תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 25
    הצטרף בתאריך
    26.08.2007
    שלום לכולם.
    הודעה זו היא יותר למביני עניין בקהילה.

שמתי לב לכמה פרטים, שאני רוצה לרכז אותם פה לגבי הלאג שבשרת, ואשמח לשמוע עוד דברים, שאולי יביעו לפתרון הבעיה:

1. ידוע לי שהשרת הוא 1U שיושב בחווה של VGAMES.
    2. היות והוא RANKED - הוא חייב להיות לפי ה requirements של EA לכן הסבירות שזו בעיית חומרה של המחשב היא אפסית.
    3. הלאג היה לפני הורדת השרת ונשאר אחרי שהתקינו אותו מחדש, מה שמונע אפשרות שזו בעייה של התקנה (למרות שאפשרי שזו התקנה לא טובה שוב).

מסקנות אלו גורמות לי להבין כמה אפשרויות לבעיה:
    1. רוחב הפס ש VGAMES מספקת לנו הוא קטן יחסית למה שצריך, למרות שהרוחב פס הכללי שלהם טוב, אך הוא מתחלק בין השרתים שלהם או שהם מגבילים אותנו לרוחב מסויים.
    אך אפשרות זו נשללת, כי אז היה עולה הפינג וגם הלאגים היו לא רק לאיזה 10 שניות כל כמה זמן.
    מה שמוביל אותי לאפשרות השניה:
    2. ה PRIORITY של השרת שלנו על רוחב הפס נמוך יחסית לדברים האחרים שרצים להם בחווה. וברגעים של פיקים של עומס, יורד לנו זמנית רוחב הפס באופן אוטומתי, מה שגורם ללאג לכולם.
    וזה הגיוני כי שמתי לב שבשעות הלילה המאוחרות, יש פחות לאגים ולפעמים אין בכלל.

עלמנת לפתור את זה, צריך לנתר את רוחב הפס לאיזה יום או יומיים ואז לראות אם הרוחב מתקצר לנו.

אשמח אם אחד המנהלים או אליק יגיבו על זה, או יתנו לי יותר פרטים בשביל לעלות על הבעיה ולפתור אותה.

תודה.
    רון.

הצטרף בתאריך
    31.08.2007
    עיר
    אשדוד
    אני יתחיל לשחק BF2 נראה מה יהיה

quickdeathxx :mIRC @ QuakeNet

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    נתניה
    אני שמח שאתה מעלה את הנקודה הזו.

אני אעדכן בקצרה בנושא הלאגים והבעיות בשרתים.

שרת הBF2.
    קודם כל, השרת לא הותקן מחדש. התקנה חדשה דורשת זמן רב.
    לכן, עדיין סביר שהבעיה נגרמת עקב התקנה לא תקינה.
    בשבוע הבא כבר בתחילת השבוע, מתוכננת התקנה חדשה ונקיה של כל השרת.
    מה שאומר שהוא יהיה למטה למשך כמה שעות. לאחר מכן נוכל לבדוק אם
    בעית הלאגים נפתרה.
    גם אם זה לא יעזור, ננסה לפתור את הבעיה במישורים אחרים.

שרת הBF2142.
    כבר עכשיו מבוצעות עבודות תחזוקה בשרת וימשכו עד סוף השבוע על מנת
    לפתור את בעיות הקריסה של השרת.

בברכה
    עמוס.

הצטרף בתאריך
    26.08.2007
    נכתב במקור על ידי RightInTheFace
    אני שמח שאתה מעלה את הנקודה הזו.

אני אעדכן בקצרה בנושא הלאגים והבעיות בשרתים.

שרת הBF2.
    קודם כל, השרת לא הותקן מחדש. התקנה חדשה דורשת זמן רב.
    לכן, עדיין סביר שהבעיה נגרמת עקב התקנה לא תקינה.
    בשבוע הבא כבר בתחילת השבוע, מתוכננת התקנה חדשה ונקיה של כל השרת.
    מה שאומר שהוא יהיה למטה למשך כמה שעות. לאחר מכן נוכל לבדוק אם
    בעית הלאגים נפתרה.
    גם אם זה לא יעזור, ננסה לפתור את הבעיה במישורים אחרים.
    בברכה
    עמוס.

