תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 13 מ 13
    הצטרף בתאריך
    13.04.2007
    עוד מעט אני מקבל את האקס בוקס ויש לי שאלה.

אני מתכוון לשחק באקס בוקס על מסך מחשב. אז אני רוצה לדעת איך לחבר לאקס בוקס 360 רמקולים
    אז איך אני מחבר?

ותודה.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אפשר לחבר לLINE OUT של הכרטיס קול של המחשב לדוגמא. אפשר לחבר גם למערכת רגילה (ע"י חיבור AUX ("חיצוני"))

הצטרף בתאריך
    13.04.2007
    תודה.
    אז אני לא צריך לקנות שום דבר כדי לחבר רמקולים למכשיר כן?

ועוד שאלה

כרטיס מנוי ללייב. איפה אני משיג אותו? אני קונה אותו בחנות? או שאני מקבל אותו כשאני נרשם ללייב?

ותודה.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי **liron**
    אז אני לא צריך לקנות שום דבר כדי לחבר רמקולים למכשיר כן?
    זה מאוד תלוי בסוג הרמקולים שיש לך. אם יש להם כניסה "רגילה" מאחורה, כלומר אדומה ולבנה של "בננה" אז זה יתאים. אם אתה מחבר לרסיבר או מערכת רגילה זה גם בסדר. למקרים אחרים כנראה תצטרך מתאם לפי סוג החיבור.
    כרטיס מנוי ללייב. איפה אני משיג אותו? אני קונה אותו בחנות? או שאני מקבל אותו כשאני נרשם ללייב?

ותודה.
    כרטיס מנוי לליב אתה צריך לקנות בחנות בחו"ל באזור של הקונסולה שלך (כלומר אזור אמריקאי לקונסלוה אמריקאית ואירופי לקונסולה אירופית)
    אם קנית פרימיום אתה מקבל עוד חודש חינם.
    אם יש לך כרטיס אשראי בינ"ל עם כתובת שאותה אתה נרשם בלייב (כלומר כתובת אמריקאית לדוגמא) אתה יכול לקנות ישירות דרך הקונסולה. שוב שים לב שמיקרוסופט משתמשים לכתובת בכרטיס אשראי באותה כתובת שרשמת שאתה גר, אם זה לא מתאים לא תוכל לקנות.

הצטרף בתאריך
    13.04.2007
    נכתב במקור על ידי bozeman
    כרטיס מנוי לליב אתה צריך לקנות בחנות בחו"ל באזור של הקונסולה שלך (כלומר אזור אמריקאי לקונסלוה אמריקאית ואירופי לקונסולה אירופית)
    אם קנית פרימיום אתה מקבל עוד חודש חינם.
    אם יש לך כרטיס אשראי בינ"ל עם כתובת שאותה אתה נרשם בלייב (כלומר כתובת אמריקאית לדוגמא) אתה יכול לקנות ישירות דרך הקונסולה. שוב שים לב שמיקרוסופט משתמשים לכתובת בכרטיס אשראי באותה כתובת שרשמת שאתה גר, אם זה לא מתאים לא תוכל לקנות.

אין לי כרטיס אשראי. אז כדי לתחבר ללייב אני הצתרך לקנות בחנות כרטיס מנוי?

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    בחנות בחו"ל, רצוי אולי לחפש דיל יחד עם הקונסולה.

הצטרף בתאריך
    13.04.2007
    בחנות בחו"ל, רצוי אולי לחפש דיל יחד עם הקונסולה.
    למה אתה מתכוון לחפש דיל יחד עם הקונסולה?

ותודה.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    הכוונה כמובן לדיל בו נניח אתה קונה קונסולה עם משחק ועם שנה ללייב במחיר יותר זול.
    בכל מקרה זה עולה 50$, ותקנה ביחד עם הקונסולה.

הצטרף בתאריך
    13.04.2007
    הכוונה כמובן לדיל בו נניח אתה קונה קונסולה עם משחק ועם שנה ללייב במחיר יותר זול.
    בכל מקרה זה עולה 50$, ותקנה ביחד עם הקונסולה.
    כאילו לקנות את הקונסולה שאני כבר רשום ללייב?

