תפריט ראשי

צפה בתוצאות הסקר: האם היית רוצה להיות בין ה-25 שיקרעו את Gruul's Lair?

מדרגים
32. אין באפשרותך להצביע בסקר
  • כן!

26 81.25%
  • לא!

4 12.50%
  • תצבטו אותי, זה חלום!!

2 6.25%
12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 29
    הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    אהלן,

לא לא, לפני שאתם מקבלים התקף לב - זו רק הצהרת כוונות ראשונה.

גילדת המוסד שקמה לפני פחות מחודש, הצליחה לגייס במהירות כ-90 שחקנים, מתוכם כ-10 שחקנים בעלי דרגה 70 ולא מעט שמגיעים לשם אוטוטו

לדעתי הגיע הזמן לנקות את קרזן, וכמה שיותר מהר.

תוכניות לעתיד

בחופש סוכות, אנחנו מעוניינים לקיים מפגש של הגילדה במשרדים שלנו ב-Vgames במסיבת רשת פרטית, ולעבור את Gruul's Lair.

איך אנחנו מגיעים ל-25 שחקנים?

ובכן, 15 השחקנים הראשונים שיגיעו לדרגה 70 או שחקנים בעלי דרגה 70 שיעברו ל-Vgames לצורך מעבר Gruul's Lair - יקבלו את ההחזר עבור ההעברה ו/או תשלום בעבור חודש שלקח להם להגיע לדרגה 70 לצורך השתתפות ברייד.

כמובן שהמפגש יתקיים במשרדים שלנו בפ"ת, עם כיבוד, ונדאג להביא כל מני מרצ'נדייס של המשחק שנותרו לנו (פוסטרים, חולצות - ואולי נגריל כמה גירסאות של ההרחבה הבאה בין מי שיבוא........)

בזמן שעשרת המובחרים שלנו יפרקו את קראזן, יתגבש צוות חיזוק שיוכל להביא את הניצחון בסוכות!

אני מאמין שזה אפשרי, ואם לא בסוכות - אז בסוף אוקטובר, או אפילו נובמבר. אבל העיקר שנדע שאנחנו הולכים לשם!

אז מה אתם חושבים, המוסד הולכים לקרוע את Gruul's Lair בחודשיים הקרובים?

ניצן.
    ניצן דיקשטיין
    מנהל אתר Vgames בדימוס (06-11), אתר Gamer בדימוס (05-06), אתר 3Dv בדימוס (03-05) ואתר Game-Freak בדימוס וכיום (02-03).
    מנהל מועדון הגיימרים והספורט האלקטרוני Game-Freak
    יו"ר העמותה לגיימינג תחרותי בישראל (ההתאחדות לספורט אלקטרוני בישראל), הנציגה של הפדרציה העולמית לספורט אלקטרוני (IeSF) בישראל.

כתובת: http://www.Game-Freak.co.il
    מייל: [email protected]
    טלפון: 077-5450607
    מי שלא בא לא קיים!

הצטרף בתאריך
    24.01.2007
    רק עכשיו שמתי לב שהסקר בעצם הוא לא אם תצליחו או לא אלה משהו אחר ....

בכל מקרה , ככול שיש שעיפות גדולות לזה ... אם כל הכבוד. קודם תנקו את קארזן מספר פעמים שיהיה לכם ציוד מתאים.

לאחר מכן , יש מצב ... אבל לא בחודשיים הקרובים, אם להיות הגיונים , אז הייתי אומר ארבע חודשים , פחות או יותר, שזה לא רע בכלל.

בכל מקרה בהצלחה.
    "The object of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his." - General Patton

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    עיר
    רחובות
    כאשר הקבוצה הראשונה שלנו תיגמור את קארא זה יהיה יותר קל,
    נוכל לעשות 2 קבוצות כאשר בכול קבוצה יהיה טנק ופריסט וDPS מצויידים טוב
    וכול השאר יהיו RANDOM בשביל להשיג ציוד.
    עד שבשלב מסויים נוכל לעשות לKARA פארם חופשי ושכולם יהיו מצויידים נוכל להתקדם ל GRULL
    Social Engineering - Because there is no patch for human stupidity

הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    מיאזה לבל זה הקרזן הזה?
    אני ישן אני שמח אני ער אני רוצח!

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי sleepy orc
    מיאזה לבל זה הקרזן הזה?

70.

Grull = Tactic. Not Gear.

אין שום קשר לגייר בגרולל - ואפשר להוריד אותו בכיף עם כחולים של קווסטים של רמה 70 מניסיון.

המקומות היחידים שבעייתים במשחק הזה הם לא Gearcheacks - הם Resistent Cheacks - וגם באלה - הרציני הראשון שניתקל בו יהיה על Leo בSSC.