עמוס, מניסיון, אם אין לכם פיקים של 100% CPU באחד הקורים או באחד ה HYPER THREADING אז אין מצב שתוכנות בהתקנה משבשות בצורה הזו. הדבר היחיד בהתקנה שיכול לגרום ללאגים מהסוג הזה הם של אנטי וירוס או פאקט לוסים של השרת בגלל FIRE WALL חוסם. כל דבר אחר היה עושה לאגים מסוג שונה....

אם אתם צריכים עזרה לגבי זה אני מוכן לתרום מזמני, אז אם אתם רוצים לדבר איתי, שלך לי הודעה בפרטי ואני אתן לך טלפון שלי.

יום טוב.

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    היי,

כל השרתים שלנו מחוברים לאותו Switch, וכולם נהנים מאותו הקו של 100 מגביט, שיותר ממספיק לשרתי משחק בלבד.

אם יש אצלכם לאגים, קרי בכל הקהילות אמור להיות לאגים - והיית רואה את הפורומים עולים באש מפחיד!

יש לך טעות קטנה, השרת לא הותקן מחדש, אלא אנחנו עובדים על תיקון הפירצות בלבד, ואת זה נסיים מחר, אך אין לזה קשר ללאגים.

בכל אופן - אנחנו מודעים לבעיה ועדיין מנסים לאתר אותה, בד בבד לתיקון הפירצות. יתכן שזה נגרם מכך שיש עדיין פרצות - את זה נדע רק מחר בסוף היום.

עמוס ידאג לעדכן בהתאם.

תודה,
    ניצן.
    ניצן דיקשטיין
    מנהל אתר Vgames בדימוס (06-11), אתר Gamer בדימוס (05-06), אתר 3Dv בדימוס (03-05) ואתר Game-Freak בדימוס וכיום (02-03).
    מנהל מועדון הגיימרים והספורט האלקטרוני Game-Freak
    יו"ר העמותה לגיימינג תחרותי בישראל (ההתאחדות לספורט אלקטרוני בישראל), הנציגה של הפדרציה העולמית לספורט אלקטרוני (IeSF) בישראל.

כתובת: http://www.Game-Freak.co.il
    מייל: [email protected]
    טלפון: 077-5450607
    מי שלא בא לא קיים!

הצטרף בתאריך
    03.02.2007
    עיר
    עפולה
    בעע אכן אם בוצע ניתור קו ואין ניתוקים אז בטוח שמדובר בחומרה (זכרון / לוח אם) או תוכנית שמכבידה על מערכת ההפעלה.
    לא נראה לי שזה מהקו, מניסיוני המר וטיפול בתקלות רשת - בפרוטוקול TELNET ניתוקים קלים היו גורמים לכולם לעוף מהשרת.

נשים הן הטעות השניה של אלוהים.

.If you want to shot, shot don't talk

The good the bad and the ugly

הצטרף בתאריך
    26.08.2007
    נכתב במקור על ידי timmy
    היי,

כל השרתים שלנו מחוברים לאותו Switch, וכולם נהנים מאותו הקו של 100 מגביט, שיותר ממספיק לשרתי משחק בלבד.

אם יש אצלכם לאגים, קרי בכל הקהילות אמור להיות לאגים - והיית רואה את הפורומים עולים באש מפחיד!

יש לך טעות קטנה, השרת לא הותקן מחדש, אלא אנחנו עובדים על תיקון הפירצות בלבד, ואת זה נסיים מחר, אך אין לזה קשר ללאגים.

בכל אופן - אנחנו מודעים לבעיה ועדיין מנסים לאתר אותה, בד בבד לתיקון הפירצות. יתכן שזה נגרם מכך שיש עדיין פרצות - את זה נדע רק מחר בסוף היום.

