תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 16 מ 16
    הצטרף בתאריך
    24.07.2007
    עיר
    חולון
    יש לי דילמה קשה מאוד,יש לי אינטרנת במהירות של 2.5,אנטרנט אלחותי.
    הראווטר אצל אחי ואני משתמש מודם אלחותי שמקושר לרווטאר הראשי של אחי.
    יש לי הרבה בעיות היתנתקות ולאגים. הינה מספר פרטים על האינטרנת והמודם שלנו,תוכלו לומר לי אך אוכל לסדר זאת? או שאלי הבעיה נובעת מהמחשב עצמו אולי חוסר זיכרון כרטיס רשת לא טוב...

Router- D-link ADSL (דגם די ישן לפי מה שהבנתי)
    אני משתמש בכרטיס רשת אלחותי -802.11 G
    מהירות האנטנט 2.5
    C&C-IDF GUILD
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    אילת
    ניתוקים דרך כלל בגלל אינטרנט אלחוטי.

לגבי לאגים, כנראה אח שלך מעלה/מוריד קבצים, משחק במשחקים כבדים או אתרים כבדים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    INFANCY צודק אבל אולי כדאי לך לשקול להחליף את הכרטיס רשת למשהו טוב יותר...
    ובכלל לדעת לא רצוי אלחוטי זה סתם עושה בעיות

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.07.2007
    עיר
    חולון
    כשיש לך 2 מחשבים בבית של גיימרים כבדים זה בהחלט נחוץ (אנטרנט אלחותי) המחיר של 2 קווי אנטרנט יקר מידי(למרות שאם היה לי כסף בשביל זה בהחלט הייתי עושה זאת).

יש מצב שאולי זה נובע מהמחשב שלי? או שהמודם הוא דגם ישן מידי ולכן נגרמים לאגים ובעיות כאלו?
    נ.ב
    לחבר שלי יש אינטרנט אלחותי והוא לא סובל מאותן בעיות שלי יש להפך אין לו בכלל בעיות ום הוא משתמש בכרטיס האלחותי ולא במודם.

הוא לא מריד דברים בכלל הוא לוקח את המשחקים והתוכנות בדיסקים מחברים שלו.
    C&C-IDF GUILD
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    אני לא ממש מבין באלחוטי... אני יודע שבדרך כלל אלחוטי עובד על קליטה וזה דיי רע כי לפעמים יש פחות קליטה ויש תקיעות אני משתמש בראוטר...הרעיון של ראוטר שהו מחלק את המהירות לחצי חצי 50 על 50 וזה אומר שלא משנה כמה אח שלך משחק הוא לא יוכל לקחת את כל המהירות אלא רק חצי ולך תמיד יהיה שמור עוד חצי ויצא שאם יש לך 2.5 אז כל אחד יקבל 1.25 בערך וככה לאף אחד זה לא יפריע וזה אמור לסדר את הבלאגן...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    וכאלה אנשים כמו חבר שלך אני מכיר תראה שאתה לוקח משחקים מאנשים ולא מוריד אז מה אתה מרוויח?:מהירות אינטרנט שתוכנות ההורדה לוקחות בזמן שאתה מוריד,משחקים בקלות,וכמובן יותר מקום במחשב כי אתה לר מוריד את המשחקים... ואני מציע לך לבדוק טוב טוב את ספריית המשחקים שלו כי בדרך כלל לאנשים כאלה יש משחקים שאתה לא ידעת עליהם ומאוד היית רוצה אותם אז כדאי לך לבדוק טוב שהבנאדם לא מנצל אותך בעניין המשחקים אבל כמובן העיקר שהוא חבר טוב ולדעתי אם אתה מביא משחקים אז אל תתבייש לבקש גם משחקים.

ובעניין האינטרנט לדעתי עניין המודם לא כזה חשוב אלא חשוב מהירות האינטרנט שלך.
    וכדאי לך לבדוק את המהירות כי יש חברות שבעצם לפעמים מורידות לך את המהירות האינטרנט.
    ותזכור שהמהירות באינטרנט נמדדת במגביט(לא מגבייט אלא מגביט).

