחק אפשר לעשות המון תרגילים, בעיטות מיוחדות, בצורה הנוחה ביותר של ה-Wiimote והנונצ'אק.
    אפשר לטעון את הכדור וכך ליצור בעיטות חזקות יותר, וכמובן, אפשר לעשות Megastrikes, משמע בעיטה חזקה שמאפשרת עד 7 גולים במיידיות, שמתבצעת על ידי הקפטן (דמויות ראשיות ממריו). כוחות הסיידקיקים החזקות, שמאפשרות לעשות גולים בצורות שונות ומשונות. פשוט מטורף, אבל מטורף!

גרפיקה:

הגרפיקה מדהימה, נכון שלא הדור הבא ומשהו אדיר שמכאיב לעיניים, אבל מאוד נוחה ומתאימה למריו. מה שמיוחד במריו, שאתה לא צריך לראות אותו בשיא האמינות. הגרפיקה התלת מימדית יפה מאוד, וזה משפר את רמת המשחק.

סאונד:

טוב, הסאונד מצוין, אבל לא מושלם. לא שיש משהו רע במוסיקה, חס וחלילה! רק צריך להוסיף עוד מוסיקות, וטיפה מנגינות מריו עתיקות (שאני אוהב P: )

WiFi Connection:

כידוע, זהו המשחק הראשון שאירופה כובדה בשימוש ב-WiFi, וכמובן, שוב ושוב, נינטנדו לא איכזבה!
    החיבור האלחוטי לאינטרנט ולשחק נגד אחרים גורם לך בעצם להתמכר למשחק, בגלל שלעולם לא ייגמר.
    לכל שחקן רשום נצחונותיו והפסדיו, וכמה נקודות קיבל (על פי המשחקים ששיחקת).
    במשחק במקום סתם להשתמש בפרינד קודים, הוסיפו גם את האפשרות לחפש שחקנים באקראי, כולל שיטת הפרינד קוד (שהייתי מת שהיה לי לפחות מישהו אחד ברשימת הפרינד קוד שלי )

טכני:

מהיר, מרצה ולא לוקח הרבה זמן. (כמו הביקורת ה-"טכני" של המשחק)

ערך עצמי:

אתה תשמור את המשחק להמון זמן, אם לא לנצח. האפשרות לשחק באינטרנט פשוט אף פעם לא משעממת, תמיד אתה רוצה להיות זה שבעל הכי הרבה נקודות, ואתה מוכן לעשות הכל בשביל זאת, גם אם אתה משחק כבר 3 שעות מול הווי.
    לכן אני חייב להודיע, קנו את המשחק כמוני ותתמכרו אליו! (ואז תתנו לי את הפרינד קוד שלכם)

ציונים:
    הציונים מתוך 10

משחקיות - 10
    גרפיקה - 9
    סאונד - 6
    מולטיפלייר אונליין (WiFi) - כמובן ש-10
    טכני - 9
    ערך עצמי - 10.

מעכשיו, אתם תחליטו לאיזה משחק כדאי לי לעשות את הביקורת הבאה!
    בברכה,

דן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.07.2007
    נשבע לך, אם לא הייתי יודע מה זה סטרייקרס, לא הייתי מבין כלום.
    אתה צריך לעשות ביקורת יותר רצינית של המשחקיות, כמו איך לעשות מה(ומה זה בכלל?!),
    דמויות, שימוש בווימוט וכאלה.

סה"כ זה נחמד, אבל לא משהו שיגרום לי לקנות את זה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.04.2007
    יפה אחי תודה !1
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.09.2007
    ביקורת חמודה.
    הייתי מצפה אולי לתמונות מסך לדוגמה של משחקיות.
    אולי תוספת של מדד כוכבים להשוות בין כל מיני משחקים קודמים/דומים...
    בסך הכל נשמע משחק ששווה לקנות ורק בגלל שיש אפשרות לשחק מול אחרים!!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    תודה!