עמוס ידאג לעדכן בהתאם.

תודה,
    ניצן.
    היי ניצן.

ברור לי שזה לא השרת או מה Switch שלכם, כי אז באמת הכל היה קורס. ולכן האופציה היתה פריוריטי נמוך לסרבר הזה. אבל אם זה לא זה, אז זה קשור לסרבר עצמו.
    ושם אם החומרה טובה מספיק זה יכול להיות רק אחד מהאופציות הבאות:
    1. CPU עולה על 90% - בטווח זה מתחיל לאגים לכולם.
    2. יש עומס על ה RAM ומיתבצע SWAP גדול - גורם ללאג בכל פניה גדולה ל SWAPFILE.
    3. FIRE WALL ו/או אנטי וירוס שמאט אם המערכת - סיכוי נמוך שזה זה, כי אז היה לי פינג נמוך מכם, ויש לי פינג ממוצע של 11 מהסרבר הזה.
    4. יש הרבה תוכנות SPYWARE שחדרו לסרבר ותופסים לו משאבים.

לדעתי הסיכוי הגדול ביותר לבעיה היא השימוש ב SWAP FILE או CPU גבוהה. התופעה הזו של הלאג מהסוג הזה הכי מתאימה לשניהם בהינתן כל הנתונים שיש לי.

אם יש לכם תוכנת MOM לניטור בעיות, רצוי שתתקינו אותה שם ותנטרו את כל אלו. תוך יום אתם עולים על הבעיה.

רון.

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    נכתב במקור על ידי ronh
    היי ניצן.

ברור לי שזה לא השרת או מה Switch שלכם, כי אז באמת הכל היה קורס. ולכן האופציה היתה פריוריטי נמוך לסרבר הזה. אבל אם זה לא זה, אז זה קשור לסרבר עצמו.
    3. FIRE WALL ו/או אנטי וירוס שמאט אם המערכת - סיכוי נמוך שזה זה, כי אז היה לי פינג נמוך מכם, ויש לי פינג ממוצע של 11 מהסרבר הזה.

לדעתי הסיכוי הגדול ביותר לבעיה היא השימוש ב SWAP FILE או CPU גבוהה. התופעה הזו של הלאג מהסוג הזה הכי מתאימה לשניהם בהינתן כל הנתונים שיש לי.

אם יש לכם תוכנת MOM לניטור בעיות, רצוי שתתקינו אותה שם ותנטרו את כל אלו. תוך יום אתם עולים על הבעיה.

רון.
    לפני שהורידו את השרת בדקתי את מצב הCPU בזמן אמת ואני יכול להגיד לך שהוא היה מאוד נמוך כך הבעיית לאגים היא לא הCPU מה שהפתיע עוד יותר שכל השרת נתקע זאת אומרת
    ברגע שהייתי בSSH והשרת נתקע לא יכלתי לרשום פקודות או שהשרת לא נתן תגובה לכמה שניות.

הצטרף בתאריך
    18.09.2007
    נכתב במקור על ידי ronh
    היי ניצן.

רון.
    בחור חכם אתה יכול להיות מועיל
    תוסיף אותי XFIRE=avi5meshogaa

הצטרף בתאריך
    26.08.2007
    נכתב במקור על ידי dE.pwnA
    בחור חכם אתה יכול להיות מועיל
    תוסיף אותי XFIRE=avi5meshogaa

להוסיף אותך למה? לא הבנתי...

הצטרף בתאריך
    26.08.2007
    נכתב במקור על ידי Dar
    לפני שהורידו את השרת בדקתי את מצב הCPU בזמן אמת ואני יכול להגיד לך שהוא היה מאוד נמוך כך הבעיית לאגים היא לא הCPU מה שהפתיע עוד יותר שכל השרת נתקע זאת אומרת
    ברגע שהייתי בSSH והשרת נתקע לא יכלתי לרשום פקודות או שהשרת לא נתן תגובה לכמה שניות.

