תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 35
    הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    טוב פיפל, הגיע הזמן לאולטמייט שאו דאון
    שתי חברות משחקי תפקידים מפורסמות ומצוינות שכל אחת השפיעה על עולם תחביב משחקי התפקידים ללא היכר
    אבל מי יותר עדיפה לדעת כל אחד מכם ?

WotC הביאו לנו את D&D 3.0 כמובן, שיטת המשחק הכי פופולרית שקיימת ללא שום עירעור
    וגם את עולמות הקמפיין של WoW, Star Wars, Dragonlance ועוד

ומנגד יש את White Wolf, הלא היא אחראית על World of Darkness:
    Vampire, Werewolf, Mage, Promethian, Exalted

קיצר אתם יותר מעדיפים ?
    He comes to smite the crule, the wicked and the stupid
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    נשגבים שולתתת!!!!!111
    רק בשביל זה אני מעדיף את וויט וולף, אבל חוצמזה אני חושב שיש הרבה טינה נגד המכשפים בגלל מהדורה 4...
    אבל אני כבר חצי שנה לא משחק מו"ד, כי הנשגבים שולתתת!!!1, אז אני משחק הנשגבים...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.07.2007
    אני לא מכיר הרבה ספרי WW,אבל נראה לי שאני מעדיף את הזאב הלבן.לא יודע למה.

מו"ד מרגישה לי שיטה מאוד בסיסית ואני מאוד יצטער לוותר עליה,אבל רק בגלל ההתאמה שלה לכל דבר.הספרים של WW יותר טובים,אבל גם יותר ממוקדים בעולם מסוים,מה שיכול לעצבן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    למעשה, את WOWRPG הוציאה לאור WW.
    WW, כמובן, הרבה יותר טובה.

נכתב במקור על ידי נחל
    ניצחתי אותך בואנגולושפריץ
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    אני חושב שלאט לאט וויזארדס נעשית חברה יותר ויותר מיותרת. כן, בלעדיה אני בספק אם היה מו"ד 3 ואם מישהו מאיתנו היה נכנס למשחקי תפקידים(וזאת לא הזמנה לפתוח על זה דיון), אבל הם נשארים מאחורה: לא רק שהם לא יוצאים מהקוביה(מסגרת, אם תרצו) של מו"ד, הם משפרים אותה אך ורק מהצד המכאני - ובשוק שבו יש עוד אלפי עסקים קטנים שעושים את אותו הדבר, עצוב שהם משקיעים את כל המשאבים שלהם בזה. וויטוולף הם אבן פינה נהדרת בלקיחת משחקי תפקידים צעד אחד קדימה: מעבר לחמש עשרה כוח ועשרים נק"פ. כל ספר ושיטה שלהם מקבלים השקעה רצינית, לכל אחד עומק משלו ופן אחר לגמרי, שמאפשר לך להנות מאותה שיטה באלפי דרכים שונות. אבל מה, אני לא בטוח שלשחק ערפדים שכל הזמן נאבקים בין האני שלהם למפלצת שבתוכם היה מושך אותי לתוך התחום של משחקי תפקידים. שתי החברות נחוצות, במיוחד מכיוון שמו"ד, בסופו של דבר, היא השיטה עליה כולנו גדלנו - פשוט עברנו הלאה, למקום שבו אפשר להרגיש שמקבלים משהו חדש ומושקע יותר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    זה לא זמן טוב לשאול את השאלה הזאת - האקלים הנוכחי בקרב שחקני התפקידים נוטה לרעתה של WOTC. רוב החבר'ה מסתכלים בגישה שלילית על מהדורה 4, וזה הופך את WOTC למכשפה הרעה מהחוף המערבי. בקרב פופולריות, היא בטוח תפסיד ל-WW.
    (וכאשר WW הוציאו מחדש את עולם האפילה, הם היו השנואים ביותר... מחזור החיבה הפכפך הוא).