ונניח שאין לי חיבור לרשת, אתה ממליץ לי מאוד עליו גם בתור סינגל? הוא לא חוזר על עצמו? ואיך רמת האתגר נגד המחשב?

איזה משחקים יש לך? ככה נוכל לדעת איזו ביקורת שלך נרצה לקרוא

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    באר יעקב
    רונן, משחקי ספורט הם שווים בעיקר מול יריב אנושי. אני לא חושב שיש משחק ספורט תחרותי (לא כולל מרוצים) שהסינגל שלו מצדיק רכישה.
    למכירה לדיאס: Kirby Canvas Curse, Yoshi's Island, Sonic Rush.
    למכירה ל-360: דד רייזינג, פרפקט דארק.
    למכירה לווי: ספק כוח מקורי אמריקאי מקורי ושנאי מתח 120 וולט.

אייסיקיו 145548792 טלפון 0504478720

Wii Number 3755-4409-3335-5398
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    נכתב במקור על ידי Yoni_Uzan
    רונן, משחקי ספורט הם שווים בעיקר מול יריב אנושי. אני לא חושב שיש משחק ספורט תחרותי (לא כולל מרוצים) שהסינגל שלו מצדיק רכישה.
    ווי ספורטס צועק היי.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.09.2007
    אני חייב להודות, שבשביל מקצועניים במשחק, הסינגל יגמור אותם משיעמום, ובאמת כל הקטע ביריב אנושי שחושב מחוץ לקופסא (הווי).
    ורונן, יש לי:
    רד סטיל
    אקסייט טראק
    פוקימון
    פייפר מאריו
    הסנדק
    זלדה
    טראומה סנטר
    ואם שכחתי משהו, אני אזכר אחר-כך.
    בברכה,

דן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.08.2007
    גם לי יש את המשחק...
    האמת היא שממש התלהבתי לפני שהכנסתי אותו לווי. אחר כך האכזבה הגיעה לאט לאט...

גילוי נאות- אני מכור כבד של פרו אבולושן סוקר.
    משחק בזה שעות ביום במחשב ובפלייסטיישן וכשראיתי משחק כדורגל של מריו זה היה נראה לי די ילדותי.
    נכון זה אולי מגניב להעיף שחקנים לצד ולהשתמש בקסמים אבל חיפשתי משהו טיפה יותר מקצועי ולא מצאתי. אני גם יודע שזו לא הייתה הכונה של נינטנדו (שזה יהיה משחק מקצועי) אבל לא משנה.

שיחקתי ברשת נגד כמה שחקנים. היו לי מלא לאגים וכל שניה המשחק נתקע... זה די מבאס שמשחק כדורגל נתקע לך באמצע מהלך כי כל שניה חשובה.

בקיצור, אם אתם חובבי מריו מושבעים אתם תהנו מהמשחק, אם אתם מחפשים משהו יותר מקצועי- זה לא זה.
    דרך אגב.. השימוש בווי מוט זה לטלטל אותו לצדדים כדי לבצע תיקול על שחקן, וכשבועטים לך לער אתה יכול עם הויי מוט לעצור את הכדורים.

בגדול זו הדיעה שלי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    טוב SMULIKON זה חבל שהיה לך בעיות לאג, באמת לא פלא שאתה לא נהנה מהמשחק. נסה לשחק נגד שחקנים קרובים יותר.

וWaKonG, אני אומר תעשה ביקורת לפייפר מריו.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    poke... חחחחח

Wakon, אז אני מזמין ביקורת על אקסייט טראק

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    זה משחק שניראה לי אני אקנה, תודה על הביקורת ח"ח על ההשקעה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.09.2007
    עיר
    גבעתיים
    אני רוצה לקנות את זה כבר הרבה זמן אבל מנסה למצוא משומש (עיינו בדיון של החלפות מכירות וקניות) אם למישהו יש אז שיצור קשר מהר כי בקרוב אני יאבד שליטה וארוץ לקנות XD חחח
    מי שלא שמע Guns N' Roses לא שמע מוזיקה
    שתף ב-Google+

הרשמה