עוד דבר אחד שלא הבנתי. עם אני קונה פרימיום ואמרו לי שבפרימיום יש את כל מה שצריך כדי לתחבר ללייב, אז למה אני צריך לקנות עוד דברים בנפרד כדי לתחבר ללייב?(כרטיס מנוי) כי עם אני קונה פרימיום אמור להיות שלי את כל מה שצריך כדי לתחבר, לא?

ותודה.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    כאילו לקנות את הקונסולה שאני כבר רשום ללייב?

עוד דבר אחד שלא הבנתי. עם אני קונה פרימיום ואמרו לי שבפרימיום יש את כל מה שצריך כדי לתחבר ללייב, אז למה אני צריך לקנות עוד דברים בנפרד כדי לתחבר ללייב?(כרטיס מנוי) כי עם אני קונה פרימיום אמור להיות שלי את כל מה שצריך כדי לתחבר, לא?

ותודה.
    שתי תשובות:
    1. התכוונתי שב"מעמד" שאתה קונה את הקונסולה תקנה גם כרטיס מנוי גולד באותה חנות כי המחיר אחיד וזה לא חושב איפה אתה קונה, ככה זה יהיה לך הכי פשוט. (הרישום הוא אח"כ)
    2. הכוונה בזה שהפרמיום "מוכן ללייב" היא שהוא מגיע עם HD בשביל להוריד דמואים, סרטים ועדכונים למשחקים. וכמו כן שהוא מגיע עם מיקרופון ואוזניה ("מדונה") כדי לשחק במשחקים עם מולטיפלייר.

סה"כ שים לב שדיברנו רק על איך לקנות את הכרטיס שמאפשר לך להירשם ללייב גולד (סילבר זה בחינם אבל לא ניתן לשחק במולטי של משחקים). לא על איך להירשם או איך להשתמש בו.

הצטרף בתאריך
    13.04.2007
    שתי תשובות:
    1. התכוונתי שב"מעמד" שאתה קונה את הקונסולה תקנה גם כרטיס מנוי גולד באותה חנות כי המחיר אחיד וזה לא חושב איפה אתה קונה, ככה זה יהיה לך הכי פשוט. (הרישום הוא אח"כ)
    2. הכוונה בזה שהפרמיום "מוכן ללייב" היא שהוא מגיע עם HD בשביל להוריד דמואים, סרטים ועדכונים למשחקים. וכמו כן שהוא מגיע עם מיקרופון ואוזניה ("מדונה") כדי לשחק במשחקים עם מולטיפלייר.

סה"כ שים לב שדיברנו רק על איך לקנות את הכרטיס שמאפשר לך להירשם ללייב גולד (סילבר זה בחינם אבל לא ניתן לשחק במולטי של משחקים). לא על איך להירשם או איך להשתמש בו.
    אוקיי תודה.

אני הגיד היום למוכר שמימנו אני מזמין את האקס בוקס אני הגיד לו גם להזמין לי כרטיס מנוי ללייב.

אז איך נראה בדיוק הכרטיס הזה? יש לך אולי תמונה שלו?

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אוקיי תודה.

אני הגיד היום למוכר שמימנו אני מזמין את האקס בוקס אני הגיד לו גם להזמין לי כרטיס מנוי ללייב.

אז איך נראה בדיוק הכרטיס הזה? יש לך אולי תמונה שלו?
    כן הנה תמונה.
    שים לב להגיד למי שקונה לך לקנות מנוי של 12 חודשים + חודש חינם. (זה רק ללקוחות שלא היה להם חשבון לייב קודם.)

הצטרף בתאריך
    13.04.2007
    כן הנה תמונה.
    שים לב להגיד למי שקונה לך לקנות מנוי של 12 חודשים + חודש חינם. (זה רק ללקוחות שלא היה להם חשבון לייב קודם.)
    אוקיי תודה עזרת לי מאוד

תודה

הרשמה