תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 118
    הצטרף בתאריך
    11.08.2007
    מישהו פה חוץ ממני מתכנן לקנות את GH3 לWII?

לדעת אם יהיה עם מי לשחק :/

חוץ מזה מישהו פה משחק בGH2?
    החתול והאגדה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    הרצליה
    אם אני אקנה את GH3, אז זה יהיה כנראה לפלייסטיישן 2, כי כבר יש לי גיטרה. חבל סתם להוציא עוד כסף שאין לי.
    ---------
    דניאל מאיר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.08.2007
    נכתב במקור על ידי No Kidding
    אם אני אקנה את GH3, אז זה יהיה כנראה לפלייסטיישן 2, כי כבר יש לי גיטרה. חבל סתם להוציא עוד כסף שאין לי.
    בגירסא של הWII יש רשת , גם לי יש לPS2 אבל אני קונה לWII , כל הקטע בGH3 זה הרשת
    החתול והאגדה!
    שתף ב-Google+

לא.
    כל הקטע של GH3 היא האפשרות להוריד שירים חדשים.

אני עדיין שוקל לעשות pre order לwii אבל אני לא יודע.
    אני ממש רוצה קייס מגניב לגיטרה.
    נערך לאחרונה על ידי רונן, עוד לפני שלחצתי על שלח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.07.2007
    לצרוב+FTW EBAY
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אני מתלבט. תלוי במחיר. אבל, יש סיכוי טוב. הבנתי שהוא ממש ממכר.

גם קראתי בעבר שהגיטרות האלה לא ממש עמידות. דעתכם?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    הרצליה
    נכתב במקור על ידי רונן
    אני מתלבט. תלוי במחיר. אבל, יש סיכוי טוב. הבנתי שהוא ממש ממכר.

גם קראתי בעבר שהגיטרות האלה לא ממש עמידות. דעתכם?
    איפה בדיוק קראת את זה? הגיטרות מאוד עמידות, כל עוד אתה לא מטיח אותן בריצפה אחרי השיר.
    אם יש לך חוש קצב, וכסף, אל תחשוב פעמיים. אני קצת חושש מ-GH3, בגלל שהוא לא נעשה על-ידי צוות הפיתוח המקורי, אבל השניים הראשונים היו מצויינים, וזה קונספט שדי קשה להרוס, אז אני מניח שיהיה בסדר. עדיין, Rock Band אוכל אותו בלי מלח. חבל שהוא לא יוצא לווי.

אם אתה עדיין לא בטוח, הנה ביקורת שכתבתי בזמנו על המשחק הראשון.
    ---------
    דניאל מאיר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.04.2007
    אני מתכנן לקנות..
    איך אפשר לשחק את זה ברשת ? אחד נגד השני ?
    איזה שימוש יש בווימוט במשחק ?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    הגיטרה של הWII קצת הזויה כי השלט נכנס לתוכה אז אין לי מושג כמה עמידה היא תהיה.
    גם אל תשכח שעושה את הגיטרה חברה אחרת אם אני לא טועה, אלה אם רד אוקטן עדין עובדים עם אקטיוויז'ן ולרוק באנד חברה אחרת עושה את הכלים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    אני כנראה אקנה. לא בסדר שאין לי GH שאני כזה מכור לStepmania.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    אני לא חושב שאקנה אותו ולא את ROCK BAND... לדעתי זה יותר מדי כסף להוציא על משחק.

בכל מקרה - אני אחכה לביקורות על שניהם לפני שהייתי מחליט.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    נכתב במקור על ידי lidorit3
    אני מתכנן לקנות..
    איך אפשר לשחק את זה ברשת ? אחד נגד השני ?
    איזה שימוש יש בווימוט במשחק ?
    כן, אחד נגד השני גם ברשת. כרגע לא ידוע אם יהיו שירים להורדה לגרסת הווי, אבל כרגע אומרים שלא. זה עלול להשתנות בעתיד, בכל מקרה.
    והווימוט ישמש הרבה דברים. בתור התחלה יהיה שימוש ברמקול הפנימי שיעשה את קולות החריקה כאשר אתה מפספס, וזו תהיה הגרסה היחידה עם זה (כאשר משחקים שני אנשים ניתן גם לדעת מי מהם מזייף ככה). יהיה גם שימוש באלחוטיות של השלט, ובתקווה שזה גם יוריד ממחיר הגיטרה. גם יעשו שימוש בתנועה כאשר אתה משנה את זווית הגיטרה כלפי מעלה (בשביל Whammy, נכון? אני לא מבין גדול בGH). וגם יעשה שימוש ברטט, כמובן.
    בקיצור, הכל חוץ מפוינטר

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    שימוש באלחוטיות של הווימוט?
    לא נראה לי שזה קשור, הווימוט יהיה בתוך תא של הגיטרה לפי מה שהבנתי, ולא מתחבר אליה פיזית... אז זה לא מה שיוריד ממחיר הגיטרה.

אבל תקן אותי אם אני טועה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    נכתב במקור על ידי Laskin
    שימוש באלחוטיות של הווימוט?
    לא נראה לי שזה קשור, הווימוט יהיה בתוך תא של הגיטרה לפי מה שהבנתי, ולא מתחבר אליה פיזית... אז זה לא מה שיוריד ממחיר הגיטרה.

