תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 42
    הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    מגיע לזה דיון משל עצמו לדעתי. הנה הפרטים שהופכים את המשחק זה למתמודד GOTY מוביל!

This game supports Nintendo Wi-Fi Connection. If you connect your Wii to the Internet, you can enjoy linked battles with distant people!

For details, click here.

But because this form of communication is greatly affected by the distance between you and your opponent, your brawls may not run smoothly if you’re really far apart—like, for instance, if you’re connecting between Japan and America.

The more distant you are, the worse your connection becomes, and the slower it feels. I apologize, but I hope you understand.

This is the main menu for Wi-Fi!

There are two primary connection methods. The names of these methods are "With Friends" and "With Anyone." The menus and structures of each method are pretty different.

With Friends
    Wii friends who have registered one another’s names can play together freely.

Register your friends!

If you’re registered as friends, you can check each other’s status. If a friend is online and you earn his or her consent, you can enter a battle.

You can change your icon...

And even send short messages during brawls!

These short messages are entered in advance, and you send them by taunting. There are four messages for the four directions on the + Control Pad: Up, down, left and right.

With friends, you can brawl any way you like. And there are other modes besides just free-for-alls.

With Anyone
    You can also battle with people you don’t know who are looking for brawls. The most important point here is that you will not know each other’s names.

If you think of your opponent as a simple scarecrow, any psychological barriers may melt away.

Your opponent will not know your name or any information about you, and neither of you can send short messages. There will also be no battle records kept for this mode, so whether you win or lose, it doesn’t matter. Just sit back and play.

Now, while you’re waiting for a match to start, you can kill time with a little practice on Sandbag.

Practice, practice!

We’re planning a number of services that make use of Wi-Fi, but we’ll reveal them gradually with the other modes. Enjoy.
    !yes Wii can
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.02.2007
    אני די בטוח שהיום קהילת נינטנדו
    תהיה רועשת במיוחד!, בכל העולם!
    הכרזה מעולה בזמן מצוין, המשחק הזה יהיה
    10 מתוך 10 אחרי הכל וגם... היילו/ ביושוק קילר אמיתי!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי biggoron
    אני די בטוח שהיום קהילת נינטנדו
    תהיה רועשת במיוחד!, בכל העולם!
    הכרזה מעולה בזמן מצוין, המשחק הזה יהיה
    10 מתוך 10 אחרי הכל וגם... היילו/ ביושוק קילר אמיתי!
    אני חושב שזה יגרום להרבה אנשים שחיכו ל-Wii לקנות אותה (אם זה יהיה במלאי).
    מעניין איך זה ישפיע על המכירות היורדות של הקונסולה ביפן, יש מצב שדבר כזה יכול לגרום לזינוק.

אני חושב שזה משחק שהולך להיות משוחק המון ברחבי העולם.

והוא אומר שיהיו עוד מצבי אונליין. האם קו-אופ לסיפור?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.02.2007
    אתה צוחק!?, תהיה אספקה של ווי!?...
    רק אתמול רג'י הכריז על מלאי עצום שעומד להגיע לשוק!.
    לדעתי זה לא צירוף מקרים, הם תיכננו את זה.
    אספקה גדולה לצד משחק מצופה בעל הייפ גבוה, עכשיו זה כבר הייפ עצום!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    וואו, מדהים! אבל למרות כל הטכנולוגיה, עדיין יהיה לאג אם נשחק מול אנשים רחוקים? לא נורא, לפחות נוכל אנחנו, החבר'ה של ארצנו הקטנטונת, לשחק חָלק אחד נגד השני.

ומה שמדהים לא פחות זה שעוד מצבי און ליין יתפרסמו בקרוב. זה מדהים כמות ההשקעה במשחק הזה, יש כאן ריפליי עצום, ושימו לב גם למסך ההמתנה לקרב - אימון על שק חבטות!

זה יהיה המשחק הכי מוכר על הווי (חוץ ממריו, כמובן).

אגב, כמו MP1 ו-MP2, גם לא התלהבתי מאוד מסמאש ברוד'רס הקודם. זאת אומרת, הוא היה מעולה, מאוד מושקע ואיכותי, ואהבתי אותו, אבל לא כמו שאחרים אהבו אותו. אבל, ייתכן מאוד שאתלהב יותר מהבא, כפי שהתלהבתי מאוד מ-MP3.

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.03.2007
    אחלה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    מעניין אם זה ייתן אפשרות לתת למישהו לארח את המשחק, ואז בארץ זה ימעיט את הלאג...

מעניין מה חברי פורום סמאש יגידו על ההכרזה הזו, אני בטוח שהם בכלל יהיו באקסטזה. אני בטוח כן, כי סמאש הוא משחק שכמה שכיף הסינגל שלו להשיג הכל, המולטי זה בהחלט האיזור הטוב ביותר שבו.

ועכשיו שלא צריך לדאוג ל-4 שחקנים כל הזמן, זה הרבה יותר קל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    אני מציע שב-31 לדצמבר נערוך טורניר נינטנדו דרך האינטרנט ודרך סמאש.
    תאריך כמו ה-31 לדצמבר זה אחלה תאריך לטורניר, מה גם שזה אמור להיות מספיק זמן בשביל רוב האנשים להשיג את המשחק "ולהתאמן בו".

נראה לי שאני אעשה הזמנה מוקדמת בקרוב, זה הולך להיות קשה להשיג את המשחק הזה .
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי F.P
    תאריך כמו ה-31 לדצמבר זה אחלה תאריך לטורניר, מה גם שזה אמור להיות מספיק זמן בשביל רוב האנשים להשיג את המשחק "ולהתאמן בו".

