תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    שלטון בנג'מין צבע את השיער,כך זה ניראה:
    אכן תמונות קשות XD

לקראת אנפורגיבן יצאה באתר הרשמי מהדורת "3 שאלות", ששם שאלו מי ינצח בקרב על אליפות ה-wwe, אליפות ה-ecw ובקרב בין טייקר ומארק הנרי הם מהמרים על אורטון פאנק וטייקר (בחודשים האחרונים הם צדקו 2 מתוך 3).

באנפורגיבן ככל הנראה המאין איבנט בין ג'ון סינה לרנדי אורטון ייגמר בפסילה על מנת להמשיך את הפיוד.

יש שמועות חזקות מאוד שבסייבר סנדיי יהיה רנדי אורטון נגד ג'ון סינה ויהיו סטיפולציות לבחירת הצופים - לאמבר ג'ק , הל אין אה סל וכלוב.

מיסטר קנדי היה בבאקסטייג' בראו האחרון למרות שהושעה.

קאלי ישמור על האליפות באנפורגיבן - אין סיכוי שריי מיסטריו ינצח כי הוא לא כשיר ווינס לא רוצה שבטיסטה יחזיק בחגורה.

מתוכנן פיוד ממושך של K&L נגד מורדוך וקייד - מורדוך וקייד ישמרו הלילה על האליפויות.

עוד על קנדי - מתוכנן סטורילייין שקנדי בסופו של דבר יהיה הבן של מקמהן למרות ההשעייה.

זה אושר על ידי פרסומות בארה"ב - המאין איבנט של נו מרסי יהיה שוב רנדי אורטון נגד ג'ון סינה - לא אמרו מי יבוא לשם כאלוף.

המצב של קינג בוקר לא ברור בWWE לאחר שיש פרסומים שהוא רוצה להשתחרר מהחוזה שלו בעקבות ההשעיה

הרייטינג של סמאקדאון האחרון הוא 2.7 .

כל השמועות בימים האחרונים לא נכונות - ריק פלייר לא פרש ולא שוחרר והוא בWWE כרגיל

הלילה באונפורגיון יופיע האלק הוגאן לדבר קצת אל הנזק שקרה לבן שלו מי שלא יודע הוא עבר תאונת דרכים

שבוע טוב לכולם
    -יש ידיעה שיקרית-
    תגובות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.06.2007
    עיר
    רמת גן
    תודה על החדשות.
    הידיעה השקרית היא נראה לי על ריק פלייר

קרדיט למיקי על החתימה המדהימה הזאת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    שלטון בנג'מין נראה מזעזע.

פסילה זה באסה. לא אוהב פסילות.

סייבר סנדי אירוע אדיר וכל כך נכון... מקוהו שבאמת יהי כך כי הם יודעים לתת פיטט וצריך שמשהו יעשה את זה מעניין.

הא היה כי זה היה בגרין ביי כנראה.

די ברור שקאלי ישמור.

K&L טובים, חבל שהם לא זוכים... אני רוצה לראות אותם על מסך הטלויזיה שלי.

הם מתקנים את זה... חבל על סטרוליין לא רע.

אם הקרב הלילה יגמר בפסילה אני חושב שרנדי יכח בנו מרסי או שהוא ינצח בפסילה הזאת לפי הפוסטר. מקווה שהיה קרב מיוחד.

קינג בוקר טוב, גימיקם טיפשים!

מסכן הוגאן שבנו יהיה בריא.

תודה על החדשות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    בטיסטה אלוף העולם שוב!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    החדשה השיקרית היא אל האלק הוגאן
    שתף ב-Google+