תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 55
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    וירחון כלכלי באמריקה כותב שסוני לא תתחיל להרוויח על ה-PS3 שלה עד 2009.

וואו, נינטנדו הממזרה. סוני ומייקרוסופט יכולים רק לקנא בה.

ואני רואה ברוחי את נדב מחדד ציפורניים, כי יש לו דברים ברורים לומר בנושא הזה, "נינטנדו הלא הוגנת"

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    לפי החישוב הזה הם מרוויחים באירופה 140$ לכל קונסולה בגלל הבדלי שער המטבע בין היורו לדולר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אני לא אומר כלום, הויכוח הזה כבר ירד לאבק.
    נינטדו הם לא חברת משחקים, הם תאגיד קר ומרושע
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.09.2007
    ווי נמכרת כמו לחמניה חמה במוצ"ש בפחות משנה, ואף אחד לא צופה לזה סוף, לכן אני מבין למה נינטנדו צריכים להיות מאושרים.
    אינפנטיל יגיד על זה שהם לא מרוויחים כלום, אבל מישהו עם שכל (כמוני ) יבין מה הרווח כאן.
    בברכה,

דן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.03.2007
    עכשיו הם צריכים לקחת את כל הכסף הזה ולגרום להוזלה במחיר של המשחקים. הגיע הזמן שמחיר סטנדרטי של משחק יהיה 30$ כמו שהיה עם RE4. זה יגרום ליותר אנשים לקנות את הWii כי אז משחק לWii יעלה מעל למחיר משחק (20$) לPS2, אבל חצי ממחיר משחק (60$) לPS3.

מי בעד?
    שתף ב-Google+

אם הייתי מנכ"ל נינטנדו הייתי מכפיל את מחירי המשחקים.
    נערך לאחרונה על ידי רונן, עוד לפני שלחצתי על שלח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נדב, ממתי אתה לא אוהב לחזור על עצמך?

spam, אולי קונסולת הווי מצליחה ביותר, אבל המשחקים של הווי לא מצליחים בצורה יוצאת דופן שהיית יכול להרשות לעצמך להעלות את המחירים שלהם. משחקים חזקים נמכרים במיוחד, נכון, אבל העלאה במחיר תפגע בזה בהתאם. זה לא כמו קונסולת הווי שנמכרת היטב בכל מקרה, ואפילו לפני שבאמת יש לה ספרייה גדולה של משחקי איכות חזקים.

healing, אני בעד, אבל חבל שזה לא עוזר לאף אחד

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    זה מצויין... עכשיו אולי הקונסולה הבאה שלהם תהיה מתקדמת מאוד טכנולוגית והם גם ישקיעו במשחקים עם הפקה גדולה ולא במיניגיימז מטופשים.

אני בעד אני רוצה לראות זלדה אמיתי בגרפיקה של GEARS ^_^
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי Laskin
    זה מצויין... עכשיו אולי הקונסולה הבאה שלהם תהיה מתקדמת מאוד טכנולוגית והם גם ישקיעו במשחקים עם הפקה גדולה ולא במיניגיימז מטופשים.

אני בעד אני רוצה לראות זלדה אמיתי בגרפיקה של GEARS ^_^
    SSBB, Metroid Prime 3, Super Mario Galaxy, WiiFit ו-זלדה, אתה יודע מה כולם אומרים? אה? אתה יודע? אתה רוצה לדעת?! הם כולם, אבל כולם, אומרים, שלום!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    לסקין, הפתעת אותי. דווקא ההצלחה הזו שלה יכולה לחזק את הפילוסופיה שלה להוציא קונסולות זולות וטובות לכולם. לכן אין היגיון במה שאתה אומר, הרי הם רואים שהגישה שלהם רווחית מאוד, אז לכן יחליטו לשנות אותה לכיוון הנגדי שממנה היא נמנעה בדור הזה? מה ההיגיון?

בדור הבא היא תשיק קונסולה חזקה יותר, אין ספק, אבל אל תצפה למשהו חזק יותר או אפילו באותה מידה כמו הקונסולות הבאות של המתחרות.

עדי... חחחחחחחחחחחחחחחח (זהו, זה כל מה שהיה לי לומר לך)

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי ADi
    SSBB, Metroid Prime 3, Super Mario Galaxy, WiiFit ו-זלדה, אתה יודע מה כולם אומרים? אה? אתה יודע? אתה רוצה לדעת?! הם כולם, אבל כולם, אומרים, שלום!
    WIIFIT... כן - המשחק עם ההפקה הכי גדולה בעולם! וממש לא מיני גיימז!

זלדה - מסכים, אבל זה היה בדור הקודם, זה משחק קיוב יותר מאשר ווי... אני מדבר על הדור הזה!