אור, ההסתכלות של "מו"ד זה למתחילים, מ"ת רציני בא רק אחר כך" היא גישה שקיוויתי שכבר השארנו מאחורינו. אין שום דבר שלילי אינהרנטית במשחק תפקידים ששם דגש על טקטיקה, זה עניין של טעם. ובעניין החדש ומושקע יותר, אני מסכים עוד פחות - WW ממחזרים את עצמם כבר שנים, בזמן שדווקא במו"ד יש כמות אדירה של עולמות מערכה וספרי הרחבה שמאפשרים לך לשחק דברים מופלאים ממש.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    אצלי זה הגיע לתקו. אתם בטח תוהים איך, נכון? טוב גם אם לא אני עומד לספר לכם. פשוט בדקתי את מספר הספרים שיש לי מכל חברה וזה הגיע בדיוק לאותו המספר. אצל וויטוולף ספרי הנשגבים ועולם האפלה (הישן כמובן) ובין כל ההרחבות הביזאריות למו"ד ועולם המערכה של מלחמת הכוכבים (שוב, הישן). ניראה אתכם מתעלים על הבדיקה הזאת.
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    תופתעו לשמוע שאני מעדיף את WOTC, נשגבים זה אכן שולט, אבל המשחק הזה פשוט לא מתאים (בשבילי לפחות) להרפתקאות ארוכות טווח. לעומת זאת מבוכים אני מצליח לשמור כבר מעל שנתיים על רצף משחקים סדיר מאוד, ונהנה מכך מאוד. זה גם לא שלWOTC אין הרקות, tome of battle הינו הברקה גאונית לאין כמוה, ולדעתי ספר ההרחבה הכי שימושי שקיים, השתלים, כפי שהם מובאים בFF וlords of madness, בשילוב עם מחשל בשר/מהות יוצרים את הדמות הכי כיפית שיש לשחק ומציגים מכניקה גאונית.

אבל לסיכום, GURPS כופל את הכל!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    עם כל השנאה שלי אליהם, אני מעדיף את WOTC.
    כן, הם מוציאים את מהדורה 4, כן, הם מתמסחרים, אבל בס"הכ הם עסק שמנסה להרוויח, ובלעדיהם כנראה שאני ויותר מ80 % משחקני המ"ת בימינו לא היו נכנסים בכלל למ"ת.
    אמנם נשגבים שולת!!!!!!11111 אבל אין מה לעשות, צריכים להסתכל העל התמונהב המלאה ואני חושב שמה שכתבתי למעלה תקף על כל מי שבפורום, תחשבו שניה, מי באמת התחיל לשחק מ"ת שהוא לא די אנד די? לא הרבה
    כדורגל זה ספורט ללבנים, כדורסל זה ספורט לשחורים.
    גולף זה ספורט לאנשים לבנים שלבושים כמו סרסורים שחורים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    ומי העלה באוב את די אנד די? נכון, וויזארדס, אמנם עם לחשים ממהדורה ראשונה אבל זה מה שהיה להם, ותודה בזה, בלי וויזארדס שהוכיחו שמ"ת זה הכנסה ראויה ואהובה אז WW לא היו מקימים את עצמם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    הבנאדם שפתח את הת'רד הזה שאל איזו חברה עדיפה על אנשים ולא איזו השפיע על תחום משחקי התפקידים יותר. לנסות לשכנע בנאדם שהוא מעדיף משהו אחר... אין גבול לטיפשות?

נ.ב. אני לא התחלתי ממו"ד וכך גם כל מי שהכנסתי לתחביב. אני משחק גם מו"ד כיום כי אני נהנה מזה.
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    נכתב במקור על ידי thog
    הבנאדם שפתח את הת'רד הזה שאל איזו חברה עדיפה על אנשים ולא איזו השפיע על תחום משחקי התפקידים יותר. לנסות לשכנע בנאדם שהוא מעדיף משהו אחר... אין גבול לטיפשות?