כך או כך זה רעיון דיי דבילי - בתור רייד ליידר לשעבר אני יודע שעדייף שכולם יהיו בבית בריכוז ולא קבוצה של 10 ביחד , או שהולכים 25 ביחד - או שכל אחד בבית לבד בוונט מרוכז ...

חוץ מזה שאם יהיה לנו יום שלם של Wipe's -וכנראה יהיה לנו על הפעם הראשונה (למרות שקרה לי עם כמה גילדות שהורדנו אותו בניסיון השני - ראשון) אז כולם שם יתבעסו שהם הגיעו

אנחנו נוריד את גרולל בקלות - אני לא ממליץ שבדרך הזאת.
    ההייפ סביב הגילדה החדשה מאוד מוצא חן בעייני , אבל צריך לשים דגש אייפה משקיעים.
    Powerfull troll

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    מה זאת אומרת "אם הייתי רוצה"? כן, אני רוצה, אבל אני רק רמה 20.

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    ראשל"צ
    נכתב במקור על ידי Neith
    רק עכשיו שמתי לב שהסקר בעצם הוא לא אם תצליחו או לא אלה משהו אחר ....

בכל מקרה , ככול שיש שעיפות גדולות לזה ... אם כל הכבוד. קודם תנקו את קארזן מספר פעמים שיהיה לכם ציוד מתאים.

לאחר מכן , יש מצב ... אבל לא בחודשיים הקרובים, אם להיות הגיונים , אז הייתי אומר ארבע חודשים , פחות או יותר, שזה לא רע בכלל.

בכל מקרה בהצלחה.
    בוא פשוט נגיד שנה הבאה נעשה Gruul Lair לא לא אולי בעוד שנתיים

מה נסגר איתך? gruul הוא ממש לא בדיקה של ציוד היו גילדות שהורידו אותו שה-MT היה בציוד כחול וגם כל השאר היו בציוד של 5mans, הקרב הוא בדיקה נטו של היכולת של הרייד שלך להקשיב להוראות, כלומר לטפל ב-5 מובים ולאחר מכן לברוח מ-cave ins, ולהתפרס ב-shatter זהו זה nothing more, nothing less.
    מוסד לנצח איתי בלב.
    Antirox: "לאור לפחות אל תפתח ציפיות בכל התמימים כאן... "אחרי מוסד ילכו" "מוסד זה המקום הרציני" "דברים ילכו במוסד פרפקט"... שזה לא יתפוצץ לך בפרצוף בסוף. תשמרו את ההודעה הזאת שלי איפה שהוא."

הצטרף בתאריך
    13.06.2007
    לא לרוץ בבקשה, קודם נביא מספר מתאים לרמה 70 (המלצה שלי, לפחות 35), אחרי זה, צריך ציוד מתאים (לא חובה kara gear אבל במינימום heroics/badges או craftables).

ולא לנסות לתפוס יותר מדי, אני לא רואה כאן סממנים של hardcore progression guild (אין רמות מינימום, אין ממש boosting מאורגן להביא שחקנים לרמה 70 כמה שיותר מהר) אז חבל לנסות לדחוף את זה קדימה מהר מדי.

כמו שאני רואה את קצב התקדמות הגילדה, בערך בחנוכה אני מאמין שאנחנו נהיה קצת אחרי gruul (קרוב לוודאי שנהיה אחרי loot reaver ו- the loot below )

פעם עוד היה לי כוח לשים פה לינק לדמות

הצטרף בתאריך
    05.07.2007
    נכתב במקור על ידי randprin
    לא לרוץ בבקשה, קודם נביא מספר מתאים לרמה 70 (המלצה שלי, לפחות 35), אחרי זה, צריך ציוד מתאים (לא חובה kara gear אבל במינימום heroics/badges או craftables).

ולא לנסות לתפוס יותר מדי, אני לא רואה כאן סממנים של hardcore progression guild (אין רמות מינימום, אין ממש boosting מאורגן להביא שחקנים לרמה 70 כמה שיותר מהר) אז חבל לנסות לדחוף את זה קדימה מהר מדי.

כמו שאני רואה את קצב התקדמות הגילדה, בערך בחנוכה אני מאמין שאנחנו נהיה קצת אחרי gruul (קרוב לוודאי שנהיה אחרי loot reaver ו- the loot below )
    יש כרגע 22 איש ברמה 70 בגילדה, 13-15 מהם כבר עם ציוד מתאים לgruul, שאר החבר'ה עובדים על הציוד שלהם.

אנחנו משתדלים לעזור כמה שיותר לאנשים לעלות רמות, ובו זמנית מגייסים דמויות נוספות ברמה 70.

