תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    31.07.2007
    עיר
    כפר תבור
    אני מת על VGAMES,אבל לדעתי הוא צריך עוד חיים.
    יש ניתן ליצור אולי עולם צ'אט.למי שלא יודע מזה עולם צ'אט אני אסביר:עולם צ'אט זה משחק אוןליין שמטרתו היא לדבר.יש בדרך כלל גם משחקים שמהם מרויחים כסף ואיתו קונים חפצים.ניתן להוסיף עוד אפשרויות כך שזה גם הייה אם יותר חיים מהרגיל וגם זה יתאים לכל קהילה.לדוגמא לקהילת תפקידים הייה ניתן ליצור הגדרות של תפקידים וגם מבוכים ,יערות וכמעט כל מקום בסגנון,מלאים מפלצות.לקהילת סימס הייה ניתן ליצור שכונה מיוחדת שבה יהיו הגדרות כמו בסימס,לקהילת אסטרטגיה יהייה ניתן ליצור זירת גנרלים וכולי.הייה צריך גם שהיו מנהלים לצ'אט.אני בטוח שלקהילת תיכנות משחקים לא תהייה בעיה ליצור משחק כזה(טוב זה הייה קשה אך עדיין אפשרי גם בלי תקציב,על פי שזה ידרוש שיתוף פעולה)אני חושב שזה רעיון ענק שיוסיף מלא חיים לקהילה,וזה גם ימשוך עוד אנשים,בגלל שזה האתר הראשון מסוגו שמשתמש בעולם צ'אט.(זה כמובן גם יעזור לחברה באתר)
    אומנם זה ידרוש די הרבה זמן,אך לדעתי זה שווה את זה.
    מקווה שהרעיון שיאושר.
    ליצירת קשר:
    מייל : [email protected]

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    היי, קיבלנו את הצעתך וכרגע אנו דוחים אותה.

ויגיימס זהו הבית של הגיימרים הישראלים והוא מציע חדשות ועדכונים, קהילות ופורומים, שירות הורדות, כמובן אירגון אירועי גיימרים המוניים ועוד ועוד.
    לא מדובר במשחק אונליין חברתי, כפי שאתה מציע

הצטרף בתאריך
    31.07.2007
    עיר
    כפר תבור
    חשבתי שאפשר גם לערבב,כאילו לשים ביפנים את כל זה,אך תודה שאתה רק דוחה ולא מבטל,אשמח עם זה יאושר.
    ליצירת קשר:
    מייל : [email protected]

הצטרף בתאריך
    27.05.2007
    עיר
    פח האשפה הקרוב לביתכם.
    רעיון טוב,בהחלט,מבחינת ביצוע..טוב...תבין שזה קשה ליצור משחק כזה וגם..לא הכי יעיל,כלומר,אנחנו פה בשביל להגיב,זה פורום,לא?

זכיתי בתואר החתימה המוזרה ביותר ששניצל הכין!D:
    שוקולדים וציאניד יש לשלוח לשירותים הציבוריים הקרובים לביתכם.בין השולחים יתפרץ גייזר.

הרשמה