תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    שלום,

שמי ניצן, אני מנהל את אתר המשחקים Vgames.

היום הובא לתשומת ליבי שאין לקהילת BF אף שרת RANK באוויר.

אמורים להיות ל-Vgames שני שרתי RANK באוויר בכל רגע נתון, אחד על המחשב שאורן תרם לקהילה ו-Vgames מאחסנת בחווה שלה, ואחד שרץ על שרתי Vgames החדשים לצורך השגת הפינגים הטובים ביותר.

לאחרונה נפל השרת של אורן, לאחר שהתקבלה במחלקת האביוז תלונה על התקפה שנעשית מהמחשב, ולאחר בדיקות מצאנו פירצה לשרת. ייתכן כי אותה פירצה גרמה לנפילות התכופות של השרת, וכן ללאגים שתקפו את השרת.

באופן עקרוני הנהלים מחייבים התקנה מחדש של השרתים לצורך מחיקת כל זכר ו/או נתיב של פירצה, ורק לאחר מכן - הכנסתם לחווה. אגב, בין אם מדובר על Smile או על נטויז'ן, בזק בין לאומי וכדו' - אלו אותם נהלים.

עקב המצב הבהול, נבדוק מחר את השרת וננסה לנקות כמה שיותר פירצות - ללא צורך בהתקנה מחודשת, במטרה להרים אותו לאוויר כמה שיותר מהר, אפילו מחר אם יהיה אפשרי.

בנושא התחרות שנפתחה עם הפוסטרים. פתחנו את התחרות היום מבלי להיות מודעים למצב הקהילה, ולאחר שקיבלנו משהו כמו 50 פוסטרים באירוע האחרון שקיימנו בדיזנגוף. התחרות נעצרה, ומייד לאחר פתיחת השרת, נמשיך אותה.

עמוס ו/או אורי ידאגו לעדכן כשהשרת יחזור.

תודה וגמר חתימה טובה,
    ניצן.
    ניצן דיקשטיין
    מנהל אתר Vgames בדימוס (06-11), אתר Gamer בדימוס (05-06), אתר 3Dv בדימוס (03-05) ואתר Game-Freak בדימוס וכיום (02-03).
    מנהל מועדון הגיימרים והספורט האלקטרוני Game-Freak
    יו"ר העמותה לגיימינג תחרותי בישראל (ההתאחדות לספורט אלקטרוני בישראל), הנציגה של הפדרציה העולמית לספורט אלקטרוני (IeSF) בישראל.

כתובת: http://www.Game-Freak.co.il
    מייל: [email protected]
    טלפון: 077-5450607
    מי שלא בא לא קיים!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.08.2007
    עיר
    ראשון
    נו במת
    ומה אחר כך ? שוב יהיה בעיות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    נדאג להגן על השרת, למרות שתמיד אפשר לפרוץ שרתים, גם המאובטחים ביותר. במידה ונגלה פריצה, כמובן שנסגור.

מעבר לכך - אין מה לעשות עד להתקנה מלאה של השרת, למרות שסביר להניח שלא יהיו בעיות כאלה בעתיד.
    ניצן דיקשטיין
    מנהל אתר Vgames בדימוס (06-11), אתר Gamer בדימוס (05-06), אתר 3Dv בדימוס (03-05) ואתר Game-Freak בדימוס וכיום (02-03).
    מנהל מועדון הגיימרים והספורט האלקטרוני Game-Freak
    יו"ר העמותה לגיימינג תחרותי בישראל (ההתאחדות לספורט אלקטרוני בישראל), הנציגה של הפדרציה העולמית לספורט אלקטרוני (IeSF) בישראל.

כתובת: http://www.Game-Freak.co.il
    מייל: [email protected]
    טלפון: 077-5450607
    מי שלא בא לא קיים!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    עיר
    רמת השרון
    נכתב במקור על ידי timmy
    נדאג להגן על השרת, למרות שתמיד אפשר לפרוץ שרתים, גם המאובטחים ביותר. במידה ונגלה פריצה, כמובן שנסגור.

מעבר לכך - אין מה לעשות עד להתקנה מלאה של השרת, למרות שסביר להניח שלא יהיו בעיות כאלה בעתיד.
    וזה יהיה בעוד חצי שנה פלוס כי כולם כבר אין להם זין לשטויות שלכם
    אז תעשו טובה ואל תבטיחו הבטחות לפני שאתם מודעים סופית לכל הבעיות שלכם
    מודשניק
    /]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.01.2007
    נכתב במקור על ידי idotzur2
    וזה יהיה בעוד חצי שנה פלוס כי כולם כבר אין להם זין לשטויות שלכם
    אז תעשו טובה ואל תבטיחו הבטחות לפני שאתם מודעים סופית לכל הבעיות שלכם
    תגיד לי, אתה מטומטם?!
    אתה לא יודע לקרוא? לא הבנת מה הוא אמר?

ובקשר להודעה של timmy,

מצויין! כל הכבוד, ושוב, תודה רבה. אני רק חולק על משהו אחד שאמרת: בעיות תקיעות (There is a problem with your connection)... לפי דעתי זה קרה בגלל השילוב של מערכת הפעלה ב64 סיביות, BF2SERVER ב64 וPUNKBUSTER ב64 אבל שלא היה מותקן כמו שצריך. נו טוב... נקווה שזה גם יפתור את הבעיה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    ת"א
    תודה
    נקווה שהשרת יחזור מהר!

בחסות: DC shoes,giant bicycles
    טהזרו לי יס לי שגיהות קתיב lol
    תן חיוך קולה הרגו אותך.)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.02.2007
    עיר
    תל אביב
    מנהלי ויגיימס קבלו עצה

תמהרו עם השרת כי לדעתי כמות ההודעות שיש בזמן האחרון בפורום באטלפיד משתווה לכמות ההודעות בפורם גיימריות XD

עורב צנחנים
    מרץ 08 עד מתי!

משהו קטן בשביל מישהו שאני לא סובל BLACK V או משהו כזה
    כי הוא טמבל שבוכה על חתימות כאלה
    שתף ב-Google+

הרשמה