תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 16 מ 16
    אני הולך לרכוש לי PS3 בימים הקרובים ואיתו גם טלוויזית LCD. לפי מיטב הבנתי על-מנת לנצל את מירב הפוטנציאל מה-PS3 צריך כמובן כבל ממיר HDMI (שאותו ניתן לרכוש בכל חנות חשמל) וטלוויזיה התומכת באותות שידור 720p High Definition לפחות! מה לעזאזל זה אומר? כיצד אני בוחר טלוויזיה שתתאים לעבודה... איזה מפרט טכני אני זקוק לטלוויזיה שתשרת אותי נאמנה?
    תשובות יתקבלו בהערכה רבה
    (רק אל תגידו לי שצריך טלוויזה התומכת ב- Full HD, כי הם יקרות נורא! ועוד דבר מה זה אומר טלוויזית HD האם היא תומכת בכל תצורות השידור?!)
    שוב תשובות יתקבלו בהערכה

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    עיר
    גבעת שמואל
    נכתב במקור על ידי איתי גולן
    אני הולך לרכוש לי PS3 בימים הקרובים ואיתו גם טלוויזית LCD. לפי מיטב הבנתי על-מנת לנצל את מירב הפוטנציאל מה-PS3 צריך כמובן כבל ממיר HDMI (שאותו ניתן לרכוש בכל חנות חשמל) וטלוויזיה התומכת באותות שידור 720p High Definition לפחות! מה לעזאזל זה אומר? כיצד אני בוחר טלוויזיה שתתאים לעבודה... איזה מפרט טכני אני זקוק לטלוויזיה שתשרת אותי נאמנה?
    תשובות יתקבלו בהערכה רבה
    (רק אל תגידו לי שצריך טלוויזה התומכת ב- Full HD, כי הם יקרות נורא! ועוד דבר מה זה אומר טלוויזית HD האם היא תומכת בל תצורות השידור?!)
    שוב תשובות יתקבלו בהערכה
    מה הטווח המחירים שלך לLCD? דווקא LCD FULL HD כבר לא כזה יקר... תגיד את הטווח מחירים ואני ינסה לעזור....
    אין קונסולה אין חיים
    PS3: Ratchetxys
    Wii Number:1742191656357596
    Brawl friend code:2707-1438-7870

אני ביררתי עשרות פעמים מחירים מהזולים ועד היקרים החברות המובילות יותר ועד המובילות פחות FULL HD לא עולה פחות מ10,000 שקל אני מוכן להשקיע גג 6500 אך עדיין על שאר השאלות לא ענית אולי אני בכלל לא זקוק ל FULL HD אני סה"כ צריך טלוויזיה שתנצל את הקונסולה

הצטרף בתאריך
    28.05.2007
    אני סה"כ צריך טלוויזיה שתנצל את הקונסולה
    אם באמת רוצה לנצל את הקונסולה - אין מנוס מלקנות fullHD שזה אומר 1080P .
    וזה יקר...

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    עיר
    גבעת שמואל
    תאמין לי אני שיחקתי הכל סוגי הטלווזיות בפס3 שלי... FULL HD זה הבדל ענק מבערך 1300X720 וכל שאר הרבולוציות...
    אני קניתי LCD 32" FULL HD ב3500 שקל ממש טובה... ראיתי גם בIVORY יש LCD 32 " FULL HD ב2800 שקל... עם חיבור HDMI... אני לא ממש מבין בכל הדברים האלה... אבל הטללוזיה שלי עלתה קצת וגם אין בעיות בזמן תגובה וזה לא "חשוך"... רק עצה תקנה טלווזיה מחברה לא מוכרת... כי כל אחד חכם מספיק כדי להבין שאין הבדל בין PANASONY לחברה אחרת ... זה תלוי בטללוזיה...
    אין קונסולה אין חיים
    PS3: Ratchetxys
    Wii Number:1742191656357596
    Brawl friend code:2707-1438-7870

הצטרף בתאריך
    28.05.2007
    הבעיה שזו באייבורי וכל אלו הם 1080I ולא 1080P
    1080P יקר מאוד - תאמין לי חרשתי לחפש

הצטרף בתאריך
    14.07.2007
    עיר
    כפר סבא
    עם אין לך את התקציב אתה יכול לקנות מקרן שזה לא כל כך טוב אבל מקרן HD בחדר בלי אור יכול להיות נחמד
    95% of people in COD4 use martyrdom. If you're part of the 5% that don't need to die to get a kill, put this in your sig.

אמת מותגים הם שטויות באמת, רק תאמר לי IVORY מה, מי, מו?? ודרך אגב אני מחפש 37!!
    נשמע מעניין מה שאמרת לי

רק FULL HD תנצל לי את הפוטנציאל של הקונסולה!! תהיו בטוחים במה שאתם אומרים כי אני ממש הולך לקנות ולהשקיע אולי עוד כמה אלפי שקלים בשביל הFULL הזה!!!

