תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  15.12.2006
  עיר
  קדרון
  הודעות
  937
  וריאנט לארטיפיקר מתוך אברון, מומחה שינוי יצורים, קבלו את מחשל הבשר!
  (רב תודות לנרוביאן שבלעדיו לא הייתי מצליח להביא את הוריאנט הזה לרמה מוכנה)
  חוק בית תומך, שימושי מאוד לכל מנחה-
  - דרישת גזע לכשרון השתלת בשר יורדת, כל יצור יכול למצוא את הידע להשתיל כל סוג של שתל.
  - הכשרון משתיל בשר נותן כעת להשתיל 2 סוגי שתלים כל פעם שלוקחים אותו, ניתן לקחת כל סוג של שתל מלבד הבאים: שתלי יצירי כפיים, שתלים טכנומאגיים, שתלי אל-מתים, שתלי חסרי המוות.
  - נוספו שתי כישרונות חדשים הפועלים בזהה לכשרון משתיל בשר: משתיל חומר, הנותן להשתיל שתלי יצירי-כפיים ושתלי טכנומאגייה. ומשתיל מוות- המאפשר להשתיל שתלי אל-מתים ושתלי חסרי מוות.
  רשימת שתלים לפי ספרים
  שתלי יואן טי: FF, Serpent Kingdoms.
  שתלי אבולת': FF, אדוני הטרוף.
  שתלי שר-עין: FF.
  שתלים שטניים: FF.
  שתלי מצליף מוחות: FF, אדוני הטרוף, underdark.
  שתלי מאוג: FF.
  שתלי חיות: פרויקט חיים ומוות.
  שתלי אל-מתים: FF, libris mortis.
  שתלי סילת'ילר: אדוני הטרוף.
  שתלי חסרי-מוות: magic in eberron.
  שתלי יסודנים: magic in eberron.
  שתלי מישורים: magic in eberron.
  שתלי דרקון: races of dragon.
  שתלי יצירי כפיים: Faiths of Eberron.
  שתלים טכנומאגיים: קודקס נארה, פורום הפונדק.

  מחשל בשר
  ארטיפיקרים רגיליםמומחים בחפצים דוממים ויצירי כפיים, המטרה של הוריאנט הזה הוא לייצג אנשים שמתמחיםבשינוי יצורים חיים.
  מקצוע בסיסי: ארטיפיקר
  יכולות שיורדות: חיפושמלכודות, יצירת שריונות ונשקים קסומים, שאיבת מהות, יצירת מוט, יצירת מטה, מאפייןעל-קסם, צריפת טבעות, השלמת על-קסם.
  יכולותשמשתנות/חדשות:
  ידע מחשלים- במקום התוסף הרגיל מקבל מחשל הבשר 2+ לבדיקות מרפא. כמו כן מספר הרמות שלו במרפא גבוה ב2 לצורך שרישות של מקצועות יוקרה, שתלים, חפצ"קים או שריונות.

  יצירת חפצים- השם משתנה ל"יצירת שתלים".

  יצירת הומנוקולוס- במקום הומנוקולוס מחשל הבשר מקבל יציר סוד, דרגת הדמותבפועל עבור יכולות יצר הסוד שווה לדרגתה מינוס 4.

  כוח מורשת- מחשל הבשרמקבל את היכולת הבאה:
  כוח מורשת (ד"ל): החל מדרגתו החמישית, לומד מחשל הבשר לשנות את מהותם של יצורים באלתורובזריזות. פעם ביום, כפעולת סיבוב מלא המעוררת התקפה מזדמנת, רשאי מחשל הבשר לגעתביצור אשר מסכים לשינוי, ולהחדיר בו כוח מורשת. היצור המושפע בוחר כשרון אחדשברשותו, ומנסה לוותר עליו. הוא מבצע בדיקת חוסן כנגד ד"ק 20. אם הוא נכשל בבדיקה, הוא מאבד את היכולת להשתמש בכישרון, וכן בכל כשרון או מקצוע יוקרה שהכשרון שאבדמופיע בדרישותיו. אם הוא מצליח בבדיקה, הוא מאבד את היכולת להשתמש בכישרון בכל זאת, אבל זוכה בכישרון מורשת אחד שהוא עונה על הדרישות עבורו. מחשל הבשר בוחר מהו סוגכשרונות המורשת, והיצור בוחר איזה כשרון מורשת הוא לוקח. ההשפעה היא תמידית, וניתןלהפיג אותה (למעשה, למחוק את כשרון המורשת ולהחזיר את השימוש בכישרון הרגיל) בעזרתשבירת מקסם, משאלה או משאלה מוגבלת. לחלופין, מחשל בשר רשאי לנצל שימוש יומי אחדביכולת, במגע כפעולה רגילה, על מנת לבטל את ההשפעה. ההשפעה גם מופגת בשדה נוגד קסם.
  השימוש ביכולת זו דורש עלות של 500 נק"נ (או נקודות רזרביות), והיכולת דמויתהלחש הזו היא שוות ערך ללחש מדרג 4 (התנגדות לחשים: כן). מחשל המהות רשאי להשתמשביכולת זו על עצמו. יכולת זאת ניתנת לשימוש מספר פעמים ביום השווה לרבע מדרגתו שלמחשל הבשר.

