תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 29
    הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    במדריך השלם ללוחמה, הפרק האחרון מדבר על מלחמה בעולם המו"ד ומציין שבעולמות בהם רמת הפנטזיה היא בערך כמו זו שמוצגת בספר הבסיס, המלחמה תהיה עניין שונה בהחלט מזו המוכרת משר הטבעות למשל. היא מזכירה יותר מלחמה מודרנית, בגלל מגוון האפשרויות וכוח האש שלא מבוסס רק על כמויות.

מה שהכי מעניין כאן זה היחידות הצבאיות המגניבות עצמן, למשל להק פגסוסים נושאי אלפים קשתים מאגיים, עם כוהן אוחז בשרביט ריפוי פצעים קלים בתור חובש. מה לגבי יחידה צבאית שמונה דרקון רציני אחד, וצוות שלם של משרתים - כמו מטוס וצוות התחזוקה שלו, למעשה.

המציאו יחידות צבאיות מגניבות, לכל תפקיד או מטרה, לכל צבא או גזע או עולם שתרצו. מומלץ לתאר קצת על ההיסטוריה (כיצד הוקמה היחידה? אלו מבצעים מפורסמים עשתה, מיהם מפקדים מהוללים מהעבר?), קצת על אופי הלחימה (איפה עומדת היחידה בהסתכלות רחבה על שדה הקרב? איזה משימות היא אמורה לעשות? באלו כלים היא מצוידת לשם כך?), ואל תשכחו לפרט קצת על הדברים המגניבים בה. המשקיעים מוזמנים להוסיף קצת מכאניקה - מספיק אפילו להגיד שרוב החיילים הם לוחמים 3\כוהנים 3, למשל, כדי לתת תחושה מכאנית לגבי יכולותיה של הקבוצה.

For the Horde!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    המשחק הרציני הראשון שהנחתי היה מערכה צבאית עצומה של קיסרות, כשהייתי בן 10, היה מגניב לאללה... היינו קבוצה של 13 בערך, וכולנו באותה כיתה, ככה שזה מה שעשינו רוב היום.
    היו לנו דרקוצבים בתור נושאות מטוסים עם צוותי פגסוסים בתור מטוסי קרב קלים.
    וטויאנדות בתור סוג של צוללות, מגניב.
    גם הדפסנו סמלים ואותות לדרגה וליחידה לכל שחקן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.06.2007
    נכתב במקור על ידי ננסק

For the Horde!

זה מה שכתוב בחתימה שלי!!! (THE SWITCHING BARS!)
    פעם אחרונה שניסיתי לעשות קמפיין צבאי, שלא הצליח, אני ניסיתי לעשות את זה עמוק, ובסוף כל המערכה הצבאית הפכה לרדודה אחרי כמה מפגשים, כי הצבאות הפכו לרקע יותר מלשדה קרב.

מהה... קמפיין צבאי זה דבר שדורש השקעה, שלא לדבר על חוקים קבועים...
    All that is gold does not glitter,
    Not all those who wander are lost
    ;
    The old that is strong does not wither,
    Deep roots are not reached by the frost.
    From the ashes a fire shall be woken,
    A light from the shadows shall spring;
    Renewed shall be blade that was broken,
    The crownless again shall be king.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    Avarial Elf Air/Ground Squadren

- Six Flight Brethern (2st LVL Fighter Male Elf Avarial(
    - One Ground Commander (3rd LVL Female Elf Avariel Ranger(
    - One Air Commander (4rd LVL Male Elf Avariel cleric(

גזע אלפי האבריאל הינו גזע בעולם המערכה של הForgotten Realms
    הם גזע האלפים הכי פחות נפוץ שנותר בפיירון והם חיים לרוב בצפון מזרח פיירון

יכולות הגזע: (לקוח מRaces of Faerun)

- +4 לזריזות, -2 לקשיחות, +2 לתבונה, +2 לחוכמה
    - Keen Sight +ארבעה נקודות לסקיל הSpot
    - +4 נקודות לסקיל הJump
    - ממוכים עם Rapier, Longsword וBolas וLassos
    - Flight - 50ft, Average
    - Dive Attack