הצטרף בתאריך
    26.01.2007
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי Sightless
    עם אין לך את התקציב אתה יכול לקנות מקרן שזה לא כל כך טוב אבל מקרן HD בחדר בלי אור יכול להיות נחמד
    אני לא ממליץ על מקרן ללא מסך, על הקיר לא משהו. נורת המקרן נשרפת מהר יותר מאשר טלוויזיה. לא משתלם.
    גיא Series, חבר צוות

הצטרף בתאריך
    14.09.2007
    עיר
    רמת גן
    יש לLG טלויזית LCD 3 אינץ' עם חיבור HDMI, והמנוע החדש הXD. מנוע וידאו מצויין שמונע עיוותים בתמונה וכו'

חברים אני צריך תשובות יותר מהימנות מאלו! נתחיל מזה שאני מעוניין רק בLCD 37! אתם חייבים להסביר לי בפרטנות על המפרטים הטכניים של הטלוויזה על מנת למצות את PS3!

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    חברים אני צריך תשובות יותר מהימנות מאלו! נתחיל מזה שאני מעוניין רק בLCD 37! אתם חייבים להסביר לי בפרטנות על המפרטים הטכניים של הטלוויזה על מנת למצות את PS3!
    אם טווח המחירים שלך הוא 6000 ש"ח אל תשקיע בFull HD. טלוויזית HD Ready עם רזולוציית 720P תספק אותך. השוני בין Full ל Ready לא מורגש בכלל בגדלים של 37 שלא נדבר על 32 וכמות המשחקים שתומכת ברזולוציה הזו עדיין לא גדולה מספיק. אני הייתי משקיע בLCD HD Ready אבל באיכות טובה.

הצטרף בתאריך
    28.05.2007
    רק FULL HD תנצל לי את הפוטנציאל של הקונסולה!! תהיו בטוחים במה שאתם אומרים כי אני ממש הולך לקנות ולהשקיע אולי עוד כמה אלפי שקלים בשביל הFULL הזה!!!
    הקונסולה יכולה לספק סרטי בלוריי ב fullHD ,וגם חלק מהמשחקים כבר בFULLHD .אין ספק שאם אתה חושב קדימה לעתיד עדיף להשקיע עוד קצת עכשיו מאשר להחליף את הטלויזיה עוד 3 שנים...בגודל הזה - אולי כדאי לך לשקול פלזמה- אני לא מבין הרבה בזה,תקרא קצת פה:
    http://www.hometheater.co.il/modules...wtopic&p=26015

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי Hardcore
    אם טווח המחירים שלך הוא 6000 ש"ח אל תשקיע בFull HD. טלוויזית HD Ready עם רזולוציית 720P תספק אותך. השוני בין Full ל Ready לא מורגש בכלל בגדלים של 37 שלא נדבר על 32 וכמות המשחקים שתומכת ברזולוציה הזו עדיין לא גדולה מספיק. אני הייתי משקיע בLCD HD Ready אבל באיכות טובה.
    מחזק את מה ש-Hardcore כתב. בגדלים של מתחת ל-42 אינץ' ההבדל בין Full HD לבין HD Ready הוא כמעט לא מורגש. באופן כללי, רק מ-47 אינץ' ההבדל מתחיל להיות קריטי.

ב-6,000 שקל אתה יכול להשיג טלוויזית HD Ready מצויינת בגודל 32 אינץ' או ממוצעת בגודל 37 אינץ'. הייתי ממליץ דווקא ללכת על איכות ולא על גודל, דהיינו, לקנות 32 של אחת הפירמות המובילות (סוני, טושיבה, סמסונג) ולא 37 של מותג לא ידוע. עוד 1,000-2,000 שקלים ואתה כבר יכול לקנות 37 משובחת.

עוד עצה, קנה קודם את ה-PS3, קח אותו לחנות בה אתה מתכוון לרכוש את הטלויזיה (במידה ואתה מתכוון לרכוש באינטרנט, קח את ה-PS3 לחנות חשמל אמינה עם הרבה מכשירים בתצוגה), חבר בעיניים לטלוויזיות לגביהן אתה מתלבט ותחליט רק אחרי שתראה את ההבדלים בעייניים. טלוויזיות שונות כוללות טכנולוגיות שונות, ומה שטוב למישהו אחד לא בהכרח טוב למישהו אחר.

הצטרף בתאריך
    28.01.2007
    עיר
    אשדוד
    נחמד...זה נותן לי חשק לקנות טלויזיה חדשה..אני גם שוקל לקנות חדשה..

הרשמה