תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 46
    הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    stfu
    רק רציתי להודות לערן שהרים קאפ (למרות שהיה קשה, כי מה לעשות, קהילת ET הישראלית).

לי אישית היה נחמד לשחק ובמיוחד לשחק עם גיא שלא שיחקתי איתו שנים :]
    נכון היו עיקובים ומריבות אבל כמו שאמרתי למעלה, קהילת ET הישראלית..תבינו לבד

קיצור תודה ערן היה כיף!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.10.2006
    גם אני נהנתי לצפות בגיא משחק!
    חח ראיתי רק משחק אחד נגד יו אן קי אבל נהנתי !

לא הייתי כאן בזמן המריבת מירק אולי אתם יכולים לעדן אותי מה היה ולא סתם לזרוק דברים לאוויר ...

אור..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.11.2006
    עיר
    גדגדש
    אני פיספתי את מריבת המירק אכלתי =\
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    אני לא מבין איך אפשר לריב על ETTV...זה כמו שתריבו על מי יהיה מנהל בית הספר שלכם...
    זה לא נתון לשליטתכם, איך אפשר לריב על זה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.12.2006
    נכתב במקור על ידי Necromancer
    אני לא מבין איך אפשר לריב על ETTV...זה כמו שתריבו על מי יהיה מנהל בית הספר שלכם...
    זה לא נתון לשליטתכם, איך אפשר לריב על זה?
    כשרון הישראלים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.10.2006
    ניצן הוצאת לי את המילים מהפה פשוט
    גם אני נהנתי מאוד לשחק איתך

שולים אתה מלך.

וערן תודה על הטורניר, גם אני חושב שלמרות כל הבעיות מסביב היה ממש כיף.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    עיר
    חולOWN
    וכולם להגיד תודה לערן:

תודה רבה אי אר אן אן!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    stfu
    eRnnN <3
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    עיר
    ראשון
    תודה ערןןןןןןןןןןן היה כיף רק חבל שהיה את העיקוב בצחי גמר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.11.2006
    עיר
    גדגדש
    נכתב במקור על ידי Legend
    תודה ערןןןןןןןןןןן היה כיף רק חבל שהיה את העיקוב בצחי גמר
    איך ההרגשה לנצח? :O
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    עיר
    ראשון
    אני עדיין בהיי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    stfu
    נכתב במקור על ידי Legend
    אני עדיין בהיי
    רוצה פיפא?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    אין בעיה מתוקים...

לגבי מריבת המירק...

התחילה מאנשי ins שהחליטו לא להשתתף בטורניר כי יעקב מורחק ולא יכול לשחק והגיעה ל mystic שהצטרפו אליהם כי גם עידן מורחק ולא יכול לשחק...

כולם פתחו תפה שלהם היה באלאגאן אחד גדול...

מסקנה : אל תביאו מרקים שאתם אפילו בטיפה חושדים שמורחקים...או במקרה של Ins אל תירשמו לליגות בארץ...

נ.ב: רון בטח תגיד לי כמו שאמרת לי למה לי להירשם לליגות בארץ הרי אין רמה ואני יגיד לך שאתם עוד לא ניצחתם את ancylop ואני יזמין אותכם ל 6 על 6 ואז זה יגרר לבלי יעקב אתם מםחדים ועם יעקב אנחנו מפחדים...אז פשוט אל תגיב...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    ירושלים
    דווקא על התגובה שלך אני יגיב...
    אתה מדבר שטויות מה זה אמור להביע
    עדין לא ניצחתם א הקלאן שלי מה אתה ילד קטן? אני לא רוצה סתם לרדת עליכם כי אתם בוכים והגיל הממוצע של הקלאן שלכם הוא 12 אז זה קצת קשה...
    ולגבי הליגה באמת אין רמה אין מה לעשות ככה זה בארץ תגיד מה שתגיד והנה עוד הוכחה אתמול הפסתדם למיקס שדורון שיחק שם תבין לבד איזה רמה אתם (לא לרדת על כל הקבוצה של המיקס היו שם אחלה שחקנים סתם דוגמא) אז ערן ושוב מה זה אני מזמין אתכם בלי יעקב הוא חלק מהקלאן שלנו אמרתי לך אתה רוצה לשחק נשחק לא לא זה בעיה שלך לא שלנו. ושתגיעו לפחות אבל לפחות חצי שנה ביחד תתחיל לדבר ואם לא היתי אומר לך שיש open cup לא היתם יודעים בכלל אפילו דף בקלאן בייס לא היה לכם. ואתה עוד קורא לכם קלאן. פשוט בושה שאנשים פותחים ככה ת'פה. קלאן ממוצע בארץ לא מחזיק יותר משבועיים...
    (13:12:54) (usound^beNyy) אני אפס במשחק מחשב וזהו
    (13:12:56) (usound^beNyy) מרוצים?