יחידת התקפת האויר והאדמה היחידה של גזע האבריאל בשעת מלחמה הינה המוצע האחרון של האבריאלים כאשר שימוש היתרון הטיבעי של התעופה שלהן כבר לא מהווה כיתרון אסטרטגי
    He comes to smite the crule, the wicked and the stupid
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    אויי...נזכרתי. בין ההרפתקאות הראשונות ששיחקתי, הייתה אחת דיי חובבנית וקלה. עד כדי כך, שהצלחתי לגייס מספיק כסף לקנות צבא אדיר של שכירי חרב אשר יצאו להשמיד דרקון ולקחת את אוצרו. ואחר כך אם אוצרו קניתי עוד שכירי חרב וכך הלאה...צבאי? אני לא בטוח...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    ננסק, אני יכול לכתוב פה בקצרה או בפשטות או לפתח יחידה ממש מושקעת עם רקע ואנשים, השאלה היא למה התכוונת כי עד עכשיו אנשים לא ממש הגיבו ברצינות אלא בכלליות
    כדורגל זה ספורט ללבנים, כדורסל זה ספורט לשחורים.
    גולף זה ספורט לאנשים לבנים שלבושים כמו סרסורים שחורים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    יחידה הכרחית לקרב:
    לפחות 10 ארטיפיקרים עם מגילות טלפורציה מוכנות, אתם יודעים כמה עוזר שלכל היחידה יש נשקים 1+ בוערים ושריונות 2+ בחינם למשך הקרב?
    מחשלי בשר יהיו אפילו יותר שימושיים, יכולת הוספת השתלים הזמנית שלהם הופכת כל חייל למפלצת בלי הרבה מאמץ...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    צפו לחפרנים: יחידה גמדית אשר משתמשת בידע שלה באדמה ואבן כדי לקפוץ על אויביהם במהירות וביעילות. יגיע בסוף השבוע הקרוב ( :
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    אז כן להשקיע במשהו בומבסטי?
    אוקיי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    עיר
    מודיעין
    האהא....
    בדיוק שאני עובד על "פלוגות הלהבה" בשביל המשחק שאני מארח באתר של אורדר אוף דה סטיק...
    אם תמצאו שם את המקצוע יוקרה שבניתי תדעו מה הם.
    הדרקון מת מסיבה לא ידועה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    עיר
    פ"ת
    הצבא השחור והדיי צפויי, מה עם דרויים (אלף אפל) שרוכבים על עכבישים אבל בנשק הסודי שלהם הוא באצם דרקון שחור?????
    מצטער על הנדושות...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    זה לא בעיה לעשות "נשק סודי", כמו שזה לא בעיה לעשות טוויסט מפתיע בספר, החכמה היא להפוך אותו לטוב, זה כמו:
    אתם רואים חבורת אורקים רגילים ולא מאיימים מתקדמת אליכם, ומתכוננים לקרב קל עם אבדות ספורות, אבל פתאום מתוך הפלוגה עולה שטן תהום בעל 19 דרגות מכשף 12 דרגות אשף 5 דרגות לוחם ואוכל לכם את הראש.
    הבנתם?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    התכוונתי שתמיד אפשר לעשות נשק סודי או משהו מפתיע, אבל החכמההיא לעשות אותו טוב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    אורקים רוכבים על גריפונים גדולים אליהם מחוברים תופי מלחמה אדירים. האלפים מנגנים על תופי המלחמה ומשגרים ברקים לעבר יריבהם לפי המקצב.

בכל מקרה,הרפתקאה צבאית יושבת לי מעולה בקמפיין-ואני מתכוון לעשות אחת בקרוב. בנתיים,אני וחבר שלי עובדים על שיטת קרב צבאית.
    ריצ'ארד חביב הקהל- פרקים ראשון, שני , שלישי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    נכתב במקור על ידי rpgeek
    אלפים בברדסים ירוקים מרחפים על גריפונים גדולים אליהם מחוברים תופי מלחמה אדירים. האלפים מנגנים על תופי המלחמה ומשגרים ברקים לעבר יריבהם לפי המקצב.