תחחלק את המהירות שלך ב-8 ותקבל את המהירות בקילוביטים. 2500 לחלק ב-8

ותזכור שהראוטר כיום הכי בטוח...
    ואם לא תבין איך להשתמש בו אני יוכל להסביר לך.
    חברת ראוטרי שווה היא EDIMAX

בהצלחה

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.07.2007
    עיר
    חולון
    אבל אין לי די כסף לקנות ראווטר כי זה ידרוש קו טלפון נוסף בבית..לכן הבעיה... זה ידרוש ממני משו כמו 80 שקל לחודש לא קולל עלות חשבון הטלפון ,ילד בן 16 לא יכול להרוש עצמו כאלה הוצאות.

נראה לי שאני יקנה כרטיס רשת אלחותי טוב יותר ויקר (הרבה) יותר בהשקעה של כ500 שקל אולי זה יגביר את הקליטה,או שאני והוא נעשה חצי חצי על ראווטר ממש יקר שיעלה בסביבות ה600 שקל (לעומת מה שיש לנו שעולה 130 ש"ח).
    C&C-IDF GUILD
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    בשביל מה אתה צריך ראוטר מפלצתי כזה?
    זה אותו דבר כמו לקחת פלאפון פצצתי בשווי 2600 ש''ח וכל מה שאתה תשתמש איתו זה רק להיתקשר ולשמוע מוזיקה... אתה לא צריך לבזבז סתם ואם זה מעניין אותך איך אתה יכול לחסוך את כל הכסף הזה אז כנס למקורות מידע ותתחיל לחפש.חוץ מזה לא הבנתי מה יחסוך לך ראוטר בשווי 600 שקל?
    הכל בטעם טוב לא צריך להתפרע וזה גם לא יהיה חכם לקבוע שעות מי ישחק באינטרנט ולהתחלק בשעות כי בסוף תריבו בגלל שהשעות לא יתאימו וכאלה בשביל זה יש את הראוטר שמחלק את המהירות וגם מחבר בין שתי המחשבים... דרך אגב אצלי ראוטר ב-200 ש''ח אני לא משלם כלום אין כאן תשלום חודשי והמהירות מתחלקת לחצי חצי אז אני שמח וגם אח שלי ככה שהכל מסתדר.אם אתה רוצה אני יכול לבדוק איזה דגם ראוטר יש לי בדיוק ולהגיד לך ואם תצטרך אני גם יוכל להסביר איך עושים את החיבור הזה בין שתי המחשבים.בלי לשלם את האמת הייתי מופתע שאמרת שצריך לשלם .
    וואלה לפני רגע ביררתי את זה הקטע הוא שאתה יכול לקנות ראוטר מהחברה של האינטרנט שלך...
    או שאתה יכול לקנות ראוטר באופן פרטי ככה בלי לעשות רעש לחברה ואז אתה מחבר את שתי המחשבים לראוטר הזה והמהירות מתחלקת חצי חצי בלי התשלום החודשי.תזכור שאם אתה קונה את הראוטר אז תקנה באופן פרטי ותחבר את שני המחשבים וזהו אין תשלום חודשי(כמובן שעדיין אתה משלם על האינטרנט אבל לא על הראוטר) את הראוטר אתה קונה פעם אחת וזהו נשמע טוב נכון? אם אתה צריך עזרה בזה תכתוב הודעה ואני יסביר לך במפורט את כל הפרטים ואם תצטרך אני יסביר איך לחבר ואם אתה צריך אני יגיד שם דגם וכאלה בהצלחה .

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.07.2007
    עיר
    חולון
    כן אשמח אם תתן לי פרטים על הראווטר שלך וכרטיס הרשת האלחותי של אחיך בכדי שאוכל לקנות גם כן את אלו.