לפי מה שאתה אומר זה יותר מפקס אותי למצב שמתבצע בו SWAP גדול. אתה יודע מה היה המצב של ה RAM הכללי (כולל SWAP) באותו רגע?

וכמה זיכרון RAM יש על השרת ומאיזה סוג?

לפעמים גם לי על המחשב שלי יש בגלל ה BF2 הרבה FREEZ כשאני עושה LOGIN או נעמד על שרת בשביל לקבל נתונים, אבל ה FREEZ האלה לרוב לוקחים 5 דקות עד שהם משתחררים. וזה בטוח בעייה ב CLIENT של ה BF2 כי זה קורה לי רק שם. אבל בסרבר שלהם לא מצאתי בעייה כזו, למרות שלא עבדתי איתו הרבה ועשיתי את זה רק ב LAN בבית בין כמה מחשבים....

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    היי.

שלחתי לאולג לינק לדיון, והוא יבוא להגיב ולהתייחס להצעות שלך.

טוב שפתחת את הנושא, חשוב לערב את חברי הקהילה - אולי מישהו מהם יוכל לעזור לנו.

תודה,
    ניצן.
    ניצן דיקשטיין
    מנהל אתר Vgames בדימוס (06-11), אתר Gamer בדימוס (05-06), אתר 3Dv בדימוס (03-05) ואתר Game-Freak בדימוס וכיום (02-03).
    מנהל מועדון הגיימרים והספורט האלקטרוני Game-Freak
    יו"ר העמותה לגיימינג תחרותי בישראל (ההתאחדות לספורט אלקטרוני בישראל), הנציגה של הפדרציה העולמית לספורט אלקטרוני (IeSF) בישראל.

כתובת: http://www.Game-Freak.co.il
    מייל: [email protected]
    טלפון: 077-5450607
    מי שלא בא לא קיים!

הצטרף בתאריך
    26.08.2007
    נכתב במקור על ידי timmy
    היי.

שלחתי לאולג לינק לדיון, והוא יבוא להגיב ולהתייחס להצעות שלך.

טוב שפתחת את הנושא, חשוב לערב את חברי הקהילה - אולי מישהו מהם יוכל לעזור לנו.

תודה,
    ניצן.

בכיף. אשמח לעזור.
    אם יש צורך אני יכול לתת את מספר הטלפון שלי בפרטי כדי לעזור לכם. אני עובד בבדיקות תוכנה וחומרה, כך שיש לי ידע במציאה ופתרון בעיות כאלו....
    אין לי בעיה להקדיש קצת זמן כדי שלכולנו יהיה כיף יותר לשחק...

רון.

הצטרף בתאריך
    04.09.2006
    עיר
    ת"א
    נכתב במקור על ידי ronh
    שלום לכולם.
    הודעה זו היא יותר למביני עניין בקהילה.

שמתי לב לכמה פרטים, שאני רוצה לרכז אותם פה לגבי הלאג שבשרת, ואשמח לשמוע עוד דברים, שאולי יביעו לפתרון הבעיה:

1. ידוע לי שהשרת הוא 1U שיושב בחווה של VGAMES.
    2. היות והוא RANKED - הוא חייב להיות לפי ה requirements של EA לכן הסבירות שזו בעיית חומרה של המחשב היא אפסית. זה לא ש EA בודקת..
    השרת הזה, לא יחזיק 64 שחקנים, אבל יחד עם זאת גם לא אמור להיתקע עם 8.

3. הלאג היה לפני הורדת השרת ונשאר אחרי שהתקינו אותו מחדש, מה שמונע אפשרות שזו בעייה של התקנה (למרות שאפשרי שזו התקנה לא טובה שוב).

