תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    24.12.2006
    שלום אני חדש בWOW ויש לי מאייג' ליבל 27 עכשיו אני רוצה שתביאו לי כמה שיותר טיפים איך לנצח בארנה כי אני מפסיד שם לכולם חבל על הזמן ואדאונים וכל מה שאפשר לדחוף אשמח אם תביאו לי...
    אגב אני מאייג' אש בסרבר grim batol או משו כזה...
    תודה אנשים מחכה

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    עיר
    תל אביב
    אל תצפה לאיזון במשחק ברמה 27, רק ברמה 70.
    עכשיו, אתה פשוט צריך לעלות רמות ולהגיע לרמה 70.
    בנוגע לארנה, אני ממליץ לך לקחת Warlock, כי זה שילוב מנצח עם Mage, אתה עושה Sheep לאחד(ל-Healer במקרה), ושניכם הורגים את השני. כאשר אתה מגיע לקצת חיים, תשמש ב-Ice Block, תעשה Kite וכו'.

בהצלחה!

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    אל תצפה לאיזון ברמה 70 אם אתה לא חורש לפחות 9 שעות ביום בשביל ציוד אפי
    האיזון במשחק קיים רק בין רמות 30 ל50

ברמה 27 מייגים הם בדיחה החיים והנזק שלהם מגוכחים (דמות MELE ברמה הזו עם נשק כחול מאינסטנס עושה יותר נזק לבן מהפיירו שלך)
    אז פשוט תמשיך לעלות רמות ובסביבות רמה 40 אתה כבר יכול להתחיל להשיג ציוד טוב עם SPELL DMGולהתחיל לעשות נזק נורמלי שיפצה על החיים הנמוכים (לא שאז מייגים הם טובים יותר.. עדיין כל קלאס אחר עם ציוד כחול יוריד אותך במכה ויעשה יותר DPS בקלות)

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי omagad
    אל תצפה לאיזון ברמה 70 אם אתה לא חורש לפחות 9 שעות ביום בשביל ציוד אפי
    האיזון במשחק קיים רק בין רמות 30 ל50

ברמה 27 מייגים הם בדיחה החיים והנזק שלהם מגוכחים (דמות MELE ברמה הזו עם נשק כחול מאינסטנס עושה יותר נזק לבן מהפיירו שלך)
    אז פשוט תמשיך לעלות רמות ובסביבות רמה 40 אתה כבר יכול להתחיל להשיג ציוד טוב עם SPELL DMGולהתחיל לעשות נזק נורמלי שיפצה על החיים הנמוכים (לא שאז מייגים הם טובים יותר.. עדיין כל קלאס אחר עם ציוד כחול יוריד אותך במכה ויעשה יותר DPS בקלות)
    המשחק מתאזן ברמה 70, כמובן שאחד עם ציוד אפיק יותר חזק בהרבה מאחד עם ציוד כחול.
    אגב, לגבי החרישה, יש לך טעות. Arena לא חורשים.

הצטרף בתאריך
    17.04.2007
    נכתב במקור על ידי omagad
    לא שאז מייגים הם טובים יותר.. עדיין כל קלאס אחר עם ציוד כחול יוריד אותך במכה ויעשה יותר DPS בקלות
    LOL get a clue
    Adonshocko Lvl 70 shammy. Kazzak

הצטרף בתאריך
    24.12.2006
    טוב אבל כל הקטע במאייג' זה שאתה אמור להרוג את האויב שלך בלי שהוא יגע בך לא?...
    ומה בקשר לטאלנטים?...אני עשיתי אש עד עכשיו...ודווקא אני עושה נזק דיי טוב..בוא נגיד בסביבות ה 270 ואם יש קריט אז 330...בערך..
    זאת הדמות שלי http://eu.wowarmory.com/character-sh...atol&n=Anasazi
    ואם אתם יכולים להביא לי עוד איזה משו שיכול לשפר את המשחקיות שלי אז תודה...
    עריכה:
    אה ואיציק אני ביקשתי אישור להצטרף לגילד של האתר..השם שלי במשחק זה anasazi והתחלתי דמות חדשה של ווארלוק כי כולם אומרים לי שהיא אחת החזקות..
    אז אם תוכל להודיע לי מה יהיה אז סבבה תודה