מטרויד - לא נינטנדו. דיברתי עליה כמפתחת משחקים עדי.

סמאש וגלקסי - מסכים.
    למרות שהם לא ממש הפקה גדולה באמת, הם משחקים אמיתיים של נינטנדו.

ורונן - אמרתי את זה כי אני מקווה... לא שזה מה שייקרה.
    לדעתי זה יהיה נוראי אם נינטנדו תמשיך לפנות לקז'ואלים גם בדור הבא, הייתי רוצה לראות שהווי הוא משהו חד פעמי, או משהו אחד ל-20 שנה שהם יעשו כדי למשוך עוד אנשים לתחום הגיימינג כדי שהם גם ייכנסו ויהפכו להיות גיימרים אמיתיים שישחקו משחקים אמיתיים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי Laskin

WIIFIT... כן - המשחק עם ההפקה הכי גדולה בעולם! וממש לא מיני גיימז!

זלדה - מסכים, אבל זה היה בדור הקודם, זה משחק קיוב יותר מאשר ווי... אני מדבר על הדור הזה!

מטרויד - לא נינטנדו. דיברתי עליה כמפתחת משחקים עדי.

סמאש וגלקסי - מסכים.
    למרות שהם לא ממש הפקה גדולה באמת, הם משחקים אמיתיים של נינטנדו.

ורונן - אמרתי את זה כי אני מקווה... לא שזה מה שייקרה.
    לדעתי זה יהיה נוראי אם נינטנדו תמשיך לפנות לקז'ואלים גם בדור הבא, הייתי רוצה לראות שהווי הוא משהו חד פעמי, או משהו אחד ל-20 שנה שהם יעשו כדי למשוך עוד אנשים לתחום הגיימינג כדי שהם גם ייכנסו ויהפכו להיות גיימרים אמיתיים שישחקו משחקים אמיתיים.
    כן, WiiFit זו הפקה ענקית. כמה שאתה רואה את זה בעין צרה של "משחק משקל", על המשקל הזה עבדו הרבה זמן כדי לפתח אותו. היה המון R&D אני מבטיח לך. זה שהתוצר הסופי נראה פשוט, לא אומר שהדרך לא הייתה מסובכת. WiiFit נראה פשוט כי הוא צריך להיראות פשוט. אל תזלזל.

אני לא הבנתי, אז מה זה בדיוק הפקה גדולה באמת? משחק שהוא סרט? ואיזה עוד חברה יוצרת בסטודיו פנימי משלה משחק עם הפקה גדולה באמת? (ותזכור שאת רטרו אתה לא מחשיב בתור חברה פנימית).

סתם אתה פוץ.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    מהרגע שנקנתה, רטרו היא נינטנדו לכל דבר. נקודה.

וטווילייט פרינסס הוא משחק מושקע, בהרבה יותר מהמון משחקים אחרים שיצאו לווי, ושיהיו אי פעם. לכן, מבחינתי הוא יכול להיחשב הדור הזה כמו הדור הקודם. אין הבדל לצורך העניין.

ווי-פיט... נכון, המשחק נראה לא מושקע, אבל אם מדברים על נינטנדו כמשקיעה, אז זה לא בא לידי ביטוי רק במשחקים, אלא גם בחומרה חדשה, ותקנו אותי אם אני טועה, אבל נינטנדו לא משקיעה הכי הרבה בתחום הזה לאחרונה?

בכסף שהיא מצליחה לעשות ממכירות הווי ומהחיסכון שלה, היא מכינה לנו דברים נחמדים אחרים. וזה לא כולל רק חומרות חדשות, אלא גם בנייה ותחזוק ערוצים.

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.07.2007
    אם למריו גאלאקסי ולסמאש אין הפקה גדולה, אני תוקע לעצמי ברגע זה טיל בתחת וטס לירח.

מה זה השטויות האלה? האנטי-נינטנדו מעולם לא הגיע לרמת טמטום כזו גבוהה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי megadeoxys
    אם למריו גאלאקסי ולסמאש אין הפקה גדולה, אני תוקע לעצמי ברגע זה טיל בתחת וטס לירח.

מה זה השטויות האלה? האנטי-נינטנדו מעולם לא הגיע לרמת טמטום כזו גבוהה.
    לא, אין להם "הפקה גדולה"... לME יש, לFF יש, לMGS יש...
    מה שכן - הם לא WII SPORTS או משהו כזה.
    יש הפקה טובה יחסית למשחקי נינטנדו האחרים אולי... אבל יחסית לסטנדרטים של החברות הגדולות (קפקום, נמקו, סקוור, בליזארד) - הם ממש לא מושקעים בכל הקשור להפקה גדולה.
    אם היה בו דיבוב לפחות זה היה עוזר. וסמאש, טכנית, לגמרי דור קודם... אבל לפחות הוא מושקע מאוד.