מסקנות אלו גורמות לי להבין כמה אפשרויות לבעיה:
    1. רוחב הפס ש VGAMES מספקת לנו הוא קטן יחסית למה שצריך, למרות שהרוחב פס הכללי שלהם טוב, אך הוא מתחלק בין השרתים שלהם או שהם מגבילים אותנו לרוחב מסויים.
    אך אפשרות זו נשללת, כי אז היה עולה הפינג וגם הלאגים היו לא רק לאיזה 10 שניות כל כמה זמן. השרת מחובר ל 100מביט - DEDICATED, לא משותף אלה עצמאי. לכן, כאן, אין קשר מה גם לא יהיה תקיעות אלה פינג גבוה וגם באותו זמן קצב ההעברה בשרת יהיה נמוך.
    השרת ברגע זה ממש מיצר תעבורה מטורפת של 3מביט בקו היוצא.. ותעבורה של 3מביט בקו החוזר.

מה שמוביל אותי לאפשרות השניה:
    2. ה PRIORITY של השרת שלנו על רוחב הפס נמוך יחסית לדברים האחרים שרצים להם בחווה. וברגעים של פיקים של עומס, יורד לנו זמנית רוחב הפס באופן אוטומתי, מה שגורם ללאג לכולם.
    וזה הגיוני כי שמתי לב שבשעות הלילה המאוחרות, יש פחות לאגים ולפעמים אין בכלל.
    השרת לא מריץ כלום, מלבד BF2.

על מנת לפתור את זה, צריך לנתר את רוחב הפס לאיזה יום או יומיים ואז לראות אם הרוחב מתקצר לנו. רוחב פס? שוב, לא קשור.
    2% [ ] 11,801,848 7.90M/s ETA 03:09

אשמח אם אחד המנהלים או אליק יגיבו על זה, או יתנו לי יותר פרטים בשביל לעלות על הבעיה ולפתור אותה.

תודה.
    רון.
    לגבי שאר השאלות בדיון לגבי הזיכרון. גם זה לא ה issue. השרת בעל 2 גיגה זיכרון ו2 גיגה SWAP בשימוש אפסי.
    כדי לפתור את הבעיות של השרת הזה, צריך קודם כל, להתקין אותו כמו שצריך (ולא על רגל אחת כמו שזה נעשה), לעשות KERNEL יעודי ואז לא תיהינה אף בעיה של תקיעות. לפחות לא במצב של 8 אנשים.
    הפריצה לשרת, לא בדיוק תרמה גם היא לביצועים.

מה גם, הפרוסס של BF2(ברגע זה ממש.. ) לבד בעל פיקים גבוהים של +80% שזה בסדר בגלל שזה עומס על ליבה אחת מתוך 2.
    ?????? ???? ??????? ?????? ???? ??????? להגדלת התמונה, לחץ כאן. 

שם: 213.8.254.138-top.jpg‏ 
צפיות: 39 
גודל: 165.4 קילובייט 
מק  

הצטרף בתאריך
    26.08.2007
    נכתב במקור על ידי LandRover
    לגבי שאר השאלות בדיון לגבי הזיכרון. גם זה לא ה issue. השרת בעל 2 גיגה זיכרון ו2 גיגה SWAP בשימוש אפסי.
    כדי לפתור את הבעיות של השרת הזה, צריך קודם כל, להתקין אותו כמו שצריך (ולא על רגל אחת כמו שזה נעשה), לעשות KERNEL יעודי ואז לא תיהינה אף בעיה של תקיעות. לפחות לא במצב של 8 אנשים.
    הפריצה לשרת, לא בדיוק תרמה גם היא לביצועים.

מה גם, הפרוסס של BF2(ברגע זה ממש.. ) לבד בעל פיקים גבוהים של +80% שזה בסדר בגלל שזה עומס על ליבה אחת מתוך 2.

או... סוף סוף מתכנת...

כמה שאלות לא מובנות... בתמונות ששלחת יש הרבה דברים:
    מראה לי שXP זה הOS הראשי אבל יש גם ויסטה.
    מצד שני אתה מראה לי נתונים של הויסטה.
    מי מהם עובד עם ה BF2? ה XP או הויסטה? - אם זה הויסטה - כאן מתחילה הבעיה.... תעברו ל XP - כי ויסטה בולע משאבים ולא יכול לעבוד על 2GB RAM.

