תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    עיר
    תל-אביב
    היי אני באמצע פרק 3 בתוך הספינה האווירית הזאת או איך שלא תקראו לזה אחרי שיש את הדרקון הכחול ששומרים בו איפה שהמדרגות כשאני עובר לחצי השני של הספינה אני מוריד שם את הגשר האדום וצריך לעבור לצד השני.
    איך אני עובר לצד השני הקפיצה של ריו לא מספיק ארוכה בבקשה עזרו לי
    עריכה:עברתי את זה הגעתי לדרקון הכחול השני ואז יש סולם הוא מטפס עליו לבד ובסוף הסולם יש מכסה של ביוב שהוא צריך לפתוח אך הוא נעול ואז הוא יורד אוטומתית. יש למישהו מושג איפה משיגים את המפתח למכסה ביוב?

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    נכתב במקור על ידי ratchet456
    היי אני באמצע פרק 3 בתוך הספינה האווירית הזאת או איך שלא תקראו לזה אחרי שיש את הדרקון הכחול ששומרים בו איפה שהמדרגות כשאני עובר לחצי השני של הספינה אני מוריד שם את הגשר האדום וצריך לעבור לצד השני.
    איך אני עובר לצד השני הקפיצה של ריו לא מספיק ארוכה בבקשה עזרו לי
    אני זוכר שנתקעתי שם.
    אתה צריך להרוג את החיילים שבאים מהצד השני אם הקשת, ואחרי זה לעלות על הצינור הקטן הזה שנמצא בצד ימין.

הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    עיר
    תל-אביב
    אה וואלה תודה רבה אבל עכשיו נתקעתי עוד פעם.... אחרי שאני קופץ לצינור אני נכנס לצוללת ומה אז???

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    אה וואלה תודה רבה אבל עכשיו נתקעתי עוד פעם.... אחרי שאני קופץ לצינור אני נכנס לצוללת ומה אז???
    עלית על הצינור? אז הגעת לתא הפיקוד.
    אתה נכנס דרך החלון, ודופק מכות לכל המכונות שם, זה יפעיל מעגל חירום שיפתח את כל הדלתות.

הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    עיר
    תל-אביב
    אבל יש שם רק דלת אחת וכשאני פותח אותה זה חוזר אל מאותו מקום שנכנסתי

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    אבל יש שם רק דלת אחת וכשאני פותח אותה זה חוזר אל מאותו מקום שנכנסתי
    אתה כבר בחוץ, איך אתה פותח דלת ויוצא החוצה?

הצטרף בתאריך
    27.12.2006
    עיר
    כרמיאל סיטי
    א. עוברים את המרחק שציינת על ידי קפיצה בצד ימין של הגשר אתה תיתפס על צינור שמוביל מצד אחד לשני (כמו צינור של טפטפות כיבוי)

ב. שוברים את החלונות בצידי חדר המכונות נכנסים שוברים הכול ואז כול הדלתות נפתחות

ג. יש חדר בסוף אולם המגורים שאחריו יש שלב קשה של לחימה אבל מקבלים חיפושית זהב וחיים

ד. בחדר של הבוס שים לב כשאתה עולה על הסולם יש כמו חדרון בצד קפוץ על הקיר כנס ותוריד את המתג שסוגר את הדלת תא.

ה. הבוס סתם מרגיז שמור ממנו מרחק בינוני תעזר הרבה במכות מהירות והתחמקות בגלגול במידה והוא יורה עלייך פשוט תרוץ במעגל!

משחק מהנה דרך אגב סיימתי את הבנלי סורד משחק חביב
    נ.ב מי שרוצה להחליף משחקים או שיפתח ת'רד חדש או שישלח בפרטי

משחקי סוני 3 וסרטי בלו ריי
    אני אומנם מלאך אך איני מראה רחמים

הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי mark184
    א. עוברים את המרחק שציינת על ידי קפיצה בצד ימין של הגשר אתה תיתפס על צינור שמוביל מצד אחד לשני (כמו צינור של טפטפות כיבוי)

ב. שוברים את החלונות בצידי חדר המכונות נכנסים שוברים הכול ואז כול הדלתות נפתחות

ג. יש חדר בסוף אולם המגורים שאחריו יש שלב קשה של לחימה אבל מקבלים חיפושית זהב וחיים

ד. בחדר של הבוס שים לב כשאתה עולה על הסולם יש כמו חדרון בצד קפוץ על הקיר כנס ותוריד את המתג שסוגר את הדלת תא.

ה. הבוס סתם מרגיז שמור ממנו מרחק בינוני תעזר הרבה במכות מהירות והתחמקות בגלגול במידה והוא יורה עלייך פשוט תרוץ במעגל!

משחק מהנה דרך אגב סיימתי את הבנלי סורד משחק חביב
    נ.ב מי שרוצה להחליף משחקים או שיפתח ת'רד חדש או שישלח בפרטי

משחקי סוני 3 וסרטי בלו ריי
    תסתכל על התאריך אחי אם תקרא ת'הודעות שלפניך אתה תראה שכבר עזרו לי עברתי את זה מזמן סתם הקפצת את זה לעמוד הראשי עכשיו...

הרשמה