תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 19 מ 19
    הצטרף בתאריך
    01.10.2006
    חברת THQ כיבדה אותנו בטעימות ממשחקים עתידיים.

לכתבה המלאה לחץ כאן!

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    רמת גן
    אני מחכה בכליון עיניים להרחבה של Company of Heroes. מאוד נהנתי מהמשחק הראשון, במיוחד מהמנוע הפיסיקלי ומהבינה המלאכותית האכזרית והעוצמתית של המשחק. אני מת לראות איך הוא ייראה ב-DX10, וגם ללמוד את הצבאות החדשים ולראות איך הם משתלבים לאיזון הכוחות במשחק מרובה משתתפים.

הצטרף בתאריך
    10.08.2007
    אני חולה על נשק עתידני ואני מאוד אוהב לקרוא את הצורה לחברים שליולפי ראות עיניי הגרפיקה תיהיה מדהימה שבעיניי זה גם חשוב

הצטרף בתאריך
    14.08.2007
    אני ממש מחכה לWWE סמאקדאון !!! עד לפני כמה ימים בכלל לא הבנתי מה המשחק הזה... אבל אחרי ששני חברים טובים שלי לא הפסיקו לשבח את המשחק אני התעניינתי בו קראתי עליו וראיתי מלא סירטונים ואני כבר ממש רוצה לראות את ג'ון סינה וכל החבר'ה בפס3 שלי....
    עם אפשרויות הרשת המתקדמות (יהיה אפשר כמובן לשחק ברשת .... זה ברור) שכוללות הורדת סטים של בגדים חדשים, חפצים חדשים וזירות חדשות, זה נראה אחד המשחקים היותר טובים של השנה( למרות שיש מספר של משחקים לשלושת הקונסולות של הדור הבא/הנוחכי שאני גם מחכה להם אבל הם לא של THQ =) )
    בקיצור WWE סמאקדאון ווס רוו 2008 הוא משחק חובה לכל גיימר... גם לכאלה שלא חובבים WWE, כמוני!!!!!
    נ.ב. שיחקתי במשחק הראשון של STUNTMAN אצל חבר שלי וזה משחק כפי למדי!!! אחד המדליקים... למרות שהוא די תסכל אותנו כל פעם שלא הצלחנו לעבור משימה

הצטרף בתאריך
    14.08.2007
    *נוכחי

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    כיוון שאני חובב גדול מאוד של האבקות ואני אף פעם לא מפספס תוכניות WWE בשבת,אני גם מאוד אהבתי את SVR 07 ובגלל זה אני מאוד מצפה ל-SVR 2008 שיכלול בתוכו את הדמויות העדכניות של ה-WWE וגם אמור לכלול בתוכו שלל סוגי קרבות חדשים וגם הדבר שהכי חיכיתי לו... המשחק ייצא גם ל-PC ובשבילי זה התרגשות שלא מהעולם הזה... אני מקווה שהמשחק ייתמוך גם ב-DirectX10 שזה נחשב היום הכי חדיש ונראה מצוין על המסכים של המחשב(לפחות לפי ההדגמות) ולכבוד משחק זה ועוד כמה של משחקים של THQ כמו התוספת של COH ועוד רשימה מכובדת של משחקי THQ אני הולך לקנות מחשב חדש ומפלצתי...
    אני לא יכול כבר להמשיך לחכות ל-SVR 08...

הצטרף בתאריך
    28.01.2007
    עיר
    אשדוד
    אני מחכה לWWE 2008 כי אני רואה את סדרת המכות WWE-WWF כבר מגיל קטן..והמשחק הזה ממש נראה כאילו זה אמיתי ומכניס אותי למשחק עצמו..היו לי את WWE 2006-7..והיה לי גם משחק של WWF לGBA..ועוד משחק אחר של WWE לGBA..אני מצפה בכיליון עיניים למשחק הזה..מקווה לזכות ב Stuntman: Ignition!!!
    בברכה .
    גל איפרח
    מסן\אימייל : [email protected]
    אייסי :439494653

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    WWE יוצא למחשב??
    סוף כל סוף! שנים ששחקני המחשב נאבקים עם משחק הRAW המיושן שיצא ב98 ומשקיעים עליו שעות בעיצוב מודים וסקינים שיתיאמו למתאבקי WWE החדשים.

הצטרף בתאריך
    16.07.2007
    אני מאד מאד רוצה לקבל את העותק אבל אני גם לא יקנה במי שיצליח עם זה לא אני טוב אז בהצלחה לכולם !

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    הטעות תוקנה, ותודה על שהפנית את תשומת לבנו.
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    לא
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    חח מעניין

הצטרף בתאריך
    28.07.2007
    אני לא מחכה לשום משחק הם חברה עלובה אבל קונאן הברברי יהיה משחק גדול ברברים זה תמיד שולט ועוד 100 קומבואים זה פשוט אדיר

הצטרף בתאריך
    03.01.2007
    יוצא למחשב כי לפי מה ששמעתי עדיין לא פירסמו!?