בנוסף, ראיתי שאתם עובדים עם QUAD 2 CORE אבל יש 2 תמונות גם עם אחד של 1600GHZ ואחד של 2400GHZ. איזה QUAD זה? 1.6 או 2.4? - אם זה 1.6 אז אין מצב שהוא יחזיק יותר מ 40 שחקנים טוטאל בלי 100% CPU.
    לאומת זאת במסך של ה TUTTY אני רואה רק 2 CORES. אז קצת מבלבל. אז נראה לי שמדובר ב 2CORE בלבד. בכל מקרה כמה GHZ הוא?
    בנוסף, אם אתם משתמשים ב HIPERTHREADING נ BIOS, תוריד את זה, כי זה מאט את ה BF2 בדוק!!!!
    חוץ מזה שאני לא ממש בטוח שהוא יודע לעבוד עם כמה CORES, כי יש לו לכל הידוע לי רק פרוסס אחד, ואז הוא לא משתמש בקורים האחרים. (אם אני לא טועה). ולפי מה שאני רואה - הוא באמת משתמש רק באחד הקורים (למראת שאין לי שם את כל הפרטים).

עוד משהוא שמסקרן אותי - על מה ה UPLOAD ו DOWNLOAD לוקחים 3MB??? זה המון!!! למה כל כך הרבה???

ודבר אחרון אבל הכי חשוב ----> בתמונה של ה TUTTY ה CPU על 100% ב BF2 תראה את PID 11816 הוא על 100% למרות שלמעלה נראה שהוא על 75%. אני כמעט בטוח שזה בגלל HYPER THREADING.
    זו הנקודה של ה FREEZ !!! לא?
    גם ה RAM מלא כמעט לגמרי --> זה שלב התחלת ה SWAP.
    כמה משתמשים בסרבר היו באותה נקודה????

בנוסף, אתם חייבים לעלות ל 4GB RAM זה לא מריח לי טוב...
    המחשב שלי לבד עם XP PRO כשמריץ BF2 בלבד צורך 1.7GB RAM ו- 80% CPU קבוע כשאני משחק ויש לי 1 CORE של 3.2GHZ עם OVERCLOCK של 15% כלל מערכתי. (למראת שאתם לא משתמשים בגרפיקה, הסרבר מחשב את כל הדברים של כולם - בדקתי בלפטופ שלי של CPU 1.8GHZ וכל שחקן שמצורף לסרבר לוקח לו 7% CPU).

הצטרף בתאריך
    04.09.2006
    עיר
    ת"א
    נכתב במקור על ידי ronh
    או... סוף סוף מתכנת...

כמה שאלות לא מובנות... בתמונות ששלחת יש הרבה דברים:
    מראה לי שXP זה הOS הראשי אבל יש גם ויסטה.
    מצד שני אתה מראה לי נתונים של הויסטה.
    מי מהם עובד עם ה BF2? ה XP או הויסטה? - אם זה הויסטה - כאן מתחילה הבעיה.... תעברו ל XP - כי ויסטה בולע משאבים ולא יכול לעבוד על 2GB RAM.
    אין לי מושג מה כל מה שכתבת כאן, מה XP מה VISTA.
    התמונה מציגה TOP של השרת וזהו...
    השרת הינו לינוקס!

בנוסף, ראיתי שאתם עובדים עם QUAD 2 CORE (מה QUAD מה? זה DUAL) אבל יש 2 תמונות גם עם אחד של 1600GHZ ואחד של 2400GHZ. איזה QUAD זה? 1.6 או 2.4? - אם זה 1.6 אז אין מצב שהוא יחזיק יותר מ 40 שחקנים טוטאל בלי 100% CPU.
    לאומת זאת במסך של ה TUTTY אני רואה רק 2 CORES. אז קצת מבלבל. אז נראה לי שמדובר ב 2CORE בלבד. בכל מקרה כמה GHZ הוא?
    בנוסף, אם אתם משתמשים ב HIPERTHREADING נ BIOS, תוריד את זה, כי זה מאט את ה BF2 בדוק!!!!