אבל תקן אותי אם אני טועה
    לא, יש לגיטרה חיבור לווימוט בתוך התא הזה. האלחוטיות של הגיטרה תבוצע ע"י הבלוטות' של הווימוט בלבד.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    תודה על התיקון.
    ומגניב!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    no kidding, תודה, אבל מה זה ROCK BAND?

קראתי בפורום ב-IGN ש-ROCK BAND ומריו גלקסי היו המשחקים הכי אהובים עליו בתערוכה האחרונה בגרמניה.

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    הרצליה
    נכתב במקור על ידי רונן
    no kidding, תודה, אבל מה זה ROCK BAND?

קראתי בפורום ב-IGN ש-ROCK BAND ומריו גלקסי היו המשחקים הכי אהובים עליו בתערוכה האחרונה בגרמניה.

רונן.
    הכי אהובים על מי?

בכל אופן, Rock Band הוא משחק מוזיקה מהיוצרים של Guitar Hero (הם עזבו את Activision, ולכן Guitar Hero III מפותח בידי צוות אחר), שתומך לא רק בגיטרה (שתי גיטרות ליתר דיוק - יש גם בס), אלא גם במיקרופון ובשלט דמוי מערכת תופים כדי לדמות להקה שלמה. עד ארבעה אנשים יכולים לשחק ביחד, אופליין או אונליין. בנוסף, רשימת השירים שלו שמה את זו של GHIII בכיס הקטן. אבל כמו שאמרתי, הוא לא יוצא לווי, אז תיאלץ להסתפק בגיטר הירו.
    ---------
    דניאל מאיר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    סורי, פספסתי מילה. מדובר בסתם מישהו בפורומים שם שזכה להיות נוכח בתערוכה.

אז נסתפק בגיטר-הירוז. אולי רוק-בנד הוא יותר טוב/ממכר, אבל גם גיטרה (2 גיטרות?) ותופים? עכשיו, זו נראית לי הוצאה גדולה מדי.

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.08.2007
    נכתב במקור על ידי רונן
    סורי, פספסתי מילה. מדובר בסתם מישהו בפורומים שם שזכה להיות נוכח בתערוכה.

אז נסתפק בגיטר-הירוז. אולי רוק-בנד הוא יותר טוב/ממכר, אבל גם גיטרה (2 גיטרות?) ותופים? עכשיו, זו נראית לי הוצאה גדולה מדי.

רונן.
    ובנוסף מיקרופון

גיטר הירו מספיק , אני מקווה שסוף סוף תהיה קהילה בארץ למשחק
    החתול והאגדה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי רונן
    אולי רוק-בנד הוא יותר טוב/ממכר, אבל גם גיטרה (2 גיטרות?) ותופים? עכשיו, זו נראית לי הוצאה גדולה מדי.
    אין ספק, נינטנדו גאונה.

עזוב את העובדה שניתן לשחק ב-Rock Band רק עם גיטרה אחת ובצורה זאת המשחק מתפקד בדיוק כמו GHIII (רק עם מבחר יותר גדול של שירים), ושהמפתחת היא אותה המפתחת של GHI ו-GHII.

בהתחלה עוד חשבתי ללכת על GHIII, סתם בעקבות אהבה עיוורת לשם של המשחק. אבל קיבינימט, Rock Band הוא מאותם יוצרים, יש מבחר גדול יותר של שירים, יש תמיכה בעוד "כלי נגינה", הגיטרה יותר "משוכללת" - בעלת 10 כפתורים במקום ה-5 של GH (ובתור בונוס אישי היא גם מדמה את ה-Fender שלי), והכי נחמד זה שהמשחק תומך בגיטרה של GHII. כך שלמעשה אם אני קונה את המשחק עם הגיטרה אני כבר יכול להתחיל לשחק עם חבר.

הבעיה היחידה? המשחק יוצא בנובמבר וחבר שלי מגיע מארצות הברית באוקטובר... המכס ישחוט אותי.

זה וש-One נמצא דווקא ב-GHIII... לטובתם כל ... And Justice for All יגיע ל-Rock Band.

טעות שלי, One מופיע גם ב-Rock Band... טוב, זה היה המסמר האחרון בארון הקבורה של GHIII מבחינתי.

נכתב במקור על ידי Poke
    והווימוט ישמש הרבה דברים. בתור התחלה יהיה שימוש ברמקול הפנימי שיעשה את קולות החריקה כאשר אתה מפספס, וזו תהיה הגרסה היחידה עם זה (כאשר משחקים שני אנשים ניתן גם לדעת מי מהם מזייף ככה). יהיה גם שימוש באלחוטיות של השלט, ובתקווה שזה גם יוריד ממחיר הגיטרה. גם יעשו שימוש בתנועה כאשר אתה משנה את זווית הגיטרה כלפי מעלה (בשביל Whammy, נכון? אני לא מבין גדול בGH). וגם יעשה שימוש ברטט, כמובן.
    בקיצור, הכל חוץ מפוינטר
    מי יצליח לשמוע חריקה דרך הרמקול המזוויע של ה-Wii-mote בזמן ש-Welcome to the Jungle מתנגן ברקע? וממתי גיטרה חשמלית רוטטת?

לא נראה שהמחיר ירד אפילו בסנט, מחיר המשחק + גיטרה בגרסת ה-Wii הוא $10 פחות מהמחיר לקונסולות הדור הבא האחרות, כרגיל, וזהה למחיר המשחק + גיטרה ל-PS2. אם כבר אתה משלם את אותו המחיר, עדיף בקר ייעודי מאשר קליפה, לא?
    שתף ב-Google+

הרשמה