!sharif#
    QuakeNet
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    נכתב במקור על ידי Agada
    עדין לא ניצחתם א הקלאן שלי מה אתה ילד קטן? אני לא רוצה סתם לרדת עליכם כי אתם בוכים והגיל הממוצע של הקלאן שלכם הוא 12 אז זה קצת קשה...
    ולגבי הליגה באמת אין רמה אין מה לעשות ככה זה בארץ תגיד מה שתגיד והנה עוד הוכחה אתמול הפסתדם למיקס שדורון שיחק שם תבין לבד איזה רמה אתם (לא לרדת על כל הקבוצה של המיקס היו שם אחלה שחקנים סתם דוגמא) אז ערן ושוב מה זה אני מזמין אתכם בלי יעקב הוא חלק מהקלאן שלנו אמרתי לך אתה רוצה לשחק נשחק לא לא זה בעיה שלך לא שלנו. ושתגיעו לפחות אבל לפחות חצי שנה ביחד תתחיל לדבר ואם לא היתי אומר לך שיש open cup לא היתם יודעים בכלל אפילו דף בקלאן בייס לא היה לכם. ואתה עוד קורא לכם קלאן. פשוט בושה שאנשים פותחים ככה ת'פה. קלאן ממוצע בארץ לא מחזיק יותר משבועיים...
    אז הפכנו את זה לדיון קלאנים רונוש בכיף כפרה...אז ככה...
    לא ניצחנו את הקלאן שלך?...4-0 ו 2-2 שלקחתם ב gr בפוקס זה היה ביום מאוחר בלילה לא יכלנו מפה שלישית כי אמיר היה צריך ללכת אבל שורה תחתונה אלה המשחקים בינינו...אנחנו ניצחנו אתם לא...
    גיל הממוצע 12?...Api - 11 eRnnN-16 AmmA-17 eden-19 Nexjee-16 DeePo-16 Qert-15 תעשה תממוצא לבד...
    מיקס שדורון שיחק בוא?...חמודי תזלזל בדורון כשחקן אבל יש הרבה שחושבים שהוא לוקח אותך...סתם מיקס של דורון?...עזוב תשחקנים ששיחקו שם ועזוב את זה שהיינו ממש אבל ממש עייפים אחרי יום שלם מול המחשב ומלא משחקים ורצינו לדחות את זה אבל באמת שום דבר פה לא יעזור וכל התירוצים בעולם לא יעזרו WORCRAFT ניצחו בכבוד שיחקו מעולה וכל הכבוד להם...אבל בואו אתם תשחקו מולם?...נראה מה תהיה התוצאה...
    שנגיע לפחות לחצי שנה ביחד?...אתם משחקים שנה או אולי יותר ביחד ואתם לא משתפרים מה אתה רוצה? גם אם תשחקו שנתיים אתם תישארו גרועים מצטער...
    דף בקלאן בייס?...אני מוכן להתערב איתך שרצינו להירשם לפניכם ל OC אבל פשוט עדן מחכה שנעשה איזה 2 משחקים ב Ladder כדי ישיראו שעשינו כמה משחקים רשמיים ונצבור ניסיון ורק אז נירשם...
    אל תגיד אנחנו נהיה שם...נהיה שם ובע"ה נהיה איתכם בבית ונפרק לכם תתחת...