חוץ מזה שאני לא ממש בטוח שהוא יודע לעבוד עם כמה CORES, כי יש לו לכל הידוע לי רק פרוסס אחד, ואז הוא לא משתמש בקורים האחרים. (אם אני לא טועה). ולפי מה שאני רואה - הוא באמת משתמש רק באחד הקורים (למראת שאין לי שם את כל הפרטים).
    זה AMD 4400
    אתה קצת לא בכיוון בכלל. AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4400+ זה המעבד. בלינוקס יש פורסס שקוראים לו IRQBALANCE שמטפל בדיוק בזה, מה גם ה BF2 עולה מעל 120% לפעמים מה שמבטיח שזה אכן פועל כשורה.

עוד משהוא שמסקרן אותי - על מה ה UPLOAD ו DOWNLOAD לוקחים 3MB??? זה המון!!! למה כל כך הרבה???
    אני מעולם לא אמרתי 3MB אמרתי 3מביט לא מגהבייט. 3מביט זה כלום מתוך 100מביט וזה לא המון כלל לשרת משחק. תכפיל ב 1000 תחלק ב 8 וקבל כמה זה ב KB

ודבר אחרון אבל הכי חשוב ----> בתמונה של ה TUTTY ה CPU על 100% ב BF2 תראה את PID 11816 הוא על 100% למרות שלמעלה נראה שהוא על 75%. אני כמעט בטוח שזה בגלל HYPER THREADING.
    זו הנקודה של ה FREEZ !!! לא?
    גם ה RAM מלא כמעט לגמרי --> זה שלב התחלת ה SWAP. זה כ"כ לא נכון, פירוט 2 שורות מתחת.
    כמה משתמשים בסרבר היו באותה נקודה????לא יודע

ושוב, לא נכון בעליל. אני לא יודע מה הניסיון שלך עם שרתים אבל אתה לא בכיוון בכלל. ה SWAP לא בשימוש כלל. ויש זיכרון פנוי, הוא לא פנוי אבל הוא CACHED, זיכרון זה דבר נזיל. אם לא היה זיכרון פנוי ה SWAP היה מטפס וזה לא העניין.

בנוסף, אתם חייבים לעלות ל 4GB RAM זה לא מריח לי טוב.. החלטה גרועה שאין כמוהה. אין קשר בין הזיכרון בשרת הנ"ל לבין התקיעות שלו. זה ברור, מרחוק. 2 גיגה זה מספיק מעל הראש.
    המחשב שלי לבד עם XP PRO כשמריץ BF2 בלבד צורך 1.7GB RAM ו- 80% CPU קבוע כשאני משחק ויש לי 1 CORE של 3.2GHZ עם OVERCLOCK של 15% כלל מערכתי. (למראת שאתם לא משתמשים בגרפיקה, הסרבר מחשב את כל הדברים של כולם - בדקתי בלפטופ שלי של CPU 1.8GHZ וכל שחקן שמצורף לסרבר לוקח לו 7% CPU).
    שרת ריק? אכן, שרת ריק לוקח כלום מעבד. החישובים שלך מנותקים מהמציאות, מה שכתבת זה משהו, שלא יכול להתקיים בשרת מלא ולא משנה כמה מעבדים יהיו לו.
    תראה, אני מבין את הרצון לעזור אבל אתה טועה ומטעה אחרים וחבל.
    הנושא של השרת הזה בטיפול.

הצטרף בתאריך
    26.08.2007
    נכתב במקור על ידי LandRover
    תראה, אני מבין את הרצון לעזור אבל אתה טועה ומטעה אחרים וחבל.
    הנושא של השרת הזה בטיפול.