המשחק יוצא ב-3 לדצמבר, עד שהוא יגיע לארץ לרוב האנשים זה יקח לפחות שבוע-יים... ולא חושב שלכולם יהיה. אני לא מבין למה זה כזה תאריך טוב לטורניר... כל יום הוא יום נהדר להיפגש אחרי המלחמות בפורום למלחמה אמיתית!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי ADi
    המשחק יוצא ב-3 לדצמבר, עד שהוא יגיע לארץ לרוב האנשים זה יקח לפחות שבוע-יים... ולא חושב שלכולם יהיה. אני לא מבין למה זה כזה תאריך טוב לטורניר... כל יום הוא יום נהדר להיפגש אחרי המלחמות בפורום למלחמה אמיתית!
    אני מתכוון כטורניר שלם עם פרסים .
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.02.2007
    ואתה חושב שבשבועיים תוכל להיות תותח בסמאש?.
    אין לי מושג אם יש לך סמאש מילי, אבל אם אין
    לך סמאש מילי אז כדי לך להשיג אותו ולהתחיל להתאמן
    עליו, כי יש המון מה ללמוד ושבועיים על בראול לא יספיקו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי F.P
    אני נגד, יאנסו אותי.
    במשחקי מכות אני נכנס לקטגורית "האדיוט שלוחץ ממש מהר על כל הכפתורים ומקווה לתרגיל מגניב".
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    הו יה בייבי!
    עכשיו אוכל להוכיח איך הסוליד סנייק שלי ישלוט בכולם!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    עיר
    רמה"ש
    הא! אחלה הזדמנות להפגיש את פורום סמאש עם פורום נינטנדו במיוחד שעוד אף אחד לא יהיה ממש טוב(כמובן שאלה שיודעים את הבסיס של המשחקים הקודמים יהיה להם יתרון)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.09.2007
    גדול, פשוט גדול, העובדה שעשו למשחק אונליין יקפיץ אותו למשחק הנמכר ביותר לווי.
    בברכה,

דן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2007
    אני על כל מקרה מתכוון לקנות ווי ... אבל בארה"ב ... .אז אני אוכל לשחק אתכם ברשת למרות המכשיר האמריקאי????
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.07.2007
    LOL, תראו איך אתם מתלהבים מדבר שהוא קיים /כמעט סטנדרט בכמעט כל משחק שאפשרות האון ליין מתאימה לו שיוצא לשוק היום. אפשר לחשוב שהאל ונינטנדו עשו פה איזה המצאה שלא ראינו כמותה באנושות. האינטרנט דווקא נשמע דיי פרימיטיבי . מקווה שזה יעבוד טוב, כי זה יעשה את המשחק להרבה יותר טוב. (וכן, הוא גם מצוין גם ככה).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי Fatuna
    LOL, תראו איך אתם מתלהבים מדבר שהוא קיים /כמעט סטנדרט בכמעט כל משחק שאפשרות האון ליין מתאימה לו שיוצא לשוק היום. אפשר לחשוב שהאל ונינטנדו עשו פה איזה המצאה שלא ראינו כמותה באנושות. האינטרנט דווקא נשמע דיי פרימיטיבי . מקווה שזה יעבוד טוב, כי זה יעשה את המשחק להרבה יותר טוב. (וכן, הוא גם מצוין גם ככה).
    *אנחה*. שמע, אפשר לספור כרגע את כמות המשחקים בווי, שכבר יצאו ותומכים במשחק ברשת, על יד אחת, וכנ"ל לגבי משחקי המכות הבאמת טובים על כל הקונסולות שתומכים ברשת (אפילו וירטואה פייטר לא אונליין בסוני 3).

עכשיו תצרף את זה עם העובדה שזה משחק AAA שמכר הכי הרבה משחקים בדור הקודם (ב-GC), שהיו ריבים רבים לגבי היכולות שלו להיות באון ליין, והעובדה שהוא יוצא בעוד חודשיים ועוד לא היתה הכרזה רשמית (וגם על האריזה "הרשמית-בלתי רשמית" אין סימן של ווי-פי), ואתה מקבל את השמחה הגדולה הזו.

כמוכן אף אחד לא ציפה למשהו ברמה של XBL, כי אחרי הכל נינטנדו רוצים לשמר את הדמית של "אנחנו מיעדים את כל המשחקים שלנו לילדים ככה שהם יוכלו לשחק בהם בלי שנפשן העדינה תפגע מאיזה סוטה פדופיל שיקרא לעצמו cock-fucker".

נב. ישנן שמועות שנינטנדו תוציא לשוק בנומבר מיקרופון לווי. אז אולי אפילו תהיה אפשרות לנהל שיחות בסמאש, אבל לא הייתי בונה על זה.

עריכה: מה גם שעוד לא נחשפו כל הפרטים של האינטרנט. אני מניח שגם בין היתר תהיה טבלת מובילים בסופו של דבר (או לפחות אני מקווה, כי יש כזאת בסטרייקרס. אולי הם פשוט מפחדים שאנשים ישימו שמות סוטים לעצמם?).
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.07.2007
    אף פעם לא היה אונליין בסמאש, זו ההתלהבות.
    פשוט חיכיתי למישהו שיגיד את זה. זה צפוי.
    שתף ב-Google+

המתח נשבר!
    אפשר להפסיק לעשות ריפרש באתר של סמאש.
    ה3 לדצמבר זה תאריך סופי וודאי?
    אם כן אני צריך להתחיל להזמין כרטיסי טיסה למערב.
    נערך לאחרונה על ידי רונן, עוד לפני שלחצתי על שלח.
    שתף ב-Google+

הרשמה