עדי - WIIFIT זה המשחק הכי פחות מושקע שהיה בשנים האחרונות שהוא לא VC או משהו כזה... סליחה, תוכנה, לא משחק.
    ז שעבדו עליו הרבה זמן לא אומר כלום, הוא עדיין נראה כמו תחת. אי אפשר באמת לקרוא לזה משחק אפילו, זה גאדג'ט, בדיוק כמו EYE TOY, רק פחות שימושי.

ורונן, זה שזלדה מושקע לא הופך אותו לא לדור הקודם, גם אוקרינה מאוד מושקע, אפילו לסטנדרטים של היום, אבל זה לא אומר כלום. TP הוא דור קודם.
    זה שיחסית לווי זה המשחק הכי מושקע, זה לא אומר הרבה... אנחנו כבר ב"דור הבא" שנתיים בערך, והוא לא עומד בסטנדרטים של היום בכל הקשור לערכי הפקה.

ולשאלתך עדי - "הפקה גדולה" זה משחק שכל המובנים הטכניים בו הם מושקעים, ויורדים לפרטים הקטנים. זה אומר גרפיקה איכותית ובלי באגים, מוזיקה איכותית ורצוי שלא תהיה בטכנולוגיה מלפני 16 שנים, דיבוב טוב, אם זה משחק עלילתי אז עלילה ודיאלוגים איכותיים... נו - הפקה!
    וויפיט כ"כ לא נחשב משחקי עם הפקה גדולה, אין בו שום דבר שקשור לזה, לא משנה אם אתה אוהב או שונא את הרעיון.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי Laskin
    יש הפקה טובה יחסית למשחקי נינטנדו האחרים אולי... אבל יחסית לסטנדרטים של החברות הגדולות (קפקום, נמקו, סקוור, בליזארד) - הם ממש לא מושקעים בכל הקשור להפקה גדולה.
    אם היה בו דיבוב לפחות זה היה עוזר. וסמאש, טכנית, לגמרי דור קודם... אבל לפחות הוא מושקע מאוד.

עדי - WIIFIT זה המשחק הכי פחות מושקע שהיה בשנים האחרונות שהוא לא VC או משהו כזה... סליחה, תוכנה, לא משחק.
    ז שעבדו עליו הרבה זמן לא אומר כלום, הוא עדיין נראה כמו תחת. אי אפשר באמת לקרוא לזה משחק אפילו, זה גאדג'ט, בדיוק כמו EYE TOY, רק פחות שימושי.

ורונן, זה שזלדה מושקע לא הופך אותו לא לדור הקודם, גם אוקרינה מאוד מושקע, אפילו לסטנדרטים של היום, אבל זה לא אומר כלום. TP הוא דור קודם.
    זה שיחסית לווי זה המשחק הכי מושקע, זה לא אומר הרבה... אנחנו כבר ב"דור הבא" שנתיים בערך, והוא לא עומד בסטנדרטים של היום בכל הקשור לערכי הפקה.

ולשאלתך עדי - "הפקה גדולה" זה משחק שכל המובנים הטכניים בו הם מושקעים, ויורדים לפרטים הקטנים. זה אומר גרפיקה איכותית ובלי באגים, מוזיקה איכותית ורצוי שלא תהיה בטכנולוגיה מלפני 16 שנים, דיבוב טוב, אם זה משחק עלילתי אז עלילה ודיאלוגים איכותיים... נו - הפקה!
    וויפיט כ"כ לא נחשב משחקי עם הפקה גדולה, אין בו שום דבר שקשור לזה, לא משנה אם אתה אוהב או שונא את הרעיון.
    אתה מדבר שטויות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב על ידי לסקין: "יש הפקה טובה יחסית למשחקי נינטנדו האחרים אולי".

טוב, זו כבר שאלה של יחסות. תמיד ניתן להשוות לאחרים, גם ל-360 יש משחקים מעולים, אבל שמחווירים לעומת GOW או BS שנמצאים על אותה קונסולה.

אגב, אתה יודע כמה זמן, וכמה אנשים עובדים על מריו גלקסי, סמאש ברוד'רס, וכמה על מטרויד פריים 3? הפקות גדולות מאוד. לפחות אני יכול להבטיח לי ש-MP3 שאני משחק בו בימים אלה, הוא הפקה אדירה, אני נדהם מההשקעה במשחק. ושוב, רטרו היא נינטנדו, מרגע שנקנתה על ידה היא כפופה לאותו ראש.