אכן, הנסיון שלי בשרתים לא גדול. אבל יש לי המון נסיון ברשתות קטנות ובבעיות ביצועים במחשבי PC בודדים.
    נכון, זה עולם שונה לגמרי, אבל פתחתי את הנושא הזה כי כבר הרבה זמן שיש את הבעיה הזו בשרת, וזה התחיל לעצבן, אז חשבתי לפתוח נושא ל BRAIN STORMING. כדי לעלות השערות ואופציות לפתרון הבעיה.

לגבי זה שלא הבנתי מה מפרט השרת - בהודעה הקודמת שלך שמת לינק למבנה השרת, ומה שהיה בתמונה היה שונה לגמרי ממה שראיתי בתמונה של הלינוקס. מכאן לא ממש הבנתי את הקשר...

אם רוחב הפס לוקח רק 375K אז אתה צודק - זה אחלה... טעות שלי...

בכל מקרה, אומרים לנו שהבעיה בטיפול כבר חודשיים... ראיתי שזה לא זז אז חשבתי לעזור.
    בנוסף, עדיין לא שמעתי על מצב שה CPU USAGE עולה מעל ל 100%, גם לא בלינוקס...

בנוסף הכוונה שלי היתה שכל שחקן שנכנס לשרת שבניתי בבית לוקח לי 7% CPU מהלפטופ, כלומר 2 שחקנים 14% וכו'...

לגבי הזכרון, בשורה של ה MEM יש לכם 190MB פנוי 200MB בבאפר והשאר תפוס, מה שהוא קאש זה בשורה של הסוואפ. אבל אולי אני לא יודע לקרוא נכון... כי אני לא מבין גדול בלינוקס.

אבל אם לא צריך עזרה ואתם עובדים על זה, אני יורד מזה... תפתרו את זה לבד אם אתם יכולים...
    בכל מקרה אני יתן ל IT שלנו לינק לפה לראות מה שאמרת, אולי לו יהיה רעיון...

המשך יום טוב.

הצטרף בתאריך
    18.09.2007
    נכתב במקור על ידי ronh
    אז חשבתי לפתוח נושא ל BRAIN STORMING. כדי לעלות השערות ואופציות לפתרון הבעיה.

.
    אני לא גאון מחשבים אבל הנה BRAIN STORMING..
    הבעיה היא כספית

הצטרף בתאריך
    26.08.2007
    נכתב במקור על ידי dE.pwnA
    אני לא גאון מחשבים אבל הנה BRAIN STORMING..
    הבעיה היא כספית

הבעיה לא כספית, כי שרת כבר יש להם, וגם תשתית יש להם.

הבעיה היא שלמרות שאמרו לנו שמטפלים בבעיה, עד שלא מצאו שיש בעית אבטחה בשרת, לא נגעו בו.

אני שאני לא מבין גדול בשרתים וגם לא בלינוקס, אם תסגור אותי יומיים בחוות שרתים שלהם, אני פותר את זה לבד עם הנסיון שלי! יקח לי יום להבין מי נגד מי ועוד יום לעלות ולטפל בבעיה.
    אז בטוח שכשיש להם אנשים שמבינים בזה זה לא לוקח חודשיים לפתור את זה!
    סתם בילבול ביצים.
    עכשיו כשמתכנתים (IT MANAGER) יושבים על זה - אם יושבים על זה באמת, זה צריך להיפתר תוך יום יומיים.
    אם לא, הם לא מבינים כלום מהחיים שלהם! והלאג ישאר פה לנצח!

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    ת"א
    נכתב במקור על ידי ronh
    אם לא, הם לא מבינים כלום מהחיים שלהם! והלאג ישאר פה לנצח!
    תחשוב מה יהיה אם יפתרו את הבעיה - אין לאג = אין הפסקת קפה = אין זמן לסיגריה = שחקנים עצבנים.
    אתם בעצם צריכים ורוצים את הלאג, אבל קשה לכם להודות בזה

A scratch? your arm's off!
    No it isn't, it's only a flesh wound

הרשמה