תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    YANIV עושה DRIVE-BY (כבר לא פעם ראשונה)

http://www.2send.us/picture.php?file=18cd825c60.png

IILN עושה DM (עשה גם לאנשים אחרים וגם עשה DRIVE-BY לאחרים)

http://www.2send.us/picture.php?file=581a252b35.png

תנו להם באן!!! לא פעם ראשונה כבר!!!!
    נכתב במקור על ידי BulleT KnD
    מי זה קספרסקי?
    שתף ב-Google+

בעודי מנסה להכנס לדף כדי לראות באיזו תמונה מדובר כדי להסביר את עצמי אני רואה שהתמונה לא עולה לי...מענין למה.

זה פשוט גועל נפש מה שהולך בשרת הזה, כל אחד ישר רוצה להכניס למישהו באן על כל דבר ולפעמים בלי לדעת את הסיבה האמיתית למעשה.
    דופקים ריפורטים חופשי, האדמינים לא בודקים את תוכן ומהות הריפורט איך ולמה נעשה וישר נותנים באנים,קיקים,אזהרות ומה לא.
    הניהול של השרת והאנשים שנישארים ונימצאים בו פשוט ישאיר אותו לאט לאט לבד בלי אף אחד.

יש כבר מעל ל5 אנשים שאני מכיר שקיבלו באן ללא סיבה מוצדקת, פשוט רואים שהשרת מנוהל ע"י ילדים בני 14-15 חסרי נסיון אגואיסטים (איכפתים רק מעצמם,כי האומנם לתת באן ולא להתחשב במישהו אחר שמשחק זה התחשבות בכול מי שבשרת) חולי שליטה.

פשוט באמת חבל לי שהמצב הוא ככה, והאמת? שלאט לאט אני מרגיש שאם אני אקבל באן שום דבר לא ממש ישתנה ולא יפריע לי לעזוב כי כשאני אקבל באן אני אקבל ת'הוכחה המדויקת שהשרת מנוהל בצורה גרועה מאוד.

ראיתי רק מקרה או 2 שאדמינים בדקו באמת את תוכן ומהות הריפורט ולא ישר ניפנפו ב CONSOLE .

אתם נותנים לקהילה להפוך לקהילת מלחמה, מי שנישאר זה מי שמנצח במלחמת הרחקות ולא מי שבדרגה הכי גבוהה, כי מי שבדרגה הכי גבוהה זה מי שקיבל הכי פחות באנים או עם יותר פרוטקציות.

באמת חבל לי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.07.2007
    מצטרף,
    אנשים אתם לא יודעים מזה RP . זה חוזר כמה וכמה פעמים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    לצערי הרב אני איתו הוא צודק
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.08.2007
    אתה איתו?
    כרגע התלוננת עליו...

והתמונות לא עובדות בכלל...

Yaniv_Avrahami אני אפילו לא אגיב כי אתה מדבר שטויות. הסטטיסטיקות מראות בדיוק ההפך, ואנחנו מתייחסים מאוד לREPORTS...אם יש אדמינים לא טובים (כאלו שנותנים סתם BAN), אני אתפוס אותם במוקדם או במאוחר ויטיס אותם מאדמין.

אם יש לך תלונות לאדמינים ספציפיים ולא בכלליות, אתה מוזמן לשלוח לי בהודעה פרטית.

נעול...לפותח האשכול, תעלה את התמונות בצורה שיעבדו ותיצור נושא חדש.
    =
    שתף ב-Google+

הרשמה