תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    23.04.2007
    יש לי שאלה למי שיש סטים יראה שמוכרים דבר שקוראים לו אורנג בוק שיש בתוכו את האלף ליף 2 ואפסויד 1 ו2 וטיפ פורטס 2 ופורטל. זה ימכר בארץ בתור חבילה בנפרד לא דרך רכישה דגיטלית למה אבא שלי פוחד לשלם ואם כבר אתם חושבים שהסטים בטוח כי אני יודע שבפעם שפרצו פרצו רק לחשבונות אינטרנט קפה כי אף חברה לא שומרת אתפרטי הלקוחות אצלה!

?ori.: jobnick
    C2199L35 BMTH: ke

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    סקסיטי
    זה ימכר גם בארץ כחבילה פיזית (ויותר יקרה).
    מה שכן עדיין תצטרך להשתמש בסטים בשביל לשחק.
    צמרמורת מכף רגל ועד ראש.
    Gaming rig: AMD Ryzen 5 1600 | Stock Cooling | Corsair Value 8GBX2 2400MHz | Gigabyte AB-350 Gaming 3 | Sapphire Radeon R9 290 | XFX Pro650W | Shpam CRU

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    סטים זאת אחת הקניות הבטוחות....
    בלי שום קשר - לקנות בסופר לא יותר בטוח מאשר באינטרנט, והקופאית עוברת הרבה פחות השגחה מאשר האתרים האלו.

אני קניתי את ביושוק ואורנג' בוקס מסטים ואני מאוד מרוצה.
    אין ממה לפחד.

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    סקסיטי
    נכתב במקור על ידי Laskin
    סטים זאת אחת הקניות הבטוחות....
    בלי שום קשר - לקנות בסופר לא יותר בטוח מאשר באינטרנט, והקופאית עוברת הרבה פחות השגחה מאשר האתרים האלו.

אני קניתי את ביושוק ואורנג' בוקס מסטים ואני מאוד מרוצה.
    אין ממה לפחד.
    חוץ מהעובדה שיגנבו לך את החשבון.

אני הולך לקנות את הORANGEBOX ולחזור לHL2, והפעם לסיים את כל ה3 (+TFT2 ).
    צמרמורת מכף רגל ועד ראש.
    Gaming rig: AMD Ryzen 5 1600 | Stock Cooling | Corsair Value 8GBX2 2400MHz | Gigabyte AB-350 Gaming 3 | Sapphire Radeon R9 290 | XFX Pro650W | Shpam CRU

הצטרף בתאריך
    06.04.2007
    נכתב במקור על ידי ILNest

סיימתי כבר פעמיים את המשחק =]

עכשיו בקשר לסטים:
    הקנייה עצמה בטוחה כל שאר השימוש לא בטוח.
    היום קילוגרים ופריצות מסתובבים חופשי וכול אחד יכול לעשות את זה לכול אחד,
    כמובן שמומלץ לקנות מסטים כי הם זולים ושוב אתה מקבל הכול בחבילה אחת הבעיה היא השימוש במוצר,
    כמה כללי בטיחות:
    1. אל תתחבר עם אנשים דרך הסטים (כלומר דרך ה friends וכו'...) שאתה לא מכיר אותם וראית אותם במציאות.
    2.תבדוק שהאנטי וירוס מעודכן ותמיד עדיף שיהיה יותר מאחד.
    3. הכלל הכי חשוב - תזהר מהישראלים - כולם נוכלים ובסוף ידפקו לך את הסטים =]

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    רעננה
    נכתב במקור על ידי ILNest

שטויות במיץ תפוחים, כל אלה, אבל כל אלה שגנבו להם את החשבון היו ילדים שעבדו עליהם כשהציעו להם לנהל שרתי CS למיניהם. מעבר לעובדה שאין היגיון בלתת סיסמה, בכל מצב שהוא, תאשים את החוצפנים שמעזים בכלל לנסות לעשות עבירות שכאלה, ויש לא מעט ישראלים שעושים את זה.

אני מניח שבעבר ניסו ואף יכול להיות שהצליחו לגנוב חשבונות ע"י תוכנות ריגול למיניהן, אבל בשביל זה סטים מעדכנים מדי שבוע את הפלטפורמה שלהם, ומעבר לכך, למה שבכלל יכנס לך דבר כזה למחשב אם אתה לא מנסה בצורה נואשת לפרוץ משחק של וואלב?

ולדיון - זה ימכר בארץ ב12 לחודש הבא, עם כל ה-5 משחקים, פיסית. אישית, כבר הספקתי לקנות מסטים לפני מספר ימים וכבר היום אני חורש לי על גרסת הבטא של TF2 - שעליה כנראה אפרסם התרשמות ראשונית בקרוב.

הרשמה