תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 15 מ 15
    הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    במשך החופשה השגתי כסף מעבודות, חשבתי לקנות Xbox 360 אבל בסוף
    התחרטתי מסיבות שונות והבנתי שמחשב איכותי טוב יותר מכל קונסולה.
    אני רוצה לשדרג את המחשב לרמה גבוה שאוכל לשחק בויסטה, כרטיס מסך אני אקנה עוד
    חצי שנה שיצא סדרה 9 של Geforce בשביל שיתמוך ב-DirectX 10,
    אבל אני רוצה לשפר את הלוח M, המעבד ולהוסיף זכרון.
    התקציב שלי הוא 3300 ש"ח, אני רוצה מעבד ולוח אם ממש איכותיים וברמה גבוה שאוכל לשחק איתם בעתיד במשחקים כמו Crysis שיעבדו בצורה אדירה.
    אז המלצות?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    אז בסוף לא קונה 360, הא? X:
    מה המפרט הנוכחי?
    ב3.3K אפשר לקנות מחשב חדש, אבל זו החלטה שלך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    זאת תיהיה בעיה בגלל שאם אתה רוצה משהו חייתי כמוני אז כדאי לך לחכות אני קבעתי לעצמי תאריך מדויק כי אני ספרתי בדקתי ועוד מלא דברים חישבתי שייצא לי מחשב פצצתי עכשיו נתחיל מזה שסדרת 9 של NVIDIA עם הכרטיס הכי חזק שלה יעלה 2855.5 בערך(כן אני ספרתי שקל שקל ) אז תאסוף עוד קצת ובקשר ללוח אם אז אני מציע לך לחכות גם איתו ולתת לכסף להמשיך לזרום לכיסים שלך עם עוד כמה עבודות בגלל שמחשב טוב באמת טוב יותר מכל קונסולה ואני שמח שעברת לפה(אני זוכר אותך מפורום גאדג'טים) נראה לי שהכרטיסים הבאים יעמדו על טכנולוגית DDR3 שזה משהו שהיום עולה יקר מאוד אם אתה רוצה לדעת אז אני מראה לך עכשיו את המפרט שאני רציתי לקנות אבל אני החלטתי לחכות בגלל כרטיס המסך...
    כדאי לך לקנות NVIDIA אני הכי בוטח בהם שזה מגיע לביצועים.

OK אז ככה:

nVIDIA GeForce 8800GTX 768MB PCIe Leadtek-2986 NIS
    DDR2 2048MB 800MHZ CL5 Corsair-480 NIS
    WD3200KS Western Digital-389 NIS
    CORSAIR CMPSU-520HXEU-645 NIS
    GIGABYTE GA-P35-DS3-649 NIS
    Core 2 Extreme Quad Q6600 Box Intel-1520 NIS
    Arctic Cooling Freezer Pro 7-129
    Gigabyte Poseidon-399 NIS

NIS=שקלים חדשים.

כמה שזה נראה יקר זה יהיה מצוין אז אני לא מתקמצן.
    דרך אגב עם המפרט הזה החלטתי לחכות לכבוד הכרטיסים החדשים של NVIDIA שהולכים לתמוך בDIRECTX 10 בצורה מלאה וגם בעוצמה מלאה ויעלו כמו הGTX וזה אומר יותר ביצועים וכמות שווה של כסף ואם גם זה לא שכנע אותך לחכות אז תדע לך שלוח אם שתומך ב-DDR3 בצורה מלאה יעלה 1300 שקל שזה אומר כמו שני לוחות אם אז אני מחכה בדיוק לינואר(ראש השנה הנוצרי)
    שבו יצאו כל המוצרים החדשים וזה זמן מצוין לקנות את המפרט.
    אנימ מציע לך לעשות את אותו הדבר כי אם אתה רוצה נגיד לשחק בקרייסיס כמו שאתה רואה בסירטונים אז קודם כל תצטרך לחכה עד שהוא ייצא כדי לראות את הדרישות המקסימליות שלו,אבל אם אתה רוצה בכל מקרה לקנות בתקציב שיש לך עכשיו אז:GIGABYTE GA-P35-DS3-649 זה לוח האם,GeForce 8800 GTS 320 MB בתקציב שלך אבל אני מציע לך לחכות כי החגים יבואו ואיתם הדמי כיס או הכסף כמתנות מההורים וככה תאסוף עוד כסף ותוכל להרשות לעצמך את הכרטיסים החדשים והחזקים. בהצלחה,אני מקווה שתקשיב לעצתי .

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.12.2006
    עיר
    עמיקם\יוקנעם
    ice,אמרו לך פעם שאתה חופר?
    הבן אדם מבקש מפרט אתה מתחיל להרצות לו על כרטיס גרפי מסדרה 9?
    אפילו מפרט לא בנית בשבילו :\

אני GM במשחק הישראלי Moondo רוצים להצטרף לכיף?
    www.Moondo
    .com
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    תודה על ההסבר, ואולי באמת יש אפשרות שאני אקנה מחשב חדש ואתן את הנוכחי לאח שלי,
    יש לו אחד ממש גרוע
    אני באמת מעדיף לחכות לטכנולוגיה של ה-DDR 3, אז אני כבר אחכה לינואר למעבד ולוח אם
    שיתאימו לו, וכמובן גם RAM.
    הכרטיס מסך אני בטוח לא קונה עכשיו כי כל הרעיון שלי הוא שהמחשב יעבוד על DirectX 10
    ועל הויסטה.
    אני אחסוך עוד כסף מחגים וימי הולדת...

