תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    13.09.2007
    הביקורת נכתבה בידי WaKonG ©

המשחק:

הביקורת:

המשחק החדש של חברת EA בגרסא מיוחדת לקונסולת הווי (וגם ל-PS3).
    אני אישית כאוהב משחק הסנדק של EA, ושיחקתי בו למחשב וגם ל-PSP, היו לי ציפיות רבות, בגלל הדברים על החידושים בשלבים ובמשימות ובמיוחד במשחקיות, עם האפשרויות המיוחדות של שלט ה-Wiimote.
    הציפיות שלי התגשמו?

משחקיות:

המשחקיות של המשחק יחסית נוחה וקלה ללמידה במחשב, אבל השאלה היא ה-Wii.
    מבחינת חופשיות בעולם וצורת המשימות שאתה עושה, אני הייתי מסופק. המשימות שהוסיפו יצרו עוד היגיון מאחורי הסיפור של הסנדק, וכמובן עוד התנקשויות חדשות, שהביאו את שיקאגו לסיפור.
    צורת השליטה בווי הוסיפה יותר קלות בעובדה ליצור צורות הריגה מיוחדות, ואילו במחשב וב-PSP זאת הייתה כמעט עבודה בלתי אפשרית.
    עוד מה שנוסף, היא העובדה שנוספו מקומות חדשים למפה, שמקלים על ההגעה למקומות רחוקים, כמו כביש עוקף שבונים היום, אז EA בנו לנו כבישים עוקפים כדי שלא נתעייף יותר מידי.
    צורת הנהיגה הולכת עם הנונצ'אק, טיפה איכזב אותי, ציפיתי למשהו שקשור ליכולות התנועה של הווי, אבל אחרי שעות משחק רבות, הבנת שזאת הדרך הנכונה לנהוג.
    במחשב וב-PSP כדי להתכופף ובכדי להסתתר מאחורי קיר, היו שני לחצנים שונים, ואילו בווי, יש לחצן אחד, שמותאם לפי המצב שאתה נמצא בו. טיפה מחסיר מהמהירות של גיימרים של המשחק שעושים טריקים (אנוכי), אבל אפשר לסלוח.
    כדי להחליף נשקים, זה סיפור אחר. אתה צריך ללחוץ ולהחזיק את הלחצן C, ואז ייפתח תפריטון (המשחק עדיין רץ), של הנשקים, ואיך מחליפים? אתה מזיז את הנונצ'אק לכיוון הנשק, או את הדי-פאד לחומרי הנפץ, ומפסיק ללחוץ על C.
    שינוי המצלמה השתנה לטובה, אבל ממש לטובה. רק שימוש בדי-פאד, בלי עוד לחיצה על R או על כפתור במחשב.

גרפיקה:

כאן הגרפיקה יכולה להיות החלטה קשה. הגרפיקה נוחה ויפה, לא כואבת לעיניים, אך לא מצוינת עד כדי דמעות (לפחות לתקופה של עכשיו), אבל עדיין, הגרפיקה האהובה עליי, מספיק אמינה ויפה כדי לרצות אותי. דיי קשה להחליט אם הגרפיקה במחשב אפילו טובה יותר, כי בכל זאת מדובר בווי, שמבחינת גרפיקה מוביל טיפה מעל ה-PS2. אחרי זמן מסוים של משחק, אתה רואה שהגרפיקה מאוד נוחה לעין.

סאונד:

כאן אין לי תלונות. פסקול המוסיקה מושלם בכל בחינה, נוספו שירים חדשים מהקלאסיקה "הסנדק", עם מוסיקה מצמררת יותר (תלוי למי), שלא נדבר על הדיבוב במשחק, שדובב בידי רוב הדמויות האמיתיות של הסנדק, כולל מרלון ברנדו, (באמצע ההקלטות למשחק המחשב ב-2004 נפטר) רוברט דאבאל וג'יימס קאן.

אורך חיים:

אורך החיים של המשחק ארוך בהרבה יותר מהמקורי למחשב, מסיבה אחת, המון משימות ההרג החדשות והטובות שאתה חייב לאנשים, וגם הקשייה על רמת המשחק. המשחק לא קצר, במידה וזה הפעם הראשונה במשחק, ואתם לא גיימרים כבדים שיושבים 23 מתוך 24 שעות על הקונסולה, תחשבו שהמשחק ארוך, אבל כששיחקתם במשחק פעם או שניים, תדעו כבר מה מצפה לכם. אף על פי המשחקים הרבים, תרצו לזחול מתישהו אל המשחק ולשחק בו שוב כל עוד אתם יכולים.

טכני:

מבחינה טכנית המצב די טוב, טעינות יחסית קצרות, לפעמים אורכות עד כ-30 שניות, אבל זה יעזור לכם לנגב את הזיעה שנוצרה בידיכם משלט הווי.

ערך עצמי:

הערך שהמשחק שווה לך יכול להיות גבוה כאילו כיבדת את הדון בכבודו ובעצמו. יש לי המון כבוד למשחק, ואני אוהב אותו והוא אחד המשחקים האהובים עליי, בזכות השיחזור היפהיפה לסרט.
    יש כמה שיחלקו עליי, אבל כל אחד ודעתו.

ציונים:
    הציונים מתוך 10.

משחקיות - 9
    גרפיקה - 8
    סאונד - 10
    טכני - 6
    ערך עצמי - 9
    בברכה,

דן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    יישר כוח!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.09.2007
    עיר
    גבעתיים
    תקן אותי אם אני טועה אבל אין לזה מולטי ברשת נכון?
    ועבודה יפה תודה תמשיך כך
    מי שלא שמע Guns N' Roses לא שמע מוזיקה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.03.2007
    ביקורת נהדרת, מקווה שנראה ממך עוד ביקורות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.09.2007
    תודה רבה =]
    וכן, אני עובד על עוד ביקורת, על עוד משחק שאני מת עליו! (הייתי עושה על MP3C אבל אין לי אותו )
    בברכה,

דן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    באמת חבל, אני "רודף" אחרי אנשים כדי שיכתבו ביקורת למשחק, אבל לאנשים אין כוח לכתוב כזו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.09.2007
    כשאשיג פאל לזה, אני מבטיח לך שארשום למשחק ביקורת, אז המשחק שמור לי!
    בברכה,

דן.
    שתף ב-Google+

הרשמה