  שימוש חוזר- מחשל הבשר יכול לקחת מגופות שתלים או גפיים מגופותבנות שעה או פחות ולהשתמש בהם כשתלים. מחשל הבשר יכול להצליח בבדיקת רפואה נגד ד"ק 20, אם הוא מצליח הוא יכול לקחת מגופה שתל שהיה עליה ולהשתמש בו. כמו כן הוא יכוללעקור חלק מיצור בבדיקת מרפא 22 ולהשתמש בו כשתל (כמו כנפי שד, לפשוט עור של דובוכו'). בכל מקרה העלויות מופחתות לרבע מהמחיר במ"ז במקום חצי מהמחיר במ"ז. דרגה 5.

  שינוי הגוף- החל מדרגה 11 יכול מחשל הבשר מספר פעמים ביום השווה ל3+תבונה. כפעולה רגילה מחשל הבשר נוגע בבן ברית ומשנה את גופו ככה שהוא יקבל שתל (ששוויו לאיכול לעלות על דרגהX4,000 מ"ז) למשך דקה.

  שליטה במיומנות- המיומנויותמשתנות למרפא ותורת הלחשים.

  כישרון נוסף- בדרגה חמישית מחשל הבשר זוכהבכישרון השתלה כלשהו לבחירתו, בנוסף בדרגה 4 וכל ארבע דרגות מאוחר יותר (8,12 וכו') מחשל הבשר יכול לקחת כשרון מהרשימה הבאה (בתנאי שהוא עונה על הדרישות): משתיל בשר, משתיל חומר, משתיל גופות, מאפיינים באיכות נמוכה, מאפיינים באיכות גבוה, אדוןהמותמרים, חישול הוולד, חישול העתקים, אדון השרצים, שילוב שתלים, יוצר ארצי*, יוצר מלומד*, סייען אלכימי (ראוהאלכימאי).
  *- כישרונות אלו לקוחים מתוך אברון.

  (רשימת הטמעות תתפרסם בהמשך)

  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  22.02.2007
  עיר
  פ"ת
  הודעות
  91
  תשמע, הרעיון עצמו אינו מובן, ואינו כתוב בצורה ברורה, זה יעזור עם תוסף טבלה של המקצוע, וגם למה אין לו יכולות ברמות יותר מוקדמות... רק בדרגה 5 וגם עד איזה רמות אפשר להגיע אם המיקצוע.
  שתף ב-Google+

 3. #3
  הצטרף בתאריך
  15.12.2006
  עיר
  קדרון
  הודעות
  937
  כי זה לא מקצוע, זה וריאנט של המקצוע ARTIFICER.
  הארטיפיקר הוא מעולם המערכה אברון.

  שתף ב-Google+

 4. #4
  הצטרף בתאריך
  19.05.2007
  הודעות
  3,415
  וריאנט זה מעיין מימד אחר למקצוע,
  המקצוע עצמו יפה, אבל היה יותר טוב עם היית מנסח את זה בצורה יותר טובה.
  אני לא יכול להגיד הרבה על המכניקה בגלל שאני לא ממש מבין באברון
  כדורגל זה ספורט ללבנים, כדורסל זה ספורט לשחורים.
  גולף זה ספורט לאנשים לבנים שלבושים כמו סרסורים שחורים.
  שתף ב-Google+

 5. #5
  הצטרף בתאריך
  20.01.2007
  הודעות
  880
  היה נחמד אם היית נותן קצת פלאף, לאלה מאיתנו שלא מתמחים באברון והמקצועות שבו, אבל מלבד זאת, זה כתוב באופן מאוד מבלבל, וכשזה כתוב מבלבל זה לא מעודד אותי לקרוא, בטח שלא לשחק. יש המון מילים שהתחברו לך בטעות, וזה נורא מבלבל. אתה מבלבל את העיקר עם החוקים - תן את העיקר קודם, מה הכישרון עושה, ורק אז דרישות, מכניקה, וכו'. זה יכול להיות מקצוע מעניין מאוד, נורא אפל ומגניב(לחבר חלקים של גופות למפלצת ענקית? בשמחה >.>), ויכול להיות שהמכניקה שלו טובה, אבל לא מובנת מספיק.
  שתף ב-Google+

 6. #6
  הצטרף בתאריך
  15.12.2006
  עיר
  קדרון
  הודעות
  937
  אני מבין שעיקר הבלבול הוא אי ההכרה שלכם עם מקצוע הבסיס. אם לא תדעו מה היכולות של מקצוע הבסיס לא תידעו ולא תבינו כלום ממה שאני מדבר, כנ"ל לגבי שתלים.
  יותר מחצי מהיכולות לא נמצאות מכיוון שהם לא ישתנו, ואחרות מבלבלות כי מצוינים רק השינויים עצמם ולא מה היכולת עושה (עקב חשש להפרת זכויות יוצרים)

  שתף ב-Google+

הרשמה