נ.ב. אני לא התחלתי ממו"ד וכך גם כל מי שהכנסתי לתחביב. אני משחק גם מו"ד כיום כי אני נהנה מזה.
    תסלח לי שאני שואל, אבל למה לנסות לשכנע מישהו זה מעשה טיפשי? הדמוקרטיה מתבססת על זה שנים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.01.2007
    WoTC כבר מעצבנים, גירסא 4 של מו"ד מוציאה קצת את החשק, המסחריות המטורפת שלהם (4 גרסאות מג'יק בשנה) מרוששת אותך.
    לעומת זאת ב-Exalted לדוגמא כדי לשחק צריך ספר אחד ועוד זה רק רשות,
    למשחק מלא של D&D צריך לפחות שלושה ספרים, אז אצלי WW ניצחה ובגדול.
    נמאס לי מהכלב שהיה פה עכשיו יש בית
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.06.2007
    אני מודה, בלי המכשפים >SNIFF SNIFF< לא הייתי מתחיל עם מ"ת.
    לדעתי מו"ד מצליחה להיות טיפה יותר נחמדה בקטע של אוניברסליות, כי בסך הכל, כל השיטות של WW מתאימות לעולם שלהם, מו"ד "טיפה" גמישה יותר בקטע של עולם מערכה.

GURPS ו- GUARDIANS OF ORDER כופלים את כולם!
    All that is gold does not glitter,
    Not all those who wander are lost
    ;
    The old that is strong does not wither,
    Deep roots are not reached by the frost.
    From the ashes a fire shall be woken,
    A light from the shadows shall spring;
    Renewed shall be blade that was broken,
    The crownless again shall be king.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.01.2007
    נכתב במקור על ידי sten101
    אני מודה, בלי המכשפים >SNIFF SNIFF< לא הייתי מתחיל עם מ"ת.
    לדעתי מו"ד מצליחה להיות טיפה יותר נחמדה בקטע של אוניברסליות, כי בסך הכל, כל השיטות של WW מתאימות לעולם שלהם, מו"ד "טיפה" גמישה יותר בקטע של עולם מערכה.

GURPS ו- GUARDIANS OF ORDER כופלים את כולם!
    לא יודע בקשר ל-GURPS ול-GUARDIANS OF ORDER (מה זה?) אבל מו"ד בהחלט יותר אוניברסלית מהשיטות של WW אבל אפשר תמיד לנסות להתאים את השיטה של WoD למצבים אחרים, או אחת מהשיטות האחרות
    נמאס לי מהכלב שהיה פה עכשיו יש בית
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.06.2007
    נכתב במקור על ידי E-180
    לא יודע בקשר ל-GURPS ול-GUARDIANS OF ORDER (מה זה?) אבל מו"ד בהחלט יותר אוניברסלית מהשיטות של WW אבל אפשר תמיד לנסות להתאים את השיטה של WoD למצבים אחרים, או אחת מהשיטות האחרות
    חוטא! להעלות למוקד ומיד! סתאאם...

זאת רק החברה שמייצרת את המשחקים מההכי טובים, לא חייבים להכיר אותה.
    ;
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    היא גם פשטה את הרגל שנה שעברה, אז אין הרבה טעם להכיר אותה. =)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.06.2007
    נכתב במקור על ידי ננסק
    היא גם פשטה את הרגל שנה שעברה, אז אין הרבה טעם להכיר אותה. =)
    היא פשטה רגל וזה חבל.

החברות הממוסחרות יותר נשארות בשוק יותר זמן, וזה חבל.

טוב, היא כבר השאירה את חותמה על החברה, למרות שלא קניתי אף אחד ממשחקיה, כי לא הספקתי
    היא הייתה חברה מעולה! ועכשיו חזרה לנושא המקורי.
    ;
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    מו"ד גם יותר אוניברסלית, ותסתכל על הספרות הפנטזית בימינו, רוב הספרים האלה שמתבססים על אורקים, אלפים, גמדים ושאר ירקות ממו"ד, אתה לא יכול להגיד שמו"ד השפיעה פחות מWW, שהספרים היחידים שאפשר לכתוב בעכבותיה זה על ערפדים וזה גם נושא שהיה לפניה מאוד מפורסם
    שתף ב-Google+

הרשמה