תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 22
    הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    בהמשך לזה.

להלן קטע משיחה אפשרית בעתיד הקרוב, עוד שנה מעכשיו, בין שני שחקנים בכנס מ"ת, המדברים על בחירת הדמות שלהם לפני המשחק.
    "אני משחק לוחם אנושי דרגה 3 בשם גרלאר"
    "מגניב. הוא נשק ומגן או דו?"
    "אחי, הוא חרב וקרש"
    "חרב ארוכה?"
    "אהא. חשבי לקחת חוסן גבוה וללכת על פטיש אבל רציתי להתחיל עם סיכוי טוב להכניס כמה התקפות, אז אני משתמש במטר חבטות להתקפת הנשק המועדף, ולקחתי חוכמה גבוהה כדי שאוכל להחליף אח"כ לכוחות מזדמנים טובים יותר".
    "האלף הלוחם שלי משתמש בחנית. אני אוהה את המהירות והאפשרות ללכת מעבר לדרג"ש. אבל כבר יש לנו לוחם, אז אני אהיה נוכל בן מחצית".
    שמות הכוחות והיעוד שלהם אולי ישתנו עד שהמשחק יצא לאור, אבל מה שלא ישתנה זה העובדה ששלוחם יותר חשוב מהאחרים באיזה נשק הוא משתמש. לרוב הדמויות יש נשק מסוג מסוים שהן מסתמכות עליו, בזמן שארגז כלים שלם עוד עומד לרשותן. הלוחם הוא המקצוע היחיד במו"ד 4 שיש לו יכולות התלויות ישירות בסוג הנשק בו הוא בוחר להתאמן הכי הרבה. אפילו בדרגה ראשונה, ללוחם המשתמש בגרזן יש בחירת כוחות שונה מלוחם המשתמש בחרב, כוכב השחר או חנית. בטווח הארוך, לוחמים יכולים לגוון ולשלוט במגוון כוחות הקשורים בכלי נשק שונים, אך מרביתם יבחרו להתמקד בנשק המתאים לסגנונם האישי, משלים את שאר הקבוצה וטומן בחובו את מירב הכוח המאגי שהם רק יכולים לאגור.
    לוחמים רבים יבחרו בחרב. לחרבות יש את מגוון הכוחות הגמיש והרחב ביותר. בידיו של לוחם מיומן, החרב הארוכה היא מלכת זירת הקרב, והחרב האדירה היא המוציאה להורג בשם המלכה (J). אך כל אחד משאר כלי הנשק לקפא"פ מציע ללוחם יתרונות ייחודיים והזדמנויות שונות. בפעם הראשונה תוכל לומר "אני לוחם בגרזן" או "אני לוחם בחרב", ותהיה לזה משמעות מגניבה.
    כוכבי כסף הוצאה לאור
    www.silverstars.co.il
    המקור השלם לפנטסיה בישראל - מגוון משחקי תפקידים, לוח, קלפים, מיניאטורות וספרי קריאה !
    המוציאה לאור הגדולה בישראל של משחקי תפקידים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    סוף סוף! הנה נקודת אור באופק! למרות שלי כבר יש המון חוקי בית בנוגע לכלי נשק, עכשיו יש משהו רשמי...
    תמיד התעצבנתי שחנית וחרב עושים בדיוק אותו הדבר, רק בנזק קצת שונה וכאלה...
    אבל אני עדיין שונא את מהדורה 4 בגלל שלא יוציאו את 3.5 בעברית!! ><
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    נשמע נחמד מאוד. למרות שזה לא חידשה הרבה, את הקטע לגבי לוחמים ידענו מזמן ואני חושב שזה שיפור גדול

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    מצויין. אני רואה שאפשר לתלות הרבה ציפיות על מו"ד 4, אני עלול אפילו לקרוא את כל ספר החוקים ( :
    אבל, רק לוחם? מה יקבלו מטילי הלחשים למיניהם?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    מטילי לחשים מסודרים היטב: שיטת השינון הנוכחית נופלת כמעט לגמרי. למעשה, לפי ציטוטים של המתכננים, "אחרי שהאשף הטיל את כל הלחשים שהכין, עדיין ישארו לו 80% מהמשאבים זמינים". כלומר, כנראה שהאשף יקבל סוג של יכולות כמעט לא מוגבלות, בדומה לפרץ המשחית של האמגוש.
    המטרה היא למנוע את המצב הנוכחי (ובכל המהדורות הקודמות למעשה) שבו האשף שווה משהו רק כל עוד נשארו לו לחשים. בנוסף, אנשים רבים לא אוהבים את שיטת שינון הלחשים בטענה שהיא לא ריאלית במיוחד - אז ברכותי, יש לכם פתרון!

