תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    מאז ומתמיד נתקלתי בתופעות של "כוכבי על" בסרטים, מה הכוונה?
    להרוג את ביל, המעניש ושעת שיא הם רק קומץ קטן מאלפי סרטים שבהם בעצם הכוכבים הראשיים נלחמים באלפי אנשים, עושים את ה"בלתי ייאמן" וסוגרים את הסרט ברוח טובה.
    אבל לדעתי זה נמאס כבר, אני חושב שהפורמט של סרטים שהכוכב הורג אלפים כדי להציל את היקרים לו הוא מאוד הזוי וצריך כבר לעבור הלאה.
    לאחרונה ראיתי סרט (לא זוכר את השם) שהשחקן הראשי הוא אבא שעובד כרוצח שכיר כדי לפרנס את בנו (שילך למכללה ויגיע לעתיד טוב), חצי מהסרט האבא חי עד שהוא נהרג, מה שלדעתי מאוד הפתיע ואת מקומו תפס הילד ו"נוקם" במי שהרג את אביו וגם הילד נהרג.
    אלו לדעתי מסוג הסרטים היותר מעניינים שאני הייתי רוצה לראות.
    סרטים שהסוף לא ידוע ושמשאירים אותך עם פה פעור.
    מה דעתכם?

נערך לאחרונה על ידי Tom C; 17.07.2009 בשעה 17:56. סיבה: נוספה תמונה לפעילות פורום.
    Vgames - vG|sentioN#

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    גם אני חושב ככה, נמאס כבר מהגיבור שמפרק את כולם במכות ,מציל את כל העולם וזוכה בבחורה... אני מתגעגע לסרטי מלחמה הטובים ולBOB אין שם איזה גיבור אחד שכולם צריכים לנשק לו את התחת. לאורך כל הסרט... אני דווקא אוהב את הסרטים עם הסוף שנותנים לך חומר למחשבה או לפחות נותנים לך איזה רמז לסרט המשך או כמו בXMAN3 שזה היה סוף קצת צפוי אבל נחמד

קרדיט לזאוס D:

הצטרף בתאריך
    27.05.2007
    עיר
    פח האשפה הקרוב לביתכם.
    כמו הסיום של הסופרנוס!למה זה נגמר למה?!

זכיתי בתואר החתימה המוזרה ביותר ששניצל הכין!D:
    שוקולדים וציאניד יש לשלוח לשירותים הציבוריים הקרובים לביתכם.בין השולחים יתפרץ גייזר.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט

הרשמה