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    עיר
    חיפה
    זה בטוח עם גרפיקה טובה ועם עוד דברים חדשים שלא הראו אף פעם במשחקים הקודמים!!!!!
    GUNIT

my computer:
    intel core i7 920-gigabyte ex58 ud3r-ocz 1x3 gb ddr 3-asus gtx 260-enermax modu82+525W-WD 500GB-enermax phoenix neo black-logitech G5-windows XP pro

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    סקסיטי
    זה פשוט נשמע כ"כ מושקע וטוב שאני חייב את זה ממש!! 64 שחקנים במפות קטנות... מגוון נשקים וכמויות דם שאני חייב לשחק ולהרגיש!!! זה פשוט מפחיד כמה שTHQ יעשו דברים טובים כאלה... זה לא יאמן! תחי הפעולה! ויוה לה רולוסיון!
    צמרמורת מכף רגל ועד ראש.
    Gaming rig: AMD Ryzen 5 1600 | Stock Cooling | Corsair Value 8GBX2 2400MHz | Gigabyte AB-350 Gaming 3 | Sapphire Radeon R9 290 | XFX Pro650W | Shpam CRU

הצטרף בתאריך
    22.05.2007
    אני מאוד אוהב את המשחק, והגרפיקה בכלל.
    יש לי את כל המשחקים,(גם ישנים) שחלקם אצלי וחלקם אצל חבר-שעוד לא החזיר..
    יהיה מעניין לראות את הsmakdown vs raw 2008.
    זה נשמע טוב.. ונראה טוב(כמו בתמונה למעלה).
    בטח ישנו את המקשים בבקר, אבל מתרגלים תוך כמה משחקים.
    את ה-juised השני לקח להם הרבה זמן להוציא- בסביבות השנתיים, או משהו כזה...
    העיקר שה-smackdown מגיע לארץ, בלי שום עיכוב ובלי שום ייחודיות לPlaystaition 3.
    (כי עדיין אין לי כסף לקנות אותו..ובטח גם לא יהיה לי בשנה הקרובה.. |: ).
    גמר חטימה טובה, וצום קל!
    נ.ב.
    משהו יודע אם המשחק(smackdown) ירוץ על אותו מנוע?

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    אגב Frontlines, יש עליו PREVIEW באוקטובר בIGM שאני הכנתי =]
    בכל מקרה - אני מחכה לCoH:OF. זה אמור להיות מדהים - המשחק הראשון, מבחינה גראפית, נראה מעולה - במיוחד לאחר הפאץ' של הDX10. האפקטים של האש, היריות והמודלים, פשוט מרשימים. סאונד? משובח למדי - אמנם הדיבוב קצת איכזב, והיינו צריכים להוריד פאץ' תיקון על מנת לשמוע את הקולות של האויב באמת בגרמנית, אך הסאונד כמעט מושלם - הצעקות, היריות, הטנקים... מדהים.
    מבחינת הגיימפלי, מעולה - שני צדדים בלבד אבל כל כך מושקע, מגוון וטקטי, שלא צריך יותר. האפשרויות לא נגמרות: האם לשלוח את היחידה המובחרת שלך לצנוח בטריטוריית האויב, או דווקא לפקוד עליהם להיכנס לבית ולהיות מוגנים יותר?
    אורך החיים של המשחק - זה משהו שונה לגמרי ממה שראינו עד היום. חצי שעה-שעה בשביל משימה, 15 משימות, זה מרשים - אבל מה שבאמת מוסיף זה מצב המולטיפלייר הנהדר, שלו אני מחכה במיוחד בCoH החדש.
    אז אם CoH הראשון היה כזה, אני מצפה במיוחד לשני. ללא ספק, לGerman Panzer Elite ולOperation Market Garden שנצטרך לעצור, ולBritish 2nd Army, שאיתו נפלוש לצרפת!
    כרגע לפי מה שידוע לי, הAI יהיה מתקדם יותר מהראשון (אם זה אפשרי), במיוחד ברכבים,
    ומזג האוויר יגרום לשינויים - שאת זה עוד לא ראינו, ולפיצ'ר הזה אני מחכה בהחלט.
    מנוע גראפי משופר - אין מה להגיד. אם בCOH הראשון הגרפיקה הייתה מעולה, אני כבר לא יודע למה לצפות.
    זהו בהחלט אחד מהמשחקים שאני הכי מצפה להם בזמן האחרון, ביחד עם Crysis, BiA:HH ועוד מספר משחקים.

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    וואו באמת התרשמתי מהרמה של thq הם באמת מפתחים עם השנים משחקים יותר ויותר מוצלחים ואחד הטובים שלהם (לדעתי) הוא wwe בהחלט רואים שכול שנה עוד כותר של wwe משתדרג לרמות חדשות אבל הפעם זה השיא אני לא יודע מה איתכם אבל לדעתי זה השיא המשחק פשוט מצויין(:

הרשמה