תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    האם מישהו מכם אי פעם כלל במערכה שלו משהו בסגנון חילופי שעות, עונות יותר מורכבות, מצבי ירח מורכבים, וכדומה? לעולם מערכה הישן שלי ציירתי מערכת שמש מאוד מפורטת, והגיונית, שמסבירה את המערך של ארבעת הירחים של העולם, ואת שתי השמשות שלו, וגם לוח שנה, האם יש עוד כמוני?
    (ד"א, באתר עדיין לא החליפו שעון )
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    זאת שאלה מצוינת. תמיד רציתי כזה, אבל מבחינה פרקטית, לא היה צורך בכך. זה פשוט מורכב מדי בשביל משחק שגרתי, ולא הצלחתי לעקוב אחרי זה. השחקנים גם לא דרשו, אז לכל היותר התייחסנו לחילופי העונות ולא יותר מזה.

אבל! בקרוב אני עומד להריץ את המערכה האולטרא-מגניבה Shackled City, והפעם אני אשקיע ואעקוב.

אתייחס לימים בשבוע בשביל לעקוב אחרי שבתות ודברים כאלו, למצבי ירח בשביל לחשים (חשבתי אפילו לקחת משהו מהעולם של אברון, שיש בו די הרבה ירחים, שמשפיעים באופנים שונים על סוגים ספציפים של קסם), וכמובן טקסים דתיים ואירועים אזרחיים שנתיים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    אולי זה לא אחד הדברים הכי חשובים, אבל יש אנשים שגם לא עוקבים אחרי אוכל וחצים, בעיני זה פשע. ככל שיש פרטים קטנים, כך אתה מכניס את השחקנים לתוך העולם, אם הם נפגשים עם שאמאן, ואני אגיד להם שהוא באמצע טקס של חידוש הירח, ואחרי חודש הם יעברו באזור, ואחד השחקנים יחשוב ויגיד 'היום אפשר לראות את פרנצ'יפולונקו, השאמאן, היום חידוש הירח ויהיה מותר לו לדבר' זה יעשה אותי מאושר, כי הרי גם הדמות עוקבת אחרי מעבר ימים, והיא מודעת לכך, גם אם השחקן לא...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    עיר
    רחובות
    הפעם היחידה שההיתיחסתי לדבר כזה היתה כשהקבוצה ששיהמת"י לה מצאה שעון ירח עתיק ומגניב.
    אבל אני עדיין לא בטוח מה הם היו אמורים לעשות איתו...
    הזמן חוקק את המוות באבן, הזמן הוא תמצית החיים
    הזמן מגדל שעורה דגן ותבן, הזמן ממית את כל הצמחים.
    אז אל תתעסקו איתי *צחוק מרושע*
    מ"ה המ3"ב?_?Long live D&D 3.5 Edition
    23 נק"ן טריוויה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    אז אני ממליץ בחום להיטפל גם לפרטים הקטנים, כל עוד זה לא מעיק - זה פשוט מכניס אותך לתוך העולם, כמעט כמו וודקה (קרה לי פעם לשחק שיכור, היה קטעים).
    וחוץ מזה, ברוך הבא לפורום! נשמח אם תציג את עצמך בעץ היכרות, ושתכתוב הודעות מועילות!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    אני מקווה שלא אכפת לך, אבל אני אקח את כל הנושא הזה לקטע של פרטים קטני םבכלל במשחקי תפקידים: חצים, עייפות, אוכל, וכו': דברים שהכי כדי להתייחס אליהם רק כשהם קריטיים. אם אין לך לוח שנה מלא, שאומר מתי קורה כל חג ומאיזו סיבה, מערכת שמש ומעקב אחרי הזמנים נראה לי די מיותר, אבל אם אתה לוקח את זה באופן רציני(מה שלא אמור להיות כל כך קשה, בת'כלס: טבלה על בריסטול)יכול להוסיף המון, במיוחד למשחק של כהנים וכו'.
    שתף ב-Google+

בתכלס' בהרבה מאד פעמים הדמויות נודדות, ולכן לחגים במקומות רחוקים יש פחות משמעות עבורם, אבל תמיד יכול להיות נחמד לחזור סולנטיס כדי להישתתף בחגיגות יום שיחרור העיר מעול מצליפי המוח... וכו'

--------------

חידון הטריוויה הגדול של משחקי התפקידים-
    37 נק'!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    אני עבדתי על הלוח שנה שלי די הרבה זמן, יש שם די הרבה חגים, שמאוד פירטתי עליהם, וסה"כ עבדתי על זה המון (זה גם המון חישובים, תאמינו לי) וסה"כ זה מאוד מוסיף לאווירה, וכל תגובה של שחקן פשוט שווה את זה.
    לדעתי כל הדברים הקטנים חשובים תמיד, לא רק בתקופות קריטיות, אבל זה כבר השקפת משחק...
    שתף ב-Google+

הרשמה