הצטרף בתאריך
    07.04.2007
    נכתב במקור על ידי 2343or
    טוב אבל כל הקטע במאייג' זה שאתה אמור להרוג את האויב שלך בלי שהוא יגע בך לא?...
    ומה בקשר לטאלנטים?...אני עשיתי אש עד עכשיו...ודווקא אני עושה נזק דיי טוב..בוא נגיד בסביבות ה 270 ואם יש קריט אז 330...בערך..
    זאת הדמות שלי http://eu.wowarmory.com/character-sh...atol&n=Anasazi
    ואם אתם יכולים להביא לי עוד איזה משו שיכול לשפר את המשחקיות שלי אז תודה...
    עריכה:
    אה ואיציק אני ביקשתי אישור להצטרף לגילד של האתר..השם שלי במשחק זה anasazi והתחלתי דמות חדשה של ווארלוק כי כולם אומרים לי שהיא אחת החזקות..
    אז אם תוכל להודיע לי מה יהיה אז סבבה תודה
    "טוב אבל כל הקטע של המאייג' זה שאתה אמור להרוג את האויב שלך בליש הוא יגע בך...?"?!
    איפה שמעת את זה?
    אני מאמין שכול הקטע של מאייג' זה להיות אמנם עם הגנה גרועה, אבל עם אחת ההתקפות אם לא הכי גבוהה במשחק ממרחק רחוק.

אני ממליץ לך להיות קוסם קרח עד רמה 70, טוב ל-PVE ודיי טוב ל-PVP. ברמה 70 תהפוך חזרה לאש.
    פשוט תעלה רמות, אתה תשתווה לאנשים ככל שתעלה רמות, וברמה 70 תהיה ממש חזק (מדבר מניסיון.)

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    נכתב במקור על ידי StarDust
    "טוב אבל כל הקטע של המאייג' זה שאתה אמור להרוג את האויב שלך בליש הוא יגע בך...?"?!
    איפה שמעת את זה?
    אני מאמין שכול הקטע של מאייג' זה להיות אמנם עם הגנה גרועה, אבל עם אחת ההתקפות אם לא הכי גבוהה במשחק ממרחק רחוק.

אני ממליץ לך להיות קוסם קרח עד רמה 70, טוב ל-PVE ודיי טוב ל-PVP. ברמה 70 תהפוך חזרה לאש.
    פשוט תעלה רמות, אתה תשתווה לאנשים ככל שתעלה רמות, וברמה 70 תהיה ממש חזק (מדבר מניסיון.)
    קודם כל הפוך-עולים רמות עם אש ומשנים לקרח ב70 בשביל PVP (אלה אם נהנים יותר מספק מסויים ומעדיפים לשחק איתו בשביל הכיף)

דבר שני למייגים יש את הBURST הכי גבוה במשחק נקודה. רוגים יכולים לעשות נזק דומה נגד מטרה שלא מתנגדת אבל בPVP כמעט תמיד ילכו על STUNLOCK וגם כמו שאמרת למייגים יש את יתרון הנזק

דבר שלישי -הקטע של להרוג בלי שהאויב יגע בך דיי נכון.. זו הסיבה שיש להם כל כך הרבה SNARES ומגנים

הצטרף בתאריך
    07.04.2007
    נכתב במקור על ידי omagad
    קודם כל הפוך-עולים רמות עם אש ומשנים לקרח ב70 בשביל PVP (אלה אם נהנים יותר מספק מסויים ומעדיפים לשחק איתו בשביל הכיף)

דבר שני למייגים יש את הBURST הכי גבוה במשחק נקודה. רוגים יכולים לעשות נזק דומה נגד מטרה שלא מתנגדת אבל בPVP כמעט תמיד ילכו על STUNLOCK וגם כמו שאמרת למייגים יש את יתרון הנזק

דבר שלישי -הקטע של להרוג בלי שהאויב יגע בך דיי נכון.. זו הסיבה שיש להם כל כך הרבה SNARES ומגנים
    אני דווקא מצאתי את האש כטוב יותר ל-PVP, כי בדרך כלל בקרב נגד אחד על אחד, אתה צריך התקפות מהירות וחזקות, ולקוסם אש יש יותר מקוסם קרח. וב-BG אתה צריך גמכן הרבה התקפות חזקות, ובמיוחד AOE חזקים, שגם יש יותר באש.
    את הקרח מצאתי טוב יותר ל-PVE כי כל ההגנה ממש מותאמת ללחימה נגד MOBS, במיוחד אחד על אחד נגד MOB, מה שקורה בדרך כלל ב-PVE.

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי StarDust
    אני דווקא מצאתי את האש כטוב יותר ל-PVP, כי בדרך כלל בקרב נגד אחד על אחד, אתה צריך התקפות מהירות וחזקות, ולקוסם אש יש יותר מקוסם קרח. וב-BG אתה צריך גמכן הרבה התקפות חזקות, ובמיוחד AOE חזקים, שגם יש יותר באש.
    את הקרח מצאתי טוב יותר ל-PVE כי כל ההגנה ממש מותאמת ללחימה נגד MOBS, במיוחד אחד על אחד נגד MOB, מה שקורה בדרך כלל ב-PVE.
    עשיתה פעם ARENA?
    כי ארנה זה יותר על הישרדות.
    אין לי ממש כוח עכשיו לפרט למה קרח עדיף,
    אבל תנסה להבין לבד.
    Social Engineering - Because there is no patch for human stupidity

הרשמה