"וסמאש, טכנית, לגמרי דור קודם... אבל לפחות הוא מושקע מאוד".

גם על זלדה כתבת שהוא דור קודם. או-קי, זו גם דרך להביט על הדברים, אבל בוא אני אעזור לך: לפי צורת הראייה שלך, הווי כולה היא דור קודם. עדיין, לא הבנתי מה הקשר בין זה לבין השקעה. סיפרנו לך שטווילייט פרינסס מושקע וכתבת לנו שהוא דור קודם כדי לבטל אותו. זה באמת לא מובן לי.

"אנחנו כבר ב"דור הבא" שנתיים בערך, והוא לא עומד בסטנדרטים של היום בכל הקשור לערכי הפקה".

אבל מה זה בעיניך "ערכי הפקה"? גרפיקה חזקה, עלילה מושקעת, מוזיקה תזמורתית וכד' הם נפלאים, ובהחלט חלק מהמשוואה של הפקה איכותית, אבל יש עוד דברים, ונינטנדו, בכלים שיש לה בווי, בהחלט מביאה גם כן משחקים בעלי ערך הפקה רב, הן מבחינת עיצוב (מטרויד, מריו), הן מבחינת השקעה לא מתפשרת במצבי משחק, באמנות ובריפליי (סמאש ברוד'ס) וכמו כן, גם בגרפיקה, כי כפי שאתה יודע, הכל יחסי, וביחס לווי, הגרפיקה של הגדולים היא מדהימה, וכנראה מריו גלקסי הכי מכולם ויש אומרים שאפילו יפהפה יותר ממשחקים רבים לקונסולות החזקות. אז, אמנות כבר אינה נחשבת כערך הפקה? דווקא זה גורם חשוב מאוד בהפקה, ורטרו ונינטנדו מצטיינות בו מאוד.

אני יכול להסכים אתך רק בקשר לווי-פיט כמשחק, לא כמכשיר.

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    רטרו היא לא נינטנדו רונן, כמו שרייר הייתה, היא חברה שיש לה הסכם בלעדיות ושיתוף עם נינטנדו, ויש לזה תוקף.

כמו INSOMNIAC ו NAUGHTY DOG לסוני, לדוגמא.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    74$ על כל אחת שנמכרת באירופה ו13$ על כל אחת שנמכרת ביפן
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    נכתב במקור על ידי Laskin

אוי, איזה בלאגן. ננסה לשמור על סדר:

א. אתה לא אמרת "ניטנדו לא משקיעה בדור הנוכחי". לפי ההגדרה שלך נינטנדו בכלל לא מוציאה משחקים לדור הנוכחי. אבל אתה אמרת "נינטנדו לא משקיעה במשחקים". אז כן, זלדה הוא גם משחק קיוב. מה קרה, שנינטנדו עוד לא הוציאה את המשחקים הגדולים האקסלוסיביים לווי, לקחת דוגמה מהזמן האחרון זה לא קביל?
    ב. נינטנדו לא מוציאה "מיניגיימז מטופשים". נינטנדו הוציאה סה"כ 3 משחקי מיניגיימז, אחד מהם הוא ווי ספורט, אשר נחשב למוצלח לכל הבריות, ושני הוא וואריו, אשר הוא בהחלט משחק מעולה נוסף. היחידי שאני מסכים איתך לגביו הוא מריו פארטי, אבל הוא מוכר בכמויות מטורפות, אז כנראה אנחנו בדעת מיעוט כל שהיא.
    מלבד כך, כל משחק של נינטנדו הוא משחק מושקע עם הפקה גבוהה ורמת גימור הנחשבת לבין הטובות.
    ג. כן, נכון, התקציב של המשחק פחות גבוהה. ככה זה, שמשחק בPS3 צריך להשקיע תקציב בשביל גרפיקה יפה (ושים לב כי אני לא טוען כי הגרפיקה באה על חשבון דברים האחרים, אלא רק מעלה את כמות הכסף הדרושה לפיתוח למשחק). אם אתה מסוגל להתעלם מכך, מלבד כמובן הדרישה האישית של תוכן סינמטי ודיבוב בSSB:B, אז תשים לב כי נינטנדו בהחלט משקיעה בכל משחק גדול שלה.
    ד. לאף אחד אין מושג מה יהיה עם וויפיט. כמו כל דבר נינטנדו לא מדברים עליו הרבה. ניטנדו בכלל לא מדברת הרבה. במשחקים אין דיבור, בפרסומות אין דיבור, בהכרזות אין הרבה דיבור (מלבד רג'י שיכול לטחון שעות על תאריכי הכרזה).

שתף ב-Google+

הרשמה