יום טוב נששששששששששששמה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.11.2006
    אם הם ניצחו אותנו אותכם הם היו מפזרים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.11.2006
    עיר
    באר שבע
    אךךךך אגדה כמה שאתה מסכן. אנג'ל ניצחו אותכם נכון 4-0 ו-4-0 אל תשקר חבל שאני יביא פה סקרין שוטים ואתה תיצא מושפל
    ההרכב של אנג'ל = ancylop ביותר משופר.
    אנחנו לא רואים אותכם, אתה 0 תבין את זה כבר במקומך הייתי פורש
    בכיין מיסכן ....
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    ירושלים
    אחח ערן אני אוהב שאתה מתעצבן =] רואים את זה בכל משפט שכתבת.. אין לי יותר מה להגיב לך כל מה שיה לי להגיד אמרתי וזהו והלוואי שניהיה באותו בית ותראה כמה אתם לא ממש טובים כמו שאתה חושב..סאלאמת. ואם לא הינו טובים לא היתה עושה כזה טררם מזה שלא שיחקנו בליגה ולא רצינו להירשם... תגובה אחרונה שלי בקשר לליגה שעשית.
    (13:12:54) (usound^beNyy) אני אפס במשחק מחשב וזהו
    (13:12:56) (usound^beNyy) מרוצים?

!sharif#
    QuakeNet
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    עיר
    חולOWN
    נכתב במקור על ידי Agada
    אני מצטער להודיע לך רון, אבל עם כל החיבה שלי אלייך פה אתה טועה. יעקוב נתפס על צ'יטים כבר פעמיים (ואפילו יותר) ואתם מתעקשים לשחק איתו למרות שאתם יודעים שדורון הודיע מראש שהוא לא יכול, מילא הקטע עם עידן שדפקו להם באמצע משחק את השחקן וזה היה טיפשי לחלוטין וזה בשביל ערן - לפני שאתה מרים קאפ תמיד תעשה רשימת באנים של שחקנים שלא יכולים לשחק. עכשיו רון anyp האלה, גיל ממוצע או לא גיל ממוצע הצליחו לעלות לגמר אחרי כמה משחקים באמת קשים ועובדה שאם אתם הייתם נכנסים לקאפ הזה בלי יעקוב הייתם אוכלים את אותה מנה מ-worcraft או anyp ככה שאתם בכלל לא שיחקתם אז הזכות שלך לשפוט את הקאפ היא 0.

ת'אמת רון, יש לך קלאן יציב ופה נגמר הקלאן שלך, כבר מעל ל-4 שנים אתם משחקים ביחד ואתה אומר שאין רמה בארץ, אז למה יש לכם רק הישג אחד מוכח בחו"ל (וגם לזכות ב-1daycup שלא משנה איזה הוא) זה לא הישג שמראה על קלאן טוב, תאמין לי עם קצת מזל ו-Grid כל מיקס יכול לקחת 1day-cup, עובדה שלכם אין הישג אחד בחו"ל וכל הדיבורים שלך על רמה בארץ שווים לתחת כי אתם מתחת לרמה בארץ, אתם מפחדים לשחק sw_goldrush_te ואתה רוצה להצליח בחו"ל? אני מציע שתתחיל לראות מציאות ולא רק את הריבים השטותיים שלכם במירק, אגב אם כבר מדברים על דף בקלאנבייס, ל-anyp האלה יש עמוד קלאן שלם ב-Crossfire והם נרשמו לקלאנבייס ממזמן, אני מתאר לעצמי שאתה תבקש הוכחה אז פה צריכה לבוא הודעה של ערן ולהראות אותה.

יום טוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.11.2006
    מה הקשר ימיסכן מי רצה שתשחקו פשוט אין קבוצות בארץ ורצינו שתהיה ליגה זה לא כי אתם טובים
    תפסיק לחוש איזה כלאן תותח יש לך
    שתף ב-Google+

הרשמה