שבוע הבא כבר נדע איפה אנחנו עומדים מבחינת ריידים, ונתחיל להריץ שתי קבוצות לKARA כדי לצייד אנשים לGruul.
    לנקות את Gruul עד סוכות? אפשרי, אבל ידרוש הרבה עבודה מכל חברי הגילדה.

אנחנו לא רק Hardcore guild. אנחנו גילדה קהילתית, שמתמקדים (לפחות כרגע) בהתקדמות בPVE. כל שחקן אצלנו יכול לשחק כפי שהוא רוצה, אני לא יזרוק אנשים מהגילדה כי הם לא פעילים מספיק, או לא ברמה 70 מהר מידי, כי המטרה של הגילדה, מעבר להתקדמות במשחק, היא לקדם את הקהילה הישראלית.

אנחנו כן נתקדם מהר בPVE, בזכות קבוצה גדולה של שחקני hardcore שנמצאים אצלנו ודוחפים מאוד חזק לכיוון של ריידים.

הצטרף בתאריך
    13.06.2007
    בכיף , ישמח אותי לראות את הגילדה מנקה את gruul עד סוכות.

נ"ב: לא התכוונתי אפילו לרמוז שאנחנו צריכים להיות hardcore progression guild, אני מעוניין לשמור על השפיות (ועל הקשר לעולם החיצון )

פעם עוד היה לי כוח לשים פה לינק לדמות

הצטרף בתאריך
    08.09.2007
    HAHAHAHAAHAHHAHAHAAHHAHAHAA
    הבורות של timmy במשחק הזה מצחיקה אותי בכל פעם שאני קורא את ההודעות שלו.

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    חבר'ה,

זה לא חייב להיות סוכות, ולא נעיף מישהו עם דרגה 70 שלא ירצה להשתתף חלילה. ברור שהגילדה אינה HARDCORE, אך צריכה להיות ליבה כזו, שפעילה ומניעה את הגילדה

ZUL, הבורות אותה אתה מתאר, היא זו שהקימה את כל מערך הקהילות באתר, שנחשב היום לפורום הגיימרים הגדול בישראל.

אני לא צריך לשחק במשחק או לדבר בסלנג שלו. אני גיימר מזה 16 שנה, ויודע להבין פחות או יותר (....) מהי חלוקת הז'אנרים במשחקים, מה המטרות וכדו'.. תן לי קצת קרדיט

מספיק שאני חי סביב אנשים שמדברים את זה כל היום על מנת להבין פחות או יותר לאיפה צריך לדחוף את הקהילה ומנהלי הקהילות, כדי שמשם היא תתחיל לנוע בעצמה.

בשורה התחתונה - אם תרצו אין זו אגדה, למרות שאם אפשר בסוכות לא באירוע פרטי - נעשה און ליין. אם אי אפשר בסוכות, נעשה שבוע לאחר מכן, אי אפשר שבוע לאחר מכן? שבוע שלאחריו וכן הלאה..

כל עוד יש לנו מטרה שהיא להרים גילדה איכותית ורצינית, ששחקנים איכותיים ירצו להצטרף אליה ולגדול בה - השגנו את שלנו. הריידים זה הנישנושים.
    ניצן דיקשטיין
    מנהל אתר Vgames בדימוס (06-11), אתר Gamer בדימוס (05-06), אתר 3Dv בדימוס (03-05) ואתר Game-Freak בדימוס וכיום (02-03).
    מנהל מועדון הגיימרים והספורט האלקטרוני Game-Freak
    יו"ר העמותה לגיימינג תחרותי בישראל (ההתאחדות לספורט אלקטרוני בישראל), הנציגה של הפדרציה העולמית לספורט אלקטרוני (IeSF) בישראל.

כתובת: http://www.Game-Freak.co.il
    מייל: [email protected]
    טלפון: 077-5450607
    מי שלא בא לא קיים!

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    כוכב הלכת ארץ
    שכולם מייד יפסיקו לרדת על טימי, האיש והאגדה

ובכל מקרה, הצטרפתי לגילדה, ואני חייב לומר שחוץ מהרבה ברברת בצ'ט לא ראיתי עד עכשיו שיתוף או עזרה לחדשים. אני באופן אישי אשמח לראות כמה שיותר אנשים נהנים, ולא בהכרח את ה-20 שכבר הגיעו לדרגה 70 מתמקדים ביעד אחד ספציפי.

בניית גילדה טובה, כמו בניית כל קהילה טובה, מצריכה תשומת לב בעיקר לחברים החלשים יותר בתוכה.

ואם כבר מדברים - מתי יהיה לוח שנה מאורגן שבו אפשר לראות אירועים ו-Boost Nights של הקהילה?