בקשר ל-Kentaro:
    אני רציתי שיסבירו לי גם קצת על מפרט למחשב ברמה, כי אני רוצה מחשב ברמה גבוה
    שיעבוד על ויסטה ו-DirectX 10, והוא כן נתן מפרט למחשב כזה .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    לחכות לסדרה חדשה עם תקציב כזה? לא.
    קח משהו יותר טוב מהקודם, אבל בלי להגזים.
    לדוגמא,
    X1950PRO
    AMD 4600+
    2GB RAM
    250GB WD
    Trinity
    Liberty 400W

אפשר לשדרג בחלקים מסוימים, אבל בעיקרון זה מעולה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    BIA אתה בונה לכולם מפרט וזה טוב אבל הבנאדם רוצה לשחק קרייסיס אז צריך משהו חדש יותר וחזק צריך משהו מפלצתי חוץ מזה אני לא יודע אם אתה יודע בינואר יוצאים כל החלקים החדשים עכשיו הדור השני של הכרטיסים שייתמכו בDIRECTX 10 יעלו כבר פחות או במחיר שווה לזה כי תמיד הכרטיסים הראשונים שתומכים בטכנולוגיה הם הכי יקרים.

היום DDR3 יקר מאוד ושייצאו החלקים שיצטרכו תמיכה ב-DDR3 אז המחירים יוזלו ואז הבנאדם יוכל לקנות לעצמו משהו חזק במחיר נורמלי...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי Ic+E
    BIA אתה בונה לכולם מפרט וזה טוב אבל הבנאדם רוצה לשחק קרייסיס אז צריך משהו חדש יותר וחזק צריך משהו מפלצתי חוץ מזה אני לא יודע אם אתה יודע בינואר יוצאים כל החלקים החדשים עכשיו הדור השני של הכרטיסים שייתמכו בDIRECTX 10 יעלו כבר פחות או במחיר שווה לזה כי תמיד הכרטיסים הראשונים הם הכי יקרים וחוץ מזה כמה שאני חופר לפחות אני עוזר אתה לא עזרת לו...

היום DDR3 יקר מאוד ושייצאו החלקים שיצטרכו תמיכה ב-DDR3 אז המחירים יוזלו ואז הבנאדם יוכל לקנות לעצמו משהו חזק במחיר נורמלי...
    לא רק בPREVIEW של IGM שלנו צוחקים על זה - המשחק ירוץ על מחשבים בני שלוש שנים, אז די להחשיב את קרייסיס 'המלך של הדרישות' - זה גבוה, אבל הוא יוכל לשחק טוב.
    ואני לא עזרתי לו? אם הוא רוצה לחסוך, שיחסוך...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    אני לא התכוונתי רק לקרייסיס התכוונתי גם לFAR CRY 2 והשוטרים האחרים אול גם ASSASINS CREED וSPLINTER CELL CONVICTION או אולי מה אומר על המשחקים שדורשים מחשב חזק כמו DIRT או אולי RAINBOW SIX VEGAS או אולי STALKER CLEAR SKY והרשימה עוד יכולה להמשיך ולהמשיך בגלל אני מציע לו לחכות שייצאו הדברים החדשים שיעלו במחיר סביר וכוח אדירה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    ואז הוא יצטרך לחסוך. אז כמו שאמרתי... החלטה של חן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    אני אישית הייתי מעדיף לחסוך בשביל לקבל את הביצועים הטובים ביותר וגם שזה ישאר מבחינת כוח להרבה זמן בגלל שנגיד את צודק המפרט שבנית יעבוד על קרייסיס אבל מה עם FAR CRY 2 וכל המשחקים שכתבתי בהודעה הקודמת שלי.

ובכלל אם יוזילו את זה אז למה לא? עדיף להיות סבלני ולהתאמץ יותר ולקבל את הטוב ביותר מאשר לוותר ולקחת משהו שאתה תהנה ממנו פחות זמן ופחות ביצועים.

אבל כמובן ההחלטה של ZAKK כי בכל מקרה הוא קונה את המחשב ולא אני .

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    אני לא רוצה לשדרג קצת ולהתאכזב עוד חודשיים, אני אתחיל למכור משחקי
    PS2 ישנים ומיותרים שלי (אל תדאגו יש רק 20+) ואחסוך כסף בשביל שאני אוכל לשדרג
    הכל לדור הבא, כולל DirectX 10 ותומכי ה-DDR 3, וכמובן שאני אעביר לויסטה,
    זה יהיה שידרוג משמעותי ויעיל ויחזיק לי לזמן די רב.
    אני יודע שכזה דבר דורש תקציב של 6500-7000 ש"ח אז יאללה לעבודה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    אני שמח שהקשבת לי גם אני עושה את אותו הדבר(אספתי 4500 שקל) וגם אני אוסף את אותה כמות הכסף.רק אני לא מוכר משחקי PS2(יש לי 2 מכשירים כי אחד בשביל אח שלי) אני אוסף מחגים יום הולדת וכל מיני עבודות שאני יעשה(אני הולך להזיע בכמויות ) בהצלחה באסיפת הכסף.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.07.2007
    waa ya tahun
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    טחון מי שברא אותך נמאסת אם אני מציע לו לקנות משהו חזק שגם אני הולך לקנות זה לא אומר שאני טחון אם אתה גר ברחובות וקונה מחשב ב-20 שקל זה לא אומר שעכשיו כולם טחונים...

שתף ב-Google+

הרשמה