(דרך אגב אני הולך לקנות מחשב חדש בחצי השנה הקרובה,כך שאני כבר עכשיו קונה ומכין את השטח,אינטרנט חזק יותר,מקלדת משופרת בעלת 120 כפתורים,עכבר נורמלי ,מארז מעולה וכו'.. הכל חוץ מהציוד הפנימי והחיוני ליצירת המחשב עצמו).
    C&C-IDF GUILD
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    OK אז ככה שהאח הגדול שלי יגיע הביתה אני ישאל אותו לגבי דגם הראוטר.
    אבל אני לא עושה את זה דרך כרטיס אלחוטי תראה בראוטר יש 4 סלוטים לארבעה מחשבים שאפשר לחבר לשם ואח שלי כמובן השתמש בשתיים והעביר הכל דרך הכבלים(דרך הקיר) אצלי זה קל יותר כי יש עליית גג אבל לך כמובן יהי קל יותר אלחוטי אז בקשר לאלחוטי אתה יכול לבחור לבד(לפי המלצות) לדעתי כל כרטיס אלחוטי טוב אם הוא מחובר למקום הנכון והפעלת אותו נכון. בקיצור בערך בשעה 7 אתה תקבל תשובה ואני יעזור לך אתה כבר תבין הכל.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.07.2007
    עיר
    חולון
    אני חושב שהבנתי מההבעיה שלי ,הראוטר שלנו בעל 2 סלוטים בלבד! ושלך בעל ארבע מה שמגביר את הקליטהועצם זה שיש לך חוט המחובר לראווטר מונע התנתקויות לא כך?
    אני יקנה את דגם הראווטר שלך בשת"פ עם אחי חצי חצי ולגבי אני יקנה לבד =[ כרטיס רשת טוב יותר,בקרוב יש לי יום הולדת[= אז אני יבקש מחשב חדש [= ואז נראה אם מישו יהיה מסוגל לדבר על המחשב שלי[= (ואז כמובן אפתח כאן נושא שתמליצו על מחשב).
    C&C-IDF GUILD
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    יפה.... בדיוק אני שכחתי להזכיר שהאינטרנט שלי תמיד מחובר ואם אתה תצטרך מפרט אז תפתח נושא רק אל תשכח להזכיר את המחיר ולאיזה שימושים אתה צריך אותו,ואם אתה צריך ציוד היקפי,מסך וכאלה אל תדאג אני יהיה הראשון שיעזור . ודרך אגב הראוטר שלי מאוד ישן של EDIMAX הוא עובד מצוין.
    ודרך אגב נכון הססמא הזאת שאתה תמיד שם במודם כדי שהאינטרנט יתחבר?
    בראוטר הכל כבר מובנה הססמא של המודם שלך בפנים וזה מתחבר אוטומתית(האינטרנט תמיד מחובר).כמובן שאחרי שאתה שם את הראוטר אתה צריך גם לבדוק את האפשרויות שלו תעשה שהאינטרנט יתחבר אוטומתטית.אז שאני קניתי את הראוטר שלי האלחוטיים היו מאוד יקרים כי הם היו אז חדשים אבל עכשיו המחיר ירד וגם אתה יכול להרשות לעצמך אותו אז אתה יכול לקחת אלחוטי ופשוט לסדר אותו טוב(אל תשכח לבדוק את האופציות) ולהשים אותן איך נוח לך.

ומזל טוב .

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.07.2007
    עיר
    חולון
    גם אצלי זה מתחבר מתחבר אוטובמטית זה לא בעיה לעשות את זה.
    אני כנראה ילך בחופש סוכות לקנות ראווטר טוב יותר בעל 4 -אנטנות כאלה[= יותר אם יש כי שמעתי שזה מגביר את הקליטה וגם חודר ממדים שיגדיל לי את הקליטה(לא שאני בממד או אחי...).

הזכרון שלי מסוג DDR וזאת טכנולוגיה די ישנה בנוסף הזכרון שלי בכונן קטן יחסית 37.3GB ו27GBבשימוש.זה דבר ראשון שאני הולך להשקיע בו במחשב החדש... והסכום הוא כ3700 ש"ח.(אני אפתח דיון על זה באמצע חודש סוכות למרות שיום ההולדת שלי ב21.12 אני רוצ כמה שיותר תגובות אז...תתכונן לעזור לי[=
    C&C-IDF GUILD
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    חחח תסתכל על הנושאים שפתחו ותראה את התגובות האחרונות שמת לב שכל ההודעות שלי? חחח גם לך אני יעזור כמו שעזרתי לכולם.

מזל טוב

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.07.2007
    rauter ze mafaan
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    אני לא מבין אתה בא לכל נושא שכבר סגור נותן דעה מקצועית והולך?... נתחיל מזה הדבר היחיד שמעפן זה אתה כי אתה מספים כל נושא ונושא שכבר פתרנו בו את הבעיות והוא "סגור" אבל אתה בא ונותן דעה... אני לא מבין את זה ואני מבקש שתפסיק להספים את הפורום כי ההודעות שלי עוזרות לפחות ושלך רק מספימות אותו...

שתף ב-Google+

הרשמה