בכל מקרה,הרפתקאה צבאית יושבת לי מעולה בקמפיין-ואני מתכוון לעשות אחת בקרוב. בנתיים,אני וחבר שלי עובדים על שיטת קרב צבאית.
    תוף הוא לא כלי שמתאים כל כך לאלפים, בטח שלא ברקים, אבל באמת יהיה מאוד מעניין לעשות משהו בסגנון הגריפונים בוורקראפט שלוש, אם מישהו זוכר את הנשמות המתוקות האלו. איכשהו, תמיד שאני חושב על ברק עולה לי לראש גמדים...
    אבל למה לא לקחת יחידות מוורהאמר ולמו"דד(מלשון מו"ד) אותם? או מכל משחק מיניאטורות אחר?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    למען האמת,חשבתי על היחידה הזאת בהקשר אחר ומדובר במקור בגזע בשהמצאתי-ככה שהמעבר למו"ד לא היה הכי חלק-אולי אורקים יעבדו טוב יותר.
    ריצ'ארד חביב הקהל- פרקים ראשון, שני , שלישי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    איזה צירוף מקרים מעניין, ת'רד כזה בדיוק כשאני מפתח משחק שהדמויות הן מועצה של גנרלים ומטרתם למצח קרבות ענק בלי להשתתף בהם (כמובן שלפחות חצי מהמשחק מתעסק בתככים בחצר האצולה, אבל החלק של הקרבות הוא גם די מרכזי). יש לי כבר צבא אחד מוכן, די מגניב שמשתמש באשליות כנשק העיקרי שלו (כוח ההתקפה שלו מסתכם בכמה פלוגות של גלמי ברזל וכמה פלוגות של אשפים וכולם בטוחים שזה צבא ענק). חכו שיהיה לי את המחשב חזרה ושיתפקד ואז אני אפרסם.
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    תפרסם גם את ההרפתקה עצמה, ממש הייתי רוצה לעשות אותה לחברים שלי אם לא אכפת לך
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    עיר
    מודיעין
    נכתב במקור על ידי thog
    איזה צירוף מקרים מעניין, ת'רד כזה בדיוק כשאני מפתח משחק שהדמויות הן מועצה של גנרלים ומטרתם למצח קרבות ענק בלי להשתתף בהם (כמובן שלפחות חצי מהמשחק מתעסק בתככים בחצר האצולה, אבל החלק של הקרבות הוא גם די מרכזי). יש לי כבר צבא אחד מוכן, די מגניב שמשתמש באשליות כנשק העיקרי שלו (כוח ההתקפה שלו מסתכם בכמה פלוגות של גלמי ברזל וכמה פלוגות של אשפים וכולם בטוחים שזה צבא ענק). חכו שיהיה לי את המחשב חזרה ושיתפקד ואז אני אפרסם.

אם אתה עושה משחק של זה באינטרנט תן לי את החוקים ואת המקום בו משחקים, אני כל כך בפנים (בדיוק חשבתי לפתח אותו דבר!)

בכול אופן:

פלוגות הלהבה של טארסיוו (אני מקווה שאף אחד מהמשחק שאני מארך באתר של OOTS לא כאן)

תריסר לוחמי עלית, מצטיינים בקרב פנים אל פנים כאשר הם חמושים בחרבות.
    נשקם ה"סודי" של לוחמי הלהבה הוא שלמעשה כל חברי הפלוגה הם לוחמי אש (יצירה שלי בפורומי OOTS) אשר משתמשים בקדמי אש מפחידים כדי לעשות נזק אזורי גדול ולהחריב לחלוטין אזורים שלמים, הסודיות בנשק הזה מתבטאת בכך שאין ניצולים לספר על מה שקרה.
    כוחותיהם של פלוגות האש מתבטאים בכך שהם מסוגלים להטיל כדורי אש מטווח כמעט אפסי ולספוג נזק מזערי (DEX גבוה לרוב, ולוקחים רק חצי מנזק אש, כדורי אש בקושי משפיעים עליהם גם הם הם נפגעים ישירות.)
    לוחמי הלהבות משמשים לרוב על מנת לפרוץ ביצורים או להגן עליהם, בזכות יכולתם לעשות נזק אזורי יעיל וממוקד בעזרת קסמים פלוגה בודדת יכולה להחזיק מעבר כנגד עשרות ומאות לוחמי אוייב (300 ראיתם? רק עם יותר קסמים מצד הספרטנים), או לחלופין ליצור "מראות" של עצמם שיעזרו להם לשמור (אחד מקסמי המדרגה השניה המפורטים שם שיצרתי, יעיל מאוד).
    הפלוגה לעיתים מונהגת ע"י לוחמי אש מדרגה שישית או שביעית המסוגלים להחריב במו ידיהם פלוגות שלמות של האוייב, ואחד שכזה מספיק על מנת להחזיק מעבר צר בצורה אפקטיבית כנגד עשרות אוייבים.
    חבר ממוצע בפלוגת לוחמי הלהבה של טרסיוו הוא מכשף מדרגה רביעית, לוחם מדרגה שלישית-רביעית ולוחם אש מדרגה ראשונה או שניה. (סה"כ דרגה תשיעית.)
    מנהיג של פלוגת לוחמי האש הוא לרוב מכשף דרגה רביעית, לוחם דרגה שלישית רביעית ולוחם אש מדרגה שישית או שביעית. (סה"כ דרגה ארבע-עשרה.)

טוג-אם אתה עושה את המשחק הזה באינטרנט ואני בפנים, לוחמי הלהבה של טרסיוו מחוץ לתחום! הם שמורים למשחק שאני עושה! (הגיבורים האומללים יאלצו לברוח מהם כאילו אין להם חיים. הם כגרע דרגה שלישית.)
    הדרקון מת מסיבה לא ידועה
    שתף ב-Google+

הרשמה