תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    28.05.2007
    כבר קראתי פה הרבה בנושא אבל לא כל כך קיבלתי את מה שרציתי אז אני אשאל למי שמביא 360 מארה"ב מה עושים מחליפים את הספק כוח שלו וקונים ארופאי או שכמו עם הסוני 3 האמריקאי פשוט קונים ממיר של 500 וואט ומחברים אותו תודה לעונים ונא לפרט לי כי אני לא כל כך מבין המכשירים האלו

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    נכתב במקור על ידי ronyprime
    כבר קראתי פה הרבה בנושא אבל לא כל כך קיבלתי את מה שרציתי אז אני אשאל למי שמביא 360 מארה"ב מה עושים מחליפים את הספק כוח שלו וקונים ארופאי או שכמו עם הסוני 3 האמריקאי פשוט קונים ממיר של 500 וואט ומחברים אותו תודה לעונים ונא לפרט לי כי אני לא כל כך מבין המכשירים האלו
    אפשר גם וגם, לדעתי עדיף לקנות ממיר 500 ואט (אם יש לך אחד של פלייסטיישן אז אפשר להשתמש בו בלי לקנות עוד אחד)

הצטרף בתאריך
    23.12.2006
    אם קונים מארה"ב מה צריך?
    שנאי ומתאם?

וגם אמרו לי שאם קונים מארה"ב
    את הגרסה כמובן לא PAL.. אלא האמריקאית (אני לא זוכר מה האותיות שלה פשוט)
    קיצר אמרו לי שאם אני קונה את הגרסה האמריקאית אני יכול לשחק במשחקים גם שקונים בארה"ב וגם באלא שקונים באירופה..
    זה נכון?

הצטרף בתאריך
    28.05.2007
    נכתב במקור על ידי noamkot
    אפשר גם וגם, לדעתי עדיף לקנות ממיר 500 ואט (אם יש לך אחד של פלייסטיישן אז אפשר להשתמש בו בלי לקנות עוד אחד)

בקיצור אני יכול להשתמש בו כמו סוני 3 נכון רק לקנות שנאי 500 וואט (מתאם) ולחבר אליו והוא לא יישרף נכון ?

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ronyprime
    בקיצור אני יכול להשתמש בו כמו סוני 3 נכון רק לקנות שנאי 500 וואט (מתאם) ולחבר אליו והוא לא יישרף נכון ?
    אכן נכון.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי GuyK1994
    אם קונים מארה"ב מה צריך?
    שנאי ומתאם?

וגם אמרו לי שאם קונים מארה"ב
    את הגרסה כמובן לא PAL.. אלא האמריקאית (אני לא זוכר מה האותיות שלה פשוט)
    קיצר אמרו לי שאם אני קונה את הגרסה האמריקאית אני יכול לשחק במשחקים גם שקונים בארה"ב וגם באלא שקונים באירופה..
    זה נכון?
    לא, ניתן לשחק רק בגירסא האמריקאית (NTSC). אבל בד"כ זה יותר טוב, כי המחירים להזמין משחקים יותר זולים (מחו"ל), והמשחקים יוצאים קודם לפני הגירסא האירופית(לפחות ממש כמה חודשים קודם)

הצטרף בתאריך
    28.05.2007
    תודה לכל העונים חג שמח וחתימה טובה לכולם

הרשמה