כבר הוגדר שיהיו מעכשיו שלושה סוגי יכולות: כאלו שפועלות אחת ליום (למשל שינון לחשים), אחת להיתקלות, ולפי רצון. כנראה שלכל המקצועות יהיו יכולות מכל הסוגים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    סוף סוף דברים משמחים, אולי המהדורה הזו לא תהיה כל כך נוראית
    נ.ב
    מה קרה לפנודק?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    ננסק, אני מאושר לאור ההודעה שלך!
    לאחר שפסל חי פיצץ לי את הצורה לאחר שהכנתי את עצמי להרפתקאה קצרה ושולית עם מיליון קסמי נזק אבל אפילו בלי "הפיכת אבן לבוץ" אחד, ממש התאכזבתי מקוסמים וגם מהתנסויות אחרות שלי עם קוסמים הבנתי שהם דפוקים וכהנים שולטים!
    כדורגל זה ספורט ללבנים, כדורסל זה ספורט לשחורים.
    גולף זה ספורט לאנשים לבנים שלבושים כמו סרסורים שחורים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    נכתב במקור על ידי ננסק
    מטילי לחשים מסודרים היטב: שיטת השינון הנוכחית נופלת כמעט לגמרי. למעשה, לפי ציטוטים של המתכננים, "אחרי שהאשף הטיל את כל הלחשים שהכין, עדיין ישארו לו 80% מהמשאבים זמינים". כלומר, כנראה שהאשף יקבל סוג של יכולות כמעט לא מוגבלות, בדומה לפרץ המשחית של האמגוש.
    המטרה היא למנוע את המצב הנוכחי (ובכל המהדורות הקודמות למעשה) שבו האשף שווה משהו רק כל עוד נשארו לו לחשים. בנוסף, אנשים רבים לא אוהבים את שיטת שינון הלחשים בטענה שהיא לא ריאלית במיוחד - אז ברכותי, יש לכם פתרון!

