תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    FAQ = frequently asked question = שאלה נפוצה, שאלה הנשאלת לעתים קרובות באינטרנט; קובץ שאלות ותשובות.

יש קהל/צופים הנחשבים למארקים. כאלה שלא מבינים הרבה. יש כאלה שלא באים מתרבות של פורומים ולכן מתקשים להבין למה מעירים להם. יש כאלה שרוצים לשאול משהו ואלי מתביישים או לא יודעים איפה/את מי לשאול.

אני מכין פרויקט די גדול הקשור בפורום ויפורסום מתישהו.
    אני רוצה לעזור להגדיל את ההנה שלכם לכן אני מציע שכול אחד ישאל מה הוא לא מבין בתחום הרסלינג/הפורם.

כדי לדעת איזה שאלה נפוצה אתם יכולים לשאול שאלות שכבר נשאלו או לחזק אותן. אם כבר אנו אתם יכולים לרשום שהז ענייין גם אותכם שנדע. על השאלות נענה יחדיו.
    יהיה טוב עם חלק מהמשתמשים אפילו ירשמו מה היה להם קשה בהתחלה כמשתמשים חדשים.

אל תתביישו כי זה חשוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.06.2007
    עיר
    רמת גן
    יופי זה טוב לקהילה שלנו, כל הכבוד. לפי דעתי גם צריך לנעוץ את זה אבל זה כבר הלחטה שלך

קרדיט למיקי על החתימה המדהימה הזאת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    בתחילת הדרך כשרק התחלתי לראות היאבקות ראיתי תוכנית שלמה של Raw וזכרתי רק את השמות קרליטו וג'ון סינה.

אחר כך כשהתחלתי להיות צופה מסור יותר אהבתי לראות את ג'ון סינה בזירה (גם היום) ולא הבנתי למה כולם כל כך שונאים אותו. עד שיום אחד מישהו קרא לי מארק של סינה.
    לא שזה מנע ממני להמשיך לאהוד את סינה D:

וגם לא הבנתי מה כולם כל כך אוהבים את טריפל אייץ'. כל הזמן חשבתי שהוא אפס שלא יכול לזכות בקרבות לבדו כי הוא רמאי מסריח.

לאט לאט התחלתי לאהוב את טריפל אייץ' יותר מאשר את סינה וסירבתי להודות בזה.
    ואז הבנתי מה זה מארק D:

אז תוסיפו את הערך מארק-צופה טרי בקרבות היאבקות.
    למארקים יש נטייה לחשוב כי ההילים חסרי כישרון בגלל שמנצחים בקרבות ברמאות והפייסים אמורים לנצח בדרכים הגונות. לעיתים נוטים לחשוב כי ההיאבקות היא אמיתית.
    ניתן לקרוא למישהו מארק של... כשההוא אוהד מתאבק מסויים ורוצה שינצח בכל מחיר לא משנה אם הוא היל או פייס. דוגמה: אני מארק של טריפל אייץ'
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    אני שמח שאתם חושבים שזה חשוב. ירין בהחלט יהיה מילון מונחים וזה יהיה בו. צריך עוד תגובות ועוד שאלות זה חשוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    גם אני בהתחלה אהבתי את סינה שראיתי קרב משולש בינו לבין קורט אנגל לבין מאסטרס שהוא ניצח וחשבתי שראו זות ניבחרת וWWE זות ניבחרת אחרת וסינה בנבחרת הWWE
    אבל עד שהבנתי שסינה בלתי מנוצח וזה מבויים אז התחלתי לאהוד את טייקר וטריפל H .......
    אני לא שונא את סינה אבל אני גם לא מת אל סינה.

אה ועוד משהוא מישהא אוהד את ריי מיסטיריו הוא לא מארק כי ריי מיסטיריו מתאבק טוב ומישהוא קרא לי בקהילה מארק ביגלל שאמרתי שריי טוב אני לא יגיד מי זה......

יש ילדים שחושבים שכול מי שאוהד פייסים הוא מארק!
    שתף ב-Google+

הרשמה