הצטרף בתאריך
    26.07.2007
    לא מסכים...
    אני דווקא רואה שעושים בוסטים ועוזרים אחד לשני.

הצטרף בתאריך
    13.04.2007
    אוקיי לגביי הבוסטים זה שטויות כי אני כבר קיבלתי המון בוסטים יש אחלה חברה!!.

אבל יש לי בעיה אם זה שנעשה ריידים בבית או במשרד אחד... למה כולם צריכים לנוסע לפ"ת כדי לעשות כולה grull? בשביל לדבר יש את הוונט ויש כמובן את הצ'ט במשחק... גם עומד לצאת צ'ט קולי במשחק ככה שאז אפילו לא נצטרך את הוונט...
    אבל בכל מקרה לפי דעתי זה ממש מיותר וגם הרבה אנשים לא יוכלו להגיע... ואם אתם עומדים לעשות דבר דומה על כל רייד זה בכלל יהיה מטומטם...
    עוד דבר timmy אני נותן לך קרדיט (אני רואה את הקהילות המצויינות שיש לך פה...) אבל זה ממש לא ראיילי בשביל גילדה חדשה להגיע עד סוכות לgrull... מילא היינו גלידה וותיקה...

בכל מקרה בואו נפוצץ את קארא עכשיו! (אני רק 16 עכשיו אבל אני סומך על החברה של לבל 70)
    משחק: World Of Warcraft/C&C3/Guild
    Wars/Oblivion/Halo Combat Evolved/Rise Of Nations
    Lord Of The Rings Battle Of Middle Earth/Call Of Duty
    Dibalo 2/Warcraft 3/Starcraft/Commandos 3
    Total Annihilation/UT ועוד כמה..

הצטרף בתאריך
    26.07.2007
    אני חושב שזה יכול להיות ממש כיף להתאסף כולם ולהכיר.
    ואם לא נצליח להגיע לGRULL, פשוט נלך ונעלה באש איזה עיר של אליינס

הצטרף בתאריך
    05.07.2007
    נכתב במקור על ידי CitizenD
    שכולם מייד יפסיקו לרדת על טימי, האיש והאגדה

ובכל מקרה, הצטרפתי לגילדה, ואני חייב לומר שחוץ מהרבה ברברת בצ'ט לא ראיתי עד עכשיו שיתוף או עזרה לחדשים. אני באופן אישי אשמח לראות כמה שיותר אנשים נהנים, ולא בהכרח את ה-20 שכבר הגיעו לדרגה 70 מתמקדים ביעד אחד ספציפי.

בניית גילדה טובה, כמו בניית כל קהילה טובה, מצריכה תשומת לב בעיקר לחברים החלשים יותר בתוכה.

ואם כבר מדברים - מתי יהיה לוח שנה מאורגן שבו אפשר לראות אירועים ו-Boost Nights של הקהילה?
    אם אתה צריך עזרה ספציפית, אתה מוזמן לבקש מהשחקנים בגילד צאט או פשוט לבקש בפורום הגילדה (יש נושא מסודר) וידאגו לך.

אי אפשר שכל השחקנים ברמה 70 יעשו בוסטים כל היום (למרות שאני יודע בוודאות שיש כל הזמן בוסטים בגילדה) כי גם הם צריכים להתכונן לריידים.

הגילדה היא לא hardcore guild, אנשים משחקים בה בזמן שמתאים להם, גם הדמויות ברמה גבוהה וגם הדמויות ברמה נמוכה יותר.

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    כוכב הלכת ארץ
    סבבה לכולם

הצטרף בתאריך
    16.09.2007
    עיר
    נהריה
    אני חושש שאני עובר מחר :I
    השחקן שלי:
    http://eu.wowarmory.com/character-sh...lade&n=Kholain

הרבה EXP בssc 6/6 tk 3/4 אני חושב שיש לי מה לתרום לקהילה הישראלית
    בHORDE

הצטרף בתאריך
    20.06.2007
    אוקי, אז ככה :
    יש לי שחקן Hunter רמה 70 בשרת AQ ואני פשוט מת, מת לעבור לשרת שלכם של הגילדה ולהיות בגילדה שלכם, אבל אני משלם מכספי ואני בן 15, אז זה יקר לי.
    אני MM hunter, ואתם יכולים להסתכל ב-armory כדי לבדוק את ה-gear שלי, ואני מאוד אשמח והודה לכם אם אתם תוכלו לשלם לי על ההעברה (אני אעבור את תגידו שאתם מסכימים לשלם ^^).
    פשוט תשלחו לי הודעה פרטית אם אפשר או לא - והמנהלים, אני מצטער על כל החפירות /=
    תודה מראש, רן ^^

הרשמה