כבר הוגדר שיהיו מעכשיו שלושה סוגי יכולות: כאלו שפועלות אחת ליום (למשל שינון לחשים), אחת להיתקלות, ולפי רצון. כנראה שלכל המקצועות יהיו יכולות מכל הסוגים.
    וואו, זה באמת שינוי מצויין, מדהים אפילו. עכשיו רק נשאר לקוות שהם ידאגו לדחוף מ"ת כמו שצריך, ואנחנו מסודרים. ( :
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    אהו אהו, הם משפרים את המשחקיות, אבל בכל זאת, וויזארדס, בוא נלך לאט לאט, כי סך הכל רולפליי זה לא הצד החזק שלהם
    כדורגל זה ספורט ללבנים, כדורסל זה ספורט לשחורים.
    גולף זה ספורט לאנשים לבנים שלבושים כמו סרסורים שחורים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    נכתב במקור על ידי ננסק
    אנשים רבים לא אוהבים את שיטת שינון הלחשים בטענה שהיא לא ריאלית במיוחד - אז ברכותי, יש לכם פתרון!
    ואני חשבתי שאנשים לא אוהבים שינון לחשים כי זה מגביל את האשף,והופך לחשים כמו "העלמות מאל-מתים" לחסרי תועלת כיוון שאשף יכין קסמים שמתאימים למרבית המצבים ולא למצבים מסוימים. וחוץ מזה,זה פשוט סתם מעצבן.
    ריצ'ארד חביב הקהל- פרקים ראשון, שני , שלישי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    נכתב במקור על ידי DarkDruid
    אהו אהו, הם משפרים את המשחקיות, אבל בכל זאת, וויזארדס, בוא נלך לאט לאט, כי סך הכל רולפליי זה לא הצד החזק שלהם
    עכשיו כשאני חושב על זה, אין לנו בעצם הרבה זכות להתלונן על הרולפליי במו"ד: מי שמשחק זה אנחנו, לא הם. יהיה נחמד אם הם ישימו על זה יותר דגש, כמו שבנשגבים נותנים לך את הסטנטים(למרות שבאמת מאוד סטנטים באמת מגלים רולפליי): אני לא מבקש שיעתיקו מהם במדוייק, אבל שיתנו לזה איזכור מידי פעם. אם אנחנו בעניין של נשקים, אז איזה סגנון מתאים למי, וכו'. אחרי הכל, האביר על הסוס הלבן לא ייקח לעצמו מקבת ענקית בתור נשק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    אני חולק על דעתך. האביר על הסוס הלבן בהחלט יכול לעשות שימוש במקבת, ולא רק שזה לא יהיה רולפליי טוב, זה יהיה רולפליי מצויין. זה ייחודי, זה לא שגרתי, זה מראה (בהנחה והנשק נבחר מסיבות "עומק" ולא בגלל הנזק) שלשם שינוי השחקן חשב על הדמות, ולא בחר עבורה את הנשק הבנאלי והסטנדרטי, פשוט "כי ככה כולם עושים".
    כוכבי כסף הוצאה לאור
    www.silverstars.co.il
    המקור השלם לפנטסיה בישראל - מגוון משחקי תפקידים, לוח, קלפים, מיניאטורות וספרי קריאה !
    המוציאה לאור הגדולה בישראל של משחקי תפקידים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    נכתב במקור על ידי כוכבי כסף
    אני חולק על דעתך. האביר על הסוס הלבן בהחלט יכול לעשות שימוש במקבת, ולא רק שזה לא יהיה רולפליי טוב, זה יהיה רולפליי מצויין. זה ייחודי, זה לא שגרתי, זה מראה (בהנחה והנשק נבחר מסיבות "עומק" ולא בגלל הנזק) שלשם שינוי השחקן חשב על הדמות, ולא בחר עבורה את הנשק הבנאלי והסטנדרטי, פשוט "כי ככה כולם עושים".
    כשאני אומר האביר על הסוס הלבן אני מתכוון לטיפוס אלגנטי, זריז וחזק. מקבת היא נשק ברוטאלי מידי לרעיון הזה, ולמרות שזה יהיה מקורי, זה פחות יתאים לו מהחרב הקלאסית. לא רק שלהלחם עם מקבת על סוס נראה לי מאוד לא נוח. (=
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    תאמין לי שזה נוח לפרשים כבדים, כל מה שאתה צריך לעשות זה להחזיק את מקבת בתנוחה הנכונה, אפילו בלי צורך להניף. הכוח של הרכיבה יעשה את שלו.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.06.2007
    נכתב במקור על ידי idansh
    תאמין לי שזה נוח לפרשים כבדים, כל מה שאתה צריך לעשות זה להחזיק את מקבת בתנוחה הנכונה, אפילו בלי צורך להניף. הכוח של הרכיבה יעשה את שלו.
    הלו? מישהו אלגנטי וזריז? הסוס הוא מטאפורה (נראה לי?)

בכלל, נושא התאמת הנשק רק יגביל: אתה לא יכול להשתמש במקבת כי אתה אביר, למה? ככה. ואם זה סמל של בית המלוכה שלי? לא, ככה. זה סתם יפגע ברולפליי, אם האביר לא יכול להשתמש בנשק שהוא יכול > כי< הוא אביר. כדאי שימצאו סיבה טובה להגבלה של זה.
    All that is gold does not glitter,
    Not all those who wander are lost
    ;
    The old that is strong does not wither,
    Deep roots are not reached by the frost.
    From the ashes a fire shall be woken,
    A light from the shadows shall spring;
    Renewed shall be blade that was broken,
    The crownless again shall be king.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    לאביר אסור להשתמש במקבת? ממתי? ו'אביר' כלומר פאלאדין? או שאחנו חוזרים לנבכי המהדורה הראשונה שבה לוחם בדרגה 10 היה בוחר אם להפוך לאדון טירה, אביר או פאלאדין?
    שתף ב-Google+

בחורי הטוב היתבלבלת, זה בדרגה 9 דרגת השם המהוללת , זה אח הדברים החמוים.

--------------

חידון הטריוויה הגדול של משחקי התפקידים-
    37 נק'!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.02.2007
    עיר
    תקוע
    סתם מתוך סקרנות, מי אחראי לתרגום? חרב וקרש? אם האליטרציה לא עובדת, אל תתחשב בה.

אני מאוד מקווה שאשפים לא חייבים לבחור באחת מסורות (יותר כמו סגנונות) הקסם שעליהם הם דיברו השבוע. זה נשמע לי הרבה יותר מדי MMORPG. אשף האש הסמויה נשמע מגניב... וכובל. אבל יכול להיות שאני קופץ למסקנות.
    שאלה: למה זומבים לא מוכנים לבוא לישראל?
    תשובה: בגלל בריחת המוחות
    